Opinie o Jawent w Sielinko

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jawent. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jawent o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jawent w Sielinko

m Nowy wpis

@Marcin ja absolutnie nikogo tu bronić nie bede, ale niestety ludzie często sa pazerni, mam na mysli właścicieli firm - oni chca zarobić jak n ajwiecej

haha Nowy wpis

Hahaha juz nie dmowy zaułek w lwówku tylko Sielinkowska Pyrlandia w Sielinku :)))))))))))

Marcin Nowy wpis

Pazernosc wlascicieli bylej mleczarni daje znow sie we znaki bo przeciez nie mozna tego nazwac kawiarnia.Pomieszczenia zimne ciemne i ponure.Bylem tam z dziewczyna na kawie.Kawa to woda ciasto po podgrzaniu chyba wmikrofali rozpadlo sie na talerzu .Jak sie dowiedzielismy to ponoc wyrob samego pana jaroslawa .Ale czytanac opinie wyzej pana GOSC mam wrazenie ze tym razem welsanty przesz!i samych siebie , chociaz sa znani ztych wybrykow .W tensposob kombinowali w opalenickim galamiksie gdzie rowniez na komuni podali stare smierdzace mieso z kurczaka , po czym wy!ecieli z tamtad z hukiem .Przenieslli sie wiec na opalenicki rynek tam te same sytuacje .Zakonczylo sie zamknieciem restauracmi przez sanepid i znow wypad z hukiem za nie placenie dzierzawy za lokal.No wiec przyszla kolej na lwowek bo tamnas jeszcze ludzie nie znaja .Wreszcie poznali .Wspolczuje rodzicom ktorzy zorganizowali swoim pociechom tak uroczysty dzien u tych ludzi.

Pracownica Nowy wpis

No i to bylo do przewidzenia .Domowy zaulek to jedna wielka po ylka Wlascicie!e kawiarni to oszusci o jamich swiat nie slyszal.Mie?ismy okazje byc na imprezie w tej kawiarni po raz pierwszy i ostatni.Jedzenie ochydne .Mieso ktore by!o podane do obiadu bylo nie dopieczone w srodku krwiste surowki bez smaku a kawa to jakby z tych samych fusow parzono po raz trzeci Personel nie wykwalifikowany nie majacy zielonego pojecia o obsludze pomieszczenia ciemne i ponure .Nie polecam nikomu tej restauracji o ile mozna nazwac to restauracja.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jawent? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

gosc

Chyba właściciel Jawentu szuka deski ratunku w branzy gastronomicznej. Jego Restauracja ,Domowy Zaułek, w Lwówku dała popis 8.05.2016 organizując 6 komunii w zapadającej sie i niewykończonej starej mleczarni. O godz. 15.30 nie było jeszcze posprzatane po odiedzie, a wszyscy goście czekali na pierwszą kawę. Obsługa 6-7 osób nie była w stanie tego ogarnąc`Po interwencji policji i przepychankach słownych z właścicielami większość odjechała z kwitkiem. Najbardziej zal tych płaczacych dzieci komunijnych i ich rodziców którzy uwierzyli oszustowi.. Z facebooka restauracja 'Domowy Zaułek, znikła następnego dnia po negatywnych komentarzach. Ogólny bałagan. Jesli ktoś mi nie wierzy to proponuję niedzielny obiadek w w/w restauracji

gosc

pracownik kawiarni

O matko inka nie rob tego ,zreszta zrobisz jak uwazasz ale bedziesz kolejna osobą ktora bedzie pracowac za darmo i prosic sie o wynagrodzenie.Z tego co widze to mało wiesz na temat tych ludzi i firm z nimi związanymi .Twoj wybór, powodzenia.

sąsiad

A mianowicie ta osoba miala odwieczny problem nie płacenia ludziom wynagrodzenie .Jako podwykonawca nie sprawdzała sie w płatnosciach ,dlatego został wyrzucony z Belgii.Otwarl kawiarnie ktora padla bo odeszli ludzie ,dzierzawy rowniez nie płacil za kawiarnie dlatego własciciele mu podziekowali .Otwarł kawiarnie w lwowku i tam juz mu osoby odeszly bo nie stety własciciel nie wypłacalny.A jaki to SUKCES jak to piszesz skoro ta osoba ma juz kawiarnie wystawioną na licytacje??

mc65

Jawent R.I.P :)

kolorowysen

kolego jest super pracy moc ale kasy niem a i tak ni moeż takie zaliczkowe c(usunięte przez administratora)

wąsacz

kolorowysen - 2013-09-08 18:18:37 Witam serdecznie z informacji jakie posiadam firma jawent nie pracuje na terenie Belgii tylko dociepla budynki w Zielonej GorzeWykopali jawenta z Belgii ?

kolorowysen

zarobić można bardzo różnie od -150 EUR do 1100 EUR ale na to składa się wiele czynników a le i tak diety nie dostaniesz bo ci się i tak nie należy bo dietę masz już w dniówce trzeba się bardzo z firmą emocjonalnie związać to nie będziesz się przejmował zarobkami taka rada POZDRAWIAM [usunięte przez administratora]

marcin

To wkońcu można tam jechać zarobić czy jak w większości firm prowadzonych przez polaków za granicą[usunięte przez administratora]Pracuje uczciwie mam pewne wyplaty, czy pracuje i mam wielkie nic??? oczywiscie nie chodzi mi o wyplaty rzedu 500e. Już powolutku mam dosyć oszustw i negatywnych rozmów na temat pracy. Czy nie można pracować i o tym nie rozmyslac, czy wypłaca czy nie, polak polaka za euro to da wykastrowac, niech ktoś się wypowie kto tam jest i pracuje jako murarz. Pracuje a nie udaje!, jak jest naprawdę bo ciężko jest coś wywnioskować po tych wypowiedziach gdy wszyscy piszą anonimowo. Pozdrawiam

rozczarowany

Panowie pracując w Firmie JAWENT to jest porażka obietnice są duże ale spełnienia małe. jak można wrobić 7m2 z klinkieru jak trzeba po miksować cegłę i ustawić sobie rusztowanie.Panowie deszcz pada to się nie robi a za budę trzeba zapłacić tak jak za samochód i jego ubezpieczenie tj 306euro+ twoje składki ZUS po prostu w JAWENCIE za wszystko się płaci nawet za postoje i wolne dni od pracy.Kategorycznie odradzam pracy w tej zakłamanej firmie Ci co odeszli dla nich szacunek Pozdrawiam :)

nowy

Ja zaryzykowałem i nie żałuję, przynajmniej na razie!!!

bubu6

....to co Kolega jeszcze tu robi?jak jest tak zle!

gogomis

osobiście nie polecam tej firmy jako pracodawcy. kiepskie zarobki, brak ciągłości pracy, za wolne - urlopy bezplatne, odbija za domek dojazdy, i święci tylko wiedzą za co jeszcze. ostatnie trzy miesiące mojej pracy w tej firmie porażka. nie zarobiłem nawet na dojazd do Belgii nie wspominając o wydatkach na żywność.

mam jeszcze jedno pytanie czy firma płaci nadgodziny? a soboty 100%?

Witam dostałem ofertę pracy z tej firmy i czytam wypowiedzi, i coż mam mieszane uczucia dlatego proszę o odpowiedź na pytanie: czy są tam umowy o pracę? chodzi mi o normalne umowy w sensie ile zarobisz tyle masz na umowie, bo z tego co tu czytałem firma płaci z akordu a z tego umowy o pracę normalnej nie da się wystawić, czy zapewnia zakwaterowanie, daje ubrania robocze, płaci rozłąkę, delegację zapewnia posiłki wodę itd?

bolek

Lolek - 2011-03-29 17:15:13 Dziadowskiej firmy się nie chce opisywaćLudzie... o mnie się nie martwcie.Pracuję u Belgów 1,5 roku i mam się bardzo dobrze...Dużo ludzi z campów mnie zna,więc pewnie wiedzą kim jestem.A do Jawenta nie wrócę,choćbym miał z głodu zdychać...Jawent się chwali,że wracają do niego ludzie,a z tego co wiem to tylko trzech odchodzi i wraca.

Zostaw merytoryczną opinię o Jawent - Sielinko

Jawent