BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

foka

@arlekin moge ci na pewno powiedziec jak to w Biowin jako pracownik biura obslugi klienta.. a wiec oferuja konkurencyjne wynagrodzenie. rozwój i szkolenia, czy pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie w młodym, kreatywnym zespole, wiec brzmi to niezle, jedyne czego nie wiem jak tam z umowami ale tak to cala oferta wydaje sie wporzo, wiec mysle ze na twoim stanowisku tez bdzie dobrze

Źle nie jest ale jak się chce tam zarobić to niestety trzeba (usunięte przez administratora) jak wszędzie, wiadomo pracownik ukraiński jest tańszy choć moim zdaniem w biowin każdy zarabia tak samo. Do tego mają oferty pracy w Łodzi ale jak ktoś szuka pracy siedzącej to niech poszuka jako nauczyciel http://preply.com/pl/lodz/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-ukraińskiego

arlekin

Witam wszystkich, chciałbym zapytać, czy może jest na forum jakaś życzliwa dusza i doradziłaby mi, czy warto zainteresować się stanowiskiem pracownika salonu sprzedaży w Biowin. Bardzo prosiłbym o krótką informację, czy warto starac się o pracę, czy pensja jest na czas, jak tu z atmosferą i tego typu rzeczy. Pozdrawiam.

ph

Jak wygląda praca PH w firmie Biowin/Browin?

Rozmowie rekrutacyjnej nie mam nic do zarzucenia, ale brak profesjonalizmu po rozmowie to odrębny i przykry temat. Niestety ale HR wykazują się ogromnym brakiem profesjonalizmu. Mówią, że zadzwonią w ciągu 5 dni a nikt nie fatyguje się żeby słowa dotrzymać. To brak szacunku dla ludzi którzy poświęcają czas na proces rekrutacji. Nawet gdyby mnie wybrali, pracy bym nie przyjął. Skoro nie szanują ludzi na starcie, to nie ma mowy o szacunku do swoich pracowników.

Dlaczego akurat do nich rekrutujemy... Dużo o doświadczenie

Bronzu

Mogę też wypowiedzieć się na temat termometrów tej firmy. Faktycznie może się zdarzyć, że wyblakną nie tylko ciecz ale również skala. Kupowałem termometr w jednym ze sklepów mniejszej popularnej francuskiej sieci w którym można dostać bardzo szeroki asortyment Biowinu (termometr rurkowy przyklejany modelu nie pamiętam). Pracownik poinformował mnie, że termometr nie może wisieć na słońcu bo nie ma mocnych jak świeci na niego słońce przez pół dnia to wyblaknie. Z resztą na opakowaniu też była taka informacja. Wątpię żeby termometry innych producentów wytrzymały taki sprawdzian. Za to muszę pochwalić Biowin bo termometry są produkcji POLSKIEJ!!! w przeciwieństwie do innych firm które importują takie termometry z ChRL. A ja wspieram polskie firmy z polskim kapitałem i polskimi produktami.

gogz

Może jednak lepiej by było gdybyś do nich przedzwonił albo wysłał maila. Bo listownie to nigdy nie wiadomo. A jeśli chodzi o ich produkty to raczej nie ma z nimi problemów, nie słyszałem przynajmniej, żeby było więcej takich problemów, nie wiem jak z zatrudnieniem, no ale zarobki raczej do najwyższych nie należą.

kandydat

Witam. Może ktoś by się podzielił opinią jak wygląda praca jako PH w tej firmie? Jakie warunki, zarobki? Widać firma rozwojowa, mają dużo ciekawych produktów i rozpoznawalną markę (przynajmniej wśród wtajemniczonych w domowe wyroby różnego typu). Chętnie wystartowałbym na stanowisko PH, ale nie ma żadnych ofert pracy. Widzę u mnie na terenie że chyba flote wymienili bo PH jeździ nowym autem. I od kilku lat ten sam gość. Chyba musi być dobrze skoro tyle lat się trzyma. Macie jakieś info o pracy u nich?

Johnny
@kandydat

Hehe to chyba jest nas dwóch :) Mam takie same spostrzeżenia zarówno co do firmy jak i przedstawiciela. Też ten sam koleś od kilku lat i ma nowy samochód. Chyba że jesteśmy z tego samego terenu (pomorskie)?

kandydat
@Johnny

Nie. Ja z okolic Wrocka. Ale dzięki za info. To daje pogląd na firmę i pracę u nich na takim stanowisku bo widzę, że opinie różne. Ale to pewnie jak wszędzie. Może będę miał możliwość kiedyś się przekonać... Pozdro i powodzenia

niko

Trochę czytałem o tej firmie i wydaje mi się być ciekawa. Produkują przeróżne akcesoria do domowego wyrobu między innymi: wina, piwa oraz innych alkoholi. Poza tym również do przetoworów i wędlin. Interesują mnie tego typu sprawy i chciałbym się bliżej zakręcić koło tego tematu. Macie jakieś info na temat pracy w BIOWIN ?

cvccc

a na umowe o prace nie zatrudniaja tyko tzw smieciowe dlaczego? Komu będzie podlegał pracownik, który zostanie przyjęty na to stanowisko? Co powinienem wiedzieć o pracy na tym stanowisku w tej firmie? jak jest z atmosferą w pracy da sie pracować bez problemów? z góry dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie.

frik

oczywiście , że tak nie jest , ale z drugiej strony nie ma co łodzi przedstawiać jako miasto wielkich szans i perspektyw gdzie na każdym kroku czeka na Ciebie pracodawca z otwartymi dłońmi. Prawda jest taka, że tej pracy nie jest wcale tak dużo i niektórzy boją się zostawić biowin i szukać czegoś nowego

BYŁY BIAŁY MURZYN

Cześć. Pracowałem w tej firmie jako regionalny ph przez parenaście latek. Praca dla pracoholików ogólnie. Trzeba być mocno ogarniętym. Mercha trzeba robić, odbierać reklamacje, pisać oferty, co tydzień obdzwaniać platności. Kasa marna w stosunku do ilości obowiązków. Ogólnie nie polecam osobom z doświadczeniem. Jeśli jednak go nie macie to jest praca dla was.

już nie pracuję w tej firmie , ale każde stanowisko jest jak w każdej firmie lepsze i gorsze, a produkty są jednak na czasie o czym świadczy sprzedaż i nie tylko z Chin :) Nie istnie na rynku dużo firma, która nie ściąga rzeczy z Chin, ta chociaż ma taki plus że większość produktów sama testuje i daje własne projekty do zrobienia. Oczywiście buble też się zdarzają, ale jak kupisz tv i nie koniecznie z Chin też może Ci się rozwalić.... Nie ukrywam że jest w sezonie stresująco ale i też często sympatycznie, odeszłam bo znalazłam ciekawszą ofertę pracy, ale miło będę wspominała firmę... Mają też własną produkcję wielu rzeczy...

nic

parenascie latek....dobre...ciekawe w jakiej firmie :)

matrix

a o jakie stanowisko Ci chodzi?

matrix

-samochody z tego co wiem to właśnie wymieniane na nówki :) -chaosu zawsze trochę jest szczególnie w sezonie bo pracy tyle że nie wiadomo co robić najpierw:) ale ogólnie organizacja ok, każdy wie za co odpowiada -wynagrodzenie w standardzie, możliwe premie -artykuły na czasie:))

II
@matrix

Dzięki za konkrety.

Darco69
@matrix

Wynagrodzenie powiedzmy w standardzie.... ale chyba powinienem wiedzieć wcześniej ile mam premii a nie czekac na przelew i dopiero sie dowiedzieć (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy na magazynie. (usunięte przez administratora)

Joanna
@Darco69

Ile się tam zarabia na produkcji proszę o odpowiedź na mail przedsionekraju@wp.pl

II

Czy jest osoba, która może napisać co jest nie tak w tej firmie? Nie ma we wpisach żadnych konkretów, ludzie czekają na krótkie żołnierskie słowa np.: 1. słabe wynagrodzenie, 2. złe zarządzanie, 3. "wyjeżdżone" samochody, 4. chaos i amatorszczyzna, itp. NIECH KTOŚ NAPISZE KONKRETNIE.

dorin

szanse są jak praktycznie wszędzie, tylko akurat u nich te oferty dość rzadko się pojawiają w internecie

dorin

Rodney

Taka tutaj cisza na tym forum, że w ogóle nie wiem, czy są jakiekolwiek szanse dostania pracy w Biowin, zaczynam w to wątpić.

KRYNIA

produkty na czasie

Zostaw merytoryczną opinię o BROWIN Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy BROWIN Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 12 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w BROWIN Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BROWIN Sp. z o.o. sp.k.