BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Witam czy rekretujucie Państwo w chwili obecnej na pracownika produkcji ?

@Marta

BROWIN, zespół HR: Witam, tak obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Operatora maszyn oraz Montera. Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres mailowy: hr@browin.pl.

Czy w obrębie jednego działu w BROWIN Sp. z o.o. sp.k. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, w sprawie wszystkich rekrutacji wewnętrznych prosimy o kontakt bezpośredni bądź przez adres mailowy: hr@browin.pl Pozdrawiamy:)

KTO

Ogólnie miło wspominam kilka lat spędzonych w tej firmie. Wiele się wymaga od pracownika (np. samodzielności czy zajmowania się wieloma sprawami jednocześnie) ale jak się dobrze pracuje to można oczekiwać, że zostanie to zauważone i docenione przez przełożonych. Są duże możliwości rozwoju a praca jest ciekawa. Polecam, szczególnie dla osób ceniących rozwój, które są na początku swojej ścieżki zawodowej.

@KTO

BROWIN, zespół HR: Bardzo dziękujemy za tak pozytywny feedback. Serdecznie pozdrawiamy:)

@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Szanowny zespole HR, proszę podać stawkę w ogłoszeniu na Product Managera z dwoma obcymi językami i 5-cio letnim doświadczeniem. Niech oświeci nas PRAWDA.

@Paweł

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Uprzejmie informujemy, że nasza polityka wynagrodzeń jest sprawą poufną i nie dzielimy się takimi informacjami na forum. Jeśli jest Pan zainteresowany tym procesem rekrutacji, to zachęcamy do wysłania swojej aplikacji na adres: hr@browin.pl. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia:)

@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Czy firma BROWIN może potrzebuje pracowników na nie pełny etat. Np w weekendy w godzinach popołudniowych albo nocnych??? Posiam doświadczenie na magazynie. Pozdrawiam.

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, niestety na chwilę obecną nie poszukujemy pracowników na niepełny etat. Takie zatrudnienie jest możliwe jedynie w okresie wakacyjnym. Pozdrawiamy.

Dudu

Czy moze.ktos powiedziec na jakie zarobki mozna liczyc na poczatku na magazynie?

@Dudu

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, w tej chwili nie prowadzimy już rekrutacji na Magazyn. Jeśli chodzi o poziom wynagrodzeń, to oferujemy konkurencyjne stawki.

Rozmowie rekrutacyjnej nie mam nic do zarzucenia, ale brak profesjonalizmu po rozmowie to odrębny i przykry temat. Niestety ale HR wykazują się ogromnym brakiem profesjonalizmu. Mówią, że zadzwonią w ciągu 5 dni a nikt nie fatyguje się żeby słowa dotrzymać. To brak szacunku dla ludzi którzy poświęcają czas na proces rekrutacji. Nawet gdyby mnie wybrali, pracy bym nie przyjął. Skoro nie szanują ludzi na starcie, to nie ma mowy o szacunku do swoich pracowników.

Dlaczego akurat do nich rekrutujemy... Dużo o doświadczenie

Kubaaa90

Czy firma prowadzi teraz jakieś rekrutacje?

Sakso

Witam, chciałbym się zapytać o stanowisko operatora produkcji. Jakie warunki płacowe, jak wygląda praca i czy są szanse na długoterminowe umowy jak się ktoś sprawdzi. Dziękuję za odpowiedzi.

@Sakso

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Serdecznie zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres mailowy: hr@browin.pl. Chętnie również udzielimy wszystkich dodatkowych informacji. Pierwsza umowa, jaką proponujemy naszym nowym pracownikom to umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny. Następnie oferujemy długoterminowe umowy. Nasza firma dynamicznie się rozwija: inwestujemy w nowe maszyny produkcyjne i jesteśmy w trakcie budowy nowej hali produkcyjnej. Zapraszamy do przesyłania CV:)

Bamar

Niedoświadczeni kierownicy, które są spłatane na pracę po rodzinnych związkach. Bezsensowni liderzy z za niedoświadczeniu których cierpi cały roboczy zespół.

@Bamar

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Zapewniamy, że w naszej firmie kadra kierownicza jak i cały zespół są mocno zróżnicowane pod względem wieku, doświadczenia, kompetencji, osobowości. W naszej firmie jest miejsce dla doświadczonych managerów jak i młodych liderów, których sukcesywnie szkolimy i podnosimy umiejętności. Wszystkie rekrutacje są przeprowadzane przez zespół HR, żadne związki rodzinne nie są tu determinantem do zatrudnienia danego kandydata. Choć oczywiście zdarza się, że pracują z nami całe rodziny, z czego jesteśmy dumni:) Serdecznie pozdrawiamy!

qaz
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

każdy dział HR tak odpowie że atmosfera, ludzie, szkolenia, profity , kokosy z nieba itd. Rzeczywistość to wiecznie nie zadowolony kierownik wymyślający plany, zajęcia itd. wzięte z kosmosu, wymagania aby znać co najmniej 5 języków przy czym angielski,niemiecki,chiński,wietnamski,szwedzki,i koreański PŁYNNIE W PIŚMIE I MOWIE - DO PRACY NA MAGAZYNIE, gdzie będziesz ładować samochody a język będziesz miał tylko po to żeby go trzymać za zębami bo na twoje miejsce JEST 3 ZA BRAMĄ. DZIĘKUJĘ

@qaz

BROWIN, zespół HR: Rozumiemy, że powyższa opinia jest w formie żartu:) Absolutnie nie potwierdzamy, aby znajomość jakiegokolwiek języka była kryterium rekrutacyjnym do pracy na Magazynie. Poza tym, doceniamy naszych pracowników i chyba czasy tak łatwiej dostępności nowych pracowników, którzy czekają ponoć za bramą już dawno się skończyły? :) Serdecznie pozdrawiamy.

Alwin

Możecie coś powiedzieć o pracy na magazynie? Dosyć długo jest ogłoszenie... warto próbować?

Cześć wszystkim jest tu ktoś może z rozmowy kwalifikacyjnej na teren Podkarpacia? Jeżeli tak to dajcie znać jak wrażenia po rozmowie i kto dostał zaproszenie na dalsze etapy :D Pozdrawiam.

rekrutowany

po miłej rozmowie kwalifikacyjnej, brak informacji o wyniku rekrutacji, pomimo takiej deklaracji. w związku z czym opinia negatywna.

@rekrutowany

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, Uprzejmie prosimy o kontakt bezpośrednio z nami pod adresem mailowym: hr@browin.pl. Sprawdzimy co się zadziało i przekażemy informację zwrotną. W tej chwili prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych, niektóre uległy przedłużeniu, za co bardzo przepraszamy. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego, co pomoże uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Serdecznie pozdrawiamy:)

uchtor

Firma naprawdę spoko. Zwłaszcza atmosfera: na co dzień wesoło i bez żadnej korporacyjnej spiny. Przełożeni wyrozumiali, potrafią docenić, nie wymagają niemożliwego. Generalnie wszystko po ludzku. Bardzo miło wspominam (pracowałem w biurze).

wprowadzanie danych

czy można jeszcze aplikować na specjalistę ds. wprowadzania danych? będę wdzięczny za informacje od firmy

Cześć wszytskim, Mam pytanie jak wygląda praca na stoniwsku biotechnologa, jak atmosfera, potencjalne zarobki. Ktoś coś?

dobre wspomnienia

Ja również mam pozytywne odczucia po współpracy z firmą.

Zyx

Pojawiają się na temat tej firmy różne opinie, zapewne zależne od punktu widzenia czy przełożonego z którym komuś było dane pracować. Wśród setek pracodawców, którzy są nieuczciwi, i tysięcy tych, którzy udają że znają i cenią wartość pracowników niewielu jest takich którymi nazwać można dobrymi pracodawcami. Miałem odczynienia z kilkunastoma, znam także z opowiadań wielu. Tym bardziej chcę polecić Browin jako miejsce pracy im dłużej i dogłębniej poznaję rynek pracy. Jeśli otrzymasz ofertę współpracy z Browinu i szukasz opinii kogoś kto zna tę firmę to wiedz że: Jeśli bedziesz się starał, zostaniesz doceniony, Jeśli czasem się potkniesz, zostaniesz zrozumiany, Jeśli masz problem to ktoś Ci pomoże. Są oczywiście minusy, wady jak wszędzie, bo nigdzie nie jest idealnie. Wadą może być czasem chaos i dużo nowych twarzy - co związane jest z organicznym rozwojem. Ale Browin to z pewnością uczciwy i solidny pracodawca, z dokumentami i pensją zawsze na czas. Jeszcze nie Korpo już nie „Grażynex”

@Zyx

BROWIN, zespół HR: Bardzo dziękujemy za tak pochlebną opinię:-) Rzeczywiście wiele się dzieje, czasem może wkraść się chaos, ale gdzieś w tym wszystkim nadal ważny jest CZŁOWIEK, ZESPÓŁ I WARTOŚCI, które wbrew wszystkiemu nie znikają nam z horyzontu! P.S. A do korpo nie aspirujemy, oczywiście warto sięgać po pewne wzorce, ale nie tracąc przy tym swojej tożsamości:-)

Oceniacz

Niestety nie potrafimy doceniać, że firma jest świetna.

@Oceniacz

BROWIN, zespół HR: Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszej firmy:-)

Wowa

Firma ma tak zaufanych pracowników że opowiadają jaki to chiński shit sprzedają. Brawo tylko więcej takich pracowników a firma upadnie.

@Wowa

BROWIN, zespół HR: Zapewniamy, że opisana przez Pana sytuacja miała charakter incydentalny. Wielu naszych pracowników korzysta z firmowych produktów, bo łączy nas wspólna pasja! Sprzedajemy produkty, które testujemy najpierw na sobie. Wierzymy w nie, dlatego są w naszej sprzedaży:-)

Aplikantka

Myslalam o tej firmie , ale ciagle szukaja pracownika do zakupow (usunięte przez administratora)

@Aplikantka

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Rzeczywiście od jakiegoś czasu prowadzimy rekrutację do zespołu Zaopatrzenia, a jest to związane zarówno z rozwojem naszej firmy, jak i rozbudowaniem tego zespołu. Z uwagi na specyfikę naszej firmy i fakt, że chcemy, aby każdy członek zespołu pasował do naszej firmy i czuł się w niej dobrze, w niektórych przypadkach proces rekrutacyjny może zostać wydłużony. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy.

coliber
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Jak wygląda praca w magazynie bo widzę ogłoszenie na lidera magazynu

@coliber

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Tak, otworzyliśmy rekrutację na stanowisko Lidera Zmiany na Magazynie. Poszukujemy osób, które mają doświadczenie w pracy na magazynie i w zarządzaniu niewielkim zespołem, oraz, które są dyspozycyjne do pracy w systemie 3 zmianowym na okres sezonu. Jeżeli jest Pan zainteresowany, to zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres mailowy: hr@browin.pl. Pozdrawiamy.

Tymon

Słyszałem , że BROWIN to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

@Tymon

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Bardzo się cieszymy z tak pochlebnej opinii na nasz temat. Obecnie prowadzimy kilka procesów rekrutacyjnych, np. do zespołu Eksportu i Zaopatrzenia. Jeśli byłby Pan zainteresowany, to zachęcam do śledzenia naszych ogłoszeń na portalu rekrutacyjnym i do wysłania swojej aplikacji. CV można również przesyłać bezpośrednio na adres mailowy: HR@browin.pl. Pozdrawiamy.

Natalia

@truth czy możesz uzasadnić, dlaczego odradzasz pracę w BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.? Skąd taka opinia? Czy chodzi o warunki zatrudnienia? Te informacje będą pomocne dla potencjalnych pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o BROWIN Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy BROWIN Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 12 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w BROWIN Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BROWIN Sp. z o.o. sp.k.