BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

kandydato

aplikuję do was. i powiem szczerze, że czytając opinie o firmie, czekam z nieciepliwością na telefon z zaproszeniem na rozmowę. wyróżniacie się na tle innych w Łodzi. Dział HR aktywnie odpowiada na komentarze. I mam nadzieję, że pozytwne opinie to nie jego dzieło. Do zobaczenia, mam nadzieję.

@kandydato

BROWIN, zespół HR; Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Zapewniamy, że wszystkie opinie w tym serwisie są wiarygodne- proszę zwrócić uwagę, że na te niepochlebne również odpowiadamy, choć często są krzywdzące. Na jakie stanowisko Pan/Pani aplikuje? Przypominamy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami- w pierwsze kolejności z tymi, którzy spełniają wymogi formalne opisane w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia:)

Aqq
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Czyli kontaktują sie z kazdym kto nasciemnia w cv. Potem jest rozczarowanie i kolejna rekrutacja (srednio co kwartał). Obserwuję ogloszenia tej firmy i sprawdza sie to. Chyba brakuje doswiadczenia w rekrutacji talentów.

@Aqq

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Proponujemy zapoznać się z poniższymi danymi dotyczącymi zatrudnienia: Od 2014, kiedy zatrudnialiśmy 95 osób, zatrudnienie wzrosło nam o 129%, a więc niektóre procesy rekrutacyjne powtarzają się. Część zespołów jest nowoutworzonych, część budujemy od podstaw z różnych względów. A jak to Pan/Pani określił "ściemnianie w CV" można bardzo łatwo zweryfikować, np. za pomocą zadań rekrutacyjnych, case study czy badania psychometrycznego. W najgorszym przypadku, prawdziwe kompetencje danego kandydata weryfikuje już okres próbny. To standardowa procedura w każdej firmie. Jest nam niezmiernie miło, że tak wnikliwie obserwuje Pan/Pani nasze ogłoszenia rekrutacyjne, ale rekomendujemy powstrzymanie się od zbyt pochopnych wniosków. Życzymy więcej pogody ducha:)

Aqq
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Rozumiem, że te badania psychometryczne, case study i inne, wykonujecie patrzac na nadeslane cv? Albo przez słuchawkę telefonu?

@Aqq

BROWIN, zespół HR: Przytoczone przez nas narzędzia to zazwyczaj drugi bądź trzeci etap rekrutacji, zależnie od stanowiska. Jeśli ma Pan/ Pani jeszcze jakieś pytania czy wątpliwości dotyczące naszych procesów rekrutacyjnych (tym razem bardziej merytoryczne), to zachęcamy do kontaktu bezpośredniego na adres mailowy: hr@browin.pl. Uprzejmie przypominamy, że serwis Gowork jest skierowany do kandydatów do pracy bądź byłych pracowników, którzy mają ochotę podzielić się opinią na temat pracy z nami. Czy Pan/ Pani ma takie doświadczenia? Bo do rzeczowej dyskusji nie wnosi to wiele:( Pozdrawiamy.

analityk procesowy

Pracował ktoś na stanowisku analityka procesowego? I mógłby mi coś więcej powiedzieć na ten temat?

@analityk procesowy

BROWIN, zespół HR; Dzień Dobry. W całym okresie działalności naszej firmy zatrudniliśmy i zatrudniamy do dnia dzisiejszego jedną osobę na stanowisku Analityka Procesowego. Więc na chwilę obecną i mamy nadzieje, że to się nie zmieni, nie ma osoby, która pracowała na tym stanowisku w przeszłości. Jeśli możemy w czymś pomóc lub odpowiedzieć na pytania, zapraszamy do kontaktu: hr@browin.pl.

Mewa

Atmosfera w pracy no cóż ,pracownicy agencyjni traktowani jak zło konieczne ,przysługuje im 15 min przerwy na śniadanie z czego zatrudnieni bezpośrednio mają 30 min przerwy śniadaniowej .Normy ustalone pod akord ,nie pod stawkę godzinowa .Zachowanie jednego z liderów jest oburzające ,nie ludzkie ,nie szanuje człowieka .Po kilku dniach pracy potrafi bezceremonialnie podziękować za współpracę ,mimo że pracownik robił wszystko prawidłowo .Może warto zmienić lidera ,bo przy takim traktowaniu żaden pracownik tam nie zostanie . Proszę zajrzeć w statystyki ile pracowników nawet agencyjnych podziękowało ,nikt nie pozwoli się traktować jak śmiecia .Zacznijcie traktować równo wszystkich i dawać normalne umowy .Nie pozdrawiam

@Mewa

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Jest nam niezmiernie przykro czytać takie zarzuty, zwłaszcza, że pierwszą ścieżką postępowania powinien być sygnał do agencji bądź do nas, że coś jest nie tak. Nigdy wcześniej nikt nie zgłaszał nam takich nieprawidłowości. Zapewniamy jednak, że nasi liderzy to osoby kompetentne i doświadczone, a przedstawione przez Pana/Panią zachowania nie są w firmie akceptowalne. Jeśli chodzi o przerwy, to respektujemy przepisy Kodeksu Pracy, które mówią o przerwie 15 minutowej na 8 godzin pracy. Jeśli ktoś korzysta z dłuższej przerwy, to znaczy, że ma wysoką efektywność i po prostu zakończył powierzone zadania wcześniej. Absolutnie zaprzeczamy, aby pracownicy agencyjni byli traktowani w opisany przez Pana/Panią sposób. Często posiłkujemy się pracownikami sezonowymi i jest to dla nas ogromne wsparcie. Mimo wszystko, serdecznie pozdrawiamy:)

Rekrutowany

Dzień Dobry, odbyłem spotkanie rekrutacyjne na stanowisko kierownicze. Miła atmosfera, pytania merytoryczne, byłem mile zaskoczony, iż Panie posiadały dużą wiedzę specjalistyczną. Odniosłem wrażenie, że poszukiwana jest osoba, która wstrząśnie pracownikami, bo ze słów na rozmowie jasno wynikało, iż to stanowi obecnie główny problem. Jeżeli występuje problem z personelem, to następnie występuje problem ze wskaźnikami KPI, atmosferą itd. Niestety dla firm, rynek logistyki w Łodzi jest na tyle rozbudowany, że stawki dla liderów, kierowników wzrosty. Coś za coś. Osoba z bogatym CV ma minimum za które może podjąć kolejne wyzwanie, pytanie czy firmę na tak wydatek stać? Wątpię. Niestety po spotkaniu zgodnie z obietnicą nikt nie dał odpowiedzi czy firma jest zainteresowana moją osobą czy nie. Szkoda, tak się nie robi.

@Rekrutowany

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Zdajemy sobie sprawę, jak wygląda w tej chwili rynek wynagrodzeń w Łodzi i proponujemy konkurencyjne wynagrodzenia, dostosowane do doświadczenia i kompetencji kandydata do pracy bądź pracownika. Jeśli nie otrzymał Pan/Pani od nas feedbacku rekrutacyjnego, to bardzo prosimy o kontakt bezpośrednio na nasz adres mailowy: hr@browin.pl. Zweryfikujemy status Pana/Pani aplikacji i sprawdzimy, dlaczego informacja zwrotna do Pana/Pani nie dotarła. Faktycznie jest tak, że mamy sporo kluczowych dla nas procesów rekrutacyjnych, więc przeoczenie mogło się zdarzyć, za co serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

Rozmowie rekrutacyjnej nie mam nic do zarzucenia, ale brak profesjonalizmu po rozmowie to odrębny i przykry temat. Niestety ale HR wykazują się ogromnym brakiem profesjonalizmu. Mówią, że zadzwonią w ciągu 5 dni a nikt nie fatyguje się żeby słowa dotrzymać. To brak szacunku dla ludzi którzy poświęcają czas na proces rekrutacji. Nawet gdyby mnie wybrali, pracy bym nie przyjął. Skoro nie szanują ludzi na starcie, to nie ma mowy o szacunku do swoich pracowników.

Dlaczego akurat do nich rekrutujemy... Dużo o doświadczenie

BHP

Czy planujecie Państwo w związku z budową nowego zakładu i rozwojem firmy powiększenie działu BHP?

@BHP

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, na ten moment nie planujemy powiększać zespołu BHP. Pozdrawiamy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia BROWIN Sp. z o.o. sp.k.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, narzędzia pracy uzależnione są od stanowiska. Jeśli auto służbowe jest potrzebne do realizacji zadań służbowych, to oczywiście je zapewniamy. Poza tym, mamy również auta służbowe do wypożyczenia dla pracowników, z których wszyscy korzystamy. Pozdrawiamy.

Ej

Firma na stanowisko Lidera Produkcji poszukuje osoby z wyksztalceniem mechanika lub budowa maszyn ... . To ten lider ma.naprawiać maszyny czy madrze zarzadzac produkcja? Uczyc i rozwijac ludzi? Chyba nie ten kierunek obraliscie droga firmo. Dużo kandydatów Wam odpada. Potrafia madrze zarzadzac, Al.nie sa mechanikami maszyn ... .

@Ej

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Dziękujemy za sugestię w sprawie procesu rekrutacji na stanowisko Lidera Produkcji. W ogłoszeniu rekrutacyjnym zaznaczyliśmy, że od kandydatów oczekujemy wykształcenia technicznego, a kierunek Mechanika i Budowa maszyn bądź Inżynieria Produkcji są tylko preferowane. Chcemy mocno rozwijać się w obszarze Produkcji i każda osoba na naszym pokładzie z wiedzą techniczną jest dla nas ogromnie cenna. Uważamy, że osoby kończące techniczne kierunki studiów łatwiej wdrożą się w codzienne obowiązki Lidera Produkcji, w tym w zarządzanie zróżnicowanym parkiem maszynowym, ale też zespołem produkcyjnym. Osoby rozumiejące sposób funkcjonowania maszyn inaczej patrzą na wszelkie problemy techniczne i np. kwestię wydajności maszyn. Jednak za ciągłość pracy naszych maszyn, prewencyjne przeglądy oraz usuwanie awarii odpowiada Dział Utrzymania Ruchu. Pozdrawiamy.

Ej
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Ładne słowa. Tylko co z tego. Dobry Lider madrze rozwija ludzi i rozwiazuje problemy. Nie musi znac kazdej maszyny na pamięć. Od tego ma pracowników, a oni umiejętności. A jesli nie mają umiejętności to robi sie szkolenia i sie wymaga. Wudocznie u Was ten model nie działa, więc szukacie kogoś kto potrafi obslugiwac maszyny. Nie tedy droga, firmo.

@Ej

BROWIN, zespół HR: Jeszcze raz podkreślamy, że wykształcenie techniczne o kierunku Mechanika i Budowa maszyn jest preferowane, a nie niezbędne. Jeśli spełnia Pan/Pani większość z naszych oczekiwań, podanych w ogłoszeniu rekrutacyjnym, to zachęcamy do zgłoszenia swojego CV, również bezpośrednio na nasz adres: hr@browin.pl (prosimy o zaznaczenie, że wymienialiśmy opinie na Gowork). Na spotkaniu osobistym przekona się Pan/Pani w trakcie rozmowy, że poruszamy również inne kwestie, nie tylko te związane z budową maszyn:) Miłego dnia.

Widziałem ogłoszenie że praca szuka człowieka. Mam doświadczenie w pracy na magazynie. Czy jest szansa na pracę u was ale na 1/2 etatu od rana???

klient

powiem tak WIĘCEJ NIC NIE ZAMÓWIĘ W TEJ FIRMIE cudem się dodzwoniłem pytając o moje zmówienie które było zamówione 2 tygodnie temu przez internet ,Pani poinformowała mnie że oddzwoni i da mi znać i nie zadzwoniła , dzwonie ponownie nikt nie odbiera przez resztę dnia telefon jest rozłączany KPINA JAKAŚ , sposób w jaki traktuję się klienta jest ........................ brak słów no i napisali na infolini ich śmiesznej że wysłano i tylko tyle nawet przepraszam nie było a paczka na magazynie sobie leżała i pewnie by do dzisiaj leżała BRAK ORGANIZACJI I PROFESJONALIZMU

@klient

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Bardzo dziękujemy za kontakt. Jest nam niezmiernie przykro z powodu opóźnienia w wysyłce Pana zamówienia. Opisany przez Pana sposób obsługi klienta absolutnie nie jest przez nas akceptowany i zostanie szczegółowo przez nas wyjaśniony. Nie takie standardy obsługi klienta wyznaczamy i pielęgnujemy w naszej firmie, za co Pana najmocniej przepraszamy. Jedynym wytłumaczeniem tej przykrej sytuacji jest fakt, że niedawno wdrożyliśmy nowy system obsługi procesów magazynowych, który przysporzył nam sporo problemów organizacyjnych. Konieczność dostosowania się do obecnych trudnych warunków pracy w trakcie zagrożenia epidemicznego jak również wzmożona ilość zamówień internetowych również stanowiła dla nas ogromne wyzwanie. W ramach przeprosin i próby rekompensaty, jak również w ramach pokazania, do jakich standardów obsługi klienta nieustannie dążymy, uprzejmie prosimy o kontakt bezpośrednio na nasz adres mailowy: hr@browin.pl. Pokierujemy Pana do osoby zarządzającej sprzedażą detaliczną. Jesteśmy przekonani, że wspólnie dojdą Państwo do satysfakcjonującego rozwiązania. Jednocześnie przypominamy, że portal Gowork jest dedykowany dla pracowników i byłych pracowników naszej firmy, a także kandydatów do pracy. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

Chyba czas zmienic liderow bo oni na nic sie nie nadaja a krzycza na pracownikow jak widzi to nowy pracownik to mu sie odechciewa w firmie pracowac nie polecam tych panow z magazynu bo biora spora kase a nic nie robia i sie dajcie mlodych liderow nie mowie ze ci sa starzy ale juz wypaleni ta praca widac po nich i jak sie zmienia oni to bedzie w firmie wporzadku.

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, liderzy na naszym Magazynie to młode osoby, które awansowały wewnątrz organizacji, bo miały największe doświadczenie i predyspozycje oraz osoby, pozyskane podczas procesu rekrutacji z doświadczeniem i kompetencjami w zarządzaniu zespołem. Cały czas podnosimy ich umiejętności, np. poprzez szkolenia zewnętrzne, bo wiemy, jak trudne jest zarządzanie pracownikami. Nerwowe sytuacje na pewno się zdarzają, zwłaszcza w obliczu intensywnej pracy, jednak absolutnie nie akceptujemy krzyku czy braku szacunku wobec współpracowników. To nie są nasze wartości. Jeśli dana sytuacja nie spełnia tych wymogów, to bardzo prosimy o szczerą rozmowę z przełożonym drugiego stopnia bądź z zespołem HR. Pozdrawiamy.

Paweł T

Dzień dobry, jako fan wszystkiego co domowe (używam niektóre produkty Browinu przy produkcji wędlin, piwa i serów) mam pytanie czy Państwa firma planuje otwarcie oddziału/sklepu w W warszawie lub okolicach ? Pytam bo moja obecna praca to jakaś pomyłka i chciałbym robić coś innego, idącego w stronę domowego przetwórstwa a do Łodzi niestety mam 100 kilometrów. Pozdrawiam

@Paweł T

BROWIN, zespół HR: Dzień Dobry, bardzo się cieszymy z Pana zainteresowania sferą domowego przetwórstwa, lecz nie planujemy na chwilę obecną otwarcia oddziału/sklepu w Warszawie ani w innym mieście. Obecnie skupiamy się na rozbudowie naszej firmy na miejscu. Budujemy nową halę produkcyjną i stawiamy na rozwój własnej produkcji. Nie jest jednak powiedziane, że w przyszłości nie zaczniemy iść w kierunku poszerzenia naszej sprzedaży i otwarcia nowych sklepów.

Mikunia

przed chwilą kupiłam u Was 3 młynki do pieprzu.czy jes możliwość,aby były w różnych kolorach? Wiem,że macie czarne i czerwone.

@Mikunia

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, uprzejmie prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym Salonem Sprzedaży pod numerem telefonu: tel.: +48 42 23 23 230 bądź mailowo: salon@browin.pl Na pewno coś zaradzą:) Uprzejmie przypominamy, że portal Gowork służy wymianie opinii nt. firmy BROWIN jako Pracodawcy. Pozdrawiamy.

Miko

Czy wymagane jest doświadczenie na montera?

@Miko

Browin Zespół HR; Dzień Dobry, Dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. jeśli chodzi o pracę jako MOnter Wyrobów AGD ważne są chęci do pracy i zdolności manualne.

Sylcia7@onet.eu

Jestem bardzo niezadowolona z waszej firmy ...jak można oryginalnie zamykać nakrętki na słoiki wadliwe ??? ..W 10 sztukach cztery do wyrzucenia ,w następnej paczce 3 do wyrzucenia itd ..... . Proszę o odpowiedż i wytłumaczyć ten szajs produkowany przez was , Ludzie za to płacą pieniądze !

@Sylcia7@onet.eu

BROWIN, zespół HR: Dziękujemy za opinię. Jeśli zakupione produkty nie spełniają Pani oczekiwań, uprzejmie prosimy o kontakt na adres mailowy: reklamacje@browin.pl. Zapewniamy, że skrupulatnie przeanalizujemy tę sprawę i rozwiążemy problem tak, aby była Pani zadowolona. Każda informacja zwrotna od Klienta jest dla nas bardzo ważna i służy wdrożeniu działań naprawczych zarówno w naszych procesach jak i u dostawców. Przypominamy również, że forum na stronie Gowork.pl służy wymianie opinii nt. firmy BROWIN jako Pracodawcy i jest skierowany do obecnych i byłych pracowników, a także osób, zainteresowanych pracą u nas. Serdecznie pozdrawiamy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Browin Zespół HR; Dzień Dobry, Bardzo dziękuję za zainteresowanie naszą firmą a w szczególności atmosferą w naszej organizacji. Ja ze swojej strony mogę tylko poprosić o przeczytanie opinii zamieszczonych na portalu GoWork, które są naprawdę pozytywne. Dobra atmosfera jest tym czym naprawdę możemy się chwalić.

@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Oj tak, zdecydowanie atmosfera w pracy to jedna z największych zalet Browinu :) Naprawdę :)

@pracownik

Browin Zespół HR; Dziękuję za potwierdzenie. :) Miło mi od rana. :)

_Adrian_

Na wstępie chciałbym zaznaczyć kilka bardzo ważnych informacji: - pracowałem poprzez biuro pośrednictwa pracy jako magazynier (kompletacja zamówień), - mój czas pracy wynosił około dwóch miesięcy. - posiadałem status ucznia. Niestety, przykro mi to stwierdzić, ale praca w firmie nie była przyjemna. System dwuzmianowy był w porządku, typowa rzecz w takich miejscach. Osoby tam pracujące to w większości obcokrajowcy, z którymi nijak nie można się dogadać. Jasne, było też kilka osób, które miło wspominam. Jednak nie zmienia to faktu, że komfort pracy był okropny. Na początku lata bardzo często brakowało wody do saturatorów (nawet przez kilka dni), przez co trzeba było pić kranówkę. Bałagan na magazynie był ogromny. Często brakowało rzeczy, poświęcało się kilkadziesiąt minut na znalezienie pojedynczej sztuki. Przełożeni wydawali się trochę nieogarnięci w swojej pracy, jedną tylko osobę dobrze pamiętam, która wiedziała co robi. Są też miłe akcenty od firmy, mianowicie w lipcu dawała pracownikom lody oraz napoje izotoniczne. Wynagrodzenie też było na przyzwoitym poziomie. Swoją przygodę z ową firmą zakończyłem w dosyć nie miły sposób, poprzez zwolnienie z powodu czynności, których w ogóle nie robiłem (innymi słowy, redukcja pracowników). Zdecydowanie nie polecam owej firmy na dłuższy okres czasowy.

@_Adrian_

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Dziękujemy za opinię, choć przykro nam słyszeć, że nie był Pan do końca zadowolony z pracy u nas. Lato to dla nas bardzo gorący okres, właściwie szczyt zamówień, stąd chaos może się wkraść. Cały czas pracujemy nad poprawą wszystkich procesów w firmie, zwłaszcza tych w obszarze produkcyjno- magazynowym. Stale rozwijamy również kompetencje naszych pracowników, w tym osób, zarządzających zespołami. Jeśli chodzi o kilkudniowy brak wody w dystrybutorze, to problem był dużo bardziej skomplikowany. Niestety firma, zaopatrująca nas w wodę, miała przejściowe problemy z dostępnością wody na rynku, więc wiele firm miało podobny problem jak my. Stąd decyzja o szybkim zakupie napojów izotonicznych. Robimy wszystko, aby podobna sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Serdecznie pozdrawiamy:)

mi-lady

Byłam na "rozmowie" o pracę , rekruterka zadawała mi tak dziwne pytania że zastanawiałam po co jej te informacje (usunięte przez administratora)

@mi-lady

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, bardzo istotny jest dla nas proces rekrutacji, podczas którego staramy się poznać kandydata. Jesteśmy firmą rodzinną i ważne jest dla nas, z kim współpracujemy. Jeśli któreś z pytań rekrutacyjnych, w naszej opinii jednak standardowych, było Pani zdaniem niestosowne, zawsze można na nie nie odpowiedzieć:) Nasze rozmowy kwalifikacyjne zawsze odbywają się w otwartej atmosferze pełnej zrozumienia i dialog jest dla nas kluczowy. Pozdrawiamy.

karola
@mi-lady

a jakiego typu to byly pytania ?

@karola

Dzień Dobry, jeśli chodzi o pytania jakie zadajemy na spotkaniach rekrutacyjnych sa to typowe pytania rekrutacyjne. Jeśli ktoś miał przerwę w zatrudnieniu, która nie jest odnotowana w CV, pytamy z jakiej przyczyny była przerwa. Jeśli CV kończy się nagle bez dalszej ścieżki kariery, pytamy co dalej się działo.

troyboi
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

CV kończy się nagle bez dalszej ścieżki kariery ... ponieważ ta osoba w drodze do pracy została nagle porwana przez obcych z innej planety :D

troyboi

Na rozmowie rekrutacyjnej zadają dziwne pytania co kto robił w przeszłości , na co wam takie informacje? takie pytania zmienią wasze życie? co to ma wspólnego z pracą na produkcji(usunięte przez administratora)?

Maja

Dzień dobry, czy przewidują Państwo w najbliższym czasie rekrutację na staże lub praktyki? Interesuje mnie szczególnie obszar łańcucha dostaw (np. planowanie).

@Maja

BROWIN, zespół HR: Dzień Dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, jest nam bardzo miło. Niestety na chwilę obecną nie prowadzimy przyjęć na staż do Łańcucha Dostaw, właśnie w tym miesiącu przyjęliśmy nową osobę do PLanowania. Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie i proszę śledzić nasze ogłoszenia w Biurze Karier.

Maja
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Dziękuję za odpowiedź. :)

Witam czy rekretujucie Państwo w chwili obecnej na pracownika produkcji ?

@Marta

BROWIN, zespół HR: Witam, tak obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Operatora maszyn oraz Montera. Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres mailowy: hr@browin.pl.

Zostaw merytoryczną opinię o BROWIN Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy BROWIN Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 12 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w BROWIN Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BROWIN Sp. z o.o. sp.k.