BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Aktualność
Z radością informujemy, że w konkursie na Najlepszego Pracodawcę, organizowanym przez Biuro Karier Politechniki Łódzkiej, studenci przyznali BROWINowi III miejsce. To zaszczytne wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że w konkursie brane były pod uwagę aż 24 firmy. Gratulujemy wszystkim firmom, na które oddano głosy, a zwłaszcza zwycięzcy – firmie ERICSSON.
Studentom gorąco dziękujemy, że doceniają BROWIN i uważają naszą firmę za pracodawcę prawdziwie godnego uwagi, z którym warto związać swoje zawodowe aspiracje. Zapewniamy przy tej okazji, że ogromnie sobie cenimy potencjał i wiedzę studentów oraz absolwentów PŁ, dlatego dokładamy starań, by współpraca z tą uczelnią wciąż się rozwijała i zacieśniała. Praktyki, staże i propozycje zatrudnienia dla najlepszych studentów, to nasza stała propozycja – i chcemy, by była coraz bardziej atrakcyjna.
Drzwi dla zainteresowanych pracą zawsze są w BROWINie otwarte! Oczywiście rozpatrujemy tylko poważne oferty. Jeśli zatem jesteście gotowi zaangażować się w rozwijanie naszej firmy i chcecie realizować swoje pomysły, także te prawdziwie kreatywne, nieszablonowe i najbardziej śmiałe, to zapraszamy do kontaktu z naszym Zespołem HR!

Ququ

Studenci? W tej firmie snują się po korytarzach bez celu. Jaki to rozwój. Żeby był rozwój musi być kompetentny management, Jasno określone cele i zadania rozwojowe. Moja opinia jest taka - jak nie potraficie jako firma zarabiać pieniedzy - to nie zatrudniajcie ludzi do pracy! Drogie HR, możecie tutaj w dowolny sposób koloryzować wasza firmę, właściwie nie wiem po co , żeby złapać ludzi do pracy? Po co ?Bo pracy w tej firmie nie ma. Ambitne osoby stąd odchodzą. Wystarczy miesiąc czy dwa pracy z waszym managementem. I wszystko wychodzi - jak niski to poziom "zarządzania". Przestrzegam ludzi z innych firm którzy zastanawiają się nad pracą tutaj. To totalna lipa, odpuśćcie sobie bo będziecie żałować

@Ququ

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Nie będziemy koloryzować, bo nie ma czego ubarwiać. Studenci w naszej firmie otrzymują zadania zgodne z ich kierunkami i umiejętnościami. Bardzo często pozostają u nas jako pracownicy. Zatrudniamy, gdyż wbrew tutaj napisanej opinii, potrzebujemy ludzi, ambitnych tak ale też chcących pracować. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy samych sukcesów zawodowych.

Student
@Ququ

@Ququ Jako osoba zatrudniona w czasie studiów, uważam że obowiązki przydzielane mi przez przełożonego od początku zatrudnienia w tej firmie były adekwatne do posiadanej przeze mnie wiedzy, kwalifikacji i stażu na stanowisku. Z czasem otrzymywałam więcej zadań, bardziej złożonych oraz wymagających, które pozwoliły mi na rozwój kwalifikacji. Moim zdaniem każdy dzień pracy był i jest w pełni zagospodarowany.

Patryk
@Ququ

Opinia tyleż krzywdząca co bezpodstawna. Pracuję w firmie od wielu lat, zaczynając, jako student, od podstawowego stanowiska. Totalnie mija się z prawdą twierdzenie, że "Ambitne osoby stąd odchodzą". Ambitne osoby rozwijają się w zakresie swoich kompetencji, są doceniane. Miesiąc czy dwa to raczej marna próba do oceny środowiska pracy pod kątem stylu zarządzania. Jak to w Internecie - dość łatwo jest wygłaszać pejoratywne osądy, będąc anonimowym. Szczególnie, jeśli do tego dochodzi rozgoryczenie. W ponad 10-letniej historii współpracy nie poczułem nigdy, że żałuję, że tu pracuję. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy ktoś woli więcej swobody, czy bardziej "korporacyjny ład" i nie ma na tym świecie takiej organizacji, w której każdy będzie w pełni zadowolony. Ja jednak, jeśli ktoś rozważa aplikowanie, szczerze polecam.

@Patryk

BROWIN, zespół HR: To chyba najlepsza rekomendacja, że nasi wieloletni pracownicy włączają się do tej dyskusji i nie boją się chwalić firmy w tych aspektach, na które zasługuje, widząc jednocześnie obszary do poprawy i rozwoju. Bardzo, bardzo dziękujemy;-)

Ququ
@Patryk

Patryku, szanuję to że pracujesz w tej firmie 10 lat. Co kto robi, i gdzie, jego rzecz. Ale fakt pracy tylko w tej organizacji wskazuje na małą świadomość tego, na jakim poziomie jest firma. Wiesz na czym polega problem tej firmy? Na tym, że na rozmowach kwalifikacyjnych jest mówione, że firma się zmienia, że potrzeba świeżego spojrzenia na problemy, bo to dotychczasowe podejście nie sprawdza się. Rozmowa kwalifikacyjna to nic innego jak słuchanie o potrzebie zmian i korzystaniu z doświadczeń lepszych firm. Dla osoby z dużym doświadczeniem to kusząca perspektywa dalszego rozwoju. Więc przychodzi taki nowy pracownik i co zastaje? Skansen zarządzania, nieudolność działania chowana pod określeniem "firmy rodzinnej". I de facto dany jest mu wybór, albo się dostosujesz i przyjmiesz ten niski poziom organizacji, albo bye bye. Więc pytam się jasno, PO CO ZATRUDNIACIE LUDZI, Z KTORYCH DOŚWIADCZENIA NIE CHCECIE KORZYSTAĆ?! I czemu ma służyć tak strategia rekrutacji. Albo po prostu nie umiecie korzystać z doświadczeń innych ludzi i innych firm? Nie zgodzę się że stwierdzeniem, że miesi ąc czy dwa nie wystarczą na określenie poziomu zarządzania. Osobie z doświadczeniem wystarczy kilka rozmów z przełożonym. Wystarczy przyjrzeć jak ta osoba zachowuje się względem swoich podwładnych, jakich słów używa i w czym ma braki. O kulturze osobistej, a raczej jej braku, nie wspomnę ... . Niestety, jedna czy dwie rozmowy kwalifikacyjne nie wystarczą aby to zobaczyć i zrozumieć. Dlatego odradzam aplikowanie do tej firmy osobom z dużych i rozwiniętych firm. Fakty są takie, że duża większość nowych pracowników umysłowych odchodzi z tąd po max 5 miesiącach. Powody? Opisane wyżej. Moja sugestia. Przestańcie nabierać ludzi i opowiadać bajki na rozmowach. Albo rozwijajcie management z tego niskiego poziomu - no jak na razie b słabo to wygląda.

Xyz
@Ququ

Ale bzdury piszesz. Bardzo dużo pracowników umysłowych pracuje tu powyżej 3 lat! Bzdurna i nieprawdziwa opinia.

Pm
@Xyz

Bzdury to chyba ty piszesz! Powiedz kto w PM jest dłużej niż 3 lata? Nikogo nie ma.

xyz
@Pm

Po pierwsze radzę czytać ze zrozumienie. Zostało tutaj przeze mnie wspomniane, że pracuje w tej firmie sporo osób na stanowiskach umysłowych powyżej 3 lat. Znajdują się tutaj również w tym gronie PM o których się tak pultasz. A tak się zapytam, skoro Ty byłeś/aś PM to pochwal się ile Ty pracowałeś/aś w tym zespole i dlaczego postanowiłeś/aś odejść. Czy praca z innymi zespołami Ciebie denerwowała i nie umiałeś/aś się odnaleźć w systemie pracy? Czy nie umiałeś/aś się dogadać z kierownikiem zespołu? Bardzo dużo się ostatnio tutaj zmieniło w pracy PM i wydaje mi się, że na plus. Więc nie rozumiem jak można gnoić pracodawcę za to, że się rozwija i stara jak najlepiej zoptymalizować pracę tutaj. Czy chciałeś/aś nic nie robić, grzać stołek i generować koszty? Jeśli tak to praca rzeczywiście nie była dla Ciebie. Nadmienię jeszcze, że NIE MA IDELANYCH PRACODAWCÓW! jak to mówi przysłowie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"! Pochwal się gdzie ty znalazłeś pracę marzeń? A może nie jest tak dobra skoro wyżywasz się akurat tutaj na tym pracodawcy?

xyz
@Pm

Jest tutaj kilku Pm, którzy mają staż większy niż 3 lata. W moim komentarzu wyraźnie napisane jest o pracownikach umysłowych, że pracują tutaj powyżej 3 lat. Do nich nie zaliczają się tylko ludzie z PM, ale też ludzie z innych zespołów z którymi miałeś/aś kontakt! Musisz mieć bardzo smutne życie, skoro aż tak szkalujesz tego pracodawcę, który się rozwija. Zdziwię Ciebie - praca PM wygląda teraz zupełnie inaczej niż za "Twoich" czasów. Aby wdrożyć pewne rzeczy to potrzebny jest czas! Nic nie da się zrobić z dnia na dzień, na to potrzeba dopracowania i sprawdzenia jak taki plan działa i trzeba go korygować. Powiedz mi ile pracowałeś/aś w PM skoro masz takie doświadczenia? Bo na pewno było to bardzo krótki - może nawet na początku tego roku? Plus pracodawca ma, że nie zwalnia sam z siebie pracowników bo ma takie widzimisie, nie zwalnia pracowników bo jest źle na rynku. Stara się ich wszystkich utrzymać i dać stabilne zatrudnienie. Powiedz mi czy Ty drogi PM nie mogłeś nigdy z prezesem sobie porozmawiać? Czy na Tobie się wywyższał i mieszał z błotem? Bo na chwile obecną to właśnie Ty drogi PM to robisz i robisz to bezpodstawnie. Browin nie jest jakimś wymarzonym pracodawcą, ale jest dobrym pracodawcą. Ja osobiście przerabiając kilka firm mogę to stwierdzić osobiście, że jest tutaj ok i stabilnie.

@xyz

BROWIN, zespół HR: Szanowni Państwo, cieszymy się, że doświadczenia w pracy w naszej firmie budzą tak żywe emocje, jednakże bardzo Was prosimy o zachowanie wzajemnego szacunku, empatii i zrozumienia dla odmiennych poglądów. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie możemy zgodzić się na wzajemne ataki i brak poszanowania dla partnera w dyskusji. Szanujmy się.

Kfakfa
@Xyz

BylE co zjesz i byle co napiszesz ...

Enej

Myślę, że wystawiając opinię firmie, oceniamy tak naprawdę całą społeczność firmową, a nie tylko właścicieli, kierownictwo czy spółkę jako podmiot. Wydaje mi się, że każdy pracownik ma realny wpływ na to jak się w tej firmie pracuje, warto jednak zadbać o dobrą komunikację, której brak często przyczynia się do nieporozumień i eskalacji problemów. Firma prężnie się rozwija i naprawdę można się rozwijać równolegle z nią, razem popełniać błędny i się na nich uczyć. Ja mam dobre zdanie na temat tego miejsca pracy i jest mi trochę żal czytając niektóre opinie, które są mocno przejaskrawione i krzywdzące. Wszystkich szukających miejsca pracy w nowoczesnej firmie, a jednocześnie bez korporacyjnej spinki zachęcam do pracy w firmie Browin. Domową atmosferę tworzymy tu sami.

@Enej

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Serdecznie dziękujemy za ten komentarz- widać w nim rozsądne podejście i obiektywizm, a nie tylko bezpardonową chęć ataku na firmę. To powinno być motto dla Wszystkich: to nie firma tworzy atmosferę, a my sami:)

Maxi KAZ

Z reguły nie udzielam się na podobnych portalach, po prostu uważam że opinie większości na tym forum nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Ale po poniższych wpisach przychodzi mi do głowy parę spraw. Każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy dla organizacji zapoznaje się z warunkami na umowie i je akceptuje -no czhyba ,że robi to z zawiązanymi oczami to jego problem. To że nie ma premii na danym obszarze to chyba jest jasne już na etapie podpisywania umowy?! Więc potem nie można mieć reklamacji, że nie otrzymuje się tego świadczenia... Pracuję w Browin już parę lat mogę powiedzieć ,że nie ma firmy idealnej. Ale w tej firmie są normalni ludzie, z którymi można załatwić wiele rzeczy- pracowałem w korpo gdzie oszołomy ryły mózgi i generalnie ciśnienie na maxa, nie polecam nikomu. Tutaj każdy temat rozpatrywany jest indywidualnie , a ludzi nie traktuje sięm jak robocików ,które jak się wyeksploatuje to out i bierze następnych.

@Maxi KAZ

BROWIN, zespół HR: Dziękujemy. To mega cenne, że mamy takich pracowników, bezinteresowanie stających w obronie Pracodawcy, gdy ktoś szkaluje dobre imię firmy, na które tak długo pracowaliśmy. To najlepsza wizytówka firmy i prawdziwe świadectwo, jak się u nas pracuje. Pozdrawiamy i gratulujemy asertywnej postawy:)

Angela

Pracowałam w Browin 4 lata i bardzo miło wspominam ten okres. Załapałam się jeszcze na otwarcie nowej hali produkcyjnej, która jest naprawdę świetnie wyposażonym budynkiem. Kierownictwo było kompetentne i zawsze służyło merytoryczną pomocą , nigdy nie spotkałam się z przykrą sytuacją ze strony kadry kierowniczej. Obecnie firma zatrudniła część kadry z dużych firm z regionu łódzkiego, z doświadczeniem i wiedzą. Ogólnie Browin jest dobrą firmą dla niektórych na start, dla niektórych na kontynuowanie kariery. Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe rynki i projekty.

@Angela

BROWIN, zespół HR: Bardzo, bardzo dziękujemy i zachęcamy do dzielenia się opinią naszych obecnych i byłych pracowników . Rzetelna ocena, nawet konstruktywna krytyka wnosi wiele, hejt już nie:( Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego;)

Rozmowie rekrutacyjnej nie mam nic do zarzucenia, ale brak profesjonalizmu po rozmowie to odrębny i przykry temat. Niestety ale HR wykazują się ogromnym brakiem profesjonalizmu. Mówią, że zadzwonią w ciągu 5 dni a nikt nie fatyguje się żeby słowa dotrzymać. To brak szacunku dla ludzi którzy poświęcają czas na proces rekrutacji. Nawet gdyby mnie wybrali, pracy bym nie przyjął. Skoro nie szanują ludzi na starcie, to nie ma mowy o szacunku do swoich pracowników.

Dlaczego akurat do nich rekrutujemy... Dużo o doświadczenie

scandalous

(usunięte przez administratora) Inaczej się tego nie da opisać. Jak ktoś jest masochistą to serdecznie zapraszam do rekrutacji.

NowySoon

Witam serdecznie chciałem zapytać jakie aspekty są brane pod uwagę przy przydzielaniu premii???

@NowySoon

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Wszystko zależy od tego, o jakim zespole mówimy. Jeśli chodzi o zespoły produkcyjno- magazynowe, to mamy tu premie uznaniowe, które przyznawane są po decyzji bezpośredniego przełożonego i uzależnione są od oceny pracy, wyników wydajnościowych i zaangażowania pracownika. Pozdrawiamy.

@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

W tej firmie nie istnieje coś takiego jak premia, więc proszę nie mydlić tutaj ludziom oczu o premii uznaniowej. Nie ma. I nie znam osoby, która by jakąkolwiek premie uznaniową dostała.

@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Nie ma w tej firmie czegoś takiego jak premia. I proszę ludziom oczu nie mydlić wizjami premii. Nie ma, koniec.

@Anżej

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Aby ostatecznie wyjaśnić sytuację premiową w obszarze Magazynu, przedstawiamy kilka faktów. Wraz z wynagrodzeniem za miesiąc wrzesień, 20 osób z Magazynu otrzymało premię uznaniową, co stanowi 35% tego zespołu. Potwierdzamy, że nie każdy pracownik otrzymuję taką premię , gdyż jest to nagroda za zaangażowanie i jakość realizowanych zadań. O przyznaniu premii decyduje bezpośredni przełożony. W poprzednich miesiącach tego roku, ilość przyznanych premii jest podobna. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Poprosimy o podobne zestawienie danych do działu Produkcja !

@Anżej

BROWIN, zespół HR: Dzień Dobry, po tak szczegółowe dane zapraszamy osobiście do zespołu HR. Z wielką przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Pozdrawiamy!

Piotras.
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Żałosne, produkcja nie dostaje żadnej premii. Jeszcze trzeba co miesiąc pilnować czy pensja jest dobrze policzona i wypłacona. A prawie zawsze jest coś urwane z należnej kwoty - bo się pani pomyliła ... . Magazyn coś tam dostaje. Tylko z tego powodu żeby ludzi nie pouciekali do innych firm typu Amazon.

@Piotras.

BROWIN, zespół HR: Dzień Dobry. Osoby zatrudnione u nas na produkcji są w pełni informowane o warunkach zatrudnienia. Jeżeli chodzi o urywanie należnej kwoty, wynagrodzenie jest rzetelnie wyliczane i wypłacane a każda zgłoszona nieprawidłowość weryfikowana i sprawdzana.

@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Dobrze anżej pisze. Premi uznaniowej ani jakiejkolwiek nigdy nie byloi do tej pory nie ma.wiem. A Pan kierownik jak już pewnie miał ja przyznać komuś to przynawał swoim kolegą i koleżanka z pod jednego biurka prezesa.

PM

Jeśli (usunięte przez administratora)sie zmieniła to moze jest lepiej! W dziale PM-rotacja, ciśnienie, stres, nadgodziny. Dlugo tam ludzie nie wytrzymują...Widać to po częstych ogłoszeniach... Bezpłatna półgodzina przerwa na "lunch", gdzie i tak większość je przy biurku i pracuje. Premie zawsze potrącą, chyba, że jesteś pracocholikiem i nie chodzisz na urlop. Firma inwestuje w halę, ale nie ludzi. Radzę wynegocjować dobrą podstawę, bo na podwyżki nie ma co liczyć. Możesz awansować, ale nie koniecznie wiąże się to z wyższymi zarobkami. (usunięte przez administratora)powie Ci że musisz się "sprawdzić" i trwa to kilka miesięcy. Ludzie różni zależy jaki dział ,z reguły Ci fajni "to szybko oddchodzą"

Xyz
@PM

Wydaje mi się, że to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie jak spędzasz przerwę. Lepiej po.peosyu wyznaczyć odpowiednią godzinę na lunchu i się jej pilnować. Praca on bardzo się zmieniła ostatnio.

kierownik magazynu

Od kilku miesięcy obserwuję ogłoszenie na stanowisko Kierownika Magazynu. Czy szczególne wymagania są potrzebne, czy nikt nie chce przyjąć tej oferty z określonych powodów?

@kierownik magazynu

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Ogłoszenie jest nadal opublikowane, lecz od pewnego czasu nie prowadzimy działań rekrutacyjnych, gdyż oczekujemy na osobę, która ma dołączyć do naszego zespołu. Jednakże wiadomo nie od dziś, że województwo łódzkie jest centrum logistycznym w Polsce, więc mnogość ofert rekrutacyjnych na to stanowisko jest duża a ilość kandydatów ograniczona. POzdrawiamy

Logistyka
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Centrum logistyki w Polsce to niestety Poznań , Górny Śląsk, woj mazowieckie i dopiero łódzkie. Ale dziwne podejście mając już wybranego kandydata dalej ogłaszać nabór ...

@Logistyka

BROWIN, zespół HR: Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z naszą poprzednią odpowiedzią. Nie ogłosiliśmy ponownego naboru na to stanowisko, jedynie ogłoszenie nie zostało zdjęte z portalu rekrutacyjnego. Nie prowadzimy już działań rekrutacyjnych na to stanowisko. Jeśli ma Pan/Pani jakieś pytania w związku z tym procesem, to prosimy o kontakt bezpośrednio pod adresem mailowym: hr@browin.pl. I nadal upieramy się, że województwo łódzkie to centrum logistyczne na mapie Polski:) A przynajmniej nasze doświadczenia rekrutacyjne z tego procesu i bardzo dobry spływ aplikacji od kandydatów nas w tym utwierdza. Pozdrawiamy.

Kierownik magazynu
@kierownik magazynu

A więc minęło pół roku i znowu ogłoszenie , nabór na kierownika magazynu. Co tam się dzieje ???

zainteresowany
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Jeżeli chodzi o ten spływ aplikacji i to o czym Państwo piszecie ,że łódzkie jest centrum logistycznym Polski jak to się ma do tematu, że miasto z ilością mieszkańców 696 tyś. ma tak mało ofert w logistyce, Patrząc na portal pracuj pl per miesiąc to może 30 ofert wpada , dalej patrząc na stanowiska kierownicze to są firmy, które albo cały czas mają te same ogłoszenie albo tak jaki i Państwo co roku, pół wystawiają takie same ogłoszenia . Generalnie łódzki rynek pracy jest słabym rynkiem i na pewno nie jest wiodącym ani pod względem atrakcyjności ilości ofert pracy a tym bardziej płacowym.

@Kierownik magazynu

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Nic szczególnego się nie wydarzyło. Po prostu skorzystaliśmy z okresu próbnego, pod koniec którego wraz z zatrudnioną osobą doszliśmy do wniosku, że dalsza współpraca nie ma sensu. Właśnie do tego służy w każdej firmie okres próbny, aby obie strony mogły ocenić, czy to dobry wybór. Ponownie ogłosiliśmy więc rekrutację na stanowisko Kierownika Magazynu i zachęcamy do składania aplikacji. Niemniej jest nam bardzo miło, że Pan/Pani tak skrzętnie obserwuje nasze ogłoszenia rekrutacyjne. Jeśli chce Pan/Pani poznać szczegóły tego procesu, zakres zadań oraz nasze oczekiwania, to zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: hr@browin.pl. Pozdrawiamy.

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, dziękujemy za artykuł, chętnie się z nim zapoznamy. Przypominamy, że portal Gowork ma służyć wymianie opinii na temat BROWIN jako Pracodawcy, a nie akademickiej dyskusji na tematy logistyczne. Do tego są przeznaczone fora branżowe. Miłego dnia.

ByłyMagazynier

Chciałbym się podzielić swoją opinia na temat pracy na dziale magazyn. Było to dramatyczne przeżycie i nikomu nie polecam tam pracy. Atmosfera dramatyczna spowodowana którą mocno pasują liderzy oraz kierownik. Nie szanowanie pracownika z kraju zaś wywyższanie i „głaskanie” pracowników z Ukrainy którzy siedzą tam całe śnie, dosłownie siedzą. Praca na zasadzie: pokaz mu a następnie masz i rób. Praca na dworzu, nie ważne czy pada deszcz, śnieg, trzeba się dobrze wyposażać w swoje ubranie aby nie zmoknąć ponieważ ubranie nie zostało mi dane, chociaż by nawet buty bhp które są podstawą na magazynie. Żadnej możliwości się ogrzani w chłodniejsze dni, szatnia to woła o postawę do nieba, śmierdzi w niej, brak możliwości kąpieli po pracy ( są prysznice ale brudne i aby do niech się dostać trzeba przejść przez korytarz oraz stołówkę gdzie ludzie tam jedzą i chodzą. Sama praca w ogóle nie jest zorganizowana, towar jest brudny, praca ciężka, a żadnych kokosów nie ma z tego. Praca nadgodzinowa nie jest w żaden sposób wynagradzana 50% tylko jest płacona w normalnej stawce, żadnych dodatków do pensji na prace pod gołym niebem czy w brudzie, kierownictwo nawet ucina „premie” za nadgodziny co już jest wielkim oszustwem i nadaje się tylko do PIPu. Jedynym plusem jakim zapamiętam z pracy tam to grupa polskich pracowników która jako jedyna potrafiła co kolwiek wytłumaczyć i pokazać o co tam chodzi dlatego za to akurat mocno wam dziękuję. Także podsumowując praca okropna i niepolecana tam pracy , nawet na okres przejściowy i szukano sobie lepszej.

@ByłyMagazynier

BROWIN, zespół HR: Przykro nam, że uważa Pan pracę u nas za "dramatyczne przeżycie". Na szczęście mamy wielu pracowników z kilku, a nawet kilkunastoletnim stażem, którzy chwalą sobie pracę u nas. Jeśli chodzi o warunki tj. pracę na dworzu, to już podczas procesu rekrutacji informujemy o tym kandydatów, że mamy kilka magazynów i namiotów, gdzie składujemy nasz towar i pomiędzy którymi magazynierzy muszą się przemieszczać w trakcie pracy. W ciągu kilku lat firma dynamicznie się rozrosła, wciąż pracujemy nad poprawą różnych procesów jak i samej infrastruktury. Stąd też decyzja o budowie dużej, nowoczesnej hali produkcyjnej, do której planujemy się przenieść jeszcze w tym roku. Do pozostałych zarzutów nie będziemy się odnosić, bo są po prostu nieprawdziwe i krzywdzące. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

byłymagazynier2
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

potwierdzam wszystkie słowa, polak ma zapieprzać, a ukrainiec ma palić fajkę

anżej
@byłymagazynier2

Btw, czy przypadkiem nie obrażasz za mocno? Może po prostu te osoby są bardziej skłonne do rozmowy i umieją rozmawiać niż ty? Takie komentarze pachną rasizmem na tle narodowościowym co jest mega słabe...

narcyz

fatalna i nie profsjonana rekrutacja po rozmowie otrzymałem info ze odpowiedz neizaleznie od wyniku otrzymam w przeciągu 2 tygodni - odpowiedzi ŻADNEJ nei bylo

@narcyz

BROWIN, zespół HR: Dzień Dobry. Najmocniej przepraszamy za zasiniałą sytuację informacja zwrotna stanowi dla nas ważny punkt każdego procesu rekrutacji. Z powodu dużej ilości otwartych procesów rekrutacyjnych mogło nastąpić przeoczenie z naszej strony. Uprzejmie prosimy na kontakt bezpośredni na adres hr@browin.pl, zweryfikujemy aktualny status Pana aplikacji. Pozdrawiamy

Chętny do pracy

Czy jest u was możliwość zatrudnienia się z możliwością "sobie dorobienia". Chodzi mi tutaj o pracę na umowę zlecenie w godzinach popołudniowych (14/16-20/22), jeżeli tylko nie będzie mi to kolidować z moją stała pracą? Posiadam doświadczenie na magazynie, prace z WMS oraz posiadam uprawnienia na wózek widłowy.

@Chętny do pracy

BROWIN, zespół HR: Dzień Dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie nasza firmą. Preferujemy jednak zatrudnienie osób u nas na stałe, na umowę o pracę i pełny etat. Jeśli jest Pan zainteresowany zapraszam do współpracy ale na stałe.

Chętny do pracy
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Szkoda, bo pracowałem już u was i znam się na waszej pracy. Ale skoro nie potrzebujecie takich ludzi nawet do pomocy, szkoda. Pozdrawiam.

@Chętny do pracy

BROWIN, zespół HR: Fakt wcześniejszego doświadczenia na naszym magazynie zmienia postać rzeczy:) Prosimy o kontakt wraz z CV bezpośrednio na nasz adres mailowy: hr@browin.pl. Pozdrawiamy;)

Witam czy firma prowadzi aplikację na stanowisko operator maszyn ? Na czym polega praca w tej firmie na tym stanowisko i jak z zarobkami ?

@Zainteresowany

BROWIN, zespół HR: Tak, prowadzimy rekrutację, ale o szczegółowym zakresie obowiązków i możliwych zarobkach informujemy już w trakcie spotkania w firmie. Jeśli byłby Pan/Pani zainteresowany/a, to zachęcam do złożenia aplikacji poprzez mail: hr@browin.pl. Pozdrawiamy.

Złożyłem aplikacje na GoWork

@Zainteresowany

BROWIN, zespół HR: Witam serdecznie, otrzymaliśmy Pana CV, za które bardzo dziękuję lecz na chwilę obecną zakończyliśmy rekrutację na stanowisko Operatora Maszyn, obecnie prowadzimy nabór na Operatora Wózka Widłowego na magazynie.

@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Gdzie można złożyć aplikacje?

@Michał

BROWIN, zespół HR: Dzień Dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie. Aplikację proszę przesłać poprzez mail: hr@browin.pl. Pozdrawiamy.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do BROWIN Sp. z o.o. sp.k.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 22 czerwca.

BROWIN, zespół HR: Zachęcamy osoby zatrudnione do podzielenia się swoją opinią. Z naszej strony możemy potwierdzić duży rozwój firmy i w związku z tym duży wzrost zatrudnienia we wszystkich zespołach.

Rzetelny

Fajna rozwijająca się firma w której oczywiście jak w każdej innej są problemy. Kompetentne osoby są doceniane.

@Rzetelny

BROWIN, zespół HR: Dzień Dobry, bardzo dziękujemy za rzetelną opinię. Pozdrawiamy.

Virus

Witam ja też doznałem mobbingu w tej firmie nie polecam

@Virus

BROWIN, zespół HR: Przykro nam czytać takie opinie tym bardziej, że do naszego zespołu nie trafił żaden sygnał o mobbingu. Absolutnie nie akceptujemy takich zachowań. Mamy wdrożoną politykę antymobbingową w firmie i narzędzia do walki z zachowaniami, które są rozbieżne z wartościami firmowymi. Szkoda, że sprawa kończy się na tak przykrej opinii na forum, a nie na bezpośrednim zgłoszeniu, jeśli faktycznie taka sytuacja miała miejsce. Pozdrawiamy.

Jakie wartości są cenione w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

BROWIN, zespół HR: Dzień Dobry, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, znajdują się tam wszystkie nasze wartości. Załączam linka https://browin.pl/misja-wizja-wartosci Pozdrawiamy

Anna S.

Pracowałam tam pół roku. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!zostałam potraktowana jak śmieć!!! liderka "B," owej pożal się Boże produkcji jest arogancką, bezczelna, chamska i traktuje ludzi z góry. Ta kobieta nie powinna zarządzać ludźmi. Wrzeszczy na pracowników, bluźni i miesza z błotem, nie liczy się z nikim i z niczym. Wypełniałam swoje obowiązki jak najlepiej potrafiłam, w pracy stawiałam się co do minuty, a gdy zwróciłam jej uwagę, że nie życzę sobie takich wulgaryzmów w Moja stronę to na koniec miesiąca dostałam wypowiedzenie. Dokonca zmiany rannej zostało Mi 6 godzin i w mjejscu gdzie zostałam oddelegowana nie miałam co robić i ubiegajac się o dodatkowa pracę od liderki usłyszałam NIE TRUJ MI (usunięte przez administratora) Nikomu nie życzę pracy w tej firmie, ja tej sprawy tak nie zostawię TO MOBBING!!!

@Anna S.

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Każdorazowo decyzje o rozstaniu z pracownikiem są dla nas bardzo trudne, ale zawsze kierujemy się osiąganymi wynikami przez pracownika, bez względu na rodzaj stanowiska i kwestią współpracy z zespołem. Opisana przez Panią sytuacja to bardzo poważne zarzuty, które zostaną przez nas szczegółowo wyjaśnione. Szkoda tylko, że nie zgłosiła Pani tego wcześniej, jeszcze podczas zatrudnienia w firmie. Prowadzimy politykę otwartych drzwi, każdy pracownik zawsze może porozmawiać z przełożonym drugiego stopnia, bądź z zespołem HR. Nigdy zgłoszone problemy czy wątpliwości nie pozostają bez odpowiedzi. Pozdrawiamy i życzymy szybkiego znalezienia wymarzonej pracy.

Była pracownica
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Co pani z HR gada z głupoty. Zawsze jak był jakiś problem po stornie pracownika i był zgłaszany do kadr, problem ten zostawał zamiatany pod dywan. Również pożgenałam się w nie miłych stosunkach z "firmą" którą waża się za nie wiadomo jaką w takich warunkach. Prezesi i osoby odpowiedziane za tą firmę niech otworzą w końcu oczy i niech prześledzą co faktycznie się dzieję. Nie wspominając o obrazach prcownika, mobbingui pracy w takich warunkach gdzie w dalekiej Rosji mają lepsze warunki pracy. Jeszcze na dodatek płacą w cały swiat za tyle smao dni przepracowanych w kazdym miesiącu mimo że miała umowe stała a nie akordową co i na magazynie się zdaża płacić inaczej niż jest w umowie. (usunięte przez administratora)

@Była pracownica

BROWIN, Zespół HR: Dzień Dobry, przykro nam, że ma Pani tak przykre wspomnienia. Zapewniamy, że każdy zgłaszany do nas problem analizowaliśmy i absolutnie nie był „zamiatany pod dywan”. Poza tym, propagujemy politykę otwartych drzwi. Jeżeli tylko mamy jakiś niepokojący sygnał, reagujemy natychmiast. Wnioskując po Pani wypowiedzi, pracowała Pani u nas jakiś czas temu. Od tego czasu, wiele się w naszej firmie zmieniło, bo bardzo dynamicznie się rozwijamy. Warunki na produkcji uległy znacznej poprawie. Zbudowaliśmy i już uruchomiliśmy nowoczesną halę produkcyjną, z której jako firma rodzinna jesteśmy szczególnie dumni. Hala zapewnia naszym pracownikom komfortowe warunki pracy oraz świetne zaplecze socjalne. Pozostałe przestrzenie sukcesywnie modernizujemy. W sprawie wynagrodzenia, jeżeli pracownik posiada wynagrodzenie stałe, to niezależnie od ilości dni w miesiącu, wynagrodzenie jest niezmienne. To jeden z nielicznych obszarów, gdzie nie jesteśmy kreatywni, a sztywno trzymamy się regulacji Kodeksu Pracy. Pozdrawiamy

Aleksanderek

Witam, Pojawiło się ogłoszenie dla biotechnologa w dziale r&d. Coś więcej na temat stanowiska? Na czym polega praca, dokładnie to co w ogłoszeniu? Jak atmosfera, zarobki, jakieś benefity, telefon? Możliwość auta służbowego? Pracował może ktoś? Będę wdzięczny za opinie :)

Katarzyna
@Aleksanderek

BROWIN Lider Zespołu R&D Biotechnologia: Laboratorium mieści się w nowym budynku, więc mamy do dyspozycji spore pomieszczenia z nowym sprzętem laboratoryjnym. Zespół R&D Biotechnologia odpowiedzialny jest za produkcję drożdży, kontrolę jakości produktów spożywczych, komercyjne usługi laboratoryjne oraz działania badawczo-rozwojowe, które polegają na wymyślaniu nowych produktów, ulepszaniu obecnych czy testowaniu akcesoriów, którymi handluje Browin. Laboratorium Browinu to codziennie nowe wyzwania z zakresu winiarstwa, piwowarstwa, gorzelnictwa, serowarstwa, wędliniarstwa, ogrodnictwa (bo i zakres produktów jest szeroki - tak jak sama biotechnologia) i kontakt z wieloma zespołami w firmie, jak R&D Techniczne, Product Managerowie czy Sprzedaż. Zarobki zależne są od umiejętności i doświadczenia kandydata, a pracownik ma wyznaczone cele, do których powinien dążyć. Jeśli chodzi o benefity to: ubezpieczenie zdrowotne, karty sportowe. Samochód służbowy jest dostępny dla wszystkich uprawnionych pracowników, gdy obowiązki zawodowe wymagają przemieszczania się w godzinach pracy. Z telefonem jest podobnie - jeśli pracownik dużo przebywa poza swoim biurkiem to przysługuje mu telefon komórkowy. Przed pandemią liczyć mogliśmy na imprezy integracyjne. Pracuję w BROWIN od 2,5 roku i uwielbiam atmosferę tej firmy. Jest poczucie małej, rodzinnej i przyjaznej firmy. Wszyscy się znają i nie ma barier w rozmowach między pracownikami na różnych szczeblach. Serdecznie zapraszam do aplikowania do mojego zespołu!

Aleksanderek
@Katarzyna

Brzmi, zachęcająco. a jak wygląda sprawa z umowami? Jakie okresy?

@Aleksanderek

BROWIN Zespoł HR: Dzień Dobry, jeśli chodzi o pierwszą umowę jest to umowa na 3 miesięczny okres próbny, dalsze umowy są na czas określony.

A.S

Pracuje w firmie pół roku, jestem zadowolona z pracy i rzetelnego podejścia liderów do pracowników.W biurze personel jest bardzo miły a wszczegolnosci pani M.B która potrafi pomóc w każdej sytuacji .Polecam pracę w tej firmie ????

P

Witam, Czy poszukujecie w najbliższych miesiącach pracownika na stanowisku Team Leader, wózkowy, operator/ lider techniczny? Pozdrawiam,

@P

BROWIN, zespół HR; Dzień Dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Niestety na chwilę obecną nie posiadamy wolnych wakatów na wspomniane stanowiska. Bardzo proszę o śledzenie naszych ogłoszeń na portalu Pracuj.pl i OLX. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Zostaw merytoryczną opinię o BROWIN Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

• Jak się pracuje w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy BROWIN Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 12 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BROWIN Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w BROWIN Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BROWIN Sp. z o.o. sp.k.