Opinie o Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - przygotowywanie materiałów naukowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach w Kielce

Jak długo czekaliście na odzew z Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach? Oddzwaniają zawsze?

Ula Nowy wpis

najgorsza biblioteka w mieście. Panie pracujące tam totalnie niepomocne, nieuprzejme, warczą gdy poprosi się je o pomoc w znalezieniu książki. Książki na półkach ułożone w cały świat, nic nie da się znaleźć, raz alfabetycznie po tytule, raz po autorze... połowa książek dostępna od ręki, połowa tylko do zamówienia z magazynu (selekcja zupełnie dla mnie niezrozumiała - dlaczego kilka książek Kinga jest dostępnych w wolnym dostępie a kilka zalega w magazynie?) Dodatkowo, jeśli wypożyczy się książkę z mediateki i chce oddać ze wszystkimi w głównej wypożyczalni, panie każą biegać na górę i oddać w mediatece. Konto biblioteczne zupełnie nieprzydatne. W Dodatku niebotyczne kary za przetrzymanie książek.. 3zł za rozpoczęty miesiąc OD KSIĄŻKI - spóźniłam się jeden dzień, byłam chora, zapłaciłam 12 zł. Za jeden dzień. Dla porównania w bibliotece na jagiellońskiej za jeden dzień zwłoki płaci się 20 groszy.... już nie będę odwiedzać tej pożal się Boże biblioteki. Moje sugestie dla Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach: ogarnijcie pracowników, system internetowy i przede wszystkim kary Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić pracownice

Czytelnik Nowy wpis
@Ula

Zwracaj książki w terminie to nie będziesz płacić kar. Opłaty za nieterminowy zwrot są naliczane po to, aby zmotywować czytelników do przestrzegania zsad. Ty przetrzymujesz ksiazki, a inni w tym czasie są zmuszeni na nie czekać. Jakbyś to ty musiała czekać na wypożyczenie książki na której ci zalezy to pewnie żaliłabyś się, że to wina pracowników biblioteki.

anonymous Nowy wpis

W bibliotece jestem najczęściej raz w miesiącu lub gdy zachodzi potrzeba częściej i dotychczas było wszystko OK. Dzisiaj do południa (07.08.2018 r.) zostałam bardzo niemiło potraktowana przez pracownicę wypożyczalni. Skończyło się na tym, że wyszłam bez wybranych wcześniej książek, aby uniknąć zbędnych dyskusji.

Anita

Interesuje mnie praca w bibliotece. Podpowiedzcie czy tu są potrzebni pracownicy?

Czy po rozmowie w Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Maja

Fajnie mówicie @Paulina @Dann dobrze czytać o firmie

studentka

anonim - 2010-06-09 12:20:01 mimo wszystko chciałabym tam pracować tylko że nie ma szans.....Ja też chciałabym tam pracować, ale cały czas myślę jak daleko mi do Pań, które tam pracują... Teraz, gdy jeszcze tutaj naczytałam się jaki jest pan kierownik, to nikłe widzę moje szanse, by się w ogóle tam dostać.

Zdegudtowany czytelnik

Ależ to jest prywatny folwark. My, czytelnicy, jesteśmy tylko po to, by Pan Dyrektor miał stanowisko i mógł pobierać pensję (pewnie jak na Kielce całkiem przyzwoitą).

ściągamdługi

nie da się bez płacenia kary. jest teraz windykacja. abolicji więcej nie bedzie

kamil

Ja mam pytanie czy bedzie taki dzien w bibliotece ze mozna bezkarnie oddac ksiazki ?? bo mam do oddania kilka alestrasznie boje sie isc :( prosze o odp. :)

mimo wszystko chciałabym tam pracować tylko że nie ma szans.....

czytelnik

Nie jestem pracownikiem ale częstym bywalcem biblioteki.Panie Dyrektorze dlaczego z uporem maniaka zamyka Pan na kłódkę jedyny wjazd na parking dla czytelników od ul.Zgoda? Jest to wygodny wjazd od strony centrum 200 tysięcznego miasta.Od ul.Ściegiennego obowiązuje zakaz skrętu w lewo do biblioteki.Prosimy o odrobinę szacunku dla czytelników, nie jest to Pana prywatny folwark tylko instytucja kultury dla kulturalnych ludzi.Wstyd.To co piszą o Panu pracowncy to Wasza wewnętrzna sprawa, nie wciągajcie w te awantury czytelników.

biblitekarka

W zupełności zgadzam się z Twoją opinią.Pracuję w WBP w Kielcach parę lat.Od kilku lat sytuacja jest nie do zniesienia.Podwyżki tylko dla donosicieli i "swoich" pupilków. Dla pozostałych 30 zł.na rok.Żenada, mogliby dać te pieniądze na dzieci w Haiti.[usunięte przez moderatora] Apel do pracowników: nie bójcie się wypowiadać.Razem możemy to zmienić. Żyjemy podobno w państwie demokratycznym.

hana

Atmosfera pracy fatalna. [usunięte przez moderatora] Kilka kobiet [usunięte przez moderatora] i zwolnionych przez dyrektora.Kierownicy działów nie mają nic do powiedzenia.[usunięte przez moderatora] Pracownicy boją się nawet rozmawiać ze sobą.Ciekawe dokąd tak będzie???

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach - Kielce

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach
  • Jana Pawła II 5