Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach

Kielce

Opinie o Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach

hana 2010-01-31 22:03:11
Atmosfera pracy fatalna. [usunięte przez moderatora] Kilka kobiet [usunięte przez moderatora] i zwolnionych przez dyrektora.Kierownicy działów nie mają nic do powiedzenia.[usunięte przez moderatora] Pracownicy boją się nawet rozmawiać ze sobą.Ciekawe dokąd tak będzie???
biblitekarka 2010-01-31 22:19:52
W zupełności zgadzam się z Twoją opinią.Pracuję w WBP w Kielcach parę lat.Od kilku lat sytuacja jest nie do zniesienia.Podwyżki tylko dla donosicieli i "swoich" pupilków. Dla pozostałych 30 zł.na rok.Żenada, mogliby dać te pieniądze na dzieci w Haiti.[usunięte przez moderatora] Apel do pracowników: nie bójcie się wypowiadać.Razem możemy to zmienić. Żyjemy podobno w państwie demokratycznym.
czytelnik 2010-02-01 21:15:01
Nie jestem pracownikiem ale częstym bywalcem biblioteki.Panie Dyrektorze dlaczego z uporem maniaka zamyka Pan na kłódkę jedyny wjazd na parking dla czytelników od ul.Zgoda? Jest to wygodny wjazd od strony centrum 200 tysięcznego miasta.Od ul.Ściegiennego obowiązuje zakaz skrętu w lewo do biblioteki.Prosimy o odrobinę szacunku dla czytelników, nie jest to Pana prywatny folwark tylko instytucja kultury dla kulturalnych ludzi.Wstyd.To co piszą o Panu pracowncy to Wasza wewnętrzna sprawa, nie wciągajcie w te awantury czytelników.
anonim 2010-06-09 12:20:01
mimo wszystko chciałabym tam pracować tylko że nie ma szans.....
kamil 2011-04-02 09:43:06
Ja mam pytanie czy bedzie taki dzien w bibliotece ze mozna bezkarnie oddac ksiazki ?? bo mam do oddania kilka alestrasznie
boje sie isc :( prosze o odp. :)
ściągamdługi 2011-12-29 16:51:39
nie da się bez płacenia kary. jest teraz windykacja. abolicji więcej nie bedzie
Zdegudtowany czytelnik 2011-12-29 16:53:53
Ależ to jest prywatny folwark. My, czytelnicy, jesteśmy tylko po to, by Pan Dyrektor miał stanowisko i mógł pobierać pensję (pewnie jak na Kielce całkiem przyzwoitą).
studentka 2012-12-31 21:28:34
anonim - 2010-06-09 12:20:01

mimo wszystko chciałabym tam pracować tylko że nie ma szans.....
Ja też chciałabym tam pracować, ale cały czas myślę jak daleko mi do Pań, które tam pracują... Teraz, gdy jeszcze tutaj naczytałam się jaki jest pan kierownik, to nikłe widzę moje szanse, by się w ogóle tam dostać.
Maja 2016-05-19 19:10:58
Fajnie mówicie @Paulina @Dann dobrze czytać o firmie
Zostaw swoją opinię o Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach