CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K.

Morfeusz

Robson, Robson, naprawdę doceń to jak ludzie, z którymi pracowałeś pewnie próbne trzy miesiące, którzy napewno chcieli pomoc Ci się odnaleźć w nowej pracy i obowiązkach,mimo tej postmortem niewdziecznej a i miejscami obraźliwej ekspresji Twoich uczuć, nie chcą dla Ciebie źle. A co gdybym powiedział Ci, że któryś z pracowników mógłby też podać Twoje dane osobowe. Wtedy każdy następny pracodawca szukając informacji na Twój temat znalazłby wpis na Gowork. Zastanowiłby się mocno nad tym, czy oto taki charakter miałby być członkiem jego zespołu. Robson obyś kiedyś znalazł amerykanski sen, którego szukasz. Obyś tylko nie był jego jedynym bohaterem.

zyta

Weszłam po opinię o CodeTwo bo rekrutują i przy okazji się uśmiałam, bo co widzę: Robson, czyli zwolniony pracownik o sobie samym w osobie trzeciej: "...SPELNIL ON WSZELAKIE OCZEKIWANIA I MA TAKE ZDOLNOSCI O KTOPRYCH PAN JANUSZ MOZE SOBIE TYLKO POMAZYC...” No widać nie spełniłeś Robsonie ani oczekiwań, skoro juz tam nie pracujesz a do tego brzmisz nad wyraz zuchwale. No może zdolności do literówek, nie można Ci odmówić ;) Jeszcze jedna perełka: …. WPIS ZAWARTY Z MOIM AUTORSTWEM PRZEDSTAWIA OBIEKTYWNA OPINIE … " Serio? A sądziłam, że osobiste opinie są zawsze subiektywne. Hahaha się usmiałam! Niestety wpis wygląda raczej na "wyrzyganie się" frustrata a nie na rzetelną opinię. A chciałam się czegoś dowiedzieć o pracy tam, bo zamierzam aplikować. Sorry, ale takimi tekstami i brakiem higieny pisania podważasz wiarygodność swojej opinii. Nie rozumiem takich wpisów, które podważają wszystko: organizację, produkt, kompetencje przełożonych, system pracy. Znam nastawione osoby i wiem, że gdziekolwiek nie pracują zawsze wszystko wiedzą lepiej, niestety najczęściej sami niewiele sobą reprezentują, bo gdyby tak było już kręciliby własne biznesy. Wkurzają mnie takie bezsensowne wpisy. Apeluję o konkrety! Wynagrodzenie, benefity, ścieżki kariery, zaplecze socjalne, komfort pracy, dostępność i jakość narzędzi pracy, in. Póki co Robsonie sprawiłeś, że dzięki Twoim wrzaskom pracownicy firmy dali sami sobie dobre świadectwo, po pierwsze chcąc w ogóle dyskutować z osobą która sama wie najlepiej, po drugie całkiem sensownie się ustosunkowując do wypowiedzi. Widać kierownictwo pisze szczerze, że jest otwarte na dyskusję, czemu tutaj daje wyraz. Podziwiam zaangażowanie! Mam taka refleksję, że skoro nawet pracownicy wypowiadają się w obronie firmy czy osób, to z doświadczenia mogę powiedzieć, że zwykle świadczy to o tym, że zespół jest zgrany?! Idąc dalej tym tropem, to skoro firmie tak zależy na dobrej opinii, to pewnie dbają o pracownika, aby miał o niej dobre zdanie i niósł je w świat? Czy pracownicy, którzy się tu tak chętnie wypowiadają mogą potwierdzić moje przypuszczenia? Co firma oferuje pracownikom? Czy ma jakiś system benefitów pozapłacowych? Na stronie widziałam sporo zdjęć z imprez firmowych. Coś poza tym? No, macie szansę się pochwalić, jeśli jest czym :) Mam też obawy dotyczące wspomnianej przez wielu rotacji pracowników. Mam już doświadczenie w pracy i wiem, że nie każdy zasługuje na pracę. Zdarzyło mi sie pracować z ludźmi, którzy się obijali i trzeba było robić za nich, albo narzekali na wszystko, co nie dodawało mi optymizmu w pracy. Szczerze to odczuwałam ulgę, gdy zostali zwalniani. Pytanie, czy w CodeTwo zwolnienia to właśnie dbanie o dobry skład (eliminacja Robsonów), bo jeśli tak to super – ja to bardzo doceniam, bo wolę pracować z równymi sobie, a jeszcze lepiej z lepszymi ;) Czy to coś innego? Bo wciąż są rekrutacje. Niby firma się rozwija… Czytałam, że kilkukrotnie zwiększyli ostatnio liczbę pracowników i to by to tłumaczyło. Czy ktoś z pracowników może się wypowiedzieć jak to wygląda? Liczę na odpowiedź, może nawet samego szefostwa, skoro tak chętnie wypowiada się przywołane do tablicy nawet przez furiata, to tym bardziej nie powinno ignorować grzecznej prośby o odpowiedź na powyższe pytania oraz szansy pochwalenia się trochę :)Proszę mnie nie zapraszać na stronę, tam już byłam.

Kliku

Chciał, nie chciał wypada się odnieść do tej opini również technikowi pierwszej lini wsparcia czyli np. mnie. Pleciesz ewidentne bzdury, pewnie z frustracji, że nigdzie Cię docenić nie chcą, jak sam mówiłeś prace zmieniałeś już wielokrotnie (choć twierdzisz, że masz jakieś mityczne zdolności, które chyba tylko Ty sam widzisz), ale jakoś ciężko Ci poszukać winy w sobie, która w tym wypadku jest ewidentna, po prostu nie nadajesz się do tej pracy. Dostałeś szansę i nie potrafiłeś jej wykorzystać. Nie posiadasz odpowiednich umięjętności a jednocześnie jesteś bardzo oporny na zdobywanie jakiejkolwiek wiedzy. Razem z Tobą na szkoleniu była jeszcze jedna osoba i jakimś cudem udało jej się tą wiedze przyswoić, może to jednak nie wina szkoleniowca a ucznia? Nie zastanawiałeś się nad tym? Pracy jest może sporo ale w granicach bezproblemowej wykonalności i jakoś każdy sobie z tym radzi i nie narzeka (w końcu za coś pieniądze dostajemy). Do postronnych obserwatorów: Generalnie praca jest fajna, atmosfera również (widać to również po ogólnym oburzeniu wszystkich techników na ten wpis bo zdecydowanie nas wszystkich techników ta jawnie niesprawiedliwa opinia zabolała) no i są przede wszystkim możliwości do rozwoju, tylko trzeba chcieć i się przykładać do pracy ale to chyba nic nadzwyczajnego. Ja się dla odmiany nie podpisze imieniem i nazwiskiem ale z prostego powodu. W pierwotnym wpisie pisałeś o pupilkach szefa, nie chcę żebyś traktował tą wypowiedź w kategoriach podlizywania się a jedynie niewymuszonej opini pracownika, oczernianej przez Ciebie pierwszej lini wsparcia. Jak zechcesz to się oczywiście mogę podpisać, nic do ukrycia nie mam.

Eryk Basta

Niestety muszę się wtrącić w te dziwne i bezpodstawne oskarżenia. Nie będę pisał dużymi literami jak poprzednik. Spędziłem w dziale support półtora roku zanim udało mi się awansować wyżej i nigdy nie spotkałem się z problemami opisanymi przez Robsona. Fakt, pracy jest dużo ale chyba wszędzie się pracuje (w końcu za to się dostaje wypłatę). 17 czatów? Bardzo ciekawe, tym bardziej że system ogranicza pracownika do wzięcia maksymalnie 4 czatów. Nocna zmiana? Każdy to przeszedł nie raz i nie dwa razy, zdarzały się też przypadki, że w związku z brakami w składzie (urlopy i choroby) człowiek był sam. Ale tak można się nauczyć efektywnej pracy. "Można" bo jak widzę nie jest to regułą. Co do pisania bez literówek, nawet bez pośpiechu, Robson, napisałeś post z mnóstwem błędów. Jedyne co mogę powiedzieć to czy warto słuchać byłego pracownika, który dostał szanse pracy i z niej nie skorzystał, który anonimowo (choć i tak nie trudno się domyślić o kogo chodzi) z powodu rozczarowania obsmarowuje byłego pracodawcę? Nie sądzę. Ale życzę powodzenia na kolejnych stanowiskach. Eryk Basta Technik 2giego poziomu wsparcia CodeTwo

Robson

WPIS ZAWARTY Z MOIM AUTORSTWEM PRZEDSTAWIA OBIEKTYWNA OPINIE KTORA WIELE Z FIRM W TYM CODETWO PO PROSTU CHCE UKRYC. 'JESLI KTOS POTRZEBUJE ZDOBYCIA RZETELNIE INFORMACJI NA TEMAT TEGO JAK SIE W CODETWO PRACUJE ZACHECAM DO BEZPOSREDNIEGO KONTAKTU' CO ZA SMIECHU WARTA BZDURA. W TYM PRZYPADKU POZWOLE SIE POWOLAC NA WPIS JEDNEGO Z MOICH PRZEDMOWCOW ' DZWONIAC I PYTAJAC O PRACE W CODETWO LUB BEZPOSREDNIO NA ICH STREONIE JEST JAK WYRABIANIE SOBIE OPINI O KOREI POLNOCNEJ WCHODZAC NA STRONE ICH UKOCHANEGO PRZYWODCY' ORGANIZACJA W DZIALE JEST CHAOTYCZNA I BEZNADZIEJNA, CIAGLE ZAMIATANIE PROBLEMÓW POD DYWAN POWODUJE ICH STOPNOIOWE NAWARSTWIANIE. NAWIAZUJAC DO PORACOWNIKA KTOREGO TO PAN JANUSZ POZWOLIL SOBIE WYMIENIC TO SPELNIL ON WSZELAKIE OCZEKIWANIA I MA TAKE ZDOLNOSCI O KTOPRYCH PAN JANUSZ MOZE SOBIE TYLKO POMAZYC 0 (CZYZBY ZAZDROSC) FIRMA NIE STRONI OD OSZUKIWANIA KLIENTOW WCISKAJAC IM LIPNEJ JAKOSCI OPROGRAMOWANIE KTOREGO NIEKIEDY NAWET NIE WSPIERAJA JAK W PRZYPADKU PROGRAMU 'SYNCH FOR ICLOUD''WPISU JAK ZWYKLE ANONIMOWEGO PONIEWAZ BRAK ODWAGI CYWILNEJ DO UJAWNIENIA SIE' TO JUZ BEZCZELNOSC. JAK PAN JANUSZ MA SIE ZA TAKIEGO ODWAZNEGO TO NIECH POWIE JAK NIEUDOLNIE USTAWIA GRAFIKI PRAACOWNIKO TAK ZE PRACOWNIK ZOSTAJE SAM NA NOC ODBIERAJAC TELEFONY KTORE DZWONIA COI MINUTE, CZATY W LICZBIE 17 W KOLEJCE NO NIE ZAPOMINAJMY O TAK ZWANYCH TIKETACH NA KTORE TRZEBA ODPISWYWAC NAWET JESLI DOSKONALE WIADOMO ZE NIE MA NA TO CZASU NIE ROBIAC PRZY TYM RZADNEJ LITEROWKI ALE SPOKOJNIE OBSLUGUJESZ SAM TYLK CALY SWIAT WIEC CHYBA NIE JEST TAK ZLE. W FIRMIE SA DWIE OSOBY KTOREE MAJA OLBRZYMIA WIEDZE. PAN MOGL BY Z POWODZENIEM ZASTAPIC PANA JANUSZA KTORY Z UCZCIWEJ PERSPEKTYWY POTRZEBNY JEST TAM JAK PSU PIATA NOGA. DRODZY CZYTELNICY NIE PODEJMUJCIE WSPOLPRACY Z TA FIRMA NA PRAWDE NIE WARTO. STANOWCZO NIE POLECAM PODEJMOWANIA ZATRUDNIENIA W CODETWO JESLI CHODZI O DZIAL WSPARCIA TECHNICZNEGO. LECZ W INNYCH DZIALACH SPRAWA WYGLADA PODOBNIE. JESLI CHODZI O SAMO OPROGRAMOWANIE TO JAK WSPOMNIALEM WCZESNIEJ JEST ONO BARDZO NISKIEJ JAKOSCI A SAME CENY SAME JEGO CENY SA BARDZO WYSOKIE. NIE POLECAM ANI WSPOLPRACY ANI KUPNA PRODUKTOW CODETWO TYM BARDZIEJ.

janusz koziara

Wywołany do tablicy pozwolę sobie odnieść się do powyższego wpisu – wpisu jak zwykle anonimowego, ponieważ brak odwagi cywilnej do ujawnienia się jest typowy dla osób, które potrafią jedynie narzekać, krytykować innych i są pozbawione autorefleksji pozwalającej na ocenę własnego zaangażowania w pracę. Sądząc z treści wpisu zamieścił go były pracownik działu obsługi klientów, który nie sprostał oczekiwaniom i nie był w stanie dobrze współpracować w naszym zespole. Informacje w powyższym wpisie dotyczące organizacji i jakości pracy działu są zwyczajnie nieprawdziwe i jako takie nie zasługują na głębszy komentarz. Co do zdolności zarządczych/szkoleniowych osób wymienionych we wpisie – każdy ma oczywiście prawo do swojego zdania i każda nawet najbardziej krytyczna opinia może i powinna być przedmiotem dyskusji, co doskonale rozumieją pracownicy CodeTwo, dzielący się wprost swoimi opiniami z przełożonymi. Najwyraźniej nie zrozumiał tego autor wpisu, który potrafił jedynie anonimowo uzewnętrznić swoje frustracje, po tym jak pracownikiem przestał być. Jeśli ktoś miałby potrzebę zdobyć rzetelne informacje na temat tego, jak się w CodeTwo pracuje zachęcam do bezpośredniego kontaktu. Janusz Koziara Kierownik Działu Obsługi Klientów CodeTwo

Typer

CodeTwo tworzy programy do synchronizacji i kontroli takich programów jak Microsoft Outlook czy Exchange. Firma jak można się tego spodziewać zatrudnia same młode osoby, które znają się na programowaniu i tworzeniu czegoś z niczego. Na dobrą sprawę kwestią nieznaną są tylko przeciętne zarobki, bo informatyk z doświadczeniem raczej na pieniądze nie może narzekać.

ale sie dziaje

ale dobra - powiedzcie mi cos na temat pracy w tym code two - jestem studentem poszukuje praktyk w marketingu interentowym. moze poweicie mi cos na ten temat chcialbym zlapac troszke praktyki ale przy okazji jeszcze uzyskac informacje na temat. Mysle ze uzyskam tutaj odpowiedzi na ten temat. pozdarwiam

michał bednarz

Drodzy Czytelnicy! Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na niesprawiedliwość zaistniałej tu sytuacji. My, jako firma, występujemy tu jawnie pod naszą oficjalną i zarejestrowaną nazwą CodeTwo. Natomiast osoby lub osoba nas krytykująca pisze swoje opinie anonimowo. Po pierwsze, w ten sposób każdy, czy to sfrustrowany były pracownik zwolniony za podkradanie herbatników szefowi, czy konkurencyjna firma z Wielkiej Brytanii, może napisać cokolwiek negatywnego i zmyślonego na nasz temat. Co więcej, jedna osoba może pod setką różnych nicków napisać sto negatywnych opinii. Po drugie, my, nie mogąc odnieść się do konkretnych osób i sytuacji, nie możemy dyskutować z przytoczonymi opiniami. Zwróćcie prosimy uwagę na wartość tego typu serwisów opiniotwórczych i wiarygodność anonimowych opinii wyrażanych przez ich użytkowników – zarówno tych negatywnych jak i pozytywnych. Moglibyśmy poprosić pracownika HR naszej firmy, aby napisał teraz 100 pozytywnych opinii na temat naszej firmy. Jednak nie jest to zgodne z zasadami, jakie wyznajemy. Zapewniamy Was więc, że przytoczone tu negatywne anonimowe opinie są nieprawdziwe. Bardzo dużo wagi przykładamy do tego, aby CodeTwo było wyjątkowym, w dobrym tego słowa znaczeniu, miejscem pracy i pracujemy nad tym każdego dnia. Jeśli pojawią się zarzuty pod adresem atmosfery pracy w CodeTwo podpisane prawdziwym nazwiskiem autorów, chętnie będziemy się odnosić do konkretnych sytuacji i zrobimy wszystko, aby je wytłumaczyć lub poprawić się na przyszłość, jeśli coś robimy źle. Tymczasem o tym, jak wygląda praca w CodeTwo, najlepiej dowiedzieć się u źródła na codetwo.com/praca lub pytając o to bezpośrednio mnie lub naszych obecnych lub byłych pracowników, których znajdziecie na profesjonalnych serwisach kariery, takich jak LinkedIn, które to nie dają możliwości anonimowego obrzucania kamieniami innych. -- Michał Bednarz Dyrektor Zarządzający CodeTwo

sizer
@michał bednarz

" jak wygląda praca w CodeTwo, najlepiej dowiedzieć się u źródła na codetwo.com/praca" Yhy, podobnie można sobie wyrobić opinię o Korei Północnej odwiedzając oficjalny blog Kim Dzong Una albo miasteczko Kijong-Dong.

Lilek

Skoro nie ma doświadczenia w tej dziedzinie to w jaki sposób zajmuje takie stanowisko? Jest to dosyć nielogiczne, chyba, że nie zdobył tej posady wielkim wysiłkiem. Jeżeli wszystkich rekrutują w podobny sposób to można mieć spore wątpliwości co do jakości w firmie i samego jej funkcjonowania. Mam nadzieję jednak, że moje domysły się nie pokrywają z rzeczywistością.

czary mary

Hej Czy myślicie, że warto wysłać maila (ewentualnie zadzwonić) do tej firmy z zapytaniem czy proces rekrutacyjny jest już zakończony, czy lepiej czekać cierpliwie, a może po prostu przyjąć, że proces rekrutacji na to stanowisko się już zakończył?Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma? pozdrawiam

elwira

a mnie właśnie w CodeTwo interesuje tylko praca w marketingu ale nastraszyliście mnie newsami o tej rotacji. opiszcie proszę czy rzeczywiście jest aż taka duża bo dla mnie to decydujący czynnik oceniający firmę. ewentualnie jeśli jest duża to możecie też opisać skąd się ona bierze? infoi o wynagrodzeniach też poznam chętnie

anig

Też pracowałam w C2. Nie jest tam za fajnie, chyba że jesteś programistą. W marketingu jest faktycznie trochę rotacji(usunięte przez administratora)Na start, jeśli chcesz się uczyć, to ta firma może być, ale jak już coś umiesz to zdecydowanie nie. Szef działu marketingu nie umie znieść jakiejkolwiek krytyki czy odmiennego zdania, a problemy zamiast rozwiązywać zamiata pod dywan.

nsj

Pracowałam w CodeTwo. Wynagrodzenie jest ok, ale traktowanie pracownika już nie - zwłaszcza w diale marketingu, gdzie jest ciągła rotacja pracowników(usunięte przez administratora)

MOrg

Tutaj zawarte są w zasadzie wszystkie informacje na ich temat http://www.codetwo.pl/praca/ogloszenia/#436 - jeżeli chodzi o pracę. Mają też opcję na swojej stronie, gdzie można im zostawić swoje CV - jeżeli będzie ono atrakcyjne myślę, że jest szansa na angaż. A o inne kwestie zawsze warto do nich napisać.

toska

Widzę, że pierwsza rozpoczynam dialog w tym wątku ale mam nadzieję że ktoś może udzielić mi kilku informacji. Interesuje mnie podjęcie pracy w CodeTwo w pionie marketingu i sprzedaży. Czy przyjmują osoby bez doświadczenia na staż z ewentualną późniejszą współpracą na stałe? Jakie dają wynagrodzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K.