CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K.

itresources

skoro jest tak dobrze to dlaczego firma musi się wszędzie tak agresywnie reklamować ? dlaczego pracownicy odchodzą do innych firm? powiem krótko zawsze jest jakiś kruszek a tutaj to za małe pensje jak na IT nikt za (usunięte przez administratora) tys nie będzie pracował wydajnie a doświadczony programista chce więcej niż te (usunięte przez administratora) już lepiej poszukać czegoś we Wrocławiu albo innym mieście wojewódzkim bez urazy, pozdrawiam

Igor

Słyszalem, że firma dobrą opinię jako pracodawca.

Dawid

Mam zamiar aplikować i zastanawiam się dlaczego tak mało piszecie?

bogus
@Dawid

nie polecam, aplikowalem jakis czas temu na c# desktop z ogloszenia ktore widnialo pare lat to okazalo sie ze nie spelniam wymogow mimo ze wszystkie spelnialem i raczej rypneli sie w tym i szukaja do www

Czy firma normalnie funkcjonuje? Warto aplikować, podpowiedzcie

Zenek

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na tym wątku?

tanczacy_z_bagami_v2

@mike Jestem programistą w C2 i chciałem się odnieść do Pańskiego komentarza. Co do pani, do której przemawiały pieczątki: „to dla mnie zapachniało absurdem” – domyślam się, że aplikował pan 2-3 lata temu. Ta pani dla nas też bardzo szybko zapachniała absurdem i już u nas od dawna nie pracuje ;) Obecnie rekrutacja wygląda podobnie do tego, o czym Pan mówi – robi się przykładowe prace i od razu wiadomo, z kim się rozmawia. Jeśli ktoś zna inne technologie, może zacząć pracę od drugiej linii wsparcia, aż nie nauczy się programować w C#.NET i „otrzaska” się ze środowiskami serwerowymi Microsoftu. Jeśli dobrze mu idzie to przenoszony jest do programistów – mamy wiele ciekawych pomysłów i wciąż potrzebujemy więcej programistów, aby je zrealizować. Co do wynegocjowanej kwoty to przyznaję Panu rację. Dwucyfrowej kwoty nie wynegocjowałby Pan w C2, ponieważ ta firma przestrzega kodeksu pracy, a minimum w tym kraju, jeśli się nie mylę, wynosi 4 cyfry do ręki :D Pozdrawiam i zachęcam do aplikowania w Jeleniej Górze oraz w nowej siedzibie we Wrocławiu.

mike
@tanczacy_z_bagami_v2

Co do kwoty nie zrozumieliśmy się :). Wyjaśniam: - 1000 zł to 1 (1 cyfra), - 2000 zł to 2 (1 cyfra), - 10000 zł to 10 (2 cyfry). Mam nadzieję, że teraz jest jasne. Dobra decyzja z tą Panią :). Tak jak pisałem, nie mam żadnych wyrzutów. Pozdrawiam.

Bernhard Riemman
@mike

Generalnie to są 3 liczby które mają po 4 cyfry.

Paulina

Może jednak warto spróbować złożyć aplikacje? :) Kto wie.. ;)

Nadal szukają osób z niemieckim. Aż taka zła praca, że nie mogą znaleźć osoby?

f

no wlasnie tutaj widze ze oni głównie poszukują osób ze znajomością jezyka angielskiego i niemieckiego

erf

@piko no z jezykiem angielskim lub tez niemieckim :)

okik

W kazdej plotce jest odrobina prawdy, zgadza sie? ;-)

piko

mi się nie wydaje, żeby zwijali interes, poza tym można u nich też załapać się teraz na nowe rekrutacje, a to też świadczy o tym, że firma się raczej rozliwja niż w drugą stronę.. no i oferta jako Specjalista ds. Marketingu z językiem angielskim jest naparwde ciekawa.

zbugowany

Nie zawijają biura we Wrocławiu, to jakaś plotka jest. Są ogłoszenia z pracą na Wro, można aplikować normalnie.

we

a kochani czy może mi ktoś napisać czy specjalista od marketingu uwas to musi znać język niemiecki teraz?

zator

Szkoda ze likwiduja biuro we Wroclawiu. Do Jeleniej Gory nie chce mi sie przeprowadzac.

rav
@zator

Kurcze interesowała mnie praca we Wrocławiu, skąd wiesz że zwijają biuro ?

hg

a ja chyba sprobuje jako specjalsita ds marketingu internetowego z j. niemieckim

Ro

Złote włosy, no ciekawa sprawa @Piotrek :D To może i mnie będzie rekrutować ta pani, bo złożyłem cv na programistę C#.NET. Oferowali szkolenia, możliwość rozwoju, umowę o pracę i mam nadzieję miłych współpracowników ;)

Piotrek

No i jak Ci poszło @Moniek, kto Cię przepytywał na samym początku? Mam nadzieję, że ta dziewczyna o złotych włosach, ogólnie świetna rekrutująca, daj znać

narwik

próbuj, zawsze warto #Tajemniczy. Z tego co piszesz, umiesz dość sporo, doświadczenie koło roku to też nie byle co. CodeTwo szuka ludzi więc może dadzą Ci szansę

Tajemniczy
@narwik

Dzięki narwik, jeszcze się wstrzymam bo umowę tutaj mam do końca lutego i jeśli nie zaproponują nic ciekawego to zobaczę z codetwo, tylko wizja uczenia się od nowa ich technologii trochę słabą jest, no ale tak to już jest jak się zmienia firmy :).

Zostaw merytoryczną opinię o CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CodeTwo Sp. z o.o. Sp. K.