Maga Sp. z o.o.

Opinie o Maga Sp. z o.o.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Maga Sp. z o.o.?

Barbara Nowy wpis

w internecie wisi oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. zakupów. firma oferuje kandydatom stabilne zatrudnienie. czy to oznacza, że umowa o pracę na czas nieokreślony wchodzi w grę? czytam, że jest tutaj możliwy rozwój, że praca jest ambitna, rozwijająca... czy to oznacza, że można spodziewać się jakichś szkoleń/kursów, które mogą pomóc w procesie awansu na wyższe stanowisko? :))) szukam pracy, spodobało mi się to ogłoszenie.

Nowy wpis

@Barbara

Dzień dobry, Gwarantujemy pracownikom stabilne zatrudnienie poprzez umowę o pracę (pierwsza 3 m-ce okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony), jeżeli będzie potrzebne szkolenie to również będzie to możliwe.

Ada Nowy wpis

Na stronie pojawiła się oferta pracy na specjalistę da gospodarki materiałowej, na jakie zarobki można liczyć ? I jaka atmosfera w biurze ? Warto wysłać cv

Na ich stronie są 2 oferty - monter i spawacz, mam pytanie co do tej 1szej. Jest opcja pracy dla osób bez doświadczenia, oferują przyuczenie, jaka wtedy stawka, bo na pewno mniejsza od tej, którą ma osoba z doświadczeniem? Umowa o pracę na start czy dopiero po okresie próbnym?

Spawacz

Były próbki.

Jakie mam uprawnienia?

ThoMas

Jakie aktualny zakres jest stawki godzinowej od do?? Jak z zjazdami ?system? Spawacz rok doświadczenia Tig/elektroda Rozgladam się za wyjazdem za granicę i szukam firmy

Waham się jeszcze czy wysyłać aplikację na operatora ładowarki, praca w Niemczech. Chciałbym więc mieć pewność, że wszystko jest jak należy i zgodnie z ustaleniami sprzed wyjazdu. Wiem, że firma płaci za zakwaterowanie, a jakie warunki tam panują? Kwatery są jednoosobowe czy zawsze dzielone? Kontakt z koordynatorami, osobami z biura jest dobry w trakcie trwania współpracy? Nie ma sytuacji gdzie zostałbym sam z problemem?

Jony

Witam mam takie pytanie czy praca montera w tej firmie jest ciężko fizyczna praca i jak to wygląda mniej więcej

Czy nowo zatrudnione osoby w Maga Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Sam

Najpierw umowa później praca

Joanna
@Sam

Jest to od razu umowa o pracę czy zlecenie? I na ile od razu firma daje pierwszą umowę, na rok może? Czy próbna a później na dłużej?

Janek
@Joanna

Ja się spotkałem tylko z umową o pracę.

Krzych
@Janek

A na jaki okres czasu jest zawierana ta umowa? Standardowo - 3 miesięczny okres próbny? A później? Na rok? Jeszcze jakbyś mógł to podaj widełki wynagrodzeniowe na start, bo to dość istotne, dzięki.

Natalia

Mój narzeczony chciałby tu przyjść na montera, ale nie bardzo zna języki i boi się, że się nie dogada. Czy pracownicy mają na miejscu jakiegoś tłumacza?

Bolek

O to fajnie ale chyba przynajmniej w stopniu podstawowym trzeba znać angielski, co? Wiesz jak z zakwaterowaniem? Ludzie piszą że warunki dobre ale mnie ciekawi jakie są to koszty i ile odciągają z wypłaty.

@Bolek

Koszty ponosi tylko firma, dla pracownika jest zapewnione bezpłatne zakwaterowanie. Nie ma żadnego potrącenia z wynagrodzenia.

Nowy 123

Jak wyglądają zarobki? Np spawacz aktualne certyfilaty na stal czarna 141BW FM1 doświadczenia mam rok a monterka 2 lata na jaka stawke moge liczyc w tej firmie?

Xd
@Nowy 123

Papierki są nieważne, uprawnienia Ci zrobią. Zarobki nie są konkurencyjne..

Nowy 123
@Xd

A wiesz mniej wiecej jak wyglada stawka godzinowa?

Montero

Ja jest na budowie w Finlandii? Jakie warunki mieszkania itp? Dają jakieś ciepłe ciuchy?

Wiktoria
@Montero

A masz na myśli jakąś konkretną budowę w tej Finlandii? Wymagają języka czy coś?

Montero
@Wiktoria

Obecną w (podajże) Kemi

Janek
@Montero

Warunki mieszkaniowe dobre. Ubranie zapewnione.

@Janek

Na własność i nie każdą dopłacać? Po jaki czasie jest szansa na zmianę na nowe, chyba że nie zmieniają już?

Na własność.

Lidia
@123

A przynajmniej dobrą rozmiarówkę dają? :D Bo kiedyś mój mąż w innej firmie dostał o dwa razy za duże i do tego nie nowe, a po jakimś innym pracowniku :P

ciekawy

Witam, a jak wyglądają zarobi i warunki dla pracowników biurowych, księgowość, kadry?

Tig

Praca w delegacji głównie ma tiga czy pół na pół tig i mag? Idzie się dogadać na zjazdy co 3-4 tygodnie, czy trzeba siedzieć do końca kontraktu?

Robol
@Tig

Jeśli Skandynawia to zapomnij o tak częstych zjazdach - No chyba ze będzie to dla Ciebie opłacalne…. ;) firma zapewnia zjazdy podobno co Ok 2 miesiące Zależy gdzie ale m.in spawanie tig.

Kiedy Włochy ruszają. Miały być już a nic nikt nie wie chciałem jechac

Weld

Jak wygląda praca spawacza u was w Maga? Czy spawacze są podzieleni wedle metody np spawacz TIG, spawacz MAG itd? Czy jednak spawacz musi umieć spawać wszystkimi metodami i czy do obowiązków spawacza w Maga należą prace ślusarskie? Tj szlifowanie itp.

Ciekawy
@Weld

Będziesz robił wszystko i spawał wszystkim jak nie poradzisz sobie to Ci pomogą. Jak będziesz cwaniakował to dostaniesz kopa

Wyjaśniacz
@Weld

Spawacz też ma ręce i ma pomagać przy monterce! A nie stać jak kobyłka….. w Madze nie ma spawaczy na samego MAGa, MAG to dodatek do TIG

@Ciekawy

W takim razie jak wyglądają zarobki/stawki dla spawacza robiącego wszystko i wszystkim??

MAGUŚ
@Wyjaśniacz

Witam. Nie udzielam się na opiniach. Ale trochę to "słabe" co napisałeś (w sensie że mag to "dodatek" do tiga!) Trochę obrażasz tych którzy w tej metodzie spawania są naprawdę dobrzy! Ja przed Magą długo spawałem metodą mag pod RTG(zbiorniki) Fakt jest taki że każda metoda spawania wymaga doświadczenia!W firmie Maga bardzo mało się spawa tą metodą pod RTG... I można by rzec że ja osobiście znam tylko dwóch... No może trzech spawaczy którzy by spawali magiem pod RTG! Więc zanim coś napiszesz to zastanów się czy przypadkiem kogoś nie obrazisz... Nie jestem absolutnie jakimś trollem... Poprostu "uraziło mnie" to Co napisałeś... Ps. Nie będę się przedstawiał z imienia i nazwiska bo to nie ma sensu... Więc byle jaki "psełdonim" wymyślę... Pozdrawiam.

@MAGUŚ

Zgadzam się !! Interesuje mnie praca na stanowisku tylko i wyłącznie spawacz TIG - czy Maga sp.z o o to dobry wybór? Jak z zarobkami? Pozdrawiam

My
@Wyjaśniacz

A monter niech spawa A nie stoi obok spawacza jak spawacz spawa. Jadę za spawacza w umowie mam spawanie A nie monterka. Ale widzę że dupkę ci ściska

@My

Dwa tygodnie kursu i się w łepki poprzestawiało co?

Spawacz
@Weld

Dobry :) O zarobki pytał ktoś poniżej to popatrz co i jak :)

Ciekawy
@Weld

Takie same. Po prostu będziesz miał zapisane i zapłacone za wszystkie przepracowane godziny. A nie tyko za spawanie.Jak chcesz tylko spawać to czasami wyjdą Ci cztery godz. dniówki.

Izabela
@Ciekawy

to jakie się ma obowiązki na stanowisku spawacza oprócz spawania?

@Izabela

Picie kawy, palenie fajek i surfowanie po necie

Krzysiek
@Izabela

Pochlebianie kierownikowi, pogardzanie monterami, kombinowanie jak sie wyrwac na L4

@Krzysiek

A z tych związanych z samą w sobie pracą?

Monter

Hej, a do jakich krajów się jeździ na budowy?

@Monter

Różnie. Najczęściej Niemcy i Austria. Ale też Holandia Szwecja, Finlandia, Czechy.

A często są takie wyjazdy? I na jak długo się wyjeżdża?

@Monika

Nie czaję pytania. No wyjazdy są zawsze, przecież o to chodzi w tej pracy. A zjazdy są tak jak ustalisz na miejscu z kierownikiem, co 2-3 tygodnie.

Maga po zmianach

Jest super nocleg w hotelu ddotego śniadanie i obiadokolacja z zaznaczeniem obiad .Tak nigdy tu nie było odkąd pracuję zarobki w górę żyć nie umierać sami sprubujcie

KJ
@Maga po zmianach

Zgadzam się.

WuWu
@KJ

I nawet premie są :)

Kubus
@Maga po zmianach

pewnie tez zapewniaja atrakcje ..normalnie lepsze warunki niz oferuja firmy zachodnie... chyba za duzo wypiles..

JBK
@Kubus

Skoro jesteś kandydatem to czemu tak piszesz?

Wojtek

Czy tutaj też jest taka praktyka, że za nocleg trzeba sobie samemu płacić?

@Wojtek

Kto Ci o takich rzeczach opowiadał.Kwatery są opłacone na czas kontraktu

@Luzak

One ogólnie tanio wychodzą? Czy lepiej na własną rękę szukać?

@Ilona

Na własną rękę nie zwracają kosztów.

JBK
@Ilona

Kwater szuka firma i za nie płaci. My jedziemy na gotowe.

Like

Umawiasz się na konkretną stawkę a na umowie najniższa krajowa… jaka teraz pewność ile dostaniemy? Totalna porażka

Nickwelder

Co ile zjazdy z Austrii lub Niemiec? Jest to do dogadania?

@Nickwelder

Firma nie zwraca za przejazdy do domu.Samochodu służbowego na wyjazdy do domu nie ma. Sam za wszystko płacisz to zgłaszać że jedziesz i załatwione.

Bogdan
@Luzak

A w innych firmach dają samochody służbowe na wyjazdy? To częsta praktyka?

5lat_robie
@Luzak

Zależy pod jakiego kierownika trafisz, u niektorych po 5 tyg na weekend ciezko jechać a o urlopie zapomnij.

@Bogdan

Są firmy którym zależy żeby była ciągłość pracy na budowie i dają sam. Żeby ludzie się wymieniali. W madze są zawsze problemy .

@Luzak

Ale da się coś na to zaradzić? Jak sobie radzicie z tym żeby była ta ciągłość pracy?

@Monika

Zjazdy co 3-5 tyg. Do dogadania na budowie. Z ciągłością jest OK jak ktoś nie ucieknie na L4... heh ;p

Kubus
@Bogdan

To jednak dobrze,ze mnie nie przyjeli do tej wspanalej firmy mam nadzeje ,ze duzo tych polskich pseudo firm nie dlugo padnie...czego zycze i tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Maga Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Maga Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Maga Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maga Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 17 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maga Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Maga Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maga Sp. z o.o.