Colian sp. z o.o.

Opinie o Colian sp. z o.o.

Iga

Czy zmieniło się coś w firmie od czasu zmian?

Julita

Hej, bardzo często pada pytanie na temat wynagrodzeń, które zostaje bez odpowiedzi. Jeżeli ktoś chce się tym podzielić może napisać, chociaż o takie kwestie najlepiej bezpośrednio pytać ,,Solidarność'' Firma Cukiernicza , wtedy otrzymacie z pewnością prawdziwe informacje. Jednak firma obecnie nie prowadzi rekrutacji być może wszystkie stanowiska są już obsadzone? Praktykanci są przyjmowani?

@Julita

Solidarność nie istnieje teraz to Colian

chrześcijanin nie morderca

Co za gów.. produkujecie pod nazwą śliwka w czekoladzie, cała mija rodzina się rozchorowała, mordujecie ludzi pod nazwą Solidarność, te cukierki wyślę Prezydentowi dlaczego hańbią tą nazwę Solidarność, komuchy mordowały i solidaruchy mordują trując ludzi

Konsument z Olsztyna.

Proszę mi odpowiedzieć. Olsztyńska Hurtownia Spożywcza A.B.E.R. dostaje od Solidarności promocje ,ale promocje z Hurtowni nie ujrzały półki sklepowej. Czy wasz przedstawiciel handlowy nie mógł by promować w Olsztyńskich sklepach. Ponieważ zakupiłem 5 opakowań bombonierek i nie miałem okazji posmakować co kupuje. Kierownik sklepu oznajmił że promocje konsumują Prezesi i Dyrektorzy i Kierownicy Hurtowni mogę zapytać się ich o smak , sklep takiej promocji nie dostaję. Firma Cukiernicza Solidarność schodzi na psy , posmakować czy sprzedać promocję może Hurtownia A.B.E.R., Konsument w sklepie ma tylko zakupywać . Rezygnuje zakupu polskich produktów , Będę zakupywał Milkę gdzie zawsze w sklepie mogę degustować.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Colian sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
tgy

noo ale to zawsze przecież jest szana na to żeby było lepiej prawda?:) jestem zdania ze zawsze trzeba myslec jednak pozytywnie a daleko się zajedzie..

taka
@tgy

Ile można zarobić?

małpeczka

DOBRE CUKIERKI

aster

ile można zarobić?

lana

mam pytanie czy kontrola jakości pracuje też na nocne zmiany u Was?

Dick
@lana

Tam nie ma kontroli jakości ,od kontroli jakości są mistrzowie ,brygadzistki i pracownicy obsługujący linie.

giga
@Dick

Jest

Aksa

Może ktoś opisać warunki pracy w kontroli jakości?

Aksa

Hej możecie napisać jak dostać się do kontroli jakości?ile się zarabia?odpiszcie

elektronik

Witam może mi ktos powiedzieć czy na utrzymaniu ruchu da rade tam dobrze zarobić??

Witam pracowalem w tej firmie pare lat mialem umowe na stale. Gdy przyszedl nowy prezes stwierdzil ze jest za duzo pracownikow i bedzie zwalnial ja skorzystalem z dobrowolnych odejsc poniewaz atmosfera jest na najgorszym poziomie, jest okropne kumoterstwo i prywata (dzial produkcja). Ktos pisal ze ludzie tam dlugo pracuja, tak ale ci co nie maja wyjscia wiekszosc z terenow wiejskich badz ze slamsow w lublinie;a cenni pracownicy kompetentni odchodza mimo nienajgorszych zarobkow. Przelozeni z dzialu produkcji uwarzaja sie za szlachte niemajac pojecia o procesie produkcji prowadzacy linie odwalaja cala brudna robote gdy jest problem i prawie zawsze sam musi nasuwac odpowiednie dzialania przelozonym. Brak mozliwosci awansu jezeli nie znasz"kogo trzeba". Na kierownicze stanowiska jak ktos przychodzi to odrazu po znajomosci -jest nowy prezes licze ze to sie przynajmniej zmieni. Kobiety odwalaja tam najgorsza robote poza malymi wyjatkami jak brygadzistki itp. A okresleniem jakim moze Cie okreslic nap mistrz to ze jestes tzw moca przerobowa.Mozna by pisac i pisac, ale nigdzie nie jest pieknie.

Nie jest tak źle, bez przesady :) W każdej pracy trzeba pracować, chyba że komuś się nie chce. Ja parę lat tam pracowałam i bardzo miło wspominam. Jak będą przyjęcia (bo narazie, z tego co wiem, to robią redukcję) to sama składam cv i będę starać się tam dostać.

jojo

gdzie złożyć CV ? W Kadrach oczywiście. Tam już są nowe rządy. Prezes Marek odszedł w niw żałowaną przez nikogo niepamięć. Czy jest tam praca ? Pewnie nie - raczej przerost zatrudnienia , ale próbować należy.

paula

Jesli ktos wie gdzie trzeba zlozyc cv zeby pracowc w tej firmie to prosze o odpowiedz.

AAA

Sprzedana już!!!! Bo w Lublinie wszystko sprzedadzą ....

emeryt

A o którym to menadżerze mowa ? Sprzedali już was ?

alla

kiedyś tam pracowałam, mój przełożony notorycznie łamał prawo pracy, teraz podobno pracuje w vobro - nie wierzę że coś się zmieniło, skoro gościu za grosz nie posiada kompetencji menagerskich !!!

kama

a wiecie czy może teraz solidarność potrzebuje pracowników ???? jestem w trakcie szukania pracy

nati

Tak źle tam jest niemożliwe idź do LIDERA w Radzyniu to zobaczysz jak tam się ludzi traktuje i ile się zarabia . W Solidarności nie jest źle nie ma co nażekać no chyba że się niechce pracować i kasę mieć no to co innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Colian sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Colian sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colian sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian sp. z o.o.?

Colian sp. z o.o.