Nicromet

Opinie o Nicromet

Mariusz

Witam a ja pare dni temu rozmawiałem z kierowcą z tej firmy i bardzo sobie chwalił, on pracuje tam dwa lata i nie ma zamiaru rezygnować, zainteresowałem się tą firmą ale jak wszedłem na to forum to mi się włos na głowie jeży, nie wiem komu wierzyć... Jest ktoś kto ma choć trochę dobre opinie o tej firmie?? Pozdrawiam ( P.S też jestem kierowcą)

Mariusz

Witam właśnie wracam z trasy, Pracuje w firmie transportowej jako kierowca i kilka dni temu spotkałem się z kierowcą z Nicrometu, bardzo chwalił tą firmę pracuje tam dwa lata twierdzi że dobrze zarabia i co najważniejsze ubezpieczenie od całości (CZEGO ŻADNA FIRMA W OBECNYCH CZASACH NIE ROBI), więc postanowiłem coś poszukać o tej firmie a tu włos mi się na głowie zjeżył to co tutaj piszecie to jakiś gruby Dramat!!!! Czy może mi ktoś powiedzieć o co tu chodzi że na żywo gość opowiada same superlatywy a na forum utopiliście tą firmę w błocie???

dj.

Byłem na rozmowie ostatnio o przyjecie do pracy dwóch panów przyszło i stwierdziłem że cos z nimi jest nie tak zrezygnowałem na szczescie

Niedoszły pracownik

Umowa o zakazie pracy w konkurencji to po prostu chamstwo. Skoro się boją, że pracownicy odejdą to niech ich lepiej szanują i dbają o nich - zaręczam, że wtedy nikt nie będzie gnał do konkurencji. Jak ktoś już podpisał Umowę o Zakazie to gratuluję BRAKU MÓZGU!!!! Zamykac sobie możliwość pracy w branży dożywotnio za weksel na 1 mln PLN!!!! Powinni sie leczyć!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nicromet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

hej, za co tam tak zwalniaja? czesciej zwalniaja biurowych, czy fizycznych pracownikow?

Pierwsze trzy miesiące są najgorsze a potem Cie zwolnią.Jedynie co można powiedzieć to że nowy dyrektor jest sensowny i zaczyna to w dobrym kierunku kierować.Jak sie dowie co dwaj panowie z monitoringu wyrabiają to sie zdziwi po prostu samowolka i tyle.

aa

Ale [usunięte przez moderatora] fajna atmosfera mi sie tam podoba ale pierwsze 3 miesiące zawsze sa najgorsze

Przyszły pracownik

Pracowałeś tam jako pracownik biurowy czy produkcyjny?

Nie warto, za żadne pieniądze tam pracować. Podjęcie pracy w tej firmie to był duży błąd, odradzam serdecznie.

Anonimek

Proszę o informację ile może zarobić w tej firmie pracownik biurowy z językiem obcym? Warto?

ile można zarobic miesiecznie tylko netoo

???

zależy z której strony na to popatrzysz. To dziwna praktyka, w mało którym zakładzie pracy stosowana, lub zazwyczaj dla handlowców i stanowisk kierowniczych. Ale cóż....

nikt

czy to nie jest zbyt niebezpieczne?

???

weksel - chodzi o to, abys nie sprzedal(a) konkurencji zadnych informacji, no i oczywiscie dozywotni zakaz pracy u konkurencji. to tak w skrocie.

mimi

czy ktos z was musial podpisac weksel na milion zlotych? o co dokladnie chodzi?

Chory zakład..niech se lepiej z tym gościem z ochrony zrobią porządek. Nie przyjmuj sie nie warto

nie warto za ŻADNE pieniądze

witam, ile zarobie w waszej firmie jako specjalista ds zakupow z j. obcym, prosze o szczera odpowiedz, bardzo mi zalezy na zmianie pracy i nie wiem czy warto

??????

Heniu...wiesz że to są ściemniacze z tym Lesiem całym wykazują sie udają że coś robią żeby ich Szef nie wywalił. Ale kiedys przyjdzie na nich czas oni zniechęcają ludzi do pracy nikt już ich nie powarza.Każdy udaje przed nimi że są ok a tak naprawde to smieją sie z nich

Heniek

Dziwi mnie to że taki pan [usunięte przez moderatora] udaje nie wiadomo kogo a tak miedzy Bogiem a prawdą to dał by mu Szef jakąś prace bo jak go nie ma na zakładzie to temu panu sie w główce przewraca.Wszyscy udają że go lubią a tak naprawde cały zakład gościa nie trawi.Szef sie powinien zastanowić nad tym panem i to poważnie bo dużo nie wie...

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet - Skawina

• Jak się pracuje w Nicromet?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet?

Nicromet