Nicromet

Opinie o Nicromet

sisi...

No nie polecam tej firmy tragedia tam jest i nie zarobisz. Dostaniesz drobne na waciki urobisz sie w syfie. Poza tym atmosfera lepiej nie pisac o tym mają zero szacunku do pracownika i tyle. Znalazłem prace za dużo wieksze pieniądze i nie w warunkach szkodliwych dla zdrowia tam nie ma zadnego BHP szok.........

maro

Witam.Może mi ktoś powiedzieć ile zarobi pracownik produkcji w Nicromecie??? jaka tam jest atmosfera, czy warto tam złożyć papiery?(robiłem na fiacie w Tychach) niestety nie przedłużyli umowy...pozdrawiam.

oni...

To co tam sie dzieje i jak ludzi dalej trektują trzeba zainteresowac telewizje. Bo Szefostwo nie zadaje Sobie sprawy że ludzie nie są prostakami. Trzeba zainteresowac reporterów ze znanej telewizji i niech zrobią reportaż jest juz duzo chetnych swiadków....pozdrowienia jak jeszcze robi dla (usunięte przez moderatora)

spid

to zapewne dlatego ze kamery i podsłuchy sa tam co 15 metrow i w samochodach rowniez a co do formy pracy to kierowcy od ciekłego al jezdzili przez 5 lat na umowe zlecenie za 1800 zł a teraz maja umowe o prace i wiesz co im szef powiedzial jak była przerwa w umowie z nemakiem na ciekle? zeby szli na bezrobocie lub urlop bezpłatny

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nicromet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
??,,...

(usunięte przez moderatora). ogólnie jest bardzo fajnie nic tylko sie śmiac z nich wszystkich.

były

fajnie piszecie a napiszcie cosik ciekawego bo piszecie w kółko o tym samym jak tan ślimak kochany

nick

wlasnie nijaki tak samo jak ten caly burdel....

elvis

no co tam w tym transporcie, ile zarobie bo mialem tam propozycję pracy?

Czy nowym dyrektorem jest nijaki Krzysztof J. ?

MOŻE KTOŚ NAPISZE CO TAM W TRANSPORCIE, TEŻ SŁYSZAŁEM OPINIE KIEROWCY CHWALIŁ SOBIE A NA FORUM NEGATYWNE OPINIE. SŁYSZAŁEM ŻE MAJĄ DOKUPIĆ AUTEK I COS USTAWIĆ NA PODWÓJNĄ OBSADĘ. PYTANIE ILE MOGE TAM ŚREDNIO ZAROBIĆ JAKO KIEROWCA.

mario

To jest najlepszy gosc z kamer ale kiedys własciciel sie kapnie co wyprawia ten chłopak cwany lis z niego ale prawda wyjdzie na jaw jestem pewny dobrze ze juz tam nie pracuje morze spotkam go kiedys jeszcze fajnie by było

NOWY>>>

Ostatnio widziałem jak jakis synek chodzi w takiej czapce jak na ryby sie chodzi ponoć coś jest z nim nie tak nie wyglądał na normalnego wsumie

dawny

ludzie po co tam pracujecie skoro tak narzekacie a w nawiasie to ta firma ma wspaniełe rekomendacje a szczegulnie widze 2 panów

......

Cała firma ma juz dosyc dwóch panów cos jest z nimi nie tak pomyłke mają w głowach...

kandydat

Witam! A jak stanowiska inżynierskie w tej firmie lub w laboratorium jakości? Zastanawiam się czy posłać cv.

były

a po co ci to wiedzieć ! Byle z dala od tej firmy w której pracują same donosiciele, bo takie jest moje zdanie pracowałem tam długo za długo pozdrowienia !!!!!

dlaczego?

były

ten dyrektor moze jest ok ale szkoda mi go

A przybliżcie proszę temat kto jest tym nowym dyrektorem? Ktoś z zewnątrz?

abc

pracowałem tam jako kierowca są stare wygi jak [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] myślą o swojej [usunięte przez moderatora] a pod tobą bedą kopac dołki byle on miał a ty wszyscy kierowcy to mruki,

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet - Skawina

• Jak się pracuje w Nicromet?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet?

Nicromet