BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Pracownik od lat

Pracuję w Blachotrapezie już prawie 10 lat. To solidny pracodawca, który potrafi docenić swoich pracowników. Nikt się tutaj nie wywyższa, zawsze mogę porozmawiać z przełożonym, przedstawić swoje pomysły. Czuję, że mam przestrzeń do działania i jestem doceniany. :)

Śledzę firmę Blachotrapez od dłuższego czasu. Jestem pod ogromnym wrażeniem rozwoju tej firmy na przestrzeni ostatnich lat. Wielkie brawa!

Kacper

Wybór pokrycia od Blachotrapez na moj dom byl podyktowany opinia znajomych i aktywnoscia tej firmy w internecie. Dziś jestem baaardzo zadowolony z tej decyzji. Wspolpraca od poczatku przebiegala bez zastrzezen. Bardzo mila Pani w oddziale pomogla nam w wyborze produktu u surowca oraz wszystko wytlumaczyla. Wybralismy Germanię, ktora dzis pieknie prezentuje sie na naszym dachu!

Peter

Biorę udział w rekrutacji do firmy Blachotrapez. Jestem pod wrazeniem profesjonalizmu. Rekrutacja podzielona na kilka etapow, na kazdym z nich kontakt z kandydatem na najwyzszym poziomie. Czekam na wyniki. Mam nadzieje, ze bede mogl dolaczyc do zespolu.

Doradca Klienta

Przyjazd do zakładu w Sękocinie. Rozmowa głównie o tym czy nie planuje mieć dzieci czy mogę mieć dzieci... Czy będę dyspozycyjna, lojalna. Informacja o podpisaniu weksla inblanco ponieważ oddają mi we władanie magazyn i środki pieniężne.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dominik

bardzo, ale to bardzo sprawna wymiana poszycia dachu. wybrałem model, podpisaliśmy umowę i reszt amnie nie interesowała

Zdziwiony

Czy jest tu ktoś kto konserwuje i dba o blachę na dachu bo gdy składałem wniosek o uznanie gwarancji bo po 10latach blacha z blacho trapezu mi wyblakła dostałem odpowiedź od pracownika że źle dbałem i konserwowałem blachę i dla tego zaszły takie zmiany i gwarancji nie uznano bo mi się wydaje jakąś kpiną tak czy nie

Zdziwiony

Ale okucia i rynny metalowe były w tym samym czasie montowane i nie wyblakły teraz mój dach wygląda jakbym dał nowe okucia i rynny a blecha jak 50 letnia

Marzena

Norma przecież :D Najlepiej mają Ci co są przy korycie :D

@Zdziwiony

Warunki udzielenia gwarancji są określone na Karcie Gwarancyjnej. Powłoka lakiernicza w zależności od rodzaju materiału ulega zmianom po wystawieniu na działanie warunków klimatycznych w konkretnej klasyfikacji środowiskowej, zgodnie z obowiązującą normą EN ISO 12944-2. Dążąc do utrzymania powłoki lakierniczej w jak najlepszym stanie należy w całym okresie trwania ochrony gwarancyjnej systematycznie myć i konserwować blachę oraz izolować Produkt od kontaktu z materiałami powodującymi korozję, czy też wysokim poziomem zanieczyszczeń.

klient
@Zdziwiony

Zgłaszałem reklamację i nie miałem z niczym problemu. Na karcie gwarancyjnej są określone zasady gwarancji. Trzeba ich przestrzegać, tak jak w przypadku innych firm.

Niko

Bez wazelinki w tej firmie można daleko zajść. Wystarczy robić swoją robotę i wykazać się skutecznością, kreatywnością i po prostu robić dobrą robotę. ;) Wiem z własnego doświadczenia.

Germania
@Zdziwiony

Mam Germanię z Blachotrapezu już 5 lat. ogolnie jestem bardzo zadowolony z obslugi klienta oraz samego produktu. Pieknie prezentuje sie na budynku! Zero zastrzezen

Morgan
@Zdziwiony

To raczej normalne, ze produkt musisz konserwowac ;) Zadna firma jesli nie dbasz o produkt nie uzna ci gwarancji.

Klient!
@klient

Witaj ! Jeżeli zgłaszałeś, to co działo się z blacha i jaką powłoką i możesz napisać ,co uzyskałeś i co konkretnie działo się z blachą ?

@klient

A jak nie tajemnica to co było przyczyną Twojego zgłoszenia i czym ,, konserwowałeś'' ten dach? No ciekawość mnie zżera!!! Jak korozją...

@Były

Nie koserwowałem bo blachy z posypką się nie myje bo bym całą posypkę zdarł a blacha była czarna a teraz jest jasno szara i tyle

Główna przyczyna rdzy to używanie nie odpowiednich narzędzi podczas montażu.. lub złe obchodzenie się z materiałem.. To jest jak z butami, nie wina materiału że się rozpadły tylko tego jak je ktoś składał i kto inny użytkował..

Szok

Ale co ma montaż do koloru temu panu nie przecieka dach tylko utracił kolor a to chyba nie ma nic wspólnego jak dla mnie blachotrapez powinien uwzględnić gwarancji rekojmy jak nie chce mu się ysylac papierów do Belgii i tyle

Harry

Masz rację, bo po dachu chodzisz sześć razy dziennie jak przez drzwi wejściowe do domu. Widzę, że fachowcy z was coraz lepsi w tej firmie. Rozumiem, że nie masz pojęcia o grubości blachy, powłoce cynkowej czy nawet o hucie z jakiej materiał jest wykonany. Wiedza nie boli!!!

Były

Proszę pana buty mi się rozleciały. A co pan z nimi robił? No chodziłem! A widzi pan - to są buty do biegania a nie chodzenia. Twój tok rozumowania powala.

Cieśla

Jak dla mnie lepiej kupić tanią blachę na dach bo i tak wytrzymuje ponad 20lat a tu zdziwiony władował dużą kasę a firma blachotrapez ma to gdzieś dawno już u nich się nie zaopatrujemy za dużo problemów z nimi a i przy tym nasza firma traci także do dzieła zdziwiony internet może dużo zdziałać

Zdziwiony

Akurat rynny brałem z innej firmy

Cieśla
@BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Wy tak na serio czy sobie żartujecie wy chyba nie macie zielonego pojęcia do czego służy blacha i kto myje i konserwuje dach co rok no kto chyba 5% właścicieli dobrą furtkę sobie znaleźliście na (usunięte przez administratora) ludzi

Anonim z północy

kumpel mój jest wieloletnim - zadowolonym z pracy - przedstawicielem w bt, a ja mam na dachu ich instalacje. wszyscy zadowoleni, polecam firmę

Karol S.

Zdecydowanie firma niegodna zaufania. Rekrutacja kilkuetapowa na stanowisko menagerskie wyższego szczebla. Teoretycznie zakończona pozytywnie, również przy udziale właścicieli. (usunięte przez administratora), a że musi być notarialna, to podpiszemy przy następnym spotkaniu ze względu na dzielącą Nas odległość, proszę zakończyć wszystkie obecnie prowadzone projekty- to są cytaty... Na potwierdzenie mam maile, smsy, w tym z gratulacjami od agencji rekrutacyjnej prowadzącej procesi. Finalnie zmiana kandydata. Przestrzegam wszystkich, zmieniłem plany zawodowe i życiowe pod kątem wygrania tej rekrutacji, a finalnie zostałem (usunięte przez administratora) I pamiętajcie, to że ktoś pojawia się na okładkach gazet, wcale nie oznacza, że jest wiarygodny.

Zwolniony
@Karol S.

Gratuluję ale chyba nic Pan nie stracił. Oszczędził Pan sobie tylko większego rozczarowania.

Karol S.
@Zwolniony

Straciłem wiele. Rekrutacja na stanowiska menagerskie wyższego szczebla trwa przeważnie kilka tyg. I już nie mówię o takich prozaicznych rzeczach jak podróże na drugi koniec Polski czy wielogodzinne przygotowywanie prezentacji... Proszę sobie wyobrazić, że ktoś na pierwszy rzut oka wiarygodny, medialny, mówi Panu: gratulacje wygrał pan, mamy gentelmenską umowę, proszę się czuć jakby była podpisana, formalności notarialne następnym razem. Proszę zakończyć obecne projekty. I wierząc wypowiadasz inne umowy współpracy, ustawiasz życie pod nowe stanowisko, a tu nagle.. zmiana kandydata. Czy tak się zachowuje poważna spółka?

@Karol S.

Ale trolling hahaha. Ciekawe co to za umowa musiała być żeby ja podpisywać notarialnie. Jak ktoś trochę zna się na rzeczy to wie ze jesteś podstawionym trollem z konkurencji. A poza tym dopóki piszesz anonimowo jesteś zwykłym tchórzem. Mnie to tylko motywuje żeby się do nich zgłosić na rekrutacje. Co za naród. Nie dziwne ze pińcet plus decyduje o wygranej w wyborach….

Grzegorz

Poszycie wyremontowane! ✓ Może czas na "fotowoltaNike"? haha

Na szczęście były

Rabka produkcja . Jeśli kogos zadawala pensja w wysokości (usunięte przez administratora) tys złotych . Nie wspominając o . Jeśli się nie zaszczepisz nie przedłużymy Ci umowy . Jeśli się zaszczepisz będziesz dostawał dodatkowa premie . ???? w tej firmie już nie dba się o potrzeby pracownika . Patrzą tylko gdzie w jaki sposób zabrać pieniądze . Traktowanie pracowników przedmiotowo wykresy tabelki .Premia na święta w postaci Bona na zakupy wartości (usunięte przez administratora)zł kalendarz długopis i smycz . (usunięte przez administratora)

Witam! Co oznacza blacha AM z Blachotrapezu. Jaka to huta, bo bez nadruku na spodzie ?

@Marek

Alternatywny mat pochodzenia niewiadomego dla klienta.

@Były

Rozumiem, że mam blachę niewiadomego pochodzenia. Na którą nie ma gwarancji i nie jest w pierwszym gatunku. Bo w razie czegoś. Nie wiadomo jaka huta ? Przecież, to też nie jest tanie(alternatywa) Byłem przekonany ,że blach bez nadruku nie ma na rynku. Jutro spróbuję się dowiedzieć na punkcie w którym kupowałem niemiecką blachę.

Kama

fachowe doradztwo w wyborze poszycia pasującego na mój dach, montaż bez jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń

Pablo

polecam tego allegrowicza

Bartosz

panele retro 38 na moim dachu robią furorę wsrod sasiadów, dziękuję za pomoc w wyborze i rzetelną usługę

krótko i bez owijania w bawelne: opcja dachu kompletnego bije na łeb na szyje konkurencje. 5/5 bez zawahania

Ajs

Mi gwarancje uwzglednili bez zadnego problemu ;)

Krzysiek
@Ajs

ja tez nie mialem z tym najmniejszego problemu ;) trzeba dokladnie czytac karty gwarancyjne i przestrzegac zasad

Robertok

Pewnie tak ale pędzel musiał sobie sam kupić

GW
@Ajs

A co się działo z nlachą i po ilu latach była zgłaszsna reklamacja?

@GW

Po10 latach z czarnej posypki mam jasno szary prawie biała a miała mieć 25 lat na kolor i posypkę ale oczami i polityką blachotrapezu nie konserwowałem należycie i nie pielegnowałem blachy ręce opadają

K

polecam usługę dachu kompletnego, rodzice zainwestowali w przyszłość z uśmiechem

Klient!
@K

Nie ładnie z twojej strony, że aż tak dbasz o coroczny uśmiech rodziców przy konserwacji dachu. Rozumiem, że myślisz o przyszłości.

Pucek

Aż tyle osób w jednej sprawie w tej firmie nie zbierzesz. Za dużo młodych pracuje i nie będą się wychylać. A staremu obiecają kotleta jak zostanie dłużej i się zgodzi bo dobre i 20 zł więcej... kto się za dużo odzywa to odrazu pacyfikacja lub przeniesienie do innej pracy...

Artur

szwagier (oprócz pv) robił z wami dach. wszystko zgodnie ze sztuką, nie rozumiem tak niskiej oceny

W firmie pracuje blisko 1000 osób - nie ma szans żeby każdy był zadowolony. Na tym portalu piszą przede wszystkim Ci, którzy nie poradzili sobie i wylewają żale. Jeśli ktoś chce spróbować to należy obserwować oferty pracy. Czy warto pracować w BLACHOTRAPEZ? Jest grono pracowników, którzy pracują tu powyżej 5, 10 czy nawet 20 lat - to jest wyznacznik pracodawcy i jakości pracy.

Żarty sobie robisz ? Jakiś dyrektorek się wychylił ,aby pokazać jak jest super. Nie będę pisał o szczegółach bo,nie wypada. Za duży mam kultury ,a tego brakuje tu i tam . Pozdrawiam i życzę miłej pracy obecnym i przyszłym pracownikom.

Quest

No tak ! A na tym forum są sami frustraci ? Zanim zacznie Pan się wcielać w rolę KLAKIERA , niech się Pan zastanowi co pisze.

Góral
@Quest

No właśnie, w końcu ktoś powiedział prawdę. Na tym forum są sami frustraci i nieudacznicy ktorzy nie potrafią nic zrobić i po prostu nie pasują do tak dużej firmy. Zaloze się ze większość dalej siedzi na zasiłku albo właśnie wyleciała z kolejnej pracy. Do roboty się brać a nie na internatach bzdury pisać! Hej!

Zarobiony jestem :)
@Góral

Na zasiłku to chyba w dzisiejszych czasach siedzisz Ty !!!! Zresztą jak tak bronisz ,,swoich,, to możesz (usunięte przez administratora) dla nich 24 godziny 7 dni w tygodniu za najniższą krajową . Dzisiaj roboty nie brakuje i za dobre pieniądze .

Góral
@Zarobiony jestem :)

To idź to lepszej roboty i nie zawracaj d…y uczciwym pracującym ludziom. Jak masz czas pisać posty o 9 rano to na bank uczciwie pracujesz ha ha ha hahahahaha

Zarobiony jestem :)
@Góral

Jak pracuje to moja sprawa . Ważne że nie ,,dymam,, na okrągły zegar pewnie jak Ty za najniższą krajowa i ciesze się ze mam robotę :) :) .

Gabriela

A na jakim stanowisku Ty pracujesz w Blachotrapezie? Opisałbyś może jak wyglądają zarobki w firmie? Czy właśnie przy dłuższej współpracy 5,10 czy 20-letniej zmieniają się jakoś warunki pracy? Jak często można spodziewać się np. podwyżek?

Burak
@Tomek

To dlaczego nie zostałeś Dyrektorkiem? Pewnie siedzisz na bezrobociu i pierdzisz w stolek. I taki niby kulturalny ha ha ha ha

Burak

Wypisywać jakies śmieci na internecie to każden jeden potrafi, ale robić ni ma komu.

Mateusz K.

Możesz rozwinąć myśl, co oznacza wyznacznik i jakość pracy? Ciekawy jestem czy mamy ,to samo na myśli. Wyznacznik-wyścig szczurów. Jakość pracy porównywalna z jakością materiału ?

Doggi
@Góral

Może pracuje w innych godzinach niż 8.00-16.00 Co za ograniczony człowiek z Ciebie? I Ty posiadasz stołek kierowniczy?

Bioly

Pracuja i maja gęby na kłódkę ba a spróbuj sie odezwać

Pracuję już 5 lat i jestem mega zadowolony.

Koko
@Góral

Jestem kierownikiem jeszcze w większej firmie i ludzie mają prawo pisać jak czują się (usunięte przez administratora) i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.