Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.

były

Odradzam prace wszystkim którzy planują przygodę z tą firmą. Traktowanie pracownika na najniższym możliwym poziomie, pełno obietnic bez pokrycia (usunięte przez administratora)

Była Martha
@były

Z tego co słyszałam kilku pracowników złożyło zawioadomienie do Prokuratury, zobaczymy co dalej

Malinka

Dramat. Zero szacunku dla pracownika i to bez względu na staż pracy. Masakryczna rotacja na stanowiskach. Ludzie, którzy tam pracują dłużej niż rok robią to tylko z przyzwyczajenia bądź bliskości zamieszkania. Podzielam stanowisko, że Pani B sprowadza tę firmę na dno. Zdecydowanie odradzam,

Januusz

Cchaciałby pracować na myji u nich ale widzę że mają wygania: Myjkowy ze znajomością polerowania samochodów, czyli że co mają porysowane nowe smoahcody czy jak?

@Januusz

Janusz nie sprzedajemy jedynie samochodów nowych, również używane stąd ten zapis w naszym ogłoszeniu

@Anna

Jeszcze sie nie zdażyło zeby nie był porysowany...

Jakie działania ze strony pracodawcy odbierasz jako wyzysk? Masz na myśli tylko wynagrodzenie? Proszę Cię o rozwinięcie swojej opinii. Będzie ona ważna dla osób, które planują aplikować do Nivette.

Anonimowy
@Marta

Jedna z takich rzeczy jest np. brak wystarczajacej liczby pracownikow, przez co jedna osoba HARUJE za 3 osoby. Zarzad nie widzi w tym problemu i jeszcze narzeka ze nie soelniane sa standardy firmy bo za maly nacisk na jakosc klada pracownicy podczas swojej zmiany (CZESTO 12 GODZINNEJ BO NIE JEST W STANIE OGARNAC ILOSCI OBOWIAZKOW) Pozatym kobiety ktore wypowiadaja sie na temat pracy w nivette siedza cale dnie za biurkiem i nie maja pojecia o wspolpracy z zarzadem i kontaktem z klientem. Panie sprzatajace budynek nie raz byly besztane i "ustawianie do pionu" przez (usunięte przez administratora)W OBECNOSCI KLIENTOW, nie zwarzajac na wulgaryzmy ktore plynely z jej ust. Dno i kilometr mulu(usunięte przez administratora)

Klientka Serwisu
@Anonimowy

Niestyety TO PRAWDA, sama słyszałam

@Marta

Kradną po części z każdej umówiona wczesniej premii. Zawsze.

@LIps, przez dwa lata współpracy z Nivette na pewno już zdążyłaś wyrobić sobie opinię o tym pracodawcy. Czy mogłabyś podzielić się nią na tym forum z innymi użytkownikami? Jakie warunki zatrudnienia są podstawą Twojej pracy w tym miejscu?

Jakim pracodawcą jest Nivette Sp. z o.o.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Basia

Niestety firma beznadziejna. Na dzień przed podjęciem pracy Pani Prezes (usunięte przez administratora)zmieniła zdanie odnośnie zatrudnienia. Mimo, iż prawie trzy tygodnie wcześnie byłam na rozmowie, podczas której zostałam zatrudniona. Wszystkie warunki były omówione i ustalone. Miałam przygotować wszystkie dokumenty. Mega nieprofesjonalne, wręcz infantylne zachowanie (usunięte przez administratora), która nawet nie miała odwagi sama poinformować mnie o tym fakcie, a kierownik, który nota bene także dowiedział się dzień wcześniej oz mianie decyzji, musiał mnie o tym poinformować. Więc niech każdy sam się zastanowi co to a pracodawca. Niestety nie zniechęciły mnie negatywne opinie na temat firmy. Uważałam, że każdemu trzeba dać szansę, a opinie są subiektywne. Jak widać w pełni zasłużone.

Lakier
@Basia

Nie próbujcie zaczynać pracy w tej firmie na żądnym stanowisku, kręcą i (usunięte przez administratora)jak tylko mogą wiem z doświadczenia

LIps

Pracuję w tej firmie już jakiś czas. Oczywiście wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Piszecie o tym, że kręcą (usunięte przez administratora)- a co to dokładnie oznacza. Ja nie odczułam niczego takiego - a pracuje tu 2 rok.

@Lakier, możesz napisać dokładnie, co spotkało Cię w Nivette? W tej formie Twoja wypowiedź nie jest do końca jasna i przejrzysta dla osób szukających informacji o tym pracodawcy. Jak długo pracowałeś w tej firmie? Jakie obejmowałeś w niej stanowisko?

@Basia, zaistniała sytuacja mogła Cię zbulwersować jaka zastała Cię w Nivette. Czy osoba, która przekazała Ci informację o zmianie decyzji, podała Ci konkretną jej przyczynę? Wypowiesz się na ten temat na forum? Swoją wypowiedzią zainteresujesz innych użytkowników.

Bartosz

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś informacje o zarobkach czy dodatkach do pensji podpowiecie?

Joanna
@Bartosz

Bartosz, wszystko zależy od tego na jakie stanowisko chcesz aplikować oraz jakie masz doświadczenie. Aktualne oferty pracy znajdują się na stronie www.nivette.pl w zakładce kariera

Irek

Podpisują umowę o pracę z pewnością wszystko było powiedziane!

@Zbyszek, dlaczego masz takie zdanie? Co na to wpłynęło, a konkretnie jakie czynniki? Poprzyj swoją wypowiedź argumentami. Bardzo ważne jest aby pisać merytoryczne komentarze, w których uzasadniamy nasze zdanie. Wyczerpujące wpisy są bardzo pomocne, ponieważ wielu użytkowników chce się czegoś więcej dowiedzieć o pracy albo rekrutacji w Nivette.

SzanownaB
@Marta

Argumenty merytorycznej etc... a gdzie normalna życzliwość dla drugiego człowieka. . ... poszukajcie lepiej u siebie Nivette gdzie jest problem skoro ludzie mówią ze jest

Dorota
@SzanownaB

Nie rozumiem Państwa frustracji. Jestem umówiona na rozmowę o pracę. Zadzwoniono i potwierdzano termin. Pani która dzwoniła była w sumie konkretna więc w czym rzecz, że mówi Pani o życzliwości - w tej firmie nie jest życzliwie?

yhym
@Marta

Jako były handlowiec mogę powiedzieć jedno, uważajcie na szkolenia( obowiązkowe). Importer wysyła handlowców na szkolenia w celu poznania produktowego, są one obowiązkowe. Jednak w Nivette za wiedzę, która Ci się w innej pracy nie przyda musisz zwracać pieniądze.

MIchałZ
@yhym

Ale przecież jest to niezgodne(usunięte przez administratora) bo przecież:...cyt: doktryna prawa pracy ich zakłada, że do czasu pracy pracownika powinny być zaliczane wszystkie szkolenia, w których uczestniczy on na polecenie pracodawcy. Uzasadnieniem tej tezy jest wynikający z kodeksu pracy obowiązek stosowania się przez pracownika do poleceń przełożonych... czyli jest to obowiązek pracownika, za który pracodawca musi zapłacić inie może domagać się zwrotu od pracownika. Tak stanowi prawo.

SzanownaB

Zbyszek potwierdzam totalne olanie kandydata/człowieka. ... szkoda czasu marnować skoro już na początku Cię nie szanują.

Zbyszek

Nie polecam tej firmy. Szkoda czasu na rozmowę kwalifikacyjną.

Kate

Witaj , skąd takie informacje?

Lolek

Czy tak dobrze się tu pracuje, że nie m chętnych do pisania na forum? Szkoda.

TomJerry94

Hej, zostałem umowiony na spotaknie rekutacyjne w salonie Nissana, jako handlowiec. Czego powinnien sie tam spodziewać? Byłe już wśrodku miesjce spoko, ludzie młodzi, uśmiechnięci no, podałem się za klienta to i kawę zaproponowali do picia i nawet chcieli aby przejachał się samochodem ale niamiałe czasu... spoatkanie mam dopierow przyszłym tygodniu. Ile można zarobić i czy są duże wymagania? Ktos? Cos ?

@Mateusz - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że naruszał on zasady regulaminu serwisu GoWork.pl. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl

Drugi Adam

Najbardziej rozwala mnie "Adam nie wydaje mi się aby tu cokolwiek kasowali". Ja już nie widzę tu żadnego Adama :P

Mateusz

Mam pytanie. Dlaczego ze strony zostały usunięte komentarze które obnażały, że pracodawca sam wypisywał sobie po 4 zachwalające siebie samego komentarze na dzień? Chyba warto żeby potencjalni pracownicy wiedzieli, że ma aż taką skłonność do kochania samego siebie. (usunięte przez administratora)kwestię Nivette to już w ogóle pomijam, szkoda gadać.

Anuulka

Hej rozpoczęłam dopiero niedawno pracę w tej firmie, jak na razie wszystko OK i pensja na czas a to dla mnie najważniejsze, Pozdr :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.