majewski okna o dzwi

Nysa

Opinie o majewski okna o dzwi

abc 2011-01-07 18:18:32
[usunięte przez moderatora] po 10 godzin za małe pieniądze - tylko dla desperatów.
g 2012-07-17 14:30:22
Nie polecam. Szkoda zdrowia. Marna praca jeszcze gorsza płaca. A co do płacy to trzeba mieć ogromną cierpliwość aby ją otrzymać. Warunki pracy karygodne- brud, bałagan a zimą pracownik czuje się jak by przebywał na dworze- temperatura ponizej zera i przebywanie w pomieszczeniu w kurteczkach. Brak poszanowania dla pracowników, nie przestrzeganie kodeksu pracy itp. Ogromny przemiał pracowników, każdy po ujrzeniu realiów pracy w tej firmie dziękuje za taką pracę.
Alfred 2013-12-25 18:10:54
Zgadzam sie! Nie warto tracic czasu na nich!!!!
obiektywny 2014-03-18 15:23:13
lepiej omijać i to bardzo szerokim łukiem
Noname 2015-09-07 15:59:57
Odradzam, zła organizacja pracy. Brak porozumienia i chęci zmian. Szefostwu trzeba przytakiwać - nawet jak nie mają racji.
Mauson 2016-01-19 15:43:15
Nie, wypłaty nie docierają na czas.
dawid 2016-03-28 20:56:47
nie polecam nikomu tej pseudo firemki
Łysy 2016-05-25 08:52:49
Pracowałem dosyć długo u Majewskiego jak na jego standardy. Stanowczo nie polecam. W ciągu kilku lat wymieniły się całkowicie kadry pracownicze hali jak i te biurowe. Prawie wszyscy sami się zwolnili ze względu na nie dotrzymywanie umów, wypłaty płacone na raty, z opóźnieniem nawet rocznym. Firma fatalnie prowadzona jeśli chodzi o motywację do pracy a i warunki też średniowieczne. Pewnego razu ze względu na wysoki mróz zużycie oleju opałowego było większe niż założono i oleju nie starczyło do końca miesiąca. Prezio nie wyraził zgody na zakup nowego a potem wpadł na pomysł wstawienia koksowników na halę. Te takie co się dla bezdomnych wystawia na ulice w zimie. Rezultat kupa dymu na hali i kontrola straży miejskiej. Temperatura na hali -10C. Omijać szerokim łukiem tą firmę, która z resztą zmieniła nazwę (prawdopodobnie zaliczona plajta).
dero 2016-07-03 11:42:47
Łysy' to po co ludzie godzą się na pracę bez umowy ty również?
Zostaw swoją opinię o majewski okna o dzwi - Nysa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie majewski okna o dzwi