Alsecco

Nysa

Opinie o Alsecco

Krzysztof 2014-06-29 16:13:52
Kupiłem okna tej firmy w 2006 roku na moje nieszczęście pracowałem wtedy za granicą więc nie dopilnowałem tego od początku. Te okna to totalna porażka od samego początku były nieszczelne, profile powyginane. Serwis był około 3 razy później pan stwierdził, że minęły już 2 lata i gwarancja się skończyła. Odradzam zakup okien w tej firmie
ola 2014-09-29 10:54:22
Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma nikogo kto bylby zadowolony nie znam takiej osoby normalne jest zmuszanie pracowników do przychodzenia na zwolnieniu zdrowotnym place b slabe ludzie wytrzymuja po 6 mies max dlatego ciagle kogos potrzebuja w dziale zamowien za zle wypelnione zam.pociagaja finansowo z pensji...w ofercie pracy jest wabik kupe forsy proponuja w rzeczywistosci najniższa krajowa...
Predator 2015-07-20 20:23:39
Pracowałem w ALSECCO totalna porażka jako szklarz wymagania wielkie co do mojej pracy ,jak nie zrobisz zlecenia to pakuj sie do domu nie patrzą, że już 9 godzina idzie pracy .Każdy ma rodzinę ,dzieci i chce trochę czasu im poświecić a nie tylko Alsecco .Alsecco nie interesują pracownicy itp tylko ile możemy zrobić ,żeby oni mogli zarabiać i się bawić z naszej niewolniczej pracy. To jest Auschwitz-Birkenau nie polecam nikomu tam pracować !!!!!!!!!!
pracownik 2015-09-01 18:59:17
Tak jest nie zarobisz więcej niż 2 tyś zł bo będziesz za bogaty , co chwile ucinają za błędy rypać , rypać i nic nie mówić najlepiej totalny stres , co chwile wojna roboty od z.....a nadgodzin dużo ale i tak wliczą w premie , na pasku nie dojedziesz co i jak , problemy z wolnym totalna porażka nie polecam
klu 2015-11-09 18:42:44
Pracowalam dla Zajocow zlodzieji i bandytow dobrych pare lat temu. Nikomu nie polecam. Stres, nerwy, ponizanie i wyzysk! Oczekuja pracy w soboty i swieta. Nonstop nadgodziny za ktore nie bylo nic placone. Najnizsza krajowa plus smieszna premia uznaniowa, ktora byla redukowana z byle powodu nawet w dniu wyplaty. Zli zachlanni, podli ludzie! Kto moze niech trzyma sie od nich z daleka!
ja 2015-12-05 12:24:51
nadgodziny na produkcji są w okresie od maja do września, praca po 10 godzin dziennie. Niestety nie ma za to dodatkowych pieniędzy.
no name 2015-12-31 11:59:12
szkoda czasu, nie polecam. Praca jedynie dla zdesperowanych
no name 2016-01-02 19:38:25
Ale ja Ci nie bronię tam składać podania :), ale uważam że szybko się rozczarujesz... Niby wszystko okej kuszą wysokimi zarobkami, a rzeczywistość jest zgoła inna dość brutalna ta finansowa również! Ponadto za duża jest rotacja ludzi, co nie świadczy dobrze. Mimo to życzę powodzenia w karierze.
Log 2016-02-18 15:11:31
Alsecco to jedna z gorszych firm o której nie można powiedzieć nic dobrego.
Szefostwo patrzy na pracownika tylko i wyłącznie przez pryzmat kasy. Jak mają z niego kasę i nie pyta o premię za godz. nadliczbowe tylko zaiwania po 10 a czasami i więcej godzin za śmieciową stawkę to go potrzymają a jeżeli tylko się upomni to pokazują gdzie jest brama. Nie jest ważne czy to jest handlowiec czy pracownik produkcji czy ktoś na stanowisku kierowniczym. Ważne aby działał pod ich dyktando. Handlowców wykorzystują za marne grosze namawiają na dziwne warunki współpracy a jak już osiągną co chcą to się delikwenta pozbywają. Sporadycznie wypłacają premie za zyski. Jednym słowem szkoda czasu na taką firmę. Znam podwykonawców, którzy do dzisiaj upominają się o należność i wciąż ich zbywają lub unikają kontaktów aby tylko nie wypłacić im kasy.
sypuś 2016-05-13 21:25:19
marcin, a powiedz mi jak długo u nich pracuje ? Widziałem że jakiś czas temu potrzebowali mechanika maszyn i urządzeń. Dobrze się składa bo jestem po szkole zawodowej i z chęcią bym pracę u nich podjął. Nie mam jednak pewnośći jak z finansami - co dają.
Zostaw swoją opinię o Alsecco - Nysa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alsecco