Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

Opinie o Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

Aktualność
Wystawa, zorganizowana przez ITEMF Expo, ITE Group i Messe Frankfurt, tradycyjnie prezentuje szeroką gamę produktów z czołowych rosyjskich i międzynarodowych producentów. Ekspozycja obejmuje następujące grupy produktów: części samochodowych i części motocyklowych, mycie samochodów, wyposażenie warsztatów i stacji paliw, produktów i usług IT, akcesoria i tuning.
Fakty i liczby z 2017 roku:
– Powierzchnia wystawowa: ponad 46 500 tysięcy metrów kwadratowych w 4 pawilonach wystawowych i ekspozycjach plenerowych
– Wystawcy: 1323 firmy z 41 krajów
– Odwiedzający: 25965 odwiedzających w ciągu 4 dni
Fakty z 2018 roku:
– My również tam będziemy!  Zapraszamy na nasze stoisko…
Justyna

Czy dowiem się coś na temat pracy dla opiekuna klienta z angielskim?

KAM
@Justyna

Nie wiem dokładnie o jaki aspekt pracy pytasz, ale z mojego punktu widzenia warto aplikować do firmy. Ja pracuję tutaj ponad 4 lata z kilkumiesięczną przerwą na urodzenie dzidziusia:) Praca jest ambitna, nie monotonna, dużo się dzieje. Firma daje duże możliwości wykazania się i inwestuje w pracownika. Tutaj na pewno nie będziesz siedzieć i pić kawę, ale nie obawiaj się, nie rzucą Cię od razu na front. Zanim będziesz się kontaktować z klientami przejdziesz gruntowne szkolenie w różnych działach firmy aby dobrze poznać nasz asortyment i specyfikę pracy. Dają szansę i czas obu stronom na poznanie się i decyzję o dalszej współpracy. Dużo by pisać, najlepiej przyjść na rozmowę i się przekonać. I nieskromnie dodam, że atmosfera w zespole sprzedaży jest najlepsza w firmie:)

bojka

Do kiedy trwa nabór na stanowisko Specjalisty ds. marketingu?

@bojka

Rekrutacja trwa dopóki widać ogłoszenie i w portalu gowork.pl i na naszej stronie http://www.fa1.pl. Zapraszam do aplikowania.

bojka

Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu? I do kiedy trwa rekrutacja na to stanowisko?

@bojka

Jeśli chodzi o zarobki to zapraszam do złożenia dokumentów aplikacyjnych i spotkaniu się na rozmowie rekrutacyjnej. Tam określamy warunki ewentualnej współpracy zadowalające obie strony. Rekrutacja trwa dopóki widać ogłoszenie i w portalu gowork.pl i na naszej stronie www.fa1.pl. Zapraszam do aplikowania.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Fa1

To prawda i nieprawda... Nie jest idealnie... trzeba pracować, angażować się myśleć... Nie każdy do każdej pracy się nadaje... Nie każdy się odnajduje i realizuje... A wiadomo na siłę wiele się nie osiągnie... Wpisy niezgodne z regulaminem są kasowane przez serwis... W tym roku podpisaliśmy ponad 30 nowych umów o pracę a rozwiazalismy 5... z czego absolutną większością byli pracownicy w okresie próbnym.... Który po to jest, aby się poznać... Planujemy dalszy rozwój więc nadal będziemy rekrutować, budować, podbijać kolejne rynki, rozwijać nowe produkty, rozwijać naszych pracowników i rosnąć w siłę tworząc kawałek lepszego świata. W tym roku zajęliśmy 1 miejsce w województwie zostając zostając pracodawcą roku. Wyróżnia nas Państwowa Inspekcja Pracy. Chyba źle być nie może, skoro po kontroli wyoadliśmy w ten sposób... Jednak zawsze punkt widzenia zależy od punktu patrzenia I kryteriów oceny... Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacjach kreatywne osoby, którym się chce, którzy chcą się uczyć, rozwijać, którzy lubią zmiany, potrafią i chcą być odpowiedzialni, lubią współtworzyć, są pozytywnie usposobieni... U nas to podstawa.

filutek

Do potencjalnych pracowników: jako były pracownik stwierdzam jedno - szczere komentarze są z radomia usuwane, wiec pięknie i pachnąco nie jest w tej firmie.

Lidia

@Martyna widocznie firma ma zapotrzebowanie z różnych powodów np. pracownicy się zwolnili lub firma się rozwija. Aktualnie poszukują opiekun klienta EKSPORTOWEGO Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM. Z ich oferty wynika, że zapewniają motywujące wynagrodzenie oraz stabilną formę zatrudnienia, profesjonalne wdrożenie do pracy, nowoczesne narzędzia pracy, systematyczne szkolenia. Ktoś na takie stanowisko aplikuje?

GOŚĆ

???

Jerzy

@takrzetego Czy mógłbyś napisać coś więcej w tym temacie? Czemu masz tak negatywne spojrzenie? Może czasami warto spojrzeć na innych i pomyśleć o nich pozytywnie, może to tylko tak źle wyglada a naprawdę jest dobrze?

Jerzy

Taka duża oferta pracy to znaczy że firma się rozwija!

Jerzy

Co nowego dzieje sie w firmie? Ostatnio tak mało wpisów.

Jerzy

Wiele słyszałem dobrego o firmie i jestem chętny aplikować na magazyniera. Lubie wcześniej dowiedzieć się czegoś więcej o firmie, o atmosferze w pracy. Czy praca jest na kilka zmian? Będę wdzięczny za informacje.

stefan

Wiele ostatnio słyszałem o tej firmie przeważnie to pozytywy . Interesuje się stanowiskiem magazyniera jeśli mógłby ktoś napisać kilka zadań na temat tego stanowiska byłbym wdzięczny i jak wyglądają godziny pracy. pozdrawiam i czekam na jakiś wpis.

gosc

Najgorszy jest dojazd, praktycznie tylko własny samochód wchodzi w grę :/

Lidia

Szukasz informacji o aktualnych propozycjach pracy w Fischer Automotive One Sp. z o.o. zajrzyj koniecznie do zakładki "Oferty pracy" !

kiss ya

A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds rozwoju nowych produktów? opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną produktów to normalny obowiązek, a jak jest umowa o pracę to jeszcze lepiej.

W związku z rozwojem firmy pojawiły się nowe ogłoszenia rekrutacyjne - zapraszam do zapoznania się z nimi w serwisie GOWORK.pl Jeżeli ktoś z Państwa szuka pracy a nie znalazł stanowiska, które jest w pełni satysfakcjonujące prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i Listu Motywacyjnego, w którym proszę o szczery i pełny opis rzeczywistych umiejętności (nawet nie udokumentowanych), doświadczeń oraz opis miejsca, w którym chcielibyście Państwo się realizować. Nie jest to gwarancja czegokolwiek, ale biorąc pod uwagę dynamikę obecnego rozwoju jest wielce prawdopodobne, że zadzwonimy właśnie do Pani/Pana i zaprosimy na rozmowę :)

ONA
@Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.

czy nadal szukają Państwo ludzi do pracy? interesuje mnie stanowisko pracownik biurowy bądź na produkcji. Dla kobiety

FA1

Nie wiem o czym mowa, gdyż obie poprzednie opinie wydają się być wyrażone przez ludzi nie z firmy. Branżą zbrojeniową nie jesteśmy tylko motoryzacyjną. Zapraszam na stronę: www. fa1.pl Rotacji w naszej firmie praktycznie nie ma. Ludzie pracują latami i jak na mój gust o czymś to świadczy. To prawda - trzeba pracować, myśleć i angażować się całe 8 godzin, 5 dni w tygodniu. Nikt nie bierze pracy do domu. Godziny nadliczbowe to temat marginalny. Firma rośnie i odnosi sukcesy w kraju i za granicą. Ludzie wydają się być zadowoleni - a jeżeli nie są - jakby to było gdyby ktoś oficjalnie o tym powiedział. Tu ceni się otwartość i o wszystkim można porozmawiać i nasi pracownicy to wiedzą... ciężko jest coś zmienić jeżeli nie wie się co ....

FA1

Bywa różnie, gdyż to zależy od wielkości klienta a raczej od wielkości sprzedaży do niego i jego wymagań a co za tym idzie zaangażowania czasowego w jego obsługę. Niektórzy klienci wymagają niemal codziennej uwagi, inni tylko raz w tygodniu, miesiącu a nawet kwartale. To mocno determinuje ilość klientów przypisanych do opiekuna, gdyż ważnym jest aby klient został obsłużony w najbardziej profesjonalny i uważny sposób z drugiej zaś stony jest jeszcze pracownik, który ma swoje życie i po 8 godzinach pracy idzie do domu. Ważnym aspektem jest też czas, potrzebny do pracy na "zimnym rynku" czyli pozyskiwanie nowych klientów, którego też nie może zabraknąć aby firma mogła się rozwijać. Tak więc zwykle jest to 20-30 klientów a czasami nawet 50.

FA1

W przypadku stanowisk, na których wymagana jest znajomość języka obcego rozmowa kwalifikacyjna zazwyczaj prowadzona jest w danym języku. Czasami cała czasami tylko jej część. Nasza Firma jest firmą międzynarodową. Ponad 80% całego biznesu to zagranica stąd też język obcy jest w użyciu na porządku dziennym i musi być swobodny. Nie chodzi tu o perfekcyjne używanie gramatyki czy idealny akcent bo nie są to egzaminy na studiach ale o pewną lekkość, umiejętność wysłowienia się i oczywiście zrozumienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Fischer Automotive sp. z o.o sp. k. - Mroczków k. Bliżyna

• Jak się pracuje w Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fischer Automotive sp. z o.o sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.?

Fischer Automotive sp. z o.o sp. k.