Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Opinie o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

No coz...

Widzę, że rewit sprawnie odpisuje i odpiera kazdy negatywny komentarz twierdzac, ze jest nieprawdziwy. Uderz w stol a nozyce sie odezwa? Praca w rewicie faktycznie duzo uczy i...i to w sumie tyle z plusow. Zdobywanie wiedzy jest wazne, ale domu z samego zdobytego doswiadczenia sie nie utrzyma, o czym oderwamy od rzeczywistosci zarzad chyba zapomina. Praca wymagajaca jak to w branzy audytowej, tyle ze w wiekszych firmach przynajmniej dobrze placa i nieprawda jest, ze w BIG 4 jest sie "zajechanym". Osoby mlode, ambitne nie maja moim zdaniem czego tam szukac. Skrzydla zostana im na starcie podciete gdy zobacza umowe ze swoje super pensja. Pracownik, ktory pracuje solidnie i pracuje w nadgodzinach powinien byc doceniony, a zamiast tego martwi sie czy ze swoja pensja wytrwa do konca miesiaca. Jesli chodzi o kadre to coz, jak to z ludzmi - bywali super ludzie ale tez (usunięte przez administratora) Za moich czasow te bardziej uczciwe i w porzadku osoby odeszly. Na ich miejsce przyszli nowi pracownicy w tym nowy dyrektor. Kompetencji jego i poprzednika porownywac nie bede lepiej, kto mial okazje poznac obie osoby ten chyba bedzie wiedzial od razu na czyja niekorzysc szala sie przechyli... gdy odchodzilem z pracy zostalo duzo osob, ktore znacznie psuly atmosfere i tak ciezkiej pracy. Zostalo kolko wzajemnej adoracji, ktore trzymajac sztame z dyrektorem finansowym bylo nietykalne. Przy konflikcie pracownikow zawsze byla brana strona starych wyg firmowych zamiast nowej osoby, mimo ze w danej chwili winna byla osoba z kolka wzajemnej adoracji. Podczas podsumowania roku slyszalem niejednokrotnie z ust prezesa, ze piemiedzy na podwyzki nie ma, ale przeciez pieniadze nie sa najwazniejsze - najwazniejsza jest zdobyta wiedza!!! A wierzcie mi, mozna bylo bez problemu zauwazyc ze pieniadze sa, tylko jak widac godziwe wynagrodzenie dla pracownika nie bylo na liscie priorytetow firmy. Sama praca wyglada tak, ze rewit wiecznie nie wyrabial sie z terminami. Pracownicy albo konczyli pliki w domu albo na innych badaniach byly robione na kolanie. Jako potencjalny klient raczej nie bylbym zadowolony gdybym wiedzial ze podczas audytu mojej firmy sa robione inne zadania. Ludzi do pracy bylo malo, za to zlecen przybywalo - brane bylo WSZYSTKO, nawet najgorsze zlecenia (czyli najtansze, nieadekwatne finansowo do ogromu pracy- wole sprostowac bo zaraz ktos z Rewitu odpisze, ze branie takich zlecen to po prostu stawiamie czola wyzwaniom :D ) ktorych inne firmy sie nie podejmowaly. Efekt? Mala kadra, ktora i tak byla przepracowana miala dowalane notorycznie kolejne zadania nie majac szans na zamkniecie poprzednich. Te wszystkie frazesy spolki, mowiace o pracy zespolowej itp itd.. to wszystko pieknie wyglada na ich ustach a w praktyce zaden biegly nie byl na zadnym badaniu od poczatku do konca. Jedynie na spotkaniu podsumowujacym, poswiecajac wczesniej 10 min na dowiedzenie sie od osob ktore faktycznie spolke badaly co tam sie dzieje w tej firmie. Jeden biegly (wiadomo ktory) nigdy nie sprawdza efektow pracy zespolu, podpisuje wszystko w ciemno. Dramat. Mozna tez ksiazki pisac na temat sprzetu na ktorym biedni prscownicy musza pracowac, ale juz daruje sobie... brak benefitow to kolejny gwozdz do trumny.. a nie, przepraszam, slyszalem od znajomych o jednym beneficie ktory niedawno zostal wprowadzony - o rzuconych jak ochlap owocami w kazdy piatek ! O ile jest sie w biurze a nie na badaniu Podsumowujac - nie polecam. To fakt, nauczyc sie mozna wiele, ale tak naprawde jest wiele firm ktore oferuja to samo (wiedza, doswiadczenie) + godziwe wynagrodzenie i wiele innych korzysci.. wiec ta dewiza rewitu, ze doswiadczenie wazniejsze od pieniedzy jest dla mnie smieszna.tylko (usunięte przez administratora) wybierze te opcje mogac bez problemu zdobyv prace w ktorej i zdobedzie wiedze i godne warunki rozwoju i zycia. A do ludzi ktorzy wciaz tam siedza mam apel - Zycie poza rewitem istnieje, naprawde

@No coz...

W gestii Pracodawcy jest dbanie o dobre imię. W związku z tym na bieżąco staramy się śledzić komentarze i reagować na nie. Trudno nie odnosić się do opinii, które mogą istotnie wpłynąć na postrzeganie REWIT jako Pracodawcy. Jedną z najważniejszych rzeczy dla nas jest rozwój, więc finansujemy egzaminy i szkolenia naszych Pracowników, a podczas codziennej pracy staramy się dzielić swoim doświadczeniem. Dbamy o niezbędne narzędzia pracy i w miarę możliwości staramy się je wymieniać, a systemy uaktualniać. Owocowe piątki to dla każdego miły i zdrowy przerywnik w pracy i nie do końca rozumiemy słowa "rzucone jak ochłap owoce". Jeżeli chodzi o poziom wynagrodzeń to przeprowadziliśmy badanie przez zewnętrznego niezależnego konsultanta, który uznał, że są one porównywalne do Spółek tego typu i podobnej wielkości. Staramy się doceniać Pracowników poprzez podwyżki oraz premię i w tym kierunku przygotowujemy systemy i procedury, które pozwolą na efektywne przeprowadzanie tego procesu. Praca w audycie czy biurze księgowym nie jest łatwa, a wręcz jest bardzo wymagająca i w pełni zdajemy sobie sprawę, że może być dużym wyzwaniem. Okresy dużego natężenia pracy mogą powodować zmęczenie. Każda organizacja ma swoje zalety i wady, jednakże my głęboko wierzymy, że dla osób chcących się rozwijać jesteśmy świetnym miejscem do zdobywania profesjonalnej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji.

Pracowałem w Rewicie na stanowisku asystenta biegłego rewidenta. Niejednokrotnie pracowałem ponad 16 godzin na dobę. Moja pensja była niższa od tej, która Biedronka oferowała kasjerowi. Żart. Po prostu q... żart! Miałem do czynienia z kierownikami, którzy na bakier byli z organizacją czasu pracy jak i zadań. Dla mnie prezes nie był żadną motywacją. Mam swoją opinię na jego temat. Uczciwie powiem. Szukajcie dobrze płatnej pracy. Mój czas w Rewicie to czas stracony. Piszę bez hejtu. Po prostu.... z serca.

Marzena

Mam świadomość, że jesteś rozczarowany warunkami pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci, jednakże proszę, abyś na forum zawsze zachowywał spokój i wypowiadał się kulturalnie. Zmartwiło mnie szczególnie to, że - jak wspomniałeś - kilka razy zdarzało Ci się tam pracować 16 godzin na dobę - nie jest to już zgodne z Kodeksem Pracy. A powiedz, czy za te dodatkowo przepracowane godziny wypłacono Ci pieniądze? To ważna kwestia, dlatego mam nadzieję, iż mi odpowiesz.

Menadżer

Trudno się odnieść do tego co napisałeś. Praca w REWIT w audycie to praca dla osób, które mają jasno wyznaczone cele, chcą zostać biegłymi, są gotowi na dużo nauki i samodzielną pracę. Rozumiem, że teraz zarabiasz lepiej, pracujesz mniej uczysz się więcej niż w REWIT, pracujesz nad tym aby uzyskać tytuł biegłego rewidenta i masz kierowników świetnie zorganizowanych i jeszcze więcej zarabiasz. Cóż ... każdy kto trochę zna pracę w audycie wie że tak nie jest ... ideał nie istnieje. Mało obiektywizmu w tym co piszesz. Osobiście nie potwierdzam aby pracowało się tutaj po 16 godzin (nie wiem kiedy pracowałeś) - zresztą jeden z naszych pracowników odszedł ostatnio do big4 i potwierdził to co piszę w rozmowie - ilość godzin pracy nieporównywnalna, wyjazdy czasem i w serii 8 tygodni pod rząd bez wizyty w domu.

@Marzena

Ja również pracowałem po 16 godzin, a czy dostałem za to wynagrodzenie... no bez żartów. Chociaż z tym czasem straconym to bym polemizował. Mi to pomogło. Co do kodeksu pracy - to są pewnie jedyne przepisy o których tam nikt nie słyszał poza nielicznymi wyjątkami, no chyba że coś się zmieniło...

asystent
@k

Ciekawe... 16 godzin? Nie chce się wierzyć, bo człowiek tyle nie wytrzymuje. Może z dojazdem, praca w audycie z tego, co wiem to wyjazdy. Co do nadgodzin to firmy audytorskie dają potem wolne, jeśli nie płacą nadgodzin. Tak robi big4, z tego, co wiem REWIT też. Jest to powszechna praktyka w firmach audytorskich. Nie mniej 16 godzin to mało prawdopodobne...

@asystent

Tak jak napisałeś/łaś mało prawdopodobne a jednak. Przykład 2 inwentaryzacje 1 dnia z czego ta druga zaczyna się o 18.00 w W-wie. "Pociąg kończy bieg 23.30". W dalszym ciągu mało prawdopodobne? Wolne następnego dnia, a może ekstra kasa... hahaha nie rozśmieszaj mnie. To tylko 1 przykład. Oczywiście nie mówię że takie akcje były codziennie ale praca ponad normę to była norma.

@k

No własnie, czyli dojazd nie sama praca jako taka. To nieco zmienia obraz. Chociaż takie wyjazdy to ciężka sprawa. Znam ludzi z big4 - tygodniami poza domem. Ale w CV big4.

@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Pozwolę sobie zauważyć że jazda samochodem kilka godzin to również praca ale możesz mnie poprawić jeśli się mylę. A tak naprawdę to proponuję zakończyć tę dyskusję bo niejedno widziałem i nie chcę rozwijać tego tematu do rozmiarów epopei. Pozdrawiam

@Menadżer

Zdaję sobie sprawę, że pewnie pracujesz po 8-10 godzin. Ale jestem przekonany, że w soboty i niedziele też. A jak jesteś na kolejnym badaniu to dokańczasz pliki z poprzedniego wyjazdu. Ja mam swoje zdanie na temat audytu. Audyt to ciężki kawałek chleba. Uważam, że to nie jest praca na lata. W Rewicie źle wspominam organizację pracy i bardzo słabe zarobki. Nawet, jeżeli jesteś seniorem to i tak bardzo mało zarabiasz w stosunku do przepracowanych godzin. Szanujmy swój czas. Szanujmy swoje życie.

@Marzena

Nie Marzenko nie dostałem za to dodatkowych pieniędzy. Przecież wiemy w jakim dziale pracujesz. Doskonale wiesz, że takie zdarzenia mają miejsce.

Ezechiel
@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

Dojazd zabiera czas i energię. W big4 jest pieniądz dlatego ludzie na pewne rzeczy się godzą. Sami sobie odpowiedzcie. Czy macie czas w audycie robić egzaminy? Bo ja uważam, że nie. Ludzie uciekają do centrów. Mają lepsze pieniądze, benefity, wyjazdy. Mogą w sobotę wieczorem iść na plażę i czuć morskie powietrze, a nie robić pliki, pliki, pliki, pliki.

Aleksandra
@Ezechiel

@k, a na jakiej umowie jesteś lub byłeś zatrudniony w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci? Ciekawi mnie również, czy pracodawca uzasadniał jakoś konieczność pracy po 16 godzin. @Były pracownik, na czym polegała praca na audycie?

@Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci

To co napisałeś to żaden argument. Pracownik powinien być dobrze wynagradzany, a tymbardziej za nadgodziny. Takie moje zdanie.

@Aleksandra

Uzasadnienie jest jedno. Pliki, raport i opinia. Kiedy mam to zrobić?

Yhm
@Menadżer

To ciekawe, bo moi znajomi z BIG 4 mowia co innego. Wielka Czworka ma oddzialy w wielu miastach w Polsce wiec nie maja koniecznosci wysylam kogos z Gdanska do Pcimia Dolnego... mam kolege ktory pracowal w rewicie a teraz pracuje w BIg 4 i mowil, ze w rewicie nie mial zycia z delegacjami a w tej stygmatyzowanej przez rewit korporacji wyjazdow nie ma praktycznie wcale... Rewit ciagle stygmatyzuje korporacje i prace w wielkiej czworce zeby mastraszyc ludzi i nastawiac ich, ze jedyma dobra i sluszna opcja kest praca wlasnie w rewicie.. moze i byla to prawda dla osob ktore lubia zapier....dalac jak chłopy panszczyzniane

Bywalec

Pracuję w Rewit od lat i moje doświadczenie jest proste i potwierdzone tym co tu piszecie. Rewit to ludzie którzy tworzą zespół. Zespół działający w bardzo wymagających warunkach, co jednak daje wiele satysfakcji. Zespół to ludzie - wypróbowane relacje w wielu doświadczeniach. Jest oczywiste że w taką robotę nie każdy wejdzie. I to nie jest kwestia tylko wiedzy, ale wielu miękkich spraw. Nikt nie jest gorszy przez to że się nie nadaje do tego zespołu (albo inaczej - zespół nie nadaje się dla niego). Każda firma to inny świat i to jest OK. Niestety praktyka jest taka, że doceniani są dopiero ci, którzy wchodzą w zespół, dają z siebie coś więcej niż tylko "odpracowane godziny". Czasem to wychodzi po pół roku, czasem roku. A czasem nie. Większość tych co odchodzą zauważa już po 2-3 mcach że to nie ich świat. Ale dla niektórych młodych biznes z Rewit polega na wymianie o której piszecie: duuużo doświadczenia za 2-3 lata i tyle. Jeśli ktoś po studiach chce się dorobić w 2-3 lata - to faktycznie słaby adres. Ale jeśli chcesz zdobyć naprawdę dobre doświadczenie, to się nie zawiedziesz, a może połkniesz bakcyla i zostaniesz na dłużej. Ci co są w środku zauważą jednak że rotacja nie jest wielka, to o czymś świadczy. Czy dlatego że pracują tak słabi że tylko narzekać potrafią ale boją się zmienić pracodawcę? Odpowiedzcie sobie sami. Ostatnio do biura wpadła nasza była koleżanka - pochwalić się że dostała awans u nowego pracodawcy - cieszyliśmy się wszyscy łącznie z członkiem zarządu - to też coś świadczy o zdrowych relacjach. W moim dziale z połowa pracowników jest z polecenia - znajomi innych pracowników ze studiów lub inaczej.

Ekur

Witajcie! Jak się wam pracuje w obecnej sytuaji na świecie? Macie homeoffice?

Julka
@Ekur

Tak, wszyscy mamy home office. Biuro jest zamknięte

Księgowa

Ok

Witam, czy jest ktoś kto pracował w księgowości w Warszawie? Czy moze polecić czy nie warto?

Julka

Pracuje tu od ponad 0,5 roku. Pracodawca jakiego mało kto by sobie marzył. Przy ciężkiej sytuacji epidemiologicznej pracodawca i przełożoni przekazują jak najbardziej wsparcie. Wszystkim zależy na wykonaniu danego projektu jak najlepiej Nie zgodzę się, że jest to praca po 12 h dziennie, owszem jeżeli ktoś pół dnia w pracy przegląda social media to nie ma się co dziwić, że ma co nadrabiać. Każdemu życzę tak dobrego, wyrozumiałego pracodawcy. Ja prosto z serca od siebie daje 5+

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Odpowiedź

Oczywiście wpływa na konto

ksiegowy

Polecam firmę, bardzo dobra atmosfera i nastawienie nie tylko na cel firmy, ale też na rozwój pracownika.

Wiktor

Jeśli praca jest dla kogoś po części pasją to nie liczy każdej godziny przepracowanej. Firma jest jak najbardziej ok, polecam.

Mak
@Wiktor

Gratuluję pasji.

Czy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci organizuje staże dla studentów?

NIe-hejt

Zorganizowanych staży chyba nie ma. Ale zawsze można przyjść na staż, czy do biura czy do audytu. Osoby, które wiedzą czego chcą zawsze się dostają - piszcie na sekretariat@rewit.pl Tylko odrobina wytrwałości się przyda...

Mrcn

Czy jesteście zadowoleni z zarobków?

Krystyna
@Mrcn

Otrzymałeś informacje o zarobkach? Jeśli tak, to mam nadzieję, że podzielisz się swoją wiedzą. Ciekawa też jestem, czy jest w Rewit jakiś okres próbny na początku?

@Krystyna

Zależy on wynegocjowanych warunków. Są ludzie na tych samych stanowiskach, ale o różnych pensjach. Jesteście zadowoleni z pracy w tej firmie ?

W ogóle co to znaczy żeby nie płacić za nadgodziny? W kodeksie pracy jest to jasno wytłumaczone. Pracownik fizyczny potrafi więcej lub podobnie do was zarobić z nadgodzinami. Dostajesz wolne dni za nadgodziny? Ok, super! Ale mam jedno pytanko. Kto kończy za Ciebie pracę jeżeli masz wolne? A może po tym wolnym wracasz i tak wszystko dokańczasz żeby być chociaż dwa tygodnie do tyłu? Dziękuję i do widzenia.

Nie-hejt

Na prawdę czy są granice których się nie przekroczy na tym portalu ? Rozumiem, że ktoś dba bardzo o PFRON, ale zatrudnianie na działalności jest powszechne w całej gospodarce. Z tego co wiem w Grupie REWIT takich osób jest kilka na ponad 90 osób pracujących. Pozostałe to osoby pracujące na umowach zlecenia. Jest kilka spółek. A co do PFRONu to są i w grupie niepełnosprawni oraz zakupy usług od firm zatrudniających niepełnosprawnych, którzy przyczyniają się do niższych składek. Oczywiście można podnosić pensje i płacić składki ZUS, ale zapytajcie klientów o ile chcą podnieść wynagrodzenia za prowadzenie ksiąg czy auty. REWIT nie ma klientów międzynarodowych, z największych korporacji. I jeśli wam to nie pasuje to jak najszybciej idźcie do dużego biznesu. Poziom obrzydzania pracy w tej firmie przez byłych rozczarowanych pracowników jest żenujący. Znam wielu zadowolonych pracowników, podobnie do mnie. Klienci chwalą ludzi - i z audytu i z biura rachunkowego. Więc skąd ten hejt ? Pensje nie są tak wysokie jak w firmach dużych ale na prawdę bzdura jest że w celu podwyżki należy założyć działalność. W Gdańsku i Gdyni mieliśmy premie za wszystkie 3 kwartały tego roku ? Dlaczego Ci co się wypowiadają nie pisza o tym. BO NIE PRACUJĄ TUTAJ. Można się mścić - ale nie dajcie się wprowadzić w błąd.

Nie-het_zgadzam sie
@Nie-hejt

Zgadzam się, koleżanki mają swoje firmy i z tymi firmami przyszły po prostu do REWITU. Z tego, co wiem to podwyżki były dużo większe niż 200zł. Ciekawe, rozliczacie swoich klientów i jest tam tak kolorowo? Ja słyszę coś innego, że bywa bardo różnie. Tu można normalnie pracować. No chyba, że ktoś przychodzi do pracy nie pracować ale czy się stoi czy się leży - się należy. Zgadzam się, to piszą osoby, które chyba nie pracowały tu zbyt długo, swoją drogą jeśli nie dostały swojej podwyżki to coś mówi o jakości pracy i takim pracowniku. Ostatnio przyszło kilka osób z innych biur - mówią, że nie w porównaniu jest na prawdę normalnie. Bez podkładania świń, czy monitoringu, który sprawdza każdy krok pracownika. Bez płacenia pod stołem. Można elastycznie pracować, np: niektórzy przychodzą na 7:30 i wychodzą 15:30. Czasem warto docenić normalność... Ale najlepiej to pomstować i mówić, ze najlepiej jest tam, gdzie nas nie ma.. tylko pytanie, czemu z tych rajów jakim są korporacje też uciekają?

TenZGóry
@Nie-hejt

Idzie się tam gdzie lepiej płacą.

@TenZGóry

Nie zawsze. Są osoby, dla których wynagrodzenie nie jest najważniejszą kwestią, ponieważ cenią sobie np. spokojną atmosferę, bądź pracę, która nie jest stresująca. Oczywiście zarobki również są ważnym elementem, dlatego masz prawo tak sądzić. Wiesz może, jak obecnie kształtują się wynagrodzenia w firmie Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci? Od tamtego roku nastąpiły jakieś zmiany?

Dzień dobry wszystkim. Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Gdy wracam pamięcią co tam się działo w audycie. Szkoda gadać. Dezorganizacja. Słaby zarobek. Byłem na stanowisku asystenta Biegłego Rewidenta. (usunięte przez administratora) Jak ich wspominam? Słabo. Chcesz zarabiać? Idz do korpo. Wspomnicie moje słowa kiedy przyjdzie moment gdy zauważycie, że nie macie się dokąd przenieść.

obecny pracownik

No tak, każdy ma swoją historię. Osoby na działalności to raczej menedżerowie - asystenci (moi koledzy i koleżanki) na umowach o pracę. Powodzenia w korpo. 16 godzin pracy i jesteś pomiotłem, ale cóż dla niektórych za kasę można wszystko. Jak ktoś chce się czegoś nauczyć i pracować na swoje kompetencje to jest to faktycznie miejsce, które wymaga ale też uczy. Chcesz wypełniać tabelki czy dojść do czegoś w życiu? Swoją drogą. Kiedy pracowałeś? Od 2 lat bardzo się zmieniło. Chyba te wspomnienia sprzed lat...

@obecny pracownik

Masz rację. Chcę dojść do czegoś w życiu. Dlatego odszedłem.

@obecny pracownik

Nic się nie zmieniło w Rewit, ciągle ta sama nie miła atmosfera wśród pracowników(usunięte przez administratora)

pracownik zadowolony

No tak, piszesz o relacjach, które są zależne od samych pracowników. Wszędzie tak jest, że nie wszyscy są milutcy i kochani. Raju na ziemi nie ma. Jakie godziny nadliczbowe? O 16:00 jest pusto, wszyscy wychodzimy. Pracowałam w różnych miejscach i całkowicie się nie zgadzam, że nie jest respektowany Kodeks Pracy. Nie rozumiem po co pisać bzdury, jak ci źle to poszukaj sobie coś innego. Zwykła złośliwość, taka typowa polska zawiść.

pracownik niezadowolony
@pracownik zadowolony

jeśli wychodzisz o 16 to masz bardzo mało obowiązków lub wykonujesz swoją pracę niewłaściwie. (usunięte przez administratora)

@pracownik zadowolony

Jeżeli pracujesz do 16:00 w okresie styczeń-czerwiec to albo masz 1 firmę albo pracujesz w Rewit jako osoba nie związana z księgowością i audytem np. sekretariat lub jako "złota rączka". To nie jest zawiść tylko prawda. (usunięte przez administratora)

@pracownik niezadowolony

O matko... co za bzdury. Wychodzę z pracy o 16:00 i widzę kto zostaje.... No jakoś tłumów nie ma. Najlepiej pluć na wszystkich i wszystko. Może po prostu zamiast pić kawkę i gadać z koleżankami, czy biegać po zakupy robię swoje. Nie znam nikogo kto był zmuszony do podpisywania umowy. Nie wiem mam wrażenie, że to pisze osoba, która nie pracuje w tej firmie. Ale podobne wpisy są na innych portalach. Swoją drogą widać kto pracuje, a kto zamiast pracować siedzi w Internecie i ma takie duże nadgodziny...

pracownik zadowolony

No niestety zawiść... ale jeśli ci tak źle to szukaj szczęścia. Ale to takie polskie, kalać własne gniazdo. Nie znam nikogo, kto ma 1 firmę. Także wymyślanie.

obecnie pracujący

a ile miałeś zdanych egzaminów na biegłego ?

nie polecam

potwierdzam wszystkie negatywne opnie (usunięte przez administratora)lepiej poszukać dłużej pracy i znaleźć coś normalnego....(usunięte przez administratora)

polecam
@nie polecam

Bzdury, bzdury, bzdury...komuś bardzo zależy, żeby po prostu dokopać. Pracuję tu kilka lat i nie potwierdzam tego, co "nie polecam"pisze. Ja polecam.

Nie potwierdzam

Ciekawe... Jakoś nie przedstawiasz siebie jest możliwość weryfikacji takiej żeby twoja wypowiedź była upawdopodobniona. Na razie tylko mam wrażenie zwykłego odreagowania na jakieś emocji. Słabo to widzę bo znam ta firmę i nie potwierdzam tych wypowiedzi. Przykre to ale kłamstwo jest jak jamnik jest może i długie ale ma krótkie nogi. Szkoda gadać... Swoją drogą jak był problem po prostu poszłam i pogadałam jakoś nikt głowy nie urwał i może nie wszystko ale wiele udało się zmienić. Lepiej smarowac bzdury niż coś zmienić.

obecnie pracujący

Lubię atmosferę w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci za: normalne relacje i możliwość uzyskiwania wiedzy

Nie-hejt

"Nie będę na nich pracować" wolisz pracować na Amerykanów, Francuzów, Niemców ... na prawdę czasami zadziwia ta logika. No cóż ale oni u nas przyszli po to aby płacić mniej niż u siebie ... taki dumping pracowniczy. A co do REWIT nic nie wiem jakoby ludzie tu pracowali na działalności po to aby zyskać 200 zł podwyżki. Na pewno za to w tej korporacji płacą dodatkowe świadczenia emerytalne jak w swoich macierzystych krajach prawda ??? Zostawiam bo to pytanie retoryczne

czemu?
@nie polecam

Napisz czemu.

oki

Stawki są zależne od tego co umiesz i co wnosisz. Im więcej aktywności, zaangażowania - to jak w każdej innej pracy - łatwiej o lepsze wynagrodzenie. Nie znam nikogo kto powiedziałby, że zarabia za dużo, Dla mnie ok.

Z audytu

Stawki zależne są od tego na jakim jesteś szczeblu - asystent junior, czy starszy asystent czy menadżer i jaką masz wiedzę (w tym czy zdajesz egzaminy na biegłego rewidenta). Im dalej jesteś tym ciekawsze wynagrodzenie.

Pytam

Jakie stawki?

Z audytu

Może nasi niektórzy koledzy z biura rachunkowego powinni posiedzieć z nami trochę przy obsłudze kontroli to wtedy by zrozumieli co to praca zespołowa i rozmowa z kierownikiem, zaangażowanie... do ideału nam na pewno daleko ale takie obrażanie innych... nieetyczne

Zostaw merytoryczną opinię o Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci - Gdańsk

• Jak się pracuje w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Zobacz opinie na temat firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci?

Kandydaci do pracy w Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci