EOS Poland Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

Asia

Profesjonalne podejście do kandydata podczas rozmowy rekrutacyjnej jak i również podczas całego wdrożenia w obowiązki pracy. Cieszę się, że dostałam pracę w firmie EOS. Dużo szkoleń, każdy coś dla siebie znajdzie. Konkurencyjne benefity!

Krzych
@Asia

Witam proszę mi napisać jakie szkolenia bo ja w tej firmie pracuje 2 lata i żadnych szkoleń nie mam .Może warto napisać w jakim dziale te szkolenia są.

Asia
@Krzych

Zgłoś się do Zespołu HR, tam na pewno wszystko Ci powiedzą :) Dziwne, że pracujesz 2 lata a nie słyszałeś o katalogu Szkoleń :O

Krzych
@Asia

Terenowi widać nie mają żadnych szkoleń

Ewelina

Pracodawca godny polecenia! Nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie EOS! Negatywne komentarze, które pojawiają się na tym forum piszą chyba osoby, które nigdy w firmie nie pracowały.

Maria

Ta firma działa jak mafia,wyłudzenia danych osobowych,wmawianie nieistniejących długów bez żadnych dokumentów żądają pieniędzy i odsetek za jakiś wyimaginowany dług,wszystko na podstawie tego co mają u siebie w systemie, jakiejś cesji wierzytelności z której nic nie wynika.Na moją prośbę o przesłanie dokumentów umów z których wynika że mam jakieś zobowiązanie,odpowiadają że oni nie muszą mi tego przesyłać jest to w moim interesie abym udowodniła że nie mam długu.To jest jakaś paranoja że taka firma jeszcze funkcjonuje,przecież to jest przestępstwo! Wydzwaniają po kilka razy dziennie 5 dni w tygodniu,to jest skandal!

Krzysztof Tyrała
@Maria

Ta śmieszna windykacja z tego żyje,teraz mają już pod górę.

Psi Patrol
@Maria

Zamiast wylewać tu swoje żale podejmij środki prawne, bo tylko w ten sposób możesz zamknąć ten temat. Jeśli uważasz, że to przestępstwo to pamiętaj, że masz OBOWIĄZEK zgłoszenia jego podejrzenia organom ścigania. W innym wypadku możesz zostać pociągnięta do odpowiedzialności przez firmę za pomówienie. Działaj!

Kancelaria Prawna

Firma windykacyjna skupująca pakiety przedawnionych długów, improwizacja na niekompletnych dokumentach, porażająca nieudolność,ogromny bałagan i niekompetencja.Mamy 100% wygranych spraw od 2004r ,a od lipca 2019,ilość pozwów wniesionych przez, EOS KSI jest znikoma,skutecznie oddalona.

@Kancelaria Prawna

lekko się ostatnio poprawili, zatrudnili jednego mądrzejszego i kupili trochę lepsze portfele, ciekawe ile chłop tam wytrzyma

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
były

terenowcy mają s w\koncu auta? jak sa rozliczani podczas epidemi? Pewnie tylko goła podstawa buahahaha

Mariusz
@były

Epidemia jest to nie jeżdżą i lepiej na tym wychodzą niż wcześniej. Dopłacali do paliwa, premii nie było, teraz goła podstawa przynajmniej jest ich w całości.

@Mariusz

i zajmuja sie windykacja telefoniczna, czy nic nie robia?

zosia

są ok

antos

dlugi splacac trzeba i to ze ktos ich narobil to akurat nie jest wina firmy windyakcyjnej

@antos

w eos ksi to te "dlugi " są narobione przez windykację, żeby nienależne pieniądze od ludzi wyciągać

Ola

Nie rozumiem obecnej tematyki komentarzy. Powinny chyba raczej dotyczyć pracy, nie? ;) Jeśli więc o nią chodzi, to wiadomo - praca do łatwych nie należy ale można tu spotkać naprawdę fajnych ludzi. Jest sporo szkoleń, więc tak i tu można się czegoś nauczyć :P Generalnie łatwo nie jest ale to taka specyfika pracy. Atmosfera, fajni ludzie i różnego rodzaju dofinansowania (opieka medyczna) wynagradzają trudy :)

Mieszko

Wiedza tajemna nie jest ze trzeba dlugi splacic, u mnie dlug maly a urosl ale z firma nie bylo problemow

Mieszko
@Mieszko

ale dalo sie dogadac wiec nie tacy straszni jak ich maluja!

@Mieszko

Pracujesz w EOS? Chciałabym poznać bardziej szczegółowe opinie pracowników. Wszelkie komentarze mile widziane.

@Anna

oczywiście że on pracuje w eos ksi. tylko pracownik może wypisywać taki brednie, w ramach obowiązków pracy

adam

też chwile u nich pracowałem i było ok, dobre warunki i traflem na fajnych ludzi

@adam

i dziwne że już nie pracujesz, skoro było tak wspaniale

Mariusz

Bardzo dobre warunki pracy, fajne benefity i atmosfera wewnątrz firmy. Można się sporo nauczyć!

tomahawk
@Mariusz

Podpisuje się pod tym. W pracy panuje mega pozytywna atmosfera! Nigdy nie podchodzono do mnie w żaden chamski sposób.

olek

Złodziejskiej mentalności - absolutnie nie. To dłużnicy mają takie przysposobienie, że nie chcą zwrócić pieniędzy, które de facto sobie przywłaszczyli(po pewnym czasie tak można to nazywać). Komentujesz tutaj bardzo intensywnie, a założę się że nigdy w życiu nie zatrudniłbyś się w tej firmie. Możliwe, że toczysz walkę z firmami windykacyjnymi bo sam znajdujesz się w podobnym położeniu. W EOS Ksi mamy pewne standardy, ale o tym zapewne nie masz pojęcia. Pozdrawiam, windykator terenowy

Emyr
@olek

Nie ma sensu im odpisywać. Nikt tych osób, dosłownie hejterów, nie jest i nie będzie brany poważnie. Jak Linda powiedział: hejt to nie opinia. Nie mają pojęcia jak w firmie się toczą losy pracowników, a warunki pracy są na prawdę ponadprzeciętne. Oni tylko eksponują swoje niezadowolenie z racji bytu takich podmiotów. Pozostaje mieć tylko nadzieje, że nikogo to nie zniechęci, bo to tylko takie szczypanie

prosper
@Emyr

Zgadzam się z wami. Pracowałem długo w EOS i nigdy nie doświadczyłem nieprzyjemności. Praca jest w porządku wobec pracownika. Premie, szkolenia, imprezy. Wszystko jest

antywindykator

szczerze mówiąc to 90% w przypadku eos ksi jest nieco słabym wynikiem... :)

Poskromiciel manipulatorów

Ja się dziwię, że ktokolwiek reaguje na te wpisy ewidentnych fejków. Nie zatrudniłbyś się w EOS Ksi a wojujesz oskarżeniami i manipulacjami na GoWorku - litości. Z drugiej strony jakiś człowiek atakuje firmę podając się za kancelarię prawną. Po pierwsze, nikt wykształcony nie pisze tak chaotycznie, nawet po litrze dobrego podziękowalnego whiskey po wygraniu procesu, pomijam już kwestie, że ludzie przyzwoici wiedzą do czego służy GoWork. Cieszę się, że przyznajecie się otwarcie do tego, że nigdy tam nie pracowaliście. Mam nadzieję, że głośno to wybrzmi. Niczego nie wiecie, a mimo to atakujecie firmę, która robi co do niej należy. Jeśli ktoś nie ma długu, to powinien być w stanie to udowodnić. Osobiście nie mam żadnego ale do mojego pracodawcy, bo działamy zgodnie z prawem a warunki zatrudnienia są dobre. Łatwo się źle mówi o czymś lubo kimś, ale wy malkontenci wykładacie się przy pierwszej konfrontacji z osobami, które coś wiedzą o pracy w EOS Ksi. Pożałowania godne.

miki
@Mariusz

potwierdzam. dają pracownikowi szanse na rozwój - to na pewno

@Poskromiciel manipulatorów

nikt nie musi udowadniać, że nie ma długu, bowiem to jest fakt negatywny. zresztą w myśl art. 6 kc to firemka musi udowodnić że dług istnieje

Mimi
@olek

(usunięte przez administratora) Nie zaplacilam na czas fakur i to nie dlatego, ze nie chcialam poprostu gdzies posialam i zapomnialam. Upomnieli się o nie nie i w odpowiedzi poprosilam o przeslanie mi kwoty i nr konta aby sprawe zakonczyc. Celowo podali mi inna kwote i inne konto, w ciagu dnia i ostatnich dni dzwonili nagminnie wprowadzajac celowo zamieszanie i robiac dowody aby szarpnac odemnie wiecej pieniedzy gdyz zbyt latwo widac podeszlam do zaplaty.(usunięte przez administratora)!! Nr konta okazal sie Z firmy Orange ta niby z kolei moj dlug sprzedala i to im trzeba bylo zaplaci, wiazalo sie to z tym, ze ttrzeba przeksiegowac pieniadze z orange na ich konto, w orang zlikwidowano emaila na ktorego mozna by bylo poprosic o przeksiegowanie. Mimo, ze powiedzialam, ze zaplace dzwoniono kilkanascie razy, gluche i przerywane telefony. Podanie mi blednej kwoty i numeru konta mialo na celu to zeby sprawa sie przedluzy co za tym idzie oczywiscie kasa!!!!!! Konto odnalazlam, email na ktory ma się przesylac dowody wplaty nie dziala kilkanascie emaili wrocilo z tzw bledem ipodanajsmieszniejsze jest to, ze

Raven
@Poskromiciel manipulatorów

Czyli jesteś any-polskim zwykłym (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)apołeczną komunistą i donosicielem. Świetnie Cie rodzice wychowali :)

hanzelmut

Szybka możliwość rozwoju i atrakcyjne premie. Bardzo szybko nauczyłem się moich zadań a mój przełożony zawsze pomaga gdy czegoś potrzeba. Praca nie sprawiała problemów.

@hanzelmut

Zgadzam się. Nie rozumiem hejtu na pracę. Warunki pracy są jak najbardziej korzystne i fair wobec pracownika. Przypominam że to miejsce w którym oceniamy daną pracę a nie to co robi firma. Prywatne sprawy zostawmy na inne forum. Pozdrawiam

Janina47
@Andrzej

Otóż to!

Janina47
@Janina47

Po prostu ci, którzy tak piszą chyba nigdy nawet w firmie nogi nie postawili ot cała tajemnica

Raven
@Andrzej

(usunięte przez administratora)na drzewo korpo (usunięte przez administratora)- tu jest przede wszystkim Polska tu jest Jeus Chrystus. Skoro ludzie jasno mówią, że EOS to zwykłe (usunięte przez administratora)z tym (usunięte przez administratora) rodem z Żagla co napadają Polaków na pseudo długi, jakieś mielone wykradzione nielegalnie listy dłużbików to tak jest i ludzie mają prawo mówić, a Was dorwać pod budynkiem i mordy skuć

Nachodzony

No! Jak to jest że wasza kancelaria bierze sprawy do windykacji od Polcard i nęka telefonami. Tyle że jednak Polcard przysyła mi piano że jednak nic nie jestem winien....Teraz to JA waszej pseudo kancelarii zakładam sprawę o nękanie, próba wymuszenia/wyłudzenia ( bez podstaw prawnych ) nienależnych kwot. Więc pozdrawiam czule moje dyrdymałki teledoniczne. I jeszcze jedno... Wszystkie wasze rozmowy mam nagrane.

Buratino
@Nachodzony

To sa krety i manipulanci Nic im nie wolno darowac !!!

były

jak tam kiero michałek z terenu? dalej mobinguje pracownikow?

Margot

Pracuję tutaj od roku. Pensja jest naprawdę przyzwoita, dodatkowo jeszcze dostaje się premie i benefity. Sam zespół tworzy miłą atmosferę pracy. Polecam.

natalie

pracowałam tam i bylam zadowolona

Fran124

dlug odzyskany dzieki

Stanley

U mnie dlugi okazaly sie nieporozumieniem wyjasnilem i wszystko jest dobrze

to samo u mnie

ok wyjasnione

@tad

mglem wyjasnic od razu a nie zwlekac

Joanna

Pracowałam kiedyś dla tej firmy, niestety musiałam zrezygnować z pracy bo przeprowadziłam się. Jednak wspominam ją dobrze, mieliśmy dostęp do wielu szkoleń co pomogło mi się rozwinąć a dodatkowo atmosfera była bardzo dobra.

Makr

UWAGA to ja dluznik hehe byly dluznik. Zaraz poleci hejt na eosa bo jak to smieli dzwonic ha no smieli, ale kurcze nie przypominam sobie zeby jakos niemily ktos byl, konkreet info i juz.

@Makr

i powiem wiecej jak ktos hejtuje firme za swoje dlugi (firma chyba dlugow nie narobila za was co?) to tylko sie trzeba zastanowic nad soba

@Makr

oczywiście że EOS KSI narobił długów za ludzi. to znaczy wyprodukował im długi. te długi rzecz jasna nie istnieją, są wyłącznie wytworem chorej wyobraźni, ale EOS KSI twierdzi inaczej, bo im się tak sobie wymyśliło. a do sądu nie chcą iść tchórze

kamil
@Makr

mam podobne doswiadczenia, wszystko odbylo sie kulturalnie :)

@kamil

dokladnie, nie ma co tchorzyc trzeba stanac twarza w twarz z dlugami bo samo sie wszystko nie rozwiaze

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.