WIELTON S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o WIELTON S.A.

Aktualność
Szukasz pracy? Obierz kierunek na Wielton! Różnimy się wiekiem, poglądami, doświadczeniem, ale mamy ten sam cel: pracować w stabilnej firmie, wśród kolegów, gdzie każdy lubi to, co robi.

Dołącz do nas! RAZEM twórzmy i dostarczajmy najlepsze rozwiązania transportowe dla biznesu.

Sprawdź oferty pracy: http://www.wspolnykierunek.pl

Spawom spojrzeniem

Oczywiście, że sklejkę kompozytową można spawać tak samo jak spawa się plastiki.

Maryśka Nowy wpis

Mam kilka pytań co do pracy na stanowisku operatora spawalniczego, jestem zainteresowany tym stanowiskiem. Podobno praca na 2 zmiany. W jakich godzinach? Czy zdarza się czasem, że przy natłoku pracy trzeba zostawać po godzinach? Wtedy wpada jakaś ekstra kasa do wynagrodzenia?

JB Nowy wpis
@Maryśka

Witam cały zakład pracuje w 3 zmiany nawet zdarza się że pracują na 4 zmiany

Klementyna Nowy wpis

Oooo a co jest nie tak z tym ocynkowaniem tutaj? Chodzi o zasady bhp, czy raczej, że ludzie tam nie są zbyt fajni? Bo mój mąż też chciał tu wysłać cv no i mnie to zaintrygowało. A można przenieść się z ocynku do innego działu jakby mu się nie spodobało?

Rysiu Nowy wpis

To, że firma daje czas na wdrożenie daje mi większe poczucie spokoju. A chodzi mi o etat młodszego specjalisty ds. komunikacji wewnętrznej. Tylko jak długo trwa takie wdrożenie? W tym ogłoszeniu dają możliwość zarobienia dodatkowej kasy przez program poleceń pracowników. Jaką kwotę można dostać za jedną osobę?

EWA

a jak się pracuje w dziale księgowości ?

Stary

Czy zarzad przewiduje bony swiateczne w tym roku i paczki dla dzieci

@Stary

Wiadomo już Panu, czy fundują te bony na Święta Bożego Narodzenia? Generalnie warto się tu zatrudniać, można się pewnie poczuć pod względem finansowym, czy umowy o pracę? A latem spokojnie wybrać dwa tygodnie urlopu, by z rodziną razem spędzać wakacje?

Kto wie
@Stary

Kto wie czy będą.. W poprzednich latach byly narzekania typu ; jakie te paczki są skromne, małe itp. Wg mnie byly bardzo dobre jakościowo i nawet ilościowo. Ktoś kto ma trochę obycia i kultury docenia przede wszystkim jakość, a nie ilość..

@Kto wie

Mamy już styczeń, więc napisz czy coś dostaliście? W zeszłych latach ile dostawaliście takiej premii świątecznej? I ciekawi mnie co było w tych paczkach do dzieci.

Benek

Witam doświadczony piaskarz na jakie wynagrodzenie może liczyć netto na m-c

Weszłam tu w sprawie konkretnego ogłoszenia Trwa obecnie rekrutacja, gdzie szukają kogoś jako HR business partner. I chyba zaaplikuję, ale mam pytanie. Jako obowiązki, taka osoba ma zarządzać procesami rekrutacji, szkoleń i rozwoju, talentów. I czy to dotyczy się, aby pracownik organizował to dla innych pracowników? Czy on sam też ma tu oferowane szkolenia, opcje rozwojowe swoich talentów?

Lechu

Na jakie wynagrodzenie może liczyć montażysta Proszę nakreslcie chociaż jakieś widełki Dzieki

Pekaes

Mam pytanie odnośnie przewozu pracowników. Chodzi o kurs 4 Pajęczno. Dlaczego odjeżdża z dworca wcześniej niż powinien, nie czekając na wszystkich dojeżdżających innymi autobusami po 1 zmianie. Jesli są takie zasady ustalone, że owa czwórka nie podjeżdża pod zakład , to niech czeka na wszystkich na dworcu.

Jakie są warunki zatrudnienia w WIELTON S.A.?

PO

Czy firma wysyła spawaczy w delegacje na inne placówki?

Piotrek
@PO

Dopytam także, czy i o ile więcej jest to płatna robota na takim wyjeździe? No i speców od spawania w jakiej metodzie tu bardziej cenią, kto zapoda info o stawkach?

Mila
@PO

Prócz zarobków napiszcie Panowie proszę jak macie tam na miejscu. chodzi mi głównie o warunki mieszkalne. Dobry standard? Nie chce chłopaka wysyłać w cos niesprawdzonego…

Jacek

Od jakiegoś czasu zakład w Wieluniu szuka kierownika wydziału. Czym to jest spowodowane i ile można dostać na takim stanowisku?

Inżynier

Witam, czy jest obecnie prowadzona rekrutacja do działu konstrukcyjnego pod skrzydła wybitnego doktora?

Ostatni byla super impreza zorganizowana przez wielton. Moje pytanie jakie kryteria trzeba było spełnić, aby otrzymać nagrodę pieniężna? Ile przepracowane lat?

Gabi

Można wiedzieć jakie widełki są dla analityka finansowego? Chciałabym w ogóle wiedzieć czy warto składać cv na tą ofertę. Ile tak mniej więcej trwa wdrożenie, jest jakiś określony czas na ogarnięcie obowiązków? Kto z zespołu wdraża nowych ludzi?

Szukający wyzwań

Może ktoś się orientuje jakie wynagrodzenie jest na stanowisku "mechanik mobilny"? Z tego co wiem to chyba podstawa + diety/delegacje. Ktoś wie ile jest podstawy? Chodzi mi o kwotę brutto, ewentualnie widełki "od-do"

Szukam pracy

Hej czy w Wieltonie przyjmują na 1/2etatu lub czy są elastyczne godziny pracy . Mam problem z dzieckiem bo muszę odstawić je do przedszkola od września i szukam pracy.

Praca Konstruktor

Cześć, Zastanawiam się nad złożeniem CV na stanowisko konstruktora w Wieltonie. Widzę, że ogłoszenie wisi praktycznie cały czas i zastanawiam się czym to jest spowodowane. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat warunków pracy na tym stanowisku? Zależy mi na możliwości dalszego rozwoju i znośnej atmosferze. Jakie są przewidziane widełki wynagrodzenia na tym stanowisku? Jest szansa na "elastyczność" w kontekście np. godziny rozpoczęcia pracy czy możliwości pracy hybrydowej? Czy raczej są to sztywne godziny od do i praca w biurze? Będę wdzięczny za każdą informację :) Pozdrawiam J.

Konstruktor
@Praca Konstruktor

Cześć, osobiście uważam, że jest to jedna z najlepszych firm w Europie, jeśli chodzi o możliwości rozwoju technicznego. Firma ma najbardziej profesjonalną kadrę inżynierską z jaką się do tej pory spotkałem wizytując wiele firm zagranicznych oraz unikatową na skalę światową stację do badania zmęczeniowego konstrukcji nośnych i zabudów. Co do elastycznego czasu pracy - nie ma problemu. Można pracować większość czasu na home office, ale od czasu do czasu trzeba pojawić się przy swoim wyrobie na prototypowni. Wynagrodzenia są na bardzo wysokim poziomie, ale oczywiście wszystko zależy od doświadczenia. Mogę tylko powiedzieć, że są na sporo wyższym poziomie niż gdziekolwiek w Polsce, gdyż to właściciel bezpośrednio docenia zaangażowanych konstruktorów. Atmosfera pracy jest doskonała, wszyscy są zmotywowani do działania i pomocni. Wynika to z tego, że zatrudniani są tu ludzie z pasją. Ogłoszenia na stanowisko konstruktora pojawiają się dosyć często, gdyż firma się rozrasta, a ponadto posiada nowe biura konstrukcyjne we Wrocławiu i Gliwicach. Zachęcam do aplikacji. Jeśli jesteś człowiekiem z pasją do pojazdów użytkowych to na pewno się nie zawiedziesz.

@Praca Konstruktor

Praca przyjemna dynamiczna duża dawka wiedzy w krótkim czasie ciekawe projekty jeśli masz, ochotę zapraszamy, do zespołu.

Atak konstrutora

Masz pracę, ciesz się i rysuj lepsze konstrukcje, żeby pasowało, a zapominałem, najpierw to trzeba wiedzieć, co się rysuje. Nie nażekaj, zawsze może być gożej.

Szkoda czasu
@Praca Konstruktor

Szkoda czasu nic się nie nauczysz tylko nerwy stracisz ????

eks-kierownik
@Konstruktor

W pełni zgadzam się z wypowiedzią kolegi. Poziom techniczny jaki reprezentuje dział konstrukcyjny zostawia daleko w tyle zachodnie firmy konkurencyjne, które na rynku są obecne od wielu lat. Sam dział pochwalić się może również profesjonalnym oprogramowaniem obliczeniowym i konstrukcyjnym znacznie przyspieszającym czas realizacji projektów. Powyższe prowadzi do bardzo wysokiej efektywności i wydajności. Szczerze mogę polecić pracę na tym stanowisku. Praca jest bardzo przyjemna, ale pamiętaj, że wymaga również pełnego zaangażowania.

@Szkoda czasu

Dlaczego uważasz, że nie można się w Wieltonie niczego nauczyć? Czy atmosfera jest nerwowa?

Konstruktor 2

Po czym oceniasz ze jest zerowy? Rozumiem ze jestes wksztalcony w tym temacie i posiadasz duze doswiadczenie, ze takie rzeczy piszesz. Po 1: Tak się składa, że nasze ramy są jedne z najmocniejszych na rynku; po 2: nie wiem czy zauważyłeś, ale mamy coraz lepsze wyniki, gonimy konkurencję, dzięki wlasnie tym "zerowym" konstrucjom jak to nzawales; po 3: sprawdzanie co oferuje konkurencja to żadna nowość, a wręcz rzecz normalna, dzięki temu mozemy porównywać się z konkurencja i bardzo szybko reagować na nowości z rynku .....pamiętaj kolego ze gramy do jednej bramki, pozdrawiam

Śmieszek
@Kandydat

Nauczysz się nowoczesnych metod technologicznych np. Ściągania nadmiaru masy uszczelniajacecej za pomocą łyżki kuchennej. Taka jak do obiadu ; ) Lub trytytka, to jest podstawa, klej cianopan i sprej.

Konstruktor
@Konstruktor 2

Drogi wsułpracowniku mondre słowa ale uważam, że dla firmy jesteśmy tylko statystykami zwykłymi jednostkami tak, że nie wczuwaj się, za mocno.

Dyrektor

Bo to najbardziej inteligentni pracownicy. Przychodzą, zgarniają premie za obijanie się i idą do kolejnej firmy na darmowe wypłaty, a takie jelenie jak ty tyrają za grosze na te premie. Teraz już rozumiesz?

Gabriela
@Śmieszek

Wszyscy w ten sposób pracują? Możesz dać znać jak wygląda płaca? Dobrze tutaj można zarobić? I jak atmosfera? Zgrana ekipa pracuje?

Zuzanna
@eks-kierownik

To pracownicy nie są na bieżąco szkoleni? Jeśli chodzi o zaangażowanie to jakie zachowania są najbardziej pożądane? Czy za większe zaangażowanie dostaje się premie uznaniową?

Inżynier
@Zuzanna

Szkoleń jest całe mnóstwo, poza tym można samemu zgłosić potrzebę szkolenia zewnętrznego z danego obszaru i nie ma problemu, by takie szkolenie odbyć. Co do zachowań to na pewno wychodzenie z własnymi inicjatywami i dodatkowa praca poza standardowymi godzinami, by jak najlepiej sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Zespół wciąż się rozrasta, ale pracy jest dużo, więc nadgodziny są bardzo mile widziane. Za większe zaangażowanie docenia osobiście sam właściciel.

Danuta
@Inżynier

I zgadzają się na wszystkie szkolenia, które się zgłosi? To większe zaangażowanie to jest właśnie praca w nadgodzinach, jak szef nagradza takie osoby?

Pekaes

Mam pytanie, czy ktos juz zglaszał problem dotyczący przewoźnika pracowników ? Co niektórzy kierowcy robią tak jak im pasuje, to szczególnie kursu nr 4. Jeśli kierowca ma focha to już nie podwiezie ludzi pod zaklad 2, podobnie jest z wcześniejszymi odjazdami z dworca, bo po co czekać na wszystkich jak już pan kierowca może sobie jechać. Proszę kadry o zainteresowanie sie tą sprawą.

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy WIELTON S.A.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko brak?

Świeżak

Czy firma zatrudnia młodych inżynierów z 2 letnim doświadczeniem? Na jakie realne zarobki można liczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A. - Wieluń

• Jak się pracuje w WIELTON S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WIELTON S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 390.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIELTON S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 41 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 156 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIELTON S.A.?

Kandydaci do pracy w WIELTON S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIELTON S.A.