WIELTON S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o WIELTON S.A.

TVN INFO

Pracownik wykonujący pracę zmianową nie może przechodzić z dnia na dzień ze zmiany późniejszej na wcześniejszą. Pracodawca powinien zapewnić mu nieprzerwany odpoczynek pomiędzy dniami pracy.

Master
@TVN INFO

Nie w tym zakładzie, tutaj pracodawcy nie interesuję pracownik tylko zysk .

hi hi szpan
@Master

a w którym zakładzie pracodawcę interesuje pracownik, nie zysk? Ale z ciebie 'master'

Master
@hi hi szpan

Wiadomo zysk musi być , ale szacunek dla pracownika również, zadowolony pracownik to i praca dobrze wykonana,a nie te buble.

hipokryz
@Master

Walsz truizmy o szacunku. Zamiast Wieltonu wstawisz Biedronkę czy cokolwiek innego i komentarze będą pasować. Ta firma dobrze stoi na giełdzie i jest wysoko oceniana, nawet przez nam zależy wspominana i chwalona. Wy tu narzekacie, ale na każdy inny zakład są takie same marudzenia o "braku szacunku", np. na Biedronkę. A czy wy okazujecie szacunek żonie i teściom, dzieciom? Wielce wątpię.

Kameleon

Kierowniki i dyrektorzy nasi wspaniali Kiedy skończycie wysyłać ludzi na urlopy ? Atak hakerski na Safa kosztem pracowników ???? Taka porządna firma 3 w Europie a jedyne co potrafią dobrze zrobić to (usunięte przez administratora) ludzi z urlopów i później na bezpłatny ???? Wiecznie pracownik musi się poświęcić dla dobra firmy ale FIRMA nic dla pracownika nie zrobi

Aneta
@Kameleon

Z jakiego powodu wysyłają ludzi na urlopy? Nie ma tyle pracy czy o co chodzi? To normalne u was czy zdarzyło się tak pierwszy raz? W ogóle to jak tu zarobki teraz stoją?

Incognito
@Kameleon

Przecież ,, góra " dała jasno do zrozumienia że wieloletnich doświadczonych pracowników ma gdzieś..... i jak będzie trzeba to na ich miejsce zateudni cz ar ny (usunięte przez administratora) Takie jest właśnie podejście w tym (usunięte przez administratora)....

Yyy No tak

Każdy by coś chciał a inflacja na ten moment 18 % więc proszę się cieszyć że mamy co do garka włożyć. Ja ogólnie jestem zadowolony z pracy satysfakcjonujące wynagrodzenie. No jak dla mnie. Bajka. Jako spawacz 7 z przodu nie nażekam. Nic tylko się cieszyć : ) Można godnie żyć. Pozdrawiam.

Gabriela
@Yyy No tak

Ta 7 z przodu to po ilu latach doświadczenia masz? Ile godzin pracujesz i czy na jedną zmianę? Zastanawiam się czy mąż miałby po co zjeżdżać z zagranicy. może udałoby mu się wynegocjować podobne pieniądze?

Mentor

Poprawiło się, podwyższanie norm przez mistrzów, szczególnie na jednej ze spawalni, a później same zwroty do poprawy, bo szybko i dużo = ......?

polski język i niesamotny czas

ale jak ma sam się za granicą utrzymać, dojechać, spędzać głupio czas z nudów a żony i dzieci nie widzieć, to na jedno wyjdzie... Lepiej o żonę dbać. nie wszystko, co się opłaca, warto i nie wszystko, co warto, się opłaca.

Aktualność
Szukasz pracy? Obierz kierunek na Wielton! Różnimy się wiekiem, poglądami, doświadczeniem, ale mamy ten sam cel: pracować w stabilnej firmie, wśród kolegów, gdzie każdy lubi to, co robi.

Dołącz do nas! RAZEM twórzmy i dostarczajmy najlepsze rozwiązania transportowe dla biznesu.

Sprawdź oferty pracy: http://www.wspolnykierunek.pl

Baran

Boze nigdy do tego (usunięte przez administratora) do tego mobingu , jeszcze teraz w upaly gdzie nie ma sił tam odychać na hali 47 stopni i ciepla woda do picia najgorszej jakosci tragedia !

Denzo
@Baran

Dokładnie bracie. Jak najdalej od tego (usunięte przez administratora).

Stażysta

Czy u was w firmie jest możliwe odbycie stażu jako pracownik biurowy d/s księgowości?

Jaa

Powiedz szefie jak to jest możliwe że pracownik który jest na chorobowym ze złamana ręka jest w pracy ???? ????????????

Jaa

Co on tu robi z tą łapą w gipsie ??

Parostatkiem piękny rejs

Koleś z biura zapytał mnie kiedyś czy sklejka podłogowa jest pospawana...

Alfred

Może pokażcie od środka firmę jak podchodzić do pracowników jaknich kłamiecie, dzisiaj wszędzie się chwalicie zyskami,a na zebraniu wciskacie ludziach ciemnotę, że firma nie ma tak naprawdę tyle zysków,bony świąteczne to samo tak żeby jak najmniej dać nie wspomniajac już o paczkach swiatecznych dla dzieci nic zero jakiejkolwiek informacji. Sam osobiście mam już dość tej formy, a dokładnie tego kłamstwa które tutaj jest na każdym kroku, brak jakiejkolwiek informacji dla pracownika, że pracujemy do tego czy tego,mimo tego,że w biurach już vos wiedzą to zwykły oravoenik dowiaduje się w ostatniej chwili

A

Czy w tym zakładzie pracy można starać się o jakiekolwiek stanowisko? Bo mam wrażenie że sprawiedliwa rekrutacja nie istnieje. Stanowisko na produkcji - nie dostaniesz jeżeli nie masz układów z kierownikami, w biurze - nie masz szans bez znajomości ...

Spawom spojrzeniem

Oczywiście, że sklejkę kompozytową można spawać tak samo jak spawa się plastiki.

Obserwator

Uczniowie po szkole ręce w kieszeni wyrostowani. Nic tylko pozazdrości takiego podejścia do pracy. A przełożeni nie reagują. Praca Praca Praca

Spawocz

Czytam te komentarze to wywnioskować można jedno,że największym problemem w tej firmie to są pracownicy którym wszystko się należy,a nic nie potrafią,tacy patopracownicy. Firma jak firma ma + i - wszędzie tak jest ,ale tutaj dużo ludzi robi i piszą głupoty. Dla mnie jest jedną zasada ktorej się trzymam nie pasuje mi? Idę gdzie indziej do pracy ,a nie tylko narzekam,

Dyrektor

Nigdy, bo to droga publiczna, a na parking nie ma pieniędzy. Jaki będzie zysk z wyremontowanego parkingu? Żaden! Pieniądze trzeba inwestować w rozbudowę zakładu i wynagradzać sowicie ciężko pracujący zarząd i dyrektorów. Najważniejsze, by dla nich był przyzwoity parking. Wy przecież możecie dojeżdżać autobusami albo chodzić na piechotę.

@Dyrektor

Nie ma pieniędzy na kupienie wystarczającej ilości ton jakiegoś kruszywa i wyrównanie terenu? śmieszne poprzedni właściciel zrobiłby z tymi dyrektorami porządek!

Robota to gupota

Prawda jest taka, że firma ta, to jedna wielka rodzina. Wszyscy się znają, znajomość polecenia jeden przez drugiego. Nie masz znajomego, to nie istniejesz. Pozdrawiam cieplutko Wszyscy wiedzą jak jak jest cudownie .... Ludzie patrzą tylko iść do domu. A prawda jest taka, że ta firma nic nie uczy, tylko wymaga.

pozytywny człowiek

Nie ma co narzekać firma jest naprawdę super. Mogę polecić każdemu, pracownicy mili smaczne obiady śniadania. Nie rozumiem dlaczego tutaj jest tak wiele negatywnych komentarzy. Przecież tutaj są naprawdę dobre warunki pracy czy ktoś może mi to wytłumaczyć?

@pozytywny człowiek

Bardzo elegancka firma ,że pracowników z w7 wysyłają na tydzień urlopu bo roboty nie ma . A kogo to jest wina ,pracodawcy czy pracownika ? Kierownik (usunięte przez administratora) ,zero pomysłu na pracowników ,a miał być taki szalony . Skoda gadać .

wielblad

Art. 81. KP kodeks pracy prosze pokazac przelozonemu i nie godzic sie na urlop

@wielblad

O czym tu mowa ,jak ludzie nie myślą i się boją,na 30 osób postawi się może z 5 i nic to nie da . Jedynie trzeba to zgłosić do inspekcji pracy,może to coś pomoże .

Pozytwywny człowiek
@Mentos

Nie rozumiem żyjemy w wolnym kraju jeżeli coś komuś nie odpowiada zawsze może porozmawiać, dojść do porozumienia zmienić miejsce pracy mamy szeroki wachlarz możliwość.

@Pozytwywny człowiek

Chłopie o jakiej rozmowie ty piszesz ,nie idzie z nikim normalnie z przełożonych porozmawiać . Oni tam tylko kit cisną ,że kadry tak powiedziały i tyle . Czemu mam zmieniać pracę skoro mi się podoba ? Zmienić trzeba dyrekcję bo mają nas za nic .

Mentos

Nie pamięta (usunięte przez administratora) jak cielęciem był . Ale spokojnie poczekam i na niego przyjdzie czas .

@Mentos

O czym ty piszesz człowieku? Jaki przyjdzie czas? Widać młody jeszcze jesteś i za wiele o życiu nie wiesz. Od użalania się w sieci jeszcze nikt swojego losu nie poprawił.

@Mentos

No ja piszę w sumie o atmosferze w pracy. Według mnie jest na plus. Dobre wynagrodzenie, ja osobiście nie narzekam.

@Mentos

To tylko kwestia dogadania tak naprawdę trzeba rozmawiać i wszystko będzie ok.

ANONIM

Przełożony którego, opisujesz dobrze, że potrafi zapanować nad tym chaosem siedzicie bajery ciśniecie a zarobote byście wzięli a nie gupio uśmiechali. Pracy jest co nie miara. A głupoty nie ma co pisać. Zawsze jak jest tak źle to na zachud walizki i jazda.

Zaskoczony

Rany boskie tyle dobrych opini krąży o Wieltonie w świecie a rzeczywistość nijaka.. Należy natychmiast zmienić kadrę - nieudaczników Może oni (usunięte przez administratora).

Kameleon

Witam Pytanie do osób zarządzających na Z2 a konkretnie chodzi o montaż. Dlaczego odwołujecie ludzi jeżeli nie ma pracy i wpisujecie im UW skoro oni takiego dnia wolnego nie potrzebują, a jeżeli przyjdzie okres wakacyjny i ktoś będzie chciał wziąć urlop na wyjazd z rodziną czy nawet wpadnie jakiś nagły wypadek to pozostanie mu bezpłatny bo pracownik zostal pozbawiony własnego urlopu wypoczynkowego przez pracodawcę . Czy to jest zgodne z prawem?

@Kameleon

Ten zakład ma własne zasady i tu prawo państwowe nie obowiązuje. Dyrekcja ma nas gdzieś ,jedynie co to trzeba rozmawiać z zarządem,czasami najwyższy dyrektor się pokaże ale nikt nie ma odwagi z nim porozmawiać bo się boi ,że go zwolni .

Strach ma wielkie oczy
@Mentos

Jeśli normalnie rozmawiasz to dlaczego tak miało być jak cię zwolni to przecież jest tyle fim na pewno cię przyganą.

Czemu usuwane są posty dotyczące niekompetencji,powoływanych na stanowiska mistrzów,kierownika działu magazynów,logistiki. Należy wysłuchać ,i wyciągnąć wnioski. Bardzo,ale to bardzo słaba kadra od lat. Brak wyobraźni ,a już o myśleniu, to niema co wspominać .Przypadkowi ludzie.. Dobra rada, przyjzyjcie się temu.. Pozdrawiam

Wacław

Z Twojego wpisu wnioskuję że jesteś pracownikiem magazynu. Tak? Jeśli tak to rozumiem twój żal tyle lat leżenia aż tu nagle ktoś zagonił Cię do roboty.(usunięte przez administratora)

Mentor
@Wacław

Na magazynie dalej bałagan, nie można nic znaleźć w tych paletach ,wszystko pomieszane. Nikt się tym nie interesuje

Usuwane są tylko te komentarze, które są obrażliwe lub w inny sposób naruszają regulamin portalu. Wasze sugestie i opinie są dla nas bardzo ważne – zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego z Działem HR – wtedy możemy ustalić szczegóły każdej sytuacji i podjąć konkretne działania.

Pozytywny człowiek

Nie nażekajcie tyle na tą firmę. Są plusy i minusy jak wszędzie. Ja osobiście pracowałem w wielu zakładach pracy. Ten zakład mi się podoba najbardziej. Kreatywność to podstawa sukcesu ???? Napiszcie coś co wam się podoba a nie takie nażekane.

DW2

Witam czy w Wieltonie pracują jakieś firmy podwykonawcze?

Dyrektor

Przyjadą, kawki się napiją, pośmieją się i pojadą. Jak zawsze. Czego ty się spodziewasz dzieciaku?

Stołówka na przerwie pełna nie ma gdzie usiąść szatnia która powinna być otwarta jest zamknięta... To co kanapki jeść na hali ciekawe czy tak by smakowało czy moze lepiej iść do biura zjeść.

Ujemujedzikieweze

Do biura to nie, bo jaśnie zapracowanym naniesiemy (usunięte przez administratora) butami. Lepiej jeść na maszynie w kurzu. Najlepiej smakuje. Jeszcze ekspres do kawy niech nam dadzą

Konstruktor

Czy też dostaliście tylko po 2000 PLN na kartach podarunkowych sodexo? Liczyłem, że dadzą w tym roku trochę więcej za trud włożony w rozwój firmy...

gąsior

z wichernika

Inżynier
@Konstruktor

Ja dostałem 3500 zł chyba to był twój słaby rok. Postaraj sie bardziej w przyszłym roku to może Cię docenia

Nikt
@Konstruktor

Za co dostales 2000? Jak to jest że Ci pracownicy z hal produkcyjnych dostają mało a zasługują na więcej a nie 250 zl albo na brak paczek dla dzieci mają ciężkie warunki pracy jak jest lato a to z ich pracy jest największy pożytek

@gąsior

słyszałem że załatwiłeś robote synowi u niemca za niemałą stawke. Czemu swoim pracownikom uczciwie nie zapłacisz?

Sodexo

W CE Ania dawali po 100zl

Zakład2
@Sodexo

A jak to jest że wasze dostawy do miejsc pracy z jedzeniem są tylko podporządkowane biurom a nie zwykłym pracownikom którzy w czasie pracy nie mogą odejść ze stanowiska pracy o tych godzinach

Kapitol

Już mam dość tych nowych kierowników i dyrektorów, nie dość , że mają nas gdzieś to uważają nas za (usunięte przez administratora) Kit jest wciskany na każdym kroku, szczególnie na montażu . Najlepsze w tym jest to ,że się zwalnia pracowników z doświadczeniem a zatrudnia osoby z polecenia od wielmożnych z biura. To już jest jakaś kpina .... Za dawnych czasów był jeden dyrektor i kierownik i firma lepiej funkcjonowała niż teraz ,ale teraz wpycha swój swojego żeby tylko stołek się uzupełnił a w ogóle nie mają pojęcia o tej robocie ,potrafią tylko (usunięte przez administratora) na hali zbierać .

@Kapitol

Dawać mandaty za brak okularów a dlaczego jak widze niektórzy pracownicy biurowi nie maja okularow i to jest dobrze. Mamdaty za okulary tak nawet jak ściągnięsz żeby przetrzec a nie widza jakie sa warunki na hali jest zimno

Ktos

Pracy nie mamy bo nasza firma współpracuje i innymi i zlecenia wysyła do Częstochowy czy to prawda?

DX2

Dyrekcja Wieltonu pisze że warto pomagać?. Pomagacie, ale komu?. Koniowi, kierownikom oraz wszystkim ale na pewno nie swoim pracownikom. Czy szanowna Dyrekcja może mi wyjaśnić dlaczego na halach produkcyjnych jest tak zimno a szczególnie kiedy się otworzy te wielkie wrota?. Nie można byłoby zamontować jakiś dmuchaw z ciepłym powietrzem?. To od razu być może poprawiło nasze warunki pracy. Naj gorzej mają te osoby które pracują prawie przy samym wyjściu. A z tego co mi wiadomo to pracodawca powinien zapewnić odpowiednią temperaturę na stanowisku pracy: - W pomieszczeniach biurowych oraz w pomieszczeniach, gdzie jest wykonywana lekka praca fizyczna, musi być zapewniona temperatura w pomieszczeniu pracy nie niższa niż 18℃ - Minimalna temperatura na terenie magazynu, hali produkcyjnej. Co do zasady, w pomieszczeniach pracy pracodawca powinien zapewnić temperaturę nie niższą niż 14°C. Taka renomowana firma Wielton, Wieeltonn Wieeltooonnn a nawet takich podstawowych rzeczy nie potrafi zapewnić swoim pracownikom.... .

Zostaw merytoryczną opinię o WIELTON S.A. - Wieluń

• Jak się pracuje w WIELTON S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WIELTON S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 390.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIELTON S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 41 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 156 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIELTON S.A.?

Kandydaci do pracy w WIELTON S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIELTON S.A.