Politechnika Gdańska

Opinie o Politechnika Gdańska

Aktualny pracownik

Witajcie.Jeśli ktoś rozpatruje zatrudnienie na uczelni to gorąco odradzam.Traktowanie pracownika przez kadrę kierowniczą delikatnie mówiac pozostawia wiele do życzenia.Sposób zarządzania działami jest na niskim poziomie(brak logiki,nieracjonalność,nepotyzm itd)Jeśli chodzi o zarobki to są naprawdę marne. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej obiecują złote góry.Po podpisaniu okazuje się iż wygląda to trochę inaczej(byle byś się zgodził,a później jakoś to będzie) Mam nadzieję że moja opinia choć troszkę pomoże podjąć odpowiednią decyzję a przy okazji zmieni się na lepsze. Pozdrawiam

@Aktualny pracownik

Co to znaczy, że w trakcie rozmowy rekrutacyjnej obiecują co innego ,a po podpisaniu umowy okazuje się, że jest inaczej? Napisz o jakie aspekty konkretnie chodzi. Dzięki.

Aktualny Pracownik WETI PG

Wydział o najwyższej ministerialnej kategorii A+, piękna elewacja, owoczesne technologie. A pod pięknym opakowaniem: katedra wysyła pracowników na konferencje do Berlina kupując jednodniowe wejściówki i zmuszając pracowników do wchodzenia na nich przez cały czas trwania konferencji (zaklejając dzień na zawieszce lub wmykając się jak nikt nie patrzy). Podczas kontrolo PAKA, kierownicy katedr okłamują kontrolerów co do liczby nadgodzin i systemu motywacji pracowników do pracy. Zakup nowego komputera w przetargach trwa pół roku, pieniądze z grantów są konsumowane produkując papierologię bez żadnego efektu (brak rzeczywistego kierownictwa profesorów, tylko żale frustracje i żądania) - na szczęście po znajomości da się wszystko rozliczyć. Mógłbym wymienić tego więcej - niezła sprawa dla dziennikarzy lub jakiegoś śledztwa...

Zuza

@Dawny pracownik Przesadzasz z taką oceną, chyba, że to ne była praca dla Ciebie!

Martyna

Interesuje mnie praca na uczelni ale trochę zaniepokoiła mnie ta opinia.

Dawny pracownik
@Martyna

Witaj serdecznie odradzam tobie pracę na tej uczelni no chyba że lubisz takie wyzwania

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Project Manager, Offshore Wind Energy Center (ref.no. 3217) w firmie Politechnika Gdańska? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Dawny pracownik

Witajcie jak ktoś z szanownego grona rozważa podjęcie pracy w w/w uczelni odradzam szerokim łukiem chyba że lubicie swegoisty fetysz jakim jest brak decyzyjności i brania odpowiedzialności przez przełożonych oraz spychologia. Już nie wspomnę o obietnicach nigdy nie spełnionych dobrych zarobków. Oczywiście z tytułem ( prof. ) to inna sprawa można coś zdziałać ale poniżej nie ma szans. Najgorszym w tym rankingu wypada wydział Elektrotechniki i Automatyki. Dyrekcja jest zadufana w sobie i nieracjonalnie myśląca co w nie długiej przyszłości spowoduje upadku wydziału z wielką przeszłością. Osobiście uważam że to banda nie poważnych ludzi udających że się znają na zarządzaniu. P(usunięte przez administratora) budynków to druga gwiazda wystarczy zamienić jedno zdanie aby się szybko przekonać o braku jej kompetencji oraz wiedzy nawet podstawowej na temat jej stanowiska pracy. Powinna tam się zainteresować odpowiednia służba począwszy od sanepidu ( w budynku wysokich napięć na Własnej Strzesze 18a problem rozkładających się szczurów ) tak gryzoni ta pani nie widzi problemu a epidemia w zasięgu ręki tam w piwnicach smród niesie się po całym budynku. Po inspekcję pracy dla pani dyrektor za zastraszanie wręcz pracowników i w porozumieniu z kierownikami katedr zmienianie na własną korzyść zakresów obowiązków. Może moja skromna opinia komuś pomoże podjąć dobrą decyzję i coś się tam w końcu zmieni na plus pozdrawiam.

Edyta

@Karola, czy od momentu zamieszczenia swojego wpisu, odbyłaś już rozmowę w Politechnika Gdańska? Jeżeli tak, to jak oceniasz przebieg tej rozmowy i jej poziom merytoryczny? Jak, Twoim zdaniem, najlepiej się do niej przygotować? Z relacją, którą zdecydujesz się zamieścić na tym forum, chętnie zapoznają się inni użytkownicy, którzy aktualnie poszukują pracy.

Karola

Ciekawi mnie ile zarabia referent na Politechnice Gdańskiej. Idę na rozmowę i chcę wiedzieć jakie mogę mieć oczekiwania, nie wiem czy tracić czas.

Edyta

Politechnika Gdańska, prowadzi obecnie rekrutację, na kilka stanowisk, głównie poszukują Brokerów Innowacji, czy ktoś z odwiedzających forum ,może napisać czy charakteryzuje się to stanowisko? Co należy do zadań osoby która na nim pracuje?

mika

@xebik w takich firmach jak Politechnika Gdańska umowa o pracę to norma. Jeżeli masz wyższe wykształcenie ,administracja lub zarządzanie, znasz przepisy prawa pracy, zamówień publicznych to możesz starać się o pracę na tej uczeelni

admin

Jesteś zainteresowany pracą w firmie Politechnika Gdańska? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Politechnika Gdańska - Gdańsk

• Jak się pracuje w Politechnika Gdańska?

Zobacz opinie na temat firmy Politechnika Gdańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Politechnika Gdańska?

Politechnika Gdańska