Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

Mish

Przyszliśmy z polecenia i nie żałujemy. Korzystamy już dobrych kilka lat i żadnych spóźnień, jak to w TSLu mają w zwyczaju. Wcześniej nie ie mieliśmy zbyt dobrych doświadczeń…

@Mish

Dzień dobry, Dziękujemy za polecenie oraz za cały okres współpracy! Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Popek

A jak wygląda tutaj z wynagrodzeniami? Typu że dają jak najmniej czy nie oszczędzaja

Agnes

Szybki transport z dobrym systemem i kontaktem z Klientem. Śmiało możemy powiedzieć, że ELMEX spełnia wszystkie nasze oczekiwania. I to od przeszło 3 lat :) Pozdrawiam ślicznie, A.

Lubi

Przyszłedlem z polecenia znajomego. Łatwa rekrutacja, wszystko spranie poszło, pracuje od niedawno,a ale wszystko siedzi

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Elmex Logistics Group Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Gregorz

Czy jest teraz rekrutacje na kierowcę może?

@Gregorz

Dzień dobry, Tak, prowadzimy obecnie rekrutację na kierowcę kat. C+E. Prosimy o kontakt na rekrutacja@elmex.com.pl Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

FAR4

Chyba od zawsze mamy świetne doświadczenia z tą firmą. Przyjaźni dyspozytorzy, nasze transporty są odbierane i dostarczane na czas. Po prostu dobrze się z nimi współpracuje. Na bieżąco informują nas Cię o statusie aż do momentu odbioru do dostawy. Nie musimy szukać o innego przewoźnika, bo elmex wykonuje swoją pracę bezbłędnie :) Pozdrowiam cały zespół

@FAR4

Dzień dobry, Dziękujemy serdecznie za miłe słowa. Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

NR

Czy opinie pojawiają się w czasie rzeczywistym>?

@NR

Dzień dobry, To zależy. Niestety aż tak nie znamy systemu GW. Niektóre opinie podobno pojawiają się od razu, a niektóre z opóźnieniem. W razie innych pytań prosimy o bezpośredni kontakt. Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Polecam tego allegrowicza ;)

Dziękujemy i również pozdrawiamy! Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Michalina

Podbijam pytanie o księgowość :)))

@Michalina

Już odpowiedzieliśmy! Prosimy o odczytanie odpowiedzi przy poprzedniej opinii. Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Sylwia

Już któryś raz z kolei trafiam na ogłoszenie na stanowisko samodzielnej księgowej :) Zespół rośnie wraz z rozwojem firmy czy może jest inny powód np. rotacja przez niekorzystne warunki? :) Chciałabym aplikować, ale to nie daje mi spokoju. Jak tam wam się pracuje w księgowości?

prac
@Sylwia

rotacja jest ogromna

@Sylwia

Dzień dobry, Nie wiemy, do którego dokładnie ogłoszenia odnosi się zapytanie, jednak wiemy to, że cały czas się rozwijamy i szukamy kolejnych osób do działu księgowości. Prosimy o kontakt bezpośredni do naszej firmy, na telefon ogólny. Postaramy się zaaranżować rozmowę z Główną Księgową. Na pewno odpowie kompleksowo na każde pytanie i rozwieje wątpliwości. Dziękujemy za zgłoszenie! Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

JJ

Współpracuję już ponad 2 lata jako podprzewoźnik. Nigdy nie miałem powodów do narzekania. Wręcz przeciwnie - wszystko na swoim miejscu, firma logistyczna w końcu posiadająca dobrą logistykę (;)), dobry kontakt, fajne zlecenia.

MM

Wielki plus dla zarządzania, bo jak nawet pojawia sie jakiś problem, to jest szybko rozwiązywany. To naprawde ułatwia codzienną jazdę :)

Ira

Co do rrkerutacji: proces sprawny, 95% zrozumiałe i lgocizne, trochę przeszkód się pojawiło ( wejście do budynku i niedogadanie się) ale normalnie w porównaniu do poprzednich "doświadczeń" z firm spedycyjnych, to tak naprawdę bajka. Fajnie, fajniusio, można spokojnie pracować

@Ira

Dzień dobry! Bardzo, ale to bardzo dziękujemy za te słowa. Od dłuższego czasu rozwijamy się pod katem rekrutacji, a taka informacja zwrotna „z rynku” jest dla nas na wagę złota. Chcemy iść do przodu, a wiemy, że bez tego nie zajdziemy daleko. Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem i za poświęcony czas. Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Miłła Mila

Idą na rękę kierowcom, to fakt ;)

Jerzy
@Miłła Mila

Powiesz jak to wygląda ze idą na rękę kierowcom? Chodzi o elastyczny czas pracy? Można samemu zdecydować w jakim systemie będzie się pracować?

@Miłła Mila

Dzień dobry, Dziękujemy za poświęcony czas i pozytywną opinię! Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Partner

Polecamy!

@Partner

Dzień dobry, Dziękujemy za poświęcony czas na napisanie opinii. Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

MariuszSZ

Od czasu do czasu muszę skorzystać z usług firm transportowych. Elmex jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, stad mogę powiedzieć że jeśli chodzi o partnerstwo B2B, to firma godna zaufania. Pozdrawiam

@MariuszSZ

Dzień dobry, Ogromnie się cieszymy, że nasza współpraca przebiega pomyślnie i jesteśmy dla siebie odpowiednimi partnerami. Dokładamy wszelkich starań, żeby trwała ona jak najdłużej. Jak zawsze :) Dziękujemy za przesłanie opinii! Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

LLtd

Pełen profesjonalizm na każdej płaszczyźnie współpracy. Staranność i pomoc w doborze odpowiedniej usługi, punktualność, wiedza i wykonanie na wysokim poziomie. Przemiła atmosfera i rzetelna obsługa. Polecamy!!!

@LLtd

Dzień dobry, Dziękujemy za te miłe oraz budujące słowa. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dobrego dnia, - Zespół ELMEX

Dzień dobry, Pomimo rekrutacji bez sukcesu, chciałbym potwierdzić słowa poprzedników, że proces bardzo przyjemny, a rekruterzy przyjaźni. Bez dodatkowej spinki, czy stresu. Wszystko zrozumiałe, proste i po kolei. Nie było niepotrzebnego chaosu, który towarzyszył mi w 80% rekrutacji w życiu. Jeszcze raz, dziękuję za rozmowy i życzę powodzenia!

@Marcin

Panie Marcinie, Przede wszystkim dziękujemy, że mogliśmy wspólnie porozmawiać i odbyć z Panem proces rekrutacji. Możliwe, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują w przyszłości. Po drugie dziękujemy za poświęcony czas na napisanie tej opinii. To dla nas niezwykle ważne. Cieszymy się, że wydarliśmy pozytywne wrażenie. Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Pracowni

Mówiąc stricte o pracy biurowej: 1. Dobra atmosfera i mega ludzie 2. Ok wypłata 3. Nie ma problemów z urlopami 4. Dużo rzeczy jest do dogadania z "górą" Na plus ogólnie

@Pracowni

Dzień dobry, Dziękujemy 4-krotnie za podzielenie się swoją opinią nt. naszej firmy. Taka informacja zwrotna jest dla nas bardzo ważna. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dobrego dnia, - Zespół ELMEX

Hauer

Firma godna polecenia ;)

@Hauer

Dzień dobry, Dziękujemy za poświęcony czas na napisanie opinii i przesłanie polecenia naszej firmy! Pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanego dnia, - Zespół ELMEX

Zostaw merytoryczną opinię o Elmex Logistics Group Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Elmex Logistics Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmex Logistics Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmex Logistics Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 96 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elmex Logistics Group Sp. z o.o.