Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elmex Logistics Group Sp. z o.o.

polecam serdecznie

@ja

Dzień dobry, Dziękujemy za polecenie i poświęcony czas na napisanie opinii! Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

KCL

Spędziłam w tej firmie ponad rok i byłam bardzo zadowolona z mojego doświadczenia. Atmosfera w pracy jest przyjazna i nastawiona na pomoc, a przełożeni są wspierający. Płaca in plus i z tego co wiem, każdy dostaje odpowiednie wynagrodzenie do swojegoi poziomu kwalifikacji i doświadczenia. Pozytywne doświadczenie :)

@KCL

Dzień dobry, Dziękujemy za te miłe słowa i podzielenie się swoją historią w naszej firmie. Bardzo nam miło to czytać! Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

KCL

Pozdrawiam

@KCL

Pozdrawiamy również i życzymy udanego dnia! - Zespół ELMEX

Urszula

Witam, Czy rekrutacja na Księgową jest wciąż otwarta? Pozdrawiam

@Urszula

Dzień dobry, Tak, rekrutacja na to stanowisko wciąż jest prowadzone. Zapraszamy do kontaktu na rekrutacja@elmex.com.pl :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ELMEX

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Elmex Logistics Group Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Bartek

Witam czy jest możliwość pracy 2/1

@Bartek

Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu na rekrutacja@elmex.com.pl :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ELMEX

Panie Tomaszu, Bardzo dziękuję w imieniu kolegów i koleżanek za profesjonalne wykonanie usługi przez Waszą firmę. Pozdrawiam / Kindest regards, MG

Jej

Standardowa praca, standardowe wynagrodzenie, rewelacyjni ludzie spajający całosc w coś fajnego );)

@Jej

Standardowe wynagrodzenie to znaczy, ile płacą? Jeszcze mnie ciekawi i to bardzo mocno, czy trudno jest się do tej ekipy dostać? Ty aplikowałeś swego czasu, to na pewno wiesz i masz jakieś rady :D

Czy firma ELMEX poszukuje stazystów?

Jarek

Gdzie inni nie potrafią, tam firma ELMEX pomoże! Prężnie rozwijam nowy projekt w moim e-commercie i transport ma dla mnie ogromne znaczenie. Musimy zachować ciągłość dostaw, aby utrzymać dodatni cash flow w firmie. Powiem nawet, że jest to kluczowy element prowadzenia naszej działalności. Pech chciał, że projekt rozpoczęliśmy w styczniu 2020 roku, a dwa miesiące później nasz przewoźnik splajtował. Na gwałt szukaliśmy nowego partnera, który pomimo trudnych warunków, będzie stale realizował nasze zamówienia. Wiele firm wtedy nie nadawało się do tych zleceń, ponieważ były to firmy małe lub za młode. Chciałem mieć pewność, że mój partner dowiezie to, na co się umawialiśmy. Wtedy los związał mnie z ELMEX. Oczywiście fakty rzędu “20 lat na rynku” itp. mnie uspokajały, ale to dzięki ludziom tam pracującym, ich zaangażowaniu i pewności w tym co mówią podjęliśmy współpracę. Od tamtego momentu jest cały czas bardzo dobrze, terminowo i bez większych problemów. Naprawdę pomimo tak ciężkiej sytuacji ekonomicznej na świecie, a także w łańcuchach dostaw, to śpię spokojniej niż moja konkurencji. Ogromne dziękuję jeszcze raz teamowi ELMEX!

Estgar

Szybko, na czas i bez problemów!

@Estgar

Dzień dobry, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Marcin Nowak

Czy Elmex Logistics daje telefony firmowe dla kierowców c+e?

PB

Dbałość o szczegóły! Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, zawsze uśmiechnięci i pomocni, więc tym samym my jesteśmy zawsze jestem zadowolony z ich usług!

LL

Już pewien czas temu firma przeszła małe zmiany, które przyniosły super efekty! Lepsza komunikacja, super zaplanowana siedziba, coraz to lepsza jakość usług. Bardzo polecam usługi transportowe, z których korzystam już jakiś czas. Na ten moment wszystko gra jak nalezy, bezproblemowo i bezpiecznie. Pozdrawiam!

Bołys

Nikt nie jest idealny, ani pracodawca ani pracownik. W mojej firmie jestem już kilka lat i nie mam powodów, by narzekać. Oczywiście są dni lepsze i gorsze, ale przeważają te dobre. Z mojego doświadczenia wynika, że kiedy obie strony są otwarte na współpracę, to można rozwiązać wszystkie problemy.

JJ

Zawsze wspierają na trrasie! Po dwóch poprzednich firmach nie sądziłem, że to może byc standard w tej branży ;)

Papa

Korzystają z techu, jakiego nowoczesna firmy TSL powinna korzystać. Spedycja zdecydowanie na plus. Na spokojnie mogę śledzić transport w czasie rzeczywistym i mam dodatkową pewność, że wszystko jest pod kontrolą. Mega istotne. Niech inne firemki tego posłuchają. Bo to dużo nie kosztuje, wiele trudu nie potrzeba, a to zupełnie zmienia odbiór Klienta

Papa

Kierowca

Solidne 8/10

AAa

Jestem tu od kilku lat i nie mam większych zastrzeżeń. Na co dzień pracuję zw wspaniałymi ludźmi, a przy dobrym wynagrodzeniu, jest to dla mnie bardzo okej miejsce.

@AAa

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za te ciepłe słowa i polecenie naszych usług. Cieszymy się, że wszystko, co tworzymy wspólnymi siłami, ma swoje przełożenie na zadowolenie pracowników. Ta informacja zwrotna wiele dla nas znaczy! Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Marcin Nowak

Kierowca C+E Czy jest możliwość pracy w systemie poniedziałek - piątek? Czy szukacie do pracy również kierowców bez doświadczenia?

@Marcin Nowak

Dzień dobry, Dziękujemy za złożenie zapytania. Prosimy o kontakt na rekrutacja@elmex.com.pl. Na pewno uda nam się wypracować odpowiednie warunki pracy :) Pozdrawiamy serdecznie, - Zespół ELMEX

Zostaw merytoryczną opinię o Elmex Logistics Group Sp. z o.o. - Swarzędz

• Jak się pracuje w Elmex Logistics Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmex Logistics Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmex Logistics Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 96 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elmex Logistics Group Sp. z o.o.