They.pl Sp. z o.o.

Opinie o They.pl Sp. z o.o.

Mila

W agencji spędziłem troche czasu. Takiego chaosu i braku profesjonalizmu nie widziałam dawno. Atmosfera sztuczna a każdy dział uprawia spychologię nikt nie bierze odpowiedzialności za swoje działania, uzyskać odpowiedz na pytanie od kogokolwiek graniczy z cudem. Projekty które non stop trzeba ratować bo są „pod wodą”.(usunięte przez administratora). Nadgodziny to standard jeśli ich nie robisz to znaczy ze masz za mało projektów. Awans rowna się jeszcze więcej projektów i klientów.(usunięte przez administratora) Brak perspektyw rozwoju dla pracowników niższego szczebla- zero szkoleń nawet wewnętrznych. Działasz sobie sam ale jak jest problem to tez go sam rozwiąż zero wsparcia zespołu. Juniorami jeszcze nikt agencji nie zbudował. Stanowczo nie polecam

Albert

Jakie środki ostrożności przedsięwzięto w firmie They.pl w celu walki z koronawirusem?

On
@Albert

Podbijam

pytanie

czy w firmie dalej pracuje taki gruby account manager który awanturował się nie tylko z pracownikami ale też z klientami? xD

nie powiem kto
@pytanie

Nie, ta osoba została zwolniona.

pytanie i odpowiedz
@nie powiem kto

dobrze, że usuwa się takich toksycznych pracowników z firmy.

klik klik
@pytanie

można kogoś nie lubić (czemu się nie dziwie w ogóle) ale wyśmiewać się publicznie z tej osoby na goworku to jest niesmaczne... czy może jakiś admin to skasować

S

Pierwszy raz piszę opinię o jakimkolwiek pracodawcy, bo aż żal czytać te wszystkie złe komentarze. Pracuje w They.pl od niedawna, wszyscy są dla siebie mili, odnoszą się do siebie z szacunkiem, uwaga: Zarząd też ;) Naprawdę, aż ciężko uwierzyć, że te wszystkie poniższe komentarze dotyczą właśnie They.pl. Chyba, że konkurencja robi swoje...

kuku
@S

jeśli pracujesz od niedawna, to jeszcze masz dużo czasu przekonać się na własnej skórze o tej firmie ;) nie jest tak, że jest to na wskroś zła firma. ale do ideałów jej niestety dalej niż bliżej.

Kacper

Ile trwa rozmowa w firmie?

taka oto

ogólnie jest to firma, która chciałaby żebyś zrezygnował z prywatnego życia na jej rzecz...

lala

Okropna firma :) Wszyscy dla siebie sztucznie mili, że aż ciarki żenady przechodzą. Przełożona jak i team okropny - wyładowują stres na kim się da. Gdy nie pracujesz po ich myśli, jesteś najgorszy i mieszany z błotem :) Bardzo nie polecam. A i atmosfera bardzo napięta już od progu.

Ala
@lala

@lala Cześć. Czy możesz mi powiedzieć jak długo pracowałaś/pracujesz w tej firmie? Naprawdę nie warto tam aplikować?

lala
@Ala

Pracowałam bardzo krótko, a po pierwszym dniu pracy już rozglądałam się za kolejną, bo czułam, że długo tak nie pociagnę. Zobacz resztę komentarzy i zastanów się 2 razy, zanim złożysz CV.

@Farfocel to szefowie i kierownicy nie potrafią się zdobyć nawet na zwykłe dzień dobry wobec swoich podwładnych ?

@ja

Bzdura. Może nie mowia zawsze jako pierwsi, ale zawsze odpowiadają.

nie powiem, zgadujcie

Zarząd tworzą trudne charaktery, ale generalnie działają w interesie firmy i pracowników, chociaż czasem może wydawać się inaczej. Co do kompetencji pracowników, to trudno się zgodzić - w tej firmie spotkałem jednych z bardziej kompetentnych i profesjonalnych osób i szczerze tęskno mi do pracy z takimi ekspertami - może poza sprzedawcami, którzy sprzedają czasem rzeczy bez ogarnięcia realnych możliwości zespołu i terminów dostarczania. Rozwinąć merytorycznie można się bardzo, gorzej już z wynagrodzeniem, bo jest znacznie niższe niż chociażby średnia na rynku.

lol
@nie powiem, zgadujcie

@nie powiem, zgadujcie Farfocel nie pisał o niekompetencji pracowników, a niektórych szefów działów - i tu pełna zgoda, doszkolenie się z zarządzania zespołem się kłania (i nie, dobre zarządzanie zespołem nie oznacza umiejętności cytowania wybranych książek na ten temat xD)

nie powiem, zgadujcie
@lol

a, to zgoda - też zauważyłem, że niektórzy szefowie są często po prostu nieobecni w projektach, a ich rola ogranicza się do rozdysponowania zadań i tyle. Zero reaktywności na zgłaszane problemy, na nadmiar pracy (bo nie każdy chce i może pracować po godzinach i w weekendy, a na to odpowiedź jest jedna: firma nie będzie się rozwijać, jeśli nie będziemy realizować zadań).

nnnick
@nie powiem, zgadujcie

mam bardzo podobne doświadczenia

To jak z ta atmosfera ? Ekipa jest zgrana, czy nie?

Teresa

@Pracownik, no to o atmosferze już coś wiem... Ciekawa jestem, jak z resztą w Theyu, np. ile wyciąga Creative Copy. Czy zdalna praca wchodzi w grę?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w They.pl? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

wrr

niestety wygląda bardzo słabo.

Damian
@wrr

Czemu tak mówisz? Masz jakieś powody?

Dawid
@Damian

Też chętnie dowiem się, skąd wzięła się taka opinia? Znalazłem informację o tym, że obecnie firma They.pl poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk https://www.they.pl/kariera Wśród wolnych etatów jest etat na stanowisko social media team leader. Ktoś z Was wie, jakie warunki wynagrodzenia oferuje firma na tym stanowisku? Ciekawa jest również informacja o tym, że firma zatrudnionej osobie na tym stanowisku oferuje chillout room wraz z PlayStation 4 oraz piłkarzykami. Czy rzeczywiście w ciągu dnia jest czas na to, aby z tego korzystać?

piekna i bestia
@Dawid

ten chillout room to jakiś żart, play station do tej pory stoi tylko do ozdoby.

@piekna i bestia

Chillout room to śmiech na sali. Pomieszczenie, które prawdopodobnie w pierwotnej wersji miało być magazynkiem zostało przerobione na "chillout rom" - nie ma w nim okien, jedynie sztuczne światło totalnie niedopasowane do otoczenia. Dodatkowo, naturę trudno oszukać - w tym pomieszczeniu wala się sporo gratów, więc po części jest to też magazynek.

gość

tak, w firmie panuje bardzo miła atmosfera i z tego powodu panuje nastrój lekkiej schizofrenii, bo wszyscy bardzo starają się udawać, że wzajemnie się uwielbiają

J.
@gość

Pracujesz tutaj? Bo ja tak, a Ty chyba nie. ekipa jest zgrana, ludzie się tutaj naprawdę lubią i integrują mocno poza pracą.

Ja jestem na tej "górze" i chyba nie wiesz co mówisz. To co jest największą zaletą tej pracy to ludzie, na których można polegać. To że czasem jest spięcie to kwestia tego, że wszystkim zależy. Ale na pewno nie ma wyścigu szczurów i presji, a tym bardziej toksycznej atmosfery.

Marzena

@J. wspomniał, że pracownicy They.pl integrują się poza pracą. Czy firma jako pracodawca dba również o te kwestia i organizuje różne wyjazdy integracyjne lub spotkania na przykład świąteczne? Rozwinięcie wypowiedzi na ten temat może okazać się interesujące, więc podziel się swoją wiedzą.

@Marzena

Tak. Organizowane są wyjazdy integracyjne, Wigilię i mniejsze integrację działowe.

Marzena

A więc to świetnie! Takie wyjazdy bądź spotkania o charakterze integracyjnym w znacznym stopniu poprawiają atmosferę między pracownikami danej firmy. Da się wyczuć, że cenisz sobie pracodawcę, jakim jest firma They.pl. A od jak dawna w niej pracujesz? I jak wygląda kwestia szkoleń? Czy macie tam organizowane jakieś kursy doszkalające?

tak tak to ja
@Marzena

nie ma czegoś takiego jak kursy doszkalające.

J.
@tak tak to ja

Cóż, to akurat nieprawda. ;) Każdy przełożony wysyła swój zespół na różnego rodzaju kursy, konferencje, itp., dopasowując tematykę/stopień zaawansowania do wybranych osób. Oczywistym jest również, że jeśli komuś zależy na jakimś szkoleniu, to idzie do swojego szefa, mówi o tym i uzasadnia dlaczego to ważne. Jeśli uzasadnienie jest racjonalne - dostaje możliwość pójścia na szkolenie. :) Plus są jeszcze wysokie dofinansowania na kursy językowe.

ten w lustrze to niestety ja
@J.

największa bzdura jaką słyszałem. przełożeni strzępią grosza na płatne szkolenia - jedyna opcja to bezpłatne szkolenia. bilety na konferencje mogą być dofinansowane, ale maks w połowie.

tak tak to ja
@ten w lustrze to niestety ja

to że strzępią hajs na szkolenia to akurat zrozumiałe - przy tak dużej rotacji pracowników, kto rozsądny zainwestuje hajs w osobę, której za miesiąc może nie być?

@tak tak to ja

A jaki sens ma zostawanie w firmie, w której pracodawca nie chce inwestować w rozwój swoich pracowników?

Antoni

Twierdzisz, że firma "odstrasza" już na poziomie rekrutacji, a co takiego się właściwie zdarzyło? Przedstawione warunki nie spełniały Twoich oczekiwań? A może było to coś innego? Napisz więcej na ten temat.

@Antoni

Długi czas oczekiwania na odpowiedź, skomplikowane zadanaia rekrutacyjne (oczywiście darmowe), brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej (mimo obietnicy kontaktu).

Dawid

Dlaczego tak twierdzisz? Chodzi o finansowe docenienie, czy może o atmosferę w pracy? Jeśli tam pracowałeś to może podzielisz się swoimi wrażeniami związanymi z tą firmą- jak wyglądał przebieg rekrutacji, jakie były relacje z szefostwem, na co narzekałeś, a co przypadło Ci do gustu?

aha
@Dawid

dokładnie - niska płaca i brak zwykłego dziękuję za realizację projektu nie mówiąc już o większych sukcesach

@aha

Niskie wygrodzenie może być dużym minusem pracy w danej firmie, zwłaszcza kiedy pracownik nie czuje się doceniony. Czy nie znajdujesz żadnych pozytywnych aspektów pracy w firmie They.pl Sp. z o.o.? Jak wyglądały relacje między pracownikami?

@Teresa

Relacje? Jakie relacje? Osoby, które pracują tam od kilku lat mają w poważaniu nowych pracowników - często mijają się na korytarzu bez słowa (ba, nawet bez zaszczycenia spojrzeniem). Nie polecam - atmosfera jak w wielkim korpo (chociaż chwalą się niekorporacyjną atmosferą), a płace jak w podrzędnej, małej firmie.

L

Aplikowałam na stanowisko zdalnego moderatora w tym roku. Przeszłam zadanie rekrutacyjne - nie zostałam wybrana do tego projektu- myślę, że moja wycena była "za wysoka". Napisano mi, że projekty dynamicznie się zmieniają. Dostałam jeszcze kilka razy maila. Aż w końcu się udało. Pani mi tym razem sama zaproponowała wynagrodzenie. Miałam być dostępna cały dzień, a chcieli mi zapłacić tylko za 3 godziny. I przez tydzień nikt do mnie nie pisał (korespondowaliśmy tylko mailowo). Jednak postanowiłam zadzwonić i dowiedzieć się czy to jeszcze aktualne. Po kilku godzinach dostałam maila czy mam jakieś pytania do zlecenia. Pod koniec tygodnia napisano do mnie, że w następnym tygodniu podpiszemy umowę. Dzień później dostałam maila czy jestem studentką - odpowiedziałam, że nie. Czekałam na umowę cały następny tydzień. Jednak Pani się do mnie nie odezwała. Postanowiłam, więc drugi raz zadzwonić. Dopiero wtedy zostałam poinformowana, że to już nieaktualne. Agencja szuka studentów i strasznie mało płaci. Szkoda czasu oraz nerwów.

@L

Rzeczywiście trochę słabo wyszło. Dopytam jednak z ciekawości, na czym dokładniej polegało to zadanie rekrutacyjne w They? Mam nadzieję, że odpowiesz.

@L

Wieczna rekrutacja mówi sama za siebie - co chwilę pojawiają się w różnych serwisach kolejne ogłoszenia, które niewiele mają wspólnego z rozwojem firmy, a bardziej z ciągłą rotacją.

olsen

Na plus: - kompetentny zespół - ciekawe, ambitne i rozwijające projekty Na minus: - pensje niższe nawet o 1/3 niż średnia rynkowa - trudne charaktery osób w zarządzie i dyrektorów - zdarza się praca po godzinach (która nie jest płatna), często praca w stresie i 'na wczoraj'

selma

Mega słabo, że po rekrutacji nie ma odzewu. Nie tak działają powazne firmy.

regula

Po procesie rekrutacji - 0 info dla kandydata. To niepoważne podejście do kandydata.

exworker

Praca w stresie, w ciągłym napięciu pod presją kierowniczki. Nie polecam! Szkoda nerwów...

Art

Firma byłaby ok. Pracownicy są bardzo dobrze przygotowani merytorycznie. Ale kompetencje interpersonalne kadry kierowniczej i dyrektorskiej leżą. Byleby robić wyniki, nieważne jakim kosztem. Dlatego ci najlepsi, najbardziej merytoryczni pracownicy odejdą. Skuszeni lepszą płacą i bardziej komfortowymi warunkami. W ten sposób firmy nie czeka nic dobrego.

Zostaw merytoryczną opinię o They.pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w They.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy They.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w They.pl Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy They.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w They.pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

They.pl Sp. z o.o.