They.pl Sp. z o.o.

Opinie o They.pl Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w They.pl Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Były pracownik Nowy wpis

Praca w They wyleczyła mnie do końca życia z pracy w agencji marketingowej. Niestety wszystkie negatywne opinie o pracy w They tu opublikowane podczas mojej pracy tam zostały potwierdzone. Dobra jest tylko kawa w biurze, to fakt. Mimo zapewnień o pracy hybrydowej niektóre osoby (poza wybrańcami szefowej) muszą być w biurze codziennie. Praca przypomina bieg przez płotki na czas - trzeba tylko cały czas uważać żeby się o kolejny płotek na codziennej trasie nie wywalić. Dobrze jest również widziny udział w innej dyscyplinie - sprint w odpowiadaniu klientowi w mniej niż 1 minutę (model: krzywo, prosto aby ostro). Codzienne raportowanie czasu pracy - manager motywuje to tym, że musi wiedzoieć ile czasu poświęcasz dla każdego klienta :D Życie prywatne powinieneś sobie na czas pracy w They zaparkować i odłożyć na później, bo źle jest widziane to, że wychodzisz o czasie. Masz mieć np. tylko 2 klientów, a okazuje się że masz nagle 4 i sie nie wyrabiasz z pracą w ciągu 8 godzin. Należy również pamietać, że w tej firmie milczenie jest złotem, a jak już ci się coś wymknie niechcący to możesz być pewien, że ktoś uprzejmy doniesie o tym szefowej.

pedros

Jedyne plusy to możliwość pracy zdalnej do marca/kwietnia 2023 i nawet spoko kawa w biurze.

@pedros

To teraz już wszyscy pracują stacjonarnie? Jest możliwość pracy hybrydowej? Zastanawiam się również na jakiej umowie można tu pracować? Firma oferuje umowę o pracę?

Byłem tu
@Anna

Cisną na b2b. Możesz mieć UOP ale nie licz potem na podwyżke.

@Byłem tu

A to na B2B zarabia się dużo więcej niż na umowie o pracę? I otrzymuje się podwyżki? Możesz mi podać różnice w zarobkach między b2b a uop? Bo rozważam złożenie CV w to miejsce i zastanawiam się, jaka forma zatrudnienia, byłaby dla mnie lepsza... Może rozważę działalność :)

Stonka ziemiaczana Nowy wpis

Mi na b2b proponowali jakieś śmieszne pieniądze w porównaniu do uop.

Kandydatte

Potwierdzam słowa przedmówców. Brak odpowiedzi z wynikiem rekrutacji, mimo zapewnienia że dadzą znać niezależnie od wyniku. Ogłoszenie na to stanowisko wisiało jeszcze na portalach chyba z 2 miesiące po mojej rozmowie i było odświeżane na górę ogłoszeń, więc domyśliłem się, że nie byłem strzałem w 10-tke :))) Ale jednak skoro ktoś mówi wyraźnie: daj nam np. tydzień-dwa na odpowiedź a kontakt się urywa, to świadczy to o braku organizacji albo że np osoby odpowiedzialne za kontakt są tak zawalone robotą, że odezwanie się do odrzuconych kandydatów zostawiają na sam koniec tasków (który nigdy nie nadchodzi:P)

Arturo Nowy wpis
@Kandydatte

Na jakie stanowisko chciałeś się dostać, kogo szukali, a co za tym idzie, jakich kwestii dotyczyła rozmowa, na którą Cię zaprosili? Prócz zapewnienia o informacji zwrotnej padły jakieś szczegóły, na temat zadań oraz zarobków? Pytam, gdyż prócz kilku ogłoszeń na ich stronie, podają jak zorganizowany jest u nich proces rekrutacji. Piszą, że po przyjęciu CV, jest potwierdzenie telefoniczne, następnie rozmowa z szefem zespołu, ustalanie warunków pracy i podpisanie umowy...ale, jak to jest w praktyce - ciężko mi ocenić.

Czy w They.pl Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

nowy

widziałam, że firma poszukuje pracowników. Jak wygląda obecna sytuacja w firmie? interesuje mnie atmosfera i zarobki

Wercia
@nowy

Dużo tych ofert mają, o którą ci chodzi? Mnie ciekawi ta praca jako Email Marketing Specialist. Ciekawe czy w tym dziale ogółem ludzie się spoko traktują, zwłaszcza jak jesteś nowy?

Piszesz o poświęceniu zycia prywatnego, to jakieś srogie nadgodziny się tu robi czy o co chodzi? Ciekawa jestem jaka na ten rok dla nowej osoby by była podstawa pensji. Wiesz coś moze?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do They.pl Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Malwina

Hej, wszystko zależy od konkretnej rekrutacji i tego, na jakie stanowisko chcesz się dostać :). Czy możesz napisać więcej o interesującej Cię ofercie? Wtedy mogę Cię pokierować do odpowiedniej osoby, która odpowie na to pytanie :).

Ewelina
@Malwina

A czy tutaj będzie można coś o pracy konkretnego poczytać czy wszystko zostaje w firmie i dopiero tam się można dowiedzieć na rekrutacji? Chociaż widełki mnie interesują. I czy brak doświadczenia to problem, są stanowiska dla osób początkujących na rynku pracy?

Kalwin
@Ewelina

Dowiesz się na miejscu - bo firma raczej nie ma się czym chwalić. Nie bez powodu nie prezentuje widełek, a ogłoszenia to zwykłe korporacyjne mambo dżambo.

Malwina
@Ewelina

Hej, tak jak pisałam: wszystko zależy od specyfiki konkretnej rekrutacji – zarówno jej tryb (stacjonarny/online), jak i warunki finansowe itp. Na pewno jednak mogę powiedzieć, że nie zamykamy się na osoby bez doświadczenia, które dopiero zaczynają na rynku pracy. Otwarta głowa, chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, zainteresowanie w marketingu – to w agencji wartości, które spotkają się z docenieniem. Zachęcamy też do zapoznania się z zakładką poświęconą karierze na naszej stronie: https://they.pl/kariera.

Damian
@Malwina

Czy otwartość na osoby bez doświadczenia dotyczy również stanowiska grafika / web designera? Niestety nie mam wymienionego w ofercie na Waszej stronie 2-3-letniego doświadczenia. Mam też prośbę, by doprecyzować, czy te szkolenia, o których piszecie odbywają się w godzinach pracy, czy czas na to jest po robocie?

Kandydatka

Brałam udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko "Content Marketing Designer". Poproszono mnie o wykonanie zadania, zanim zostanę zaproszona na rozmowę, aby zweryfikować moje umiejętności. Napisałam tekst wg wskazanych wytycznych w połowie lutego i poprosiłam o feedback po tygodniu od jego wysłania. Dostałam odpowiedź na drugi dzień, że nie podjęto jeszcze żadnej decyzji w mojej sprawie, ale pani rekruterka "na pewno da znać, niezależnie od wyniku". Kiedy ponownie wysłałam wiadomość, pytając, czy proces rekrutacyjny jest nadal w toku — w połowie marca — nie otrzymałam już żadnej odpowiedzi. Takie podejście do kandydata, który poświęca swój czas na darmowe wykonanie zadania, kiedy mógłby wykonywać płatne zlecenie, jest poniżej krytyki. Patrząc na opinie dot. procesu rekrutacyjnego na tej platformie, odradzałabym wykonywanie jakichkolwiek próbek tekstowych.

Paulina
@Kandydatka

Niestety w innych komentarzach pisano podobnie o tej informacji zwrotnej. Ile czasu zajęło ci wykonanie zadania, głównie chodzi mi o to czy było czasochłonne i wymagające? Wiesz może czy po tej rozmowie, do której nie doszło miały być jeszcze jakieś kolejne etapy rekrutacji?

Kandydatka
@Paulina

Nie pamiętam dokładnie, ile czasu zajęła mi realizacja zadania — polegało na korekcie i dokończeniu tekstu, co właściwie zmieniło się w stworzenie artykułu od nowa (ok. 2500 zzs). Nie wiem, jak miały wyglądać kolejne kroki rekrutacji, ponieważ nie zostałam o tym poinformowana w wiadomości mailowej, a ogłoszenia nie ma już w sieci.

Okropny proces rekrutacyjny, panie na rozmowie niemiłe, nieprzygotowane. Zero informacji o samej firmie, czym ona się zajmuje lub co się robi na stanowisku.

@Kandydat

To tak naprawdę o czym rozmawialiście? O co Cię pytano? Mówili coś o dalszych etapach czy tylko jeden zawsze mają?

Jaka jest kultura pracy w They.pl Sp. z o.o.?

Karnowski

momentami ciśnienie i presja na niektóre tematy jest sztucznie podgrzewana przez managerów, ogólnie sporo stresu, na dłuższą metę nie polecam

Damian
@Karnowski

A piszesz, że stresu jest sporo. Z czego jeszcze on wynika? Jakie są powody, że nie polecasz pracodawcy?

Karnowski
@Damian

stres z powodu pracy od dedlajnu do dedlajnu i szefostwa które strasznie ciśnie na każdym możliwym kroku

@Karnowski

Nie możecie porozmawiać o tym, że jest wam ciężko? Może deadline byłby wtedy dłuższy?

Nick nie może być pusty.
@Dorota

dedlajny są (ponoć) ustalane z klientami i kierownictwo nic nie może zrobić, żeby je wydłużyć

Ano tak
@Nick nie może być pusty.

Heh, a powinny być ustalane z wykonawcą, czyli pracownikiem, co wydaje się być oczywiste. Zadanie pod presją czasu i bez buforu bezpieczeństwa to recepta na katastrofę. Skoro ktoś składa w waszym imieniu obietnice, że coś zostanie zrobione "na wczoraj" i stawia was przed faktem dokonanym to należy podziękować... jak już nabierzecie dość doświadczenia i zaczną się pojawiać telefony od konkurencji z ofertą pracy.

Nick nie może być pusty.
@Ano tak

Dlatego najlepiej szybko z tej firmy uciekać. Co się zresztą dzieje. Rotacja jest duża poza kilkoma wyjątkami, które tu utknęły z przyzwyczajenia.

Małgorzata
@Nick nie może być pusty.

a są na Twoje oko z przyzwyczajenia, bo? znasz ich warunki zatrudnienia w 100%? może jest coś o czym powszechnie nie wiecie, tu np., każdy do portfela sobie normalnie zagląda?

Nick nie może być pusty
@Małgorzata

Możliwe, że są wyjątkowo faworyzowani przez górę.

Małgorzata
@Nick nie może być pusty

czemu nazywasz to od razu faworyzowaniem skoro pisałeś, że mają dłuższy staż pracy? w wielu firmach czegoś takiego jakkolwiek się nie docenia przypadkiem? np., w formie podwyżek stażowych? tutaj przysługują?

Nick nie może być pusty
@Małgorzata

Nazywam tak, bo wiem, jak wygląda sytuację w firmie. Po prostu niektórzy są bardziej faworyzowani niż inni. Tu się ceni lojalność, ale toksyczną lojalność polegającą na donoszeniu na kolegów i kopaniu pod współpracownikami dołków.

AnnaAnna89

Moja opinia odnosi się do rozmowy kwalifikacyjnej. Już w jej trakcie czułam niezbyt fachowe przygotowanie (jakby osoba przeprowadzająca wywiad dopiero czytała moje cv podczas rozmowy ze mną). Po upływie ponad miesiąca do teraz nie mogę się doczekać odpowiedzi. Szkoda, że tak "profesjonalna" firma nie potrafi nawet poinformować, że nie jest zainteresowana współpracą.

Maryia

Czy można liczyć w tej firmie na umowę o pracę?

@Maryia

Tak, zdecydowanie.

Leszek

A powiesz jaką umowę dają? Na czas określony czy od razu bezterminową? Bo bardziej by mi zależało na na tej drugiej opcji.

xzz
@Leszek

Dwa lata po okresie próbnym a potem nieokreślony

@xzz

A okres próbny ile trwa?

bokatan
@Dorota

ale na umówie próbnej masz minimalną krajową. cała reszta idzie przez zlecenie.

Wanda
@bokatan

W sensie, że więcej się zarabia, tylko tak jest na umowie zapisane, czy jak?

bo katan
@Wanda

no zamawiasz więcej niż minimalną krajową, to się zgadza. ale masz dwie umowy, na umowie o pracę minimalną krajową, a całą resztę na zleceniu/dzieło.

@bo katan

I ludziom tutaj niby to odpowiada? Bo z tego zlecenia to żadne składki ani nic nie idzie, co nie?

pozdrawiam
@Małgorzata

Raczej nie odpowiada, ale mało kto cokolwiek z tym robi.

@pozdrawiam

No to w sumie dlaczego? Bo chyba nie rozumiem takiego podejścia do sprawy

pozdrawiam
@Małgorzata

to przyjdź i załóż związek zawodowy w tej firmie, zapraszamy, przydałby się

kandydat

Cześć, Mam pytanie odnośnie pracy w zespole ecrm/ma - jakieś opinie odnośnie zespołu i samej pracy?

kunik
@kandydat

mam, niezbyt dobre opinie raczej - głównie przez dyrektora.

@kunik

Możesz powiedzieć coś więcej? Będę wdzięczny.

kunik
@kandydat

chciałem napisać szczerze, ale moje komentarze zostały usunięte.

@kunik

może dałbyś radę to napisać w jakichś dyplomatycznych słowach? :))

ex manager

Manpower opublikował raport, według którego performance marketing manager zarabia między 10k netto (min) a 18k netto (max). W they.pl nie może liczyć nawet na tę stawkę minimalną, (usunięte przez administratora)

Jan
@ex manager

Wynagrodzenia w raportach manpower podawane są w kwotach brutto, więc nie wprowadzajmy w błąd :)

KJ
@ex manager

No błagam, manpower podaje stawki brutto w opcji zatrudnienia na UOP. Więc netto wychodzi 6K z hakiem do ok 12K, takie widełki.

zgrywus
@KJ

No too wciąż w theyu nie można liczyć na taką kwotę.

@zgrywus

No dobra, to na jaką można tutaj liczyć kwotę skoro już tak piszecie o tych widełkach i mówisz że mocno się różni od raportu? Najlepiej podaj ile na rękę

@zgrywus

A może to Ty nie mogłeś na tyle liczyć? Wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia i efektywności w pracy.

Gizmor
@KJ

a to they.pl nie zatrudnia managerów na UOP?

Szybko wyrobiłeś sobie opinię na temat cudzego doświadczenia xD

Po prostu Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna, tak jak moja odpowiedź. Widełki są duże, zależne od wielu czynników. Jesli już wyrażasz swoją opinię to rozpisz to bardziej szczegółowo bo Twoja wypowiedź może wprowadzać w błąd.

Wanda
@KJ

I to tak od pierwszych dni pracy tam można tyle zarobić ?

JJ

Rozmowa kwalifikacyjna (Specjalista SEM) w They była jedną z większych strat czasu w moim życiu. Zakres obowiązków wydawał się co najmniej dziwny, generalnie wyglądało, jakby szukali osoby, która miała mieć obowiązki managera do ogarnięcia bandy juniorów i jeszcze prowadzić własne kampanie. Ogłoszenia w różnych wariantach się wciąż przewijają na rockecie, więc ewidentnie nadal szukają jelenia. Nie poecam.

@JJ

Skoro cie nie zatrudnili, to pewnie i dla osoby rektutujacej byla to strata czasu :)

JL
@Tomek

Ryzyko zawodowe Tomeczku, ryzyko. HR rozmawia z kandydatami bo takie ma zadanie i za to mu płacą. Kandydat jest w gorszej sytuacji, bo może odejść z niczym.

GoJob

NIestety dobrą atmosferę między pracownikami w tej firmie psuje po prostu kierownictwo, które często samo nakłania do wewnętrznych gierek między zespołami i wznieca niezdrową rywalizację pomiędzy pracownikami tych samych zespołów.

Czym w They.pl Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

alo alo

kuszą wizją rozwoju, ale to ma się nijak do rzeczywistości. jeśli jesteś młody/młoda i niedoświadczony/niedoświadczona, a wykazujesz chęć do pracy, to szykuj się, że po prostu zostaniesz wykorzystany/wykorzystana - coraz więcej obowiazków, zadań, poważniejsze projekty, nadgodziny i praca w weekendy przy jednoczesnym braku wzrostu wynagrodzenia.

Pytajsky
@alo alo

Czy w umowie jest zapis o tzw. "innych zleconych czynnościach?" Czy jest dziwna fraza: "wynagrodzenie zasadnicze"?

Eldo

Z They zostałem zwolniony, pracę za rzekomo zbyt wygórowane oczekiwania finansowe i niską jakość pracy. Nowe zatrudnienie znalazłem po 2 tygodniach, realizuje dużo większe projekty z zadowoleniem klienta. (usunięte przez administratora)Tak było ze mną najpierw 1 osoba, która mnie lubiła potem zmiana działu i po 2 miesiącach zostałem zwolniony. :) Stawki są niskie, ale za to możesz usłyszeć że w zamian dostajesz szansę pracy nad bardziej ambitnymi projektami i szybką możliwość awansu, co jest oczywiście bzdurą. Atmosfera jest skrajnie sztuczna.

raper
@Eldo

warto wspomnieć, że nawet awans, więcej obowiązków i większa odpowiedzialność nie zawsze równa się wiekszemu wynagrodzeniu.

Mila

W agencji spędziłem troche czasu. Takiego chaosu i braku profesjonalizmu nie widziałam dawno. Atmosfera sztuczna a każdy dział uprawia spychologię nikt nie bierze odpowiedzialności za swoje działania, uzyskać odpowiedz na pytanie od kogokolwiek graniczy z cudem. Projekty które non stop trzeba ratować bo są „pod wodą”.(usunięte przez administratora). Nadgodziny to standard jeśli ich nie robisz to znaczy ze masz za mało projektów. Awans rowna się jeszcze więcej projektów i klientów.(usunięte przez administratora) Brak perspektyw rozwoju dla pracowników niższego szczebla- zero szkoleń nawet wewnętrznych. Działasz sobie sam ale jak jest problem to tez go sam rozwiąż zero wsparcia zespołu. Juniorami jeszcze nikt agencji nie zbudował. Stanowczo nie polecam

Albert

Jakie środki ostrożności przedsięwzięto w firmie They.pl w celu walki z koronawirusem?

On
@Albert

Podbijam

Zostaw merytoryczną opinię o They.pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w They.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy They.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w They.pl Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy They.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w They.pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

They.pl Sp. z o.o.