They.pl

Opinie o They.pl

Niezadowolony klient 2014-05-27 17:12
Firma nie bardzo interesuje się klientem. Po podpisaniu umowy ciężki kontakt mailowy. Telefony sporadycznie odbierają. Widać, że idą na ilość a nie na jakość.
Arti22 2016-03-16 22:38
Nie ma żadnych śmieciówek, przynajmniej na mojej rekrutacji była mowa o działalności lub umowie o prace i firma mówiła, że nie zatrudnia na inny typ umowy aktualnie pracowników tj zadnych laczonych smieci jak w innych wiekszych agenturach (dziś po spotkaniu na frontend dev)
ty 2016-05-17 23:06
Aktualnie poszukują - i tu podaję dokładnie nazwę stanowiska: Web Developer / Webmaster / Front-End Developer do Warszawy. Ktoś jest chętny ???? :)
cóż 2016-12-30 20:36
Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie nabijać lajki, oj nie ładnie... No ale jaka agencja, takie praktyki ;)
cóż 2016-12-30 20:36
żenada 2017-01-10 22:20
Pozytywne opinie o tej firmie są oczywiście pisane przez jej właścicieli. Są tak samo prawdziwe i godne zaufania jak ich wspaniały oddział w Londynie https://goo.gl/maps/Y3oXXZKXQSP2
Zostaw swoją opinię o They.pl - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie They.pl