Malbud

Strzelce Wielkie

Opinie o Malbud

robert 2012-06-22 11:25:19
witam serdecznie prosze a wogole nie polecam tej firmy jeden wielki oszust ja sie teraz bede procesowal z wlascicielem o pieniadze wichlacz jakich malo wogole niepolecam tej firmy jako pracodawcy
As 2013-11-28 11:16:23
Firma bardzo nieuczciwa.Właściciel zalega z pensją dla pracowników.Żadna osoba tam pracująca nie ma umowy o pracę.Wpędził wiele osób w długi i bezczelnie się z tego śmieje.Sam również ma kupę długów.Ze wszystkim zalega,ale co można mu zrobić jak wszystko(dom,auta...)przepisane na rodzinę?Na święta zostawił swoich pracowników bez wypłaty.Co za człowiekiem trzeba być żeby tak postąpić?Sam pławi się w luksusach a innych ma głęboko gdzieś.
Ostrzegam wszystkich szukających pracy: omijajcie tę "firmę" z daleka!!!!!
b artek 2016-04-05 09:43:29
niektórzy sądzą @AA, że jak napiszą na takim forum komentarz to się wszystko rozwiąże otóż nie, te wypowiedzi nie są poparte żadnymi dowodami, mogą być zwykłymi plotkami a czytają je ludzie szukający pracy w malbudzie, który teraz prowadzi rekrutację
Zostaw swoją opinię o Malbud - Strzelce Wielkie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malbud