Centrum Reklamy Graffico

Opinie o Centrum Reklamy Graffico

Przyszły nie doszły pracownik

Witam. Co prawda nie pracowałem w firmie graffiko ale z samej rozmowy kwalifikacyjnej chęci mi odeszły.(usunięte przez administratora) Wszystko co potrzebne do pracy trzymane za kratami pod kluczem i okiem kamery(usunięte przez administratora)Praca od 6 do 16 od poniedziałku do piątku(usunięte przez administratora) Przełożona twierdziła że jest super rodzinna atmosfera w firmie (usunięte przez administratora)

@Przyszły nie doszły pracownik

Staram się zrozumieć, że masz nieprzyjemne doświadczenia, jeśli chodzi o rekrutację w Centrum Reklamy Graffico. Jednak chyba nie należy tylko na podstawie samej rozmowy rekrutacyjnej oceniać ostatecznie tego pracodawcy. A czy w trakcie jej trwania była mowa coś ewentualnych warunkach zatrudnienia? Jestem ciekawa.

Zespół Graffico
@Przyszły nie doszły pracownik

Bardzo nam przykro, że w trakcie rozmowy rekrutacyjnej wyciągnął Pan wnioski, które zniechęciły Pana do pracy w naszej firmie. Być może wynika to ze nierozumienia lub osoba rekrutująca nie do końca jasno opisała zakres obowiązków i specyfikę pracy w dziale Magazynu w naszej firmie. Spieszymy z wyjaśnieniami. Graffico produkuje reklamy wielkogabarytowe. Nasze produkty wykonujemy z bardzo specjalistycznych materiałów, korzystając z wysokiej klasy narzędzi. Ilość materiałów w magazynie wymaga ich katalogowania i dokładnego rejestrowania oraz prowadzenia dokumentacji magazynowej.I tak jak w każdej dużej firmie, magazyn nie może być pomieszczeniem z dostępem dla każdego - przyjmowanie i wydawaniem materiałów zajmują się specjalnie do tego przeszkolone osoby. Dlatego magazyn jest osobnym, zabezpieczonym pomieszczeniem - jak Pan to ujął "pod kluczem". Domyślamy się, że w każdej większej firmie właśnie tak funkcjonuje ten dział. Żałujemy, że nie do końca zrozumieliśmy się w kwestii funkcjonowania naszego działu. pozdrawiamy Zespół Graffico

Zespół Graffico

Czesław

Od jakiegoś czasu nie udzielacie się w tym wątku, jaki jest tego powód? Czy w firmie jest aż tak dobrze? Warto napisać, jakie macie wrażenia dotyczące współpracy z Centrum Reklamy Graffico, takie szczere opinie pracowników są bardzo cenne dla osób poszukujących tu jakichś informacji.

Mmm

Tak niby super potrzeba ludzi a niby są zwolnienia

Salazar

Ile zarabia PH wie ktoś?

Monter

ZOSTAWIENIE CV PO CZYM PO DWÓCH DNIACH MIAŁEM SIĘ ZGŁOSIĆ RANO DO PRACY, PO ZAPOZNANIU Z OTOCZENIEM I KOLEKTYWEM Z POMOCĄ P. PAWŁA ( KIEROWNIKA ) SAMODZIELNA PRACA.

PYTANIA CZY CHCĘ PRACOWAĆ? CV BYŁO ODPOWIEDZIĄ NA WIĘKSZOŚĆ PYTAŃ JAKIE MIAŁY BYĆ ZADANE PRZEZ P. PAWŁA (KIEROWNIKA )

piotrek

Pracuje krótko ale nie jest zle ubrania porządne wszystko ma wyglądać na super ,tylko umowy o pracę troche lipa bo dostałem na (usunięte przez administratora)etatu a pracuje w delegacji nieraz po 14 godzin tak że coś nie tak Płacą dobrze jak na tyle godzin ale to wszystko na czarno a starzy pracownicy maja umowy ale na najniższej krajowej

Radek

Jak firma jest dobra to wszyscy na tym korzystają. Powiedział R. Bronson – Opiekuj się swoimi pracownikami, a oni wtedy z frajdą będą opiekować się Twoim biznesem

ZADOWOLONY PAN .SZ.

Witam pracuje w Graffico 10 m-c i musze powiedzieć szczerze ze przez moja ponad 10 letni staż pracy nie spotkapem sie z taka firma co za tym idzie pracodawca. Bardzo dobra atmosfera szefostwo mili uśmiechnięci zwlaszcza pani Ola uśmiech i życzliwość nie odstępuja jej na krok .W firmie panuje porządek ludzie którzy tam pracuja znaja sie na tym co robia i moze stąd ta opinia o wiecznej rotacji ludzi gdyż z 10.osób świeżo przyjętych zostaje 2 może 3 co naprawde cos potrafia i będą pracowac a nie byc bo byc. Osobiście uwazam ze w Graffico potrafia docenic zaangażowanie czy chęć nauki firma skupia sie na rozwoju bo to widac wiec kadra musi byc profesjonalna a tu duza role odgrywa kierownik produkcji. Paweł stanowczy chetny do pomocy facet o ile podchodzisz do pracy i do niego feer .Bardzo dobrze zna sie na tym co robi wie zwyczajnie wszystko i mi osobiscie bardzo podoba sie z nim współpraca bo zawsze na nim moge polegać a dla pracownika to jest bardzo ważne. Jak juz pisalem solidna i dobrze zarządzana firma ludzie dobrze dobrani ,uczciwe traktowanie jezeli chodzi o finanse dla pracowników ,OSOBIŚCIE ZYCZE DALSZEGO ROZWOJU I TRZYMAM KCIUKI ZA GRAFFICO

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Centrum Reklamy Graffico jest takim przedsiębiorstwem?

Administrator2

Nie

marek

czy ktos ma pojecie skad taka duza rotacja? chcialem sie wybrac na rozmowe na operatora krawedziarki ale widze ze oglolszenie jest przedluzane od roku.z reszta podobnie jak inne. jest ktos kto obecnie tam pracuje i zna sytuaje firmy ?

Graffico
@marek

Graffico rozwija się, zwiększa możliwości produkcyjne, uruchomiło drugą zmianę i w ciągu ostatniego roku znacznie zwiększyło zatrudnienie. Jeśli ma Pan doświadczenie i umiejętności, zapraszamy do przesłania CV na: praca@graffico.pl

Zuzanna

@Hahaha rozumiem, że zasłyszana rozmowa potwierdza słowa @Realista o nieterminowości wypłaty wynagrodzeń. Jednak @Toruniak pisze, że wynagrodzenia są terminowe. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć czy i jak często zdarzają się takie sytuacje? Czy może dotyczą bardziej niektórych działów w firmie? @Realista wspominasz również o panującym w firmie chaosie. Co masz na myśli?

Zuzanna

@Złomek chętnie usłyszymy coś więcej na temat tego jakie są Twoje wrażenia z pracy. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?

Rad

Pracowałem krótki czas w Graffico i mogę powiedzieć że było bardzo pozytywnie wypłacalni nie kantują na kasie dają zarobić jeśli jesteś solidny, kierownik wporzo koleś

Nie polecam tej firmy.

gość

Na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor? praca po ile godzin?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Reklamy Graffico - Toruń

• Jak się pracuje w Centrum Reklamy Graffico?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Reklamy Graffico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Reklamy Graffico?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Reklamy Graffico?

Kandydaci do pracy w Centrum Reklamy Graffico napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Reklamy Graffico