Welmax

Opinie o Welmax

AdamPolak

Bardzo gorąco dziękuję za pozytywne rozpatrzenie reklamacji(pojemnik B1 odkurzacza Security Clean).Jesteście Państwo Firmą bardzo wiarygodną.Życzymy Państwu wielu sukcesów ,wytrwałości i wszystkim pracownikom dużo zdrowia.Pozdrawiamy K i A Polak z Olkusza.

Alex

Pani Alicja jak mi się wydaje a która tak bardzo interesuje się wypowiedziami na tym forum pracuje w tej firmie...

Jarosław
@Alex

Masz może najświeższe informacje o pracy w firmie Welmax? Chciałbym dowiedzieć się, jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Jest może zapotrzebowanie na nowych pracowników? Jeżeli tak to, jak sądzisz, warto aplikować? Proszę o odpowiedź.

Alicja

@Marcin, jaki związek ma to, czy pokaz odbywał się w domu, czy poza domem? Możesz wyjaśnić? @Teresa, dlaczego akurat praca w firmie Welmax Cie zainteresowała? Polecił Ci ją znajomy, czy może siedziba firmy znajduje się w bliskiej lokalizacji Twojego miejsca zamieszkania? Jeżeli możesz, to napisz motywy swojego zainteresowania.

Ania83

Mi pasowała praca w Welmaxie, teraz opiekuje się dzieckiem, ale na pewno wrócę.

Madzik
@Ania83

Moge prosic adres tej firmy?

@Ania83

Czy pokazy odbywają się w domach czy w jakimś hotelu? To jest bardzo kluczowe z tego co zauważyłem. Sam dałem się nabrać na kupno patelni jednak pokaz odbywał sie poza domem.

Alicja

@Jerry, cieszy mnie Twoje zadowolenie z pracy w firmie Welmax. Napisałeś, że stawki są bardzo konkurencyjne i zadowalające, czy mógłbyś przybliżyć na jaką konkretnie stawkę wynagrodzenia mogą liczyć osoby, które zostaną świeżo przyjęte do pracy w firmie Welmax? Poza stałą stawką można liczyć na jakieś dodatki do pensji w postaci premii bądź nagród? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Jerry

Praca w firmie jest fajna, jak się słucha i chce pracować, to można zarobić. Stawki są strasznie konkurencyjne i jedne z lepszych w tego typu branży. Wiele pozytywnych aspektów, firma dobrze prosperuje. Dla mnie git

Alicja

@Kaczka, posiadasz może wiedzę dlaczego, tak wygląda ten aspekt w firmie Welmax? Jest to spowodowane oszczędnościami, czy może innym podejściem firmy, co do reklamy? Napisz, proszę, co wiesz na ten temat.

Panna Anna

Szkoda ze nie ma nigdzie info o ofertach pracy. Firma wyglada ciekawie ale powinni zainwestować w marketing bo ciezko znaleźć info na ich temat a strona czesto nie działa :( jak ktos bedzie widział gdzies aktualne oferty pracy to dajcie znać !

Kaczka
@Panna Anna

zastanów się dlaczego tak jest.. muahhaa

Alicja

@pracownica91, możesz sprecyzować, jak długo pracowałaś w firmie Welmax? Jeżeli możesz wspomnij w swoim komentarzu coś o atmosferze panującej pomiędzy pracownikami w tym miejscu pracy. Możesz przybliżyć poziom wynagrodzeń oferowanych przez tą firmę? Uzasadnij swoją wypowiedź w sposób bardziej szczegółowy.

akumulator

Ta firma ma jeden plus. Ten na akumulatorze od szefa.

hej, wiecie czy szukają ludzi do pracy? gdzie mieści się oddział? ile płacą?jaka umowa?

pracownica91

Pracowałam w Welmaxie w Poznaniu i sama chciałam stamtąd uciec jak najdalej.(usunięte przez administratora) Praca dla chcących się narobić ale nie zarobić,nie polecam.

Alicja

@anonymous, wspomniałeś o oszukiwaniu i naciąganiu, to poważne zarzuty w stronę pracodawcy. Warto byłoby je uzasadnić lub wyjaśnić, czy możesz opisać konkretną sytuację, która by tego dowodziła? Jak długo byłeś pracownikiem firmy Welmax? Czy Twoja negatywna ocena dotyczy tylko tej kwestii? Czy udało Ci się dostrzec w tej pracy jakieś plusy?

Jarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

nie rozumiem

Praca to chyba jakas kpina. Całe te spotkania co mają trwać godzine a wychodzą 4... (usunięte przez administratora)

Maja

Nie piszecie zbyt dużo na forum. Sądzę, że jak jest dobra firma i praca to nie chce się pisać?

Alicja

@Ania83 to super. Firma co jakiś czas zamieszcza nowe oferty pracy - na pewno znajdziesz coś dla siebie.

nbh

super że jest umowa o prace - tylko jaka stawka ??

Ola

Pracowałam i jest ok

qwert

Cóż za bzdury . Było super . Droga Koleżanko chyba byłyśmy na innej imprezie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z oddziału :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Welmax - Poznań

• Jak się pracuje w Welmax?

Zobacz opinie na temat firmy Welmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Welmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Welmax?

Kandydaci do pracy w Welmax napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Welmax