Wisag Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wisag Polska Sp. z o.o.

Tymon Nowy wpis

Jak często i na jak długo są wyjazdy służbowe na stanowisku Koordynatora ds. technicznego utrzymania nieruchomości? Gotowość do odbywania podróży służbowych oraz prawo jazdy kat. B, wypisano, jako część warunków, które trzeba spełnić.

Czekaj, przyznajesz przy tym otwarcie, że pracujesz obecnie już kolejny miesiąc bez umowy? Tak całkiem? Z kim o tym rozmawiasz teraz i czy mimo wszystko wyplata normalnie wpłynęła na czas? Jak takie sytuacje rozwiązać? Czy ktoś jeszcze tak miał?

Tomasz Raczyński - Wisag BS

Proszę o informację na maila tomasz.raczynski@wisag.de z Pani (jeżeli za pseudonimem Pańcia kryje się kobieta) danymi i opisem tej sytuacji. W mojej ocenie opisana sytuacja nie ma miejsca i mieć go nie powinna więc traktuję ten wpis jako zwykłe działanie mające nam zaszkodzić pomówieniami, a tego nie pozostawię bez reakcji z naszej strony. Zarzucanie WBS zatrudniania ludzi na czarno (czyli łamanie prawa) to bardzo poważne pomówienie. Proszę o kontakt albo o sprostowanie wpisu bądź jego wycofanie. W każdej innej sytuacji podejmę dalsze działania mające zapobiec tego typu pomówieniom.

@Tomasz Raczyński - Wisag BS

Czyli u Państwa od pierwszych dni pracy pracuje się na umowie, tak? Można wiedzieć jaka to jest umowa? Preferujecie umowę o pracę czy też inna umowę - jaką? Bo jednak w komentarzu, na który odpowiadacie jest też wzmianka o umowie zlecenie.

Proszę o jednoznaczne stanowisko czy zweryfikuje Pani swoje stanowisko czy je podtrzymuje?

Firma Wisag zatrudnia pracowników zgodnie z polskim prawem i z poszanowaniem praw pracowniczych. Ponad 90 procent pracowników zatrudniona jest na umowę o pracę, która jest w Wisag pierwszym wyborem. Niektórzy pracownicy chce jednak zatrudnić się na podstawie innej umowy. Stąd funkcjonują u nas dodatkowo umowy zlecenia i kontrakty b2b.

Aneta Nowy wpis

Ja miałam podobną sytuację Za czym dostałam umowę czekałam 2 miesiące

Czy nowo zatrudnione osoby w Wisag Polska Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Aneta Nowy wpis

Nie otrzymują Biorą na zlecenie obiecując że po miesiącu będziesz miał umowę a i tak jej nie dostaniesz

Powiem wam szczerze że ta nowa oferta pracy dla Koordynatora ds. technicznego utrzymania nieruchomości serio dobrze się zapowiada, o ile te dobre warunki płacowe i możliwość awansu mają pokrycie w rzeczywistości. Ktoś może szczerze mi napisać czy to się zgadza?

Firma Wisag Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Witold

Wrzucili do internetu ofertę pracy dla technika serwisu - serwisanta. Trzeba mieć uprawnienia SEP G1, G2 min. E do 1 kV. I dodatkowo certyfikat personalny F-gaz. Można któreś z tych szkoleń zrobić w firmie?

Mumel
@Witold

Oni w ciebie złamanego centra nie zainwestują! Zresztą zamawiają firmy zewnętrzne do większości tego typu rzeczy, więc niby niepotrzebne; w praktyce byłoby bardzo potrzebne

Maciej
@Mumel

To jest nieprawda. Wisag szkoli pracowników i nie są to tanie, wewnętrzne szkolenia jakiegoś kierownika który szkoli bo musi... Inwestują więcej niż mało kto na rynku. Oj, chyba konkurencja pisze opinie... ;)

Tomasz Raczyński - Wisag

Dzień Dobry, Rozumiem, że jest Pan/i naszym Klientem albo pracownikiem Klienta. Proszę o informację na temat jakości naszej usługi na tomasz.raczynski@wisag.de Jeżeli żadne przesłanki nie udowadniają tego typu wpisu proszę o jego usunięciem bądź sprostowanie. Generowanie nie prawdziwych informacji jest czymś nagannym.

Jak długo czekaliście na odzew z Wisag Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Przemysław

Jest praca dla technika serwisu - Serwisanta w trzech lokalizacjach. Proponują program wsparcia dla osób niepełnosprawnych. To znaczy że głównie przyjmują osoby z grupą czy niekoniecznie trzeb mieć orzeczenie żeby aplikować i się dostać?

Dział Kadr WISAG Polska
@Przemysław

Aplikować może każdy. Dodatkowo dla osób niepełnosprawnych mamy dedykowane programy wsparcia. Technikami są zarówno osoby pełnosprawne jak i niepełnosprawne.

Renata
@Dział Kadr WISAG Polska

A na czym polega ten program wsparcia dla niepełnosprawnych? A czy zarobki osoby niepełnosprawnej są na takim samym poziomie co dla osób pełnosprawnych?

Chilli Pepper
@Przemysław

Niekoniecznie, choć istnieje taka możliwość.

Martynka

Dzień dobry czy ogłoszenie o pracę serwis sprzątający jest aktualne? Lokalizacja Gdańsk Pozdrawiam

Także jestem zainteresowana czy są stanowiska prac administracyjnych w firmie dla osób z orzeczeniem.

@Monika

Proszę wysłać CV na Tomasz.raczynski@wisag.de

Patrycja

Podłączam się pod pytanie użytkownika Karoliny. Czy osoby z orzeczeniem mogą aplikować do firmy, skoro nie ma dla nich pracy? Podobno jest aktualna oferta dla takich osób na stanowiska administracyjne. Czy to prawda?

@Patrycja

aplikować to można zawsze i wszędzie :D nie pytaj tylko wyślij i po sprawie, przecież nikt nie zabroni Ci próbować :)

@Patrycja

Poszukujemy osoby na stanowisko asystentki/asystenta Prezesa Zarządu. Wymagany język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie. Zainteresowanych proszę o wysyłanie CV na Tomasz.raczynski@wisag.de

@Wisag Polska Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Szukam raczej innego rodzaju pracę biurową. Niestety nie posiadam znajomości języka angielskiego komunikatywnej. Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności.

@Patrycja

Czy nie takiej pracy z orzeczeniem?

@Wisag Polska Sp. z o.o.

Czy nie ma takich ofert pracy z orzeczeniem?

@Patrycja

Przepraszam ale nie rozumiem pytania.

@Wisag Polska Sp. z o.o.

Pytałam, czy są może są łatwiejsze oferty prac dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

@Patrycja

Tak, przy usługach sprzątania na terenie biur naszych Klientów.

@Wisag Polska Sp. z o.o.

A jeżeli chodzi o prace biurowe?

@Wisag Polska Sp. z o.o.

Czy są stanowiska prac biurowych dla osób z orzeczeniem? Będę wdzięczna za odpowiedź.

kasia

Nie bardzo rozumiem, dlaczego firma oferuje pracę osobom niepełnosprawnych, skoro jej nie ma i są jakieś problemy? Moim zdaniem jest to nie w porządku, ponieważ takie osoby też chcą pracować a trudno im znaleźć zatrudnienie np. jeśli chodzi o pracę biurową. Mogę prosić o wyjaśnienie.

@kasia

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :D Tak ciężko to zrozumieć? wystarczyło mi kilka komentarzy żeby się połapać o co kaman...

Basia

Ponawiam moje pytanie a mianowicie, czy firma prowadzi rekrutacje dla osób z orzeczeniem do prac administracyjnych? Proszę o informację.

@Basia

Zadzwoń i się dowiesz... skąd my mamy to wiedzieć? Tak samo jak ty szukamy informacji. Też bym się chętnie dostała tam do pracy :)

Basia

Czy firma prowadzi rekrutacje dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności do prac administracyjnych?

Proszę o odpowiedź.

kasia

Również interesuje mnie to, będąc zatrudnionym wcześniej w firmie, możliwe jest ponowne przyjęcie? Kiedy jest to możliwe i czy odbywa się to na tych samych zasadach?

kasia

Zgadzam się z przedmówczynią. Prezes tejże firmy jest niekompetentny, nie mówiąc już o organizacji. Z początku wszystko wydaje się super, praca na długie lata ale z czasem okazuje się że to jedna wielka pomyłka. Rozmowa rekrutacyjna u nich luźna, co chciałabyś/chciałbyś robić. po czym decydują o przyjęciu w jednym dniu. Także można się mocno przyzwyczaić do miejsca pracy i do ludzi tam pracujących, a potem niestety niewiadomo kiedy współpraca się zakończy.

Tomasz Raczyński
@kasia

Przykro mi słyszeć taką opinię. Nie bardzo wiem w którym miejscu zawiodłem Pani oczekiwania. Jestem natomiast otwarty na dyskusję.

Pisał Pan, że oferta pracy Pracownicy administracyjni z orzeczeniem jest nadal aktualna. Jak to możliwe, skoro wspominał Pan, iż nie doszło do jakiegoś projektu? Czyli rozumiem, że takiej pracy nie ma. Czy jest szansa że będzie? Proszę o wyjaśnienie.

Witam Czy możliwe jest ponowne przyjęcie do Państwa firmy? Jeśli tak, to po jakim czasie i na jakich zasadach?

Zostaw merytoryczną opinię o Wisag Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Wisag Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wisag Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wisag Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wisag Polska Sp. z o.o.