Verco S.A.

Opinie o Verco S.A.

rep

Proszę o podanie konkretów na temat tej firmy. Płaca, premie, ilość wizyt, budżet czy jest i jaki wysoki, samochód jakiej marki (bo ostatnio to różnie bywa. Nie pisać pierdoł tylko konkrety. Byłbym wdzięczny za info.

zaiprz

Witam, proste pytanie do tych narzekających i tych chwalących. Jaka podstawa na stanowisko konsultant medyczny?

tymek

oj tak, trzymajmy się może tematu tak naprawde, bo tutaj zaglądają osoby poszukujące pracy lub jakies, które mają już konkretne doświadczenie w tym temacie, a jak pizecie o jakiś wątkach, które nie sa powiązane, to nie trudno się dziwić, ze ludzie się irytują, sam jestem ciekawy konkretnych warunków pracy.

klara

a ja pracuję i nie narzekam - przeczytałam wszystkie komentarze i aż włos się jeży na głowie ! Wiadomo kto sam odszedł bo nie pasowały mu warunki albo został zwolniony będzie narzekał i obrzucał i obrażał wszystkich i każdego - inna sprawa, że jak nie ma wyników to i nikt nikogo trzymał na stanowisku nie będzie - umówmy się praca przedstawicieli medycznych itp nie jest moralną w tej czy w innej firmie - trzeba godzić się z nieetycznymi metodami - idąc do lekarza prywatnie, który wypisuje mi recepty zastanawiam się ile w tym wiedzy, przekonania, doświadczenia a ile kasy i obiecanych recept!! kto bardziej moralny lekarz czy przedstawicie, szef czy pracownik - w dzisiejszych czasach ja się cieszę, że mam pracę, wypłatę na czas - reszta dzieje się jakoś obok - mam znajomych i przyjaciół, którzy pracują za głodowe pensje, które czasem wypłacane z opóźnieniem - ale pracują bo nie maja wyjścia, bo czynsz, rachunki, dla dziecka buty ... każdy chciałby mieć mega pasjonującą pracę a najlepiej taką, żeby się nie stresować i z luzem rozpoczynać każdy dzień a wieczorem wracać do dzieci z uśmiechem i nową porcją przyjemności ... oby każdemu z nas się to udało - niestety takie życie czasem ktoś już na starcie ustawiony nie musi się martwić przyziemnymi sprawami, bo rodzina zamożna bo rodzice pomogą - niestety tym którym sie taki bajkowy scenariusz nie przytrafił pozostaja próby na przeżycie tego co się ma jakoś w ludzkich warunkach

Przedstawiciel medyczny

Bardzo miła rozmowa. Ciężko powiedzieć czy było profesjonalnie bo często schodziliśmy na tematy inne niż praca. Osoba rekrutująca bardzo otwarta,chyba lubiąca głownie mówić o sobie.

-dlaczego chce Pan zmienić pracę -lekarz rząda podczas spotkania finansowego wsparcia w zamian za polecenie.co pan robi?

qwerty

Jak to? Nie wiesz jak jest w twojej firmie? Niezle :-)

rak

Słyszałam coś innego, mam koleżankę która tam pracuje i nie narzeka. Przeszła z korporacji i jest zadowolona. Zrobiłam wywiad i lekarze też się dobrze wypowiadają o ich suplementach.

lili

Czy ktoś, coś więcej napisze ????? Mam tam rozmowę o pracę ale z tego co czytam to szkoda mojego czasu i energii.

AKRK

Polecam ze szczerego serca !!! Firma jest zupełnie normalna, szef bardzo ludzki.

pin

Jest normalnie tylko trzeba pracowac

U3U3

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Fina

Dlaczego nie polecasz????????????

Odpowiedź XYZ

Dlaczego nie polecasz ? Napisz coś więcej.

...

Zdecydowanie nie polecam.

u2u2

jest normalna i super atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Verco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Verco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Verco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verco S.A.?

Kandydaci do pracy w Verco S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verco S.A.