NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna

Opinie o NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna

Xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam. Jakie są godziny pracy? Jeśli chodzi o produkcję...????

Administrator Nowy wpis

NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna ma teraz aktualne oferty pracy w Płużnica. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Była Nowy wpis

Pracowałam kiedyś w Nitexie i muszę potwierdzić niepochlebne zdanie innych osób. Pracowało tam kilka osób bardzo kompetentnych ale w zeszłym roku nastąpiła jakaś czystka i pozostało tylko to co pozostaje w kubku po wypiciu kawy

Nowy wpis

Witamy, Nie mamy uprawnień do USUWANIA opinii. Zapraszamy natomiast do firmy, chętnie porozmawiamy o uwagach. Pozdrawiamy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Planista produkcji.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna?

Dzień dobry, umowę o pracę można dostać po okresie próbnym, który zazwyczaj trwa 3 miesiące.

@NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna

Nie takie było pytanie. Umowa na stałe - nigdy.

Witamy, pytanie brzmiało "po jakim czasie można dostać umowę na stałe...". Odpowiedź na nie została udzielona.

@NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna

Czyli rozjaśniając, można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesiącach okresu próbnego? :-) Dajcie znać, bo brakło tutaj jednego słowa - "nieokreślony" - i przez to zrobiło się takie nieporozumienie. :P

Witamy, Po 3-msc okresie próbnym, pracownik otrzymuje umowę o pracę na 24 msc bądź 33 msc. Po tym okresie możemy podpisać umowę na czas nieokreślony. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a szczegółami zapraszamy do działu kadr.

Xxx

Po 3 miesiącach zleceniówki, dostałam następne 3 miesiące na zlecenie, chociaż miałam obiecaną umowę o pracę po 3 miesiącach

Acha

Ta firma usuwa opinie niepochlebne z tego forum!!! Wiele negatywnych opinii nie pokazuje się tu.

@Acha

Dzień dobry, Na wszystkie Państwa opinie staramy się w miarę możliwości odpowiadać. Jeśli ma Pan/Pani jakieś uwagi i pytania to serdecznie zapraszamy. Oczywiście najbardziej merytorycznie możemy pomóc jeśli Pan/Pani zadzwoni bezpośrednio do firmy. Pozdrawiamy serdecznie!

Łuna

Ta firma to totalne dno, zachowują się wręcz bezczelnie wobec pracownika i go nie szanują

Czy firma NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Lalak

Oczywiście że nie, jako były prawnik stwierdzam że kobiety zarabiają mniej będąc na tym samym stanowisku co mężczyźni plus dodawanie "dodatków" osobom które ponoć są na cięższych stanowiskach nie przyglądając się jak to wygląda faktycznie od środka, nie wspominając o braku szacunku do osób które pracują po paręnaście lat a zarabiają mniejsze pieniądze bądź takie same jak nowy pracownik

@Lalak

Witamy serdecznie, niestety nie możemy zgodzić się z Pani/Pana opinią. Nie zatrudnialiśmy w naszym przedsiębiorstwie byłego prawnika. Ponadto wszystkie informacje dotyczące wynagrodzeń są poufne. Dlatego nie wiadomo skąd takie stwierdzenia dotyczące tego tematu. Nikt nie ma dostępu do danych osobowych.

Admirał

tylko dlaczego pracownikow jak poprzedni derektor zastepuje sie kims kto poza nazwiskiem nie ma nic w glowie? Moze ktos cos z tym zrobi bo karzdy chce robic wiecej i zarabiac wiecej a nie tylko sluchac szczeniackich odzywek i oglądać gwiazdożenia osob kture powinny nie miec nic do powiedzenia. włącznie z tą nową gwiazdą na magazynie o identycznym nazwisku. plejada gwiazd. żenada !

Ulala
@Admirał

A jaki to derektor był taki super?

Ktosiek
@Admirał

Koleś najpierw naucz się ortografii ???????????? a potem pisz na forum! To tak a propo Twojej żenady i gwiazd! Hahahaha

Iwona
@Ulala

pracowałeś i nie wiesz? a ogólnie to wiadomo co się w firmie dzieje? nikt nic nie pisał od dawna a widać, że działają. nie było już na co narzekać? polepszyły się warunki po prostu?

Upssssssssss
@Iwona

niedlugo o niczym tu pisac nie bedzie bo firma idzie na dno. ludzie albo coraz glosniej mowia o zwolnieniach albo sie po prostu zwalniają. na wiosne bedzie lawina zwolnien w tym ja. a pracuje tu ponad 10 lat. nikomu robic nie bedzie a szanowne grono kierowników moze w koncu sie ruszy do pracy o ile ona jeszcze będzie.

@Upssssssssss

Dzień dobry, Odpowiadając na Pana/Pani komentarz: - pracę mamy, jeśli sądzi Pan/Pani, że jest inaczej to najwidoczniej jednak nie jest Pan/Pani naszym pracownikiem - nie planujemy zwolnień A jeśli Pan/Pani chciał/a by porozmawiać to zapraszamy.

Mariola

Żałosna firma!(usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu wypychu poduszek. Ogólnie atmosfera jest dość miła, ale praca do zajechania.

S,,
@Mariola

Nie polecam tej firmy... źle się tu traktuje pracownika ???? przyznam Pani rację.

Mariola

Witam. Widziałam, że przyjmują do Nitexu. Szukają do pracy na wypych poduszek na umowę zlecenie, czy warto aplikować? Widziałam opinie z przed kilku lat i niedowierzam. Czy nadal tam tak jest? Czy może się coś zmieniło? Proszę o kulturalną odpowiedź

Czy w Z.P.H.U-Nitex są szkolenia zewnętrzne?

Maria

W zależności od działu proces doskonalenia omiejetnosci trwa nieustannie. Pracownicy uczestniczą w szkoleniach, webinariach oraz szeregu innych projektach służących podniesieniu poziomu wiedzy.

Kandydatka do pracy

Przeprowadziłam się do Płużnicy. Różnie mówią o pracy w Nitexie. Uważacie, że warto aplikować?

Natalia

A teraz są same webinary tak?

Maria
@Natalia

W obecnej sytuacji pandemii w Polsce ilość szkoleń została znacząco ograniczona. Jedyną bezpieczną formą jest online. Jakie szkolenie konkretnie Cię interesuje? Szycie, przyszywanie, wypychanie czy jakie?

Tomasz

Dużo pytań i żadnej informacji, macie jakiś powód, że przestaliście tu zaglądać?

Ritka

Może mi ktoś powiedzieć jak teraz wyglądają stawki no i ogółem praca w tej firmie? Dzięki za odpowiedź

Henry

Spokój na forum wynika z dobrej pracy? Trochę szkoda bo liczyłem na informacje o pracy.

Lidia

Nigdzie w sieci nie natknęłam się na żadne nowe rekrutacje w Z.P.H.U-Nitex. Czy osoby, które chciałyby spróbować zatrudnić się w tej firmie, mogą aplikować spontanicznie zanosząc swoje CV bezpośrednio do firmy? Jak teraz przedstawiają się warunki zatrudnienia, jakie mogą zostać zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej? Warto aktualizować informacje o tym pracodawcy ze względu na potencjalnych kandydatów. Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Krzysztof
@Lidia

Specjalista ds. kontaktów z klientami zagranicznymi - takie ogłoszenie dziś znalazłem. Ktoś powie coś na ten temat? Warto aplikować?

magazynier

jako były pracownik szczeże i serdecznie nie polecam

szalona
@magazynier

Popieram i pozdrawiam

szalona

(usunięte przez administratora).kierownictwo porazka.Marian na klejarni to totalny dupek ze szef nie widzi tego ze on nic nie ogarnia.pracownicy jak sa sami ogarniaja prace lepiej niz z nim.a ogolnie jeb,,,,sz jak beduin i nic z tego niemasz

Lidia

@magazynier czy mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodą z Z.P.H.U-Nitex? Może to były Twoje odczucia na gorąco, a w rzeczywistości nie jest tak źle jak wynika z Twojej wypowiedzi. Daj znać, bo każdemu może trafić się słabszy dzień w pracy i warto czasem dać drugą szansę.

Zostaw merytoryczną opinię o NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna - Płużnica

• Jak się pracuje w NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna?

NITEX W.MUCHA Spółka Komandytowo-Akcyjna