Frisco S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Frisco S.A.

Zibi

Zaświadczenie o niekaralności jest niepotrzebne pracowałem tam . A więcej pracuje tam pracowników z za wschodniej granicy niż Polaków jest duży przemiał żeby zarobić pracują nan2 zmiany

Rekrutacja

Pytanie do kierowców niedawno zatrudnionych. Długo czekaliście na kontakt gdy otrzymaliście informacje ze rekrutacja przeszła pozytywnie? Czekam już 2tyg na dalszy odzew i nic. Dwukrotnie dzwoniłem do osoby przeprowadzającej rekrutację, dostałem odp że mam czekac. Ale 2tyg to trochę długo.

Bruno

Czy aktualnie jest większe zapotrzebowanie na kierowców? wiadomo coś o tym, czy można aplikować?

Janek
@Bruno

Oficjalnej informacji nie ma, ale zdroworozsądkowo się wydaje, że tak

@Janek

noo tak też właśnie pomyślałem, dlatego o to pytam

Kameleon
@Bruno

W ofertach kierowców nie widzę, jest cała lista różnych na pracuj, ale tej konkretnie nie.

@Kameleon

hmm.. no to może im nie brakuje kierowców.. ciężko stwierdzić :/

Lelek
@Kameleon

Faktycznie sporo tych ofert nie wiedzialem wczesniej ze sa, dzieki wielkie za to info

Generator

Na jakim poziomie trzeba mieć angielski do pracy w BOK'u?

@Generator

W zasadzie to na spec. ds. obsługi klienta nie trzeba wcale, ale jest to uznawane jako atut, ma być komunikatywny, więc takie B1/B2 powinno być ok

Generator
@Dingo

O. To świetnie. Dziękuję.

Jaro
@Dingo

oo wcale nie trzeba? rzadko spotykane ostatnio, ale to dobrze, bo mój angielski szczerze mówiąc nie jest za bardzo górnych lotów

@Jaro

No nie ma takiego wymogu, ale wiadomo, że często się przydaje jednak. W przypadku obsługi klienta polskiego jednak nie ma takiej potrzeby ;)

Jaro
@Dingo

no racja, ale już się spotykałem z sytuacjami i stanowiskami, gdzie wymagali angielskiego, a ostatecznie okazywalo się że wcale się go nie używa, co jest dziiwne

@Jaro

no różne rzeczy pracodawcy mogą sobie zażyczyć takie ich prawo :) ale no tutaj nie ma wymogu tak jak mówiłem, więc spokojnie

Kilka dni

Nie zapłacili za szkolenie i kilku dniową pracę

Józek

Cześć, Niedługo zaczynam moja pracę w tym miejscu. Proszę o informację czy jest naprawdę tak źle i ciężko. Czy są jakieś benefity na kierowców jakieś kartki sportowe itp. Czy kierowcy są tak źle traktorwani jak to jest niżej opisane i współpracownicy są na tyle uprzejmi jak jest to wspomniane?

game
@Józek

ile ludzi tyle opinii, ja jestem kierowcą już od dłuzszego czasu i nie jest tak źle jak niektórzy mówią. Fakt robota jest ciężka, trzeba mieć siły żeby zapakować na auto towar i potem wynieść np w bloku komuś, ale no nikt tego nie ukrywal, ze tak to wygląda, więc każdy powinien być na to przygotowany. ale ja też nie mam zamiaru Ci narzucać jak jest, bo to moja opinia. Ty zaczniesz pracę to wyrobisz sobie własną i polecam właśnie tak zrobić

kiero
@game

no to racja, trzeba mieć dużo siły żeby to wszystko powynosić i liczyc się z tym ze nikt za Ciebie tego nie zrobi, a no niestety nie kazdemu sie chce

cezik
@kiero

ja nie narzekam troche ciezko powynosic czasem to wszystko ale traktuje to jako trening ktorego nie robie

Stan
@cezik

No bicka idzie wyrobić

pracowałem
@Stan

Polecam zatrudnić się przez pośrednika. Dowiesz się w siedzibie pickpack.pl na Grochowie. Płacą 16 zł netto na godzinę. Ja tak pracowałem. Czasem to się o wiele bardziej opłaca jak dogadasz się z koordynatorami. Dadzą Ci trasę dużo kilometrów za miasto zrobisz 2 razy mniej dostaw niż Ci co mają płacone za dostawę, a zarobisz tyle samo, a czasem i więcej. Poza tym ludzie poza miastami chętniej dają napiwki. Tak czy inaczej praca jest ciężka i nie dla każdego. Pozdro!

cezik
@Stan

heh no zdecydowanie ale dla mnie w tym nic zlego nie ma nie wiem jak dla ciebie

Stan
@cezik

No nie, przecież nie mówię, że to źle xd

toro
@pracowałem

no z tym że praca nie dla każdego to całkowita racja, a co do pracy przez pośrednika no to tak nie pracowalem wiec ciezko mi porownywac. Aczkolwiek tez uwazam ze da sie zarobic pracujac pod firma

Michall

Witam, po jakim czasie id rozmowy podpisujecie umowę z nowym pracownikiem?

Franka

Czy biuro Frisco mieści się w tej samej lokalizacji co hala magazynowa, czy jest odseparowane i jest w jakimś innym miejscu?

Bez sensu
@Franka

Klaudyn--magazyn Biuro- Grochowska 306/308 na pradze

kama
@Bez sensu

a to jakiś zwykły budynek czy przeszklony biurowiec ???

fobo
@kama

biały zwykły budynek, nie biurowiec

Franka
@Bez sensu

Dziękuję.

Józek

Cześć, Niedługo zaczynam moja pracę w tym miejscu. Czy sero jest tak źle, ciężko. Jak z kasą wychodzi średnio. Czy robi się po 8 godzin czy schodzi się dłużej krócej?

auto

a pisał ktoś jakimi samochodami jeżdżą kierowcy? bo jakoś się nie natknąłem

Baki
@auto

Tak pisał, chyba nawet nie raz. Merce Sprintery.

auto
@Baki

o super, dzieki za przypominajke ;)

TadzikS

Warto na automatyka w utrzymaniu ruchu? Jakie warunki? Jaka pensja?

tobik
@TadzikS

a to dostałeś jakiś prywatny cynk? nie widzę takiego ogłoszenia

TadzikS
@tobik

Na pracuj.pl jest.

tobik
@TadzikS

faktycznie jest, sory za zamieszanie, to chyba wrodzona ślepota

chetna

ile jest etapów rekrutacji dla pracownika biurowego?

dalia
@chetna

no tak jakby trzy etapy 1. rozmowa przez telefon 2. rozmowa z hr 3. rozmowa z przełożonym a potem no to juz spotkanie na podpisanie umowy i mozna zaczynac

dawid
@dalia

a dla pozostalych wiesz?

piotr
@dawid

Dla fizycznych no to ogólnie jest tak, że można wysyłać cv, albo sie zgłosic bezpośrednio do biura. Jeśli jest ok to zadzwonią, jakaś tam wstępna rozmowa będzie i umawiają Cię na spotkanie z działem HR albo bezpośrednio z kierownikiem działu i tyle, potem juz zatrudnienie

Przemysław
@piotr

Sporo wiesz na temat rekrutacji. Czy mógłbyś podpowiedzieć jakie umowy o prace są proponowane nowym pracownikom i jak długo trwa okres próbny? Będę wdzięczny za informacje.

piotr
@Przemysław

zalezy też o jakim stanowisku mówimy, kierowcy np. w większości są na zleceniu, kilkoro jest na uop. a w biurze i na magazynie no to raczej umowa o pracę

Bartek
@Przemysław

nie wiem czy jest konkretnie powiedziane o jakimś okresie próbnym? ale chyba zazwyczaj to jest 3 miesiące w innych firmach, więc może tutaj też cos takiego

Wippo
@Przemysław

Po zatrudnieniu jest szkolenie, ok 5 dni po okiem starszego stażem kierowcy, po tym szkoleniu już samodzielne dostarczanie

gedziula
@Bartek

w niektórych firmach jest 1 miesiąc próbny także nie ma żadnej reguły w tej kwestii tak sądzę.. pasowałoby żeby ktoś dobrze poinformowany odpowiedział, bo takie gdybanie to nam nic nie da

gedziula
@Wippo

o i jednak się pojawił ktoś doinformowany, sory widocznie nie pokazywała mi się Twoja odpowiedź jak pisałem wczoraj swoją ;p

Bigos

P(usunięte przez administratora) OD 20-25 dostaw. Jak kurier z tą różnicą kurier nosi paczuszki a tu masz zgrzeweczki wody i z buta po schodach. Ciężka i mało doceniana robota. (usunięte przez administratora)

Miranda

Ciężko się dostać do Działu Marketingu? Ciekawi mnie oferta na Performance Marketing, jednak nie mam aż rocznego doświadczenia - czy mam małe szanse, czy jednak jakieś są?

@Miranda

"aż rocznego"? lol....

melba
@piko

roczne doświadczenie jak na marketing to wcale nie jest tak dużo, widziałam oferty innych firm gdzie chcieli 5 lat.. także jest całkiem przyzywoicie, wiadomo że każda firma chce już kogoś kto ogarnia temat, żeby nie trzeba było za dużo uczyć i by ta osoba mogła szybko zacząć samodzielną pracę, szczególnie jeśli potrzebują na już do pracy

beti
@melba

no raczej, że doświadczenie potrzebne, w końcu to nei jakiś asystent marketingowca, nie staz ani praktyki, tylko samodzielne stanowisko

@melba

chyba nie do mnie chciałaś to napisać

melba
@piko

ogólnie chciałam do tego wątku się odnieść ;)

Dziewczyny jaki styl panuje w Frisco S.A.?

dla mnie wypas

aria

czego styl, ubierania? :D

Widze

Almie teraz troszkę wolniej budowa idzie bo już kopert kierowców nie bierze , wszyscy wiedzą że to jego sprawa ale nikt nie wie haha, a praca ciężką coś tam płacą ale szału nie ma , rok można popracować i nara , także już niedługo papa :)

dosia

czy frisco dostarcza też do innych miast Polski poza Warszawą?

solek
@dosia

ogólnie dostawcy (usunięte przez administratora) pracują tylko w okolicach Warszawy, jeśli chodzi o inne miasta w Polsce to mogą wyslać po prostu kurierem dpd

jacek

no jeśli ktoś ma sprawdzone frisco, lubi, pasują mu ceny to się opłaca, bo czemu nie :)

Bbb

Jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniem kierowców? Mają stawki godzinowe czy wynagrodzenie stale?

ccc
@Bbb

różnie, kierowcy pracują na zleceniu w większości przypadków i mają płacone od dostaw, zaladunków, realizacji itp

obek
@Bbb

mogą też być kierowcy na umowie o pracę (wtedy mają stałą podstawe za limit dostaw + dodatek za każdą dostawę ponad określoną ilość)

Nayebany
@obek

Tak? Jak pracowałem tam 2 lata i na każde zapytanie o umowę o pracę było kategoryczne: NIE MA TAKIEJ OPCJI

obek
@Nayebany

jest opcja, ale mniej opłacalna to po co ;p

denko

jak to jest że alma jeszcze działa jak już wieku temu mówili o tym ze splajtowali.. a tak swoja drogą to profil frisco, a nie almy wiec po co sie tutaj nad nią rozwodzic. profile chyba pomyliles

Sylwia

Mam pytanie. Stanowisko: Category Manager. Czy koniecznym jest posiadanie aż 5 lat doświadczenia? Przyznam szczerze, że ja mam 3, czy dyskwalifikuje mnie to na starcie? Na plus dodam, że moje doświadczenie jest w podobnej branży, więc z kategorią chemii domowej miałam styczność. Co myślicie?

Tajana
@Sylwia

myślę, że zawsze jest warto próbować i spróbować pokazać się z jak najlepszej strony

tajana

Cage
@Sylwia

Czy cię dyskwalifikuje? Ciężko powiedzieć. Jeśli całą resztę wymagań spełniasz, to chyba nikt cię nie skreśli ot tak. Powiem tak, nie zaszkodzi ci wysłać CV.

trent
@Cage

różnie to bywa, czasami może się nawet okazać ze ogólnie podoba im się osoba i pasuje do zespołu i na resztę można przymknąć oko. Rekrutacje nigdy nie mają pewnego przebiegu

minka
@Sylwia

daj znać jak poszło gdy będziesz po (o ile się zdecydujesz ostatecznie :) )

Sylwia
@minka

Jasne, napiszę :)

prawdą jest to co piszą w ogłoszeniu z tym elastycznym grafikiem, 4,5 i samochodami? Głównie zależy mi na tym elastycznym grafiku i jak bardzo elastyczny może być? czy jest jakieś minimum?

iglak
@Michał

jest elastyczny, ty wypełniasz dyspo, więc to od ciebie zależy w dużej meirze

Filip
@iglak

Tak od niego no chyba że chce na pierwsza zmianę to ma odwołane trasy bo pierwszeństwo maja ci co są na 2 zmiany. Więc nie do końca decydujesz.

keri
@Filip

tzn jak to działa bo nie do końca kumam?

Dyspo
@keri

Uzupelniasz grafik na cały miesiąc jak chcesz pracowac. Wolne dostaje ten kto nie ogarnia :) ten co jest na dwie zmiany szybciej dostanie wolne niż ten co jest na jedną zmianę. Każdy chce zarobić ale nie bądźmy pazerni :)

Filip
@Dyspo

Ha ha ha ciekawe, jak pierwsza zmiana to zawsze miałem wolne no chyba że chcesz na dwie.

Dyspo
@Filip

No ok tak było jeszcze na Omu teraz jest inaczej

Erni
@Filip

no jak komuś zależy na kasie to może chcieć dwie, w sumie spoko ze jest tez taka mozliwosc

Zostaw merytoryczną opinię o Frisco S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frisco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Frisco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frisco S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frisco S.A.?

Kandydaci do pracy w Frisco S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frisco S.A.