Smutasek21

Września

Opinie o Smutasek21

smutasek 2009-12-17 22:57:18
Witam!!
Jeżeli chodzi o tą firmę to ja nie narzekam. Współpracuje już z BioVerbą dobre 7 miesięcy.... Wiadomo są dni lepsze i gorsze... Atmosfera jest naprawdę super zresztą kto pracował we Wrześni to wie jak jest. Fakt wynagrodzenie trudno określić ale liczę na to że szefostwo doceni pracę naprawdę uczciwych i rzetelnych pracowników a we Wrześni takowych osób nie brakuje zaczynając od konsultantów aż po opiekunki i inne działy sprawiające że praca jakoś się kręci. Nie bronię firmy w żaden sposób (chociaż może tak wyglądać) ale uważam że jeżeli naprawdę komuś zależy na pracy to będzie się starał a nie narzekał tak jak inne wypowiedzi które są całkowicie bezpodstawne i założę się ,że większa liczba tych opinii należy do osób które pracowały nie cały miesiąc a w trakcie tego miesiąca liczyły sobie wypłatę.... Firmę oceniam na 3 może ta ocena kiedyyyyyśśśśś ulegnie zmianie kto to wie :)
Zostaw swoją opinię o Smutasek21 - Września
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smutasek21