Opinie o ZHU ROMAN FULARA w Strzelce Krajeńskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ZHU ROMAN FULARA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ZHU ROMAN FULARA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZHU ROMAN FULARA w Strzelce Krajeńskie

kolena oszkana Nowy wpis

ponieważ interwencja w niem.agencji przyniosła skutek,to firma ma niby przelać tę jedną dniówkę.Mam nadzieję,że tak się stanie,dla dobra firmy oczywiście,bo ja już pogodziłam się ze stratą,ale nie chciałam,by inne opiekunki były oszukane,tak,że warto o swoje walczyć.

kolena oszkana Nowy wpis

Witam i przestrzegam panie przed współpracą z agencją opiekunek tej firmy.Uczeń podstawówki potrafi wyliczyć dniówkę,jeśli ma podaną w umowie stawkę miesięczną,tylko problem jest z uczciwością wyliczania przez firmę,bo za luty 28-dniowy,liczą jako m-c 30-dniowy,bo to dla nich korzystne,gdyż mies.stawka dzielona przez 30 dni,daje niższą dniówkę opiekunce,a co za tym idzie,niższą wypłatę za luty,ale już za m-c 31 dniowy,płacą tylko ustaloną stawkę miesięczną.To jak to ma być? Dzielimy przez 30 każdy m-c,czy przez jego kalendarzową długość?Dla wszystkich jest logiczne,że musi być jedno z dwóch,ale nie dla tej firmy.Dla nich jest co m-c tak,by oni zyskali tylko,a opiekunka straciła.Łaszczą się na 50 euro i w nosie mają opinię o nich.Jest tyle uczciwych agencji odprowadzających uczciwe składki do ZUS i podatki,a człowiek dał się złapać takim oszustom.Dramat.Przestrzegam panie,chyba,że nie ma to dla Was znaczenia,że co m-c wypłacą 50-100e.mniej każdej z Was,a dla nich może się sporo uzbierać.

Kamila Nowy wpis

To jakiś zart prawda? Przeciez to jakiś bełkot. Zresztą widać że nikt nawet nie zareagował na te bzdury! Ja pracuje w tej firmie już trzeci rok i naprawde jestem zadowolona. Moja siostra i szwagierka także. To chyba najlepsza i najuczciwsza firma na rynku. Zresztą same się przekonajcie.

oszukana

Przestrzegam wszystkie kobiety które chcą wyjechać z tej firmy do Niemiec jako opiekunki osób starszych. Nie dość, że praca opiekunki powinna polegać tylko na opiece i pomocy danej osoby to oni wymagają jeszcze pracy na rzecz najbliższej rodziny tej osoby- mówiąc prosimy nie psuć atmosfery, ale także kasują podwójnie za podróż - płaci dana rodzina a także i my, trzecia sprawa - jeżeli jest to umowa zlecenie to nie powinni brać "haraczu" a BIORĄ , podając kwotę którą powinno się zarobić mówią o kwocie brutto, tylko że żadne składki nie są odprowadzane do ZUS ani tym bardziej nie jest płacony podatek. Jednym słowem[usunięte przez moderatora]I!!!!!!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Strzelce Krajeńskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Strzelce Krajeńskie
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy ELEKTROMECHANIK (K/M)
AUDIT HR Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o ZHU ROMAN FULARA - Strzelce Krajeńskie

• Jak się pracuje w ZHU ROMAN FULARA?

Zobacz opinie na temat firmy ZHU ROMAN FULARA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ZHU ROMAN FULARA