ZHU ROMAN FULARA

Strzelce Krajeńskie

Opinie o ZHU ROMAN FULARA

oszukana 2010-10-17 15:57:21
Przestrzegam wszystkie kobiety które chcą wyjechać z tej firmy do Niemiec jako opiekunki osób starszych. Nie dość, że praca opiekunki powinna polegać tylko na opiece i pomocy danej osoby to oni wymagają jeszcze pracy na rzecz najbliższej rodziny tej osoby- mówiąc prosimy nie psuć atmosfery, ale także kasują podwójnie za podróż - płaci dana rodzina a także i my, trzecia sprawa - jeżeli jest to umowa zlecenie to nie powinni brać "haraczu" a BIORĄ , podając kwotę którą powinno się zarobić mówią o kwocie brutto, tylko że żadne składki nie są odprowadzane do ZUS ani tym bardziej nie jest płacony podatek. Jednym słowem[usunięte przez moderatora]I!!!!!!
Kamila 2013-02-12 22:18:07
To jakiś zart prawda? Przeciez to jakiś bełkot. Zresztą widać że nikt nawet nie zareagował na te bzdury! Ja pracuje w tej firmie już trzeci rok i naprawde jestem zadowolona. Moja siostra i szwagierka także. To chyba najlepsza i najuczciwsza firma na rynku. Zresztą same się przekonajcie.
Zostaw swoją opinię o ZHU ROMAN FULARA - Strzelce Krajeńskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZHU ROMAN FULARA