Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

pakownia

Niech jankes z rafalem wkoncu przejrza na oczy co sie robi na starej pakowni jaki syf i tyle godzin robic za pol darmo

?

caly ten zakladzik to syf zrobionych przerobek

klik

Niestety, wojtek ślepo wierzy nowym uzdrowicielom z krotoszyna, a ci go skubią na każdym kroku, zapewniają go, że wszystko jest ok, ten im wierzy, ale zapmnial, że najlepszą formą zaufania jest kontrola. Wojtek o tym zapomniał, a te wały robią co chcą. Oczywiście nie liczą sie zupełnie z ludźmi, mają ich za nic, masz być mobilny, na każde zawołanie.

a
@klik

Masz zupelna racje ale zacznijmy od tego czy Wojtek kiedykolwiek myslal nie tylko skubia z krotoszyna, a poprzednicy ilu bylo juz tych ogarniaczy smieszy mnie to wszystko.Madrzy odeszli albo sie ich pozbyli dziady pier...ne.Nie wroze im nic dobrego a ścislaka to jeszcze dopadna zle mary.

klik
@a

Wojtek nie uczy się na błędach, on w te błędy jeszcze bardziej brnie. Skubią go z każdej strony, obecna zmiana spłaca swoje długi jego pieniędzmi, ale skoro Wojtek tego nie chce widzieć, to niech traci, to są jego pieniądze. Przecież już jemu komornik z placu zabrał samochody, długów co nie miara, ale Wojtek tego w ogóle nie kontroluje. W biznesie nie ma sentymentów, nie ma przyjaciół, są co najwyżej współpracownicy, wspólnicy. W firmie jest dużo osób rozsądnych, mądrych, którzy mogliby poprowadzić ten zakład jak należy, ale Ci ludzie są tłamszeni, zwalniani. Dać im po 1000zł do wypłaty i zrobią to należycie, bo oni się na tym znają. A tak jeden z cegielni, drugi pseudo karateka nauczyciel, jedna fryzjerka, ale najlepiej jej wychodzi zupełnie co innego, jeden karateka co to jemu w Niemczech schaba urwali z giry, reszta diabli wiedzą co sobą prezentują.

ddd

To jak każdy widzi dude z inną może ma na zakładzie to czemu nikt nie zrobi mu zdjęć i wyślę jej dziewczynie żeby miała dowód a nie każdy pisze może ktoś zazdrosny jest o ich związek pisać każdy może głupoty

ewelina !!@

Ja również mogę potwierdzić ze go widziałem z jakąś koleżanką osobiście . To było jakiś czas temu i ten hotel nazywał się sara jak się nie mylę . Jestem pewien że wchodzili tam raZem bo wtedy duda nie wrócił na noc do hotelu tylko dopiero go razno zobaczyliśmy bo go odwozila do krzyzowki . To nie byla pierwsza sytuacja bo co jakis czas znika na cale noce ... Więc laska weź się za dude swojego chłopaka bo każdy się śmieje Z Ciebie a on rucha i sie dobrze bawi na boku . Masz jakiś znajomych w kole ??? Weź do nich przedzwon myślę że Ci prawdę powiedzą jak z nim to jest pozdro.

atomek
@ewelina !!@

Niestety, żeby w tym zakładzie awansować, trzeba dawać tyłka kierownictwu. Takich romansów w zakładzie jest sporo, ale uparliście się tylko na dwóch. Sprzątaczki, praczki romansują z ubojowcami, taka tęga z ochrony zaczepia każdego faceta na wejściu i przy wyjściu. Przez to ten zakład stoi finansowo tak jak stoi. Zakładem rządzą ludzie nieodpowiedzialni, którzy trzymając palec w d--ie biernackiego. O kodeksie pracy nie mają najmniejszego pojęcia.

Max
@atomek

Sprzątaczki i praczki dobre ale tylko jedna praczka na ubuj lata jak sie przebieramy chyba umyc nas chce chlopoki co wy na to

denis rozrabiaka

i to podwójnie, tak żeby poczuł co czują poniżani przez niego jego pracownicy. Z resztą ma więcej długów niż włosów na głowie. Zła zmiana z krotoszyna go jeszcze dobije, ale jak głupi to niech cierpi.

ccc

Jakie benefity socjalne, tutaj masz (usunięte przez administratora) i o nic się nie upominać. Jebać cały ten syf.

integrity

Daj sobie spokój z biernackim i jego pracą. Jako mechanik nie wejdziesz nawet po części do magazynu, bo jesteś uważany za ewentualnego złodzieja. To takie zmiany od 01.09.br. Kierownictwo o niczym nie ma pojęcia, jedynie co potrafią, to prężyć muskuły. Zapomnij też o wynagrodzeniu za pracę w dyżury sobotnie i niedzielne. Ten zakład to jedna wielka kicha. Wystarczy, że kierownictwu nie spodoba się Twoja wypowiedź, już mają podstawę, aby zabrać Ci kasę z koperty. Masz być cicho, wykonywać tylko głupie polecenia kierownictwa, bo oni się na niczym nie znają. Masz też zrezygnować z życia prywatnego, zakład ma być całym Twoim życiem. A tak szczerze to zakładem rządzi hołota.

nikifor

Po prostu najniższe wynagrodzenie wpływa na rachunek bankowy. Pozostała pensja za pracę w nadgodzinach /o premiach w tym zakładzie możesz pomarzyć/ jest wypłacana przez kierownictwo w kopertach, które są przygotowywane w kadrach. Nigdy nie wiesz ile kasy miałeś w kopercie. Podpisujesz listę płac i jeżeli masz kopertę, to przy podpisie stawiasz literkę "K". Tak jest to praktykowane od początku działania firmy i nawet Urząd Skarbowy, Inspekcja Pracy tego nie widzi, bo przysłania im to też koperta, ale za to gruba. Zapomnij o uczciwym zarobku w tym syfie, tam zarabia tylko kierownictwo, reszta to niewolnicy, którzy nie mogą nawet wyrazić swojego zdania, bo zaraz na bruk.

Btr

Jestem ciekawy,bo dowodzacy tam twierdzi ze jest tam lekka robota.

nikifor
@Btr

Robota jest ciężka, jak to w zakładzie mięsnym. Kierownictwo będzie bzdury opowiadać, bo nie ma głupich do pracy. Co miesiąc po wypłacie są kolejki ludzi, którzy się zwalniają, są zawiedzeni wysokością wypłat. Wypłata na koncie to jedno, a koperta drugie, z tym, że nigdy nie wiesz ile powinno być w kopercie. Często kierownictwo z kopert pieniądze po prostu kradnie, bo zawsze mają za mało. Na kopercie nie ma napisane ile w niej powinno być kasy. Ten zakład to jeden wielki syf, patologia, a kierownictwo to gorzej niż kapo w obozie koncentracyjnym.

Budq

Przyjeli kogos nowego na utylizacje?

nico

Gdzie jest Wally? Gdzie jest Ścislak? Wie ktos moze gdzie jest ten pajac?

fsfh

Czy ktoś coś wie czy będzie kasa

HALLAL

Pracowałem tutaj troche czasu na pakowni,powiem jednym słowem M-A-S-A-K-R-A :)

?

co ty pierdolisz jak ty liczysz? na ile godzin nie czytasz wypowiedzi 1850 przy wymiarze czasu pracy wg KP

Dddd

Zarobki na magazynie żywca zależne od uboju w miesiącu i dobrej woli dyrektora to znaczy 2600 maja ale przy 280 godz praca ciężka nikt nie chce przyjść kierowcy ok 6000 rozladunki ok 3000 sprzątaczki 1800 też nie ma myjka 2500 pakowanie z tego co wiem to 2000 maja zależy ile godzin konfekcja też ok 2000 więc jak chce ktoś przyjść to może a rozbiory gdzieś ok3000 rzeznicy ok 4000

Awsrwty
@Dddd

Wypłata na pewno terminowa w kopertach też jest też jak dla panów to praca zarobkową nie zła kobiety mają mniej ale to chyba jakaś dyskryminacja mozna przyjść myjkowi na hali maja 15zl na godz czy to mało żeby nie było paru dyrektorów bo za dużo nominacji to by było Jeszce lepiej obiady tanie ale wody do picia nie ma bo z przez oczyszczalni leci syn taki zupa darmowa ogólnie nie źle nie chwale ale czy tu praca czy inna nigdzie nas nie posadza

Ronaldo
@Awsrwty

Na chwilę obecną na konfekcji przy 230h ok 2700 zł zależy czy w tym premia . Nikt Ci nic nie wytlumaczy ile dokładnie za co . Za soboty popoludniowki mialo byc +200 i co .... nie ma .

szef

zaklad dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

,,,,,,,123

Ewka i Tomus są nie rozlaczni ... ona tylko czeka kiedy on przyjdzie i ja przeleci ... żałośni ....

dżudżu

Dziś skończył pracę o 19 i od razu gdzieś jechał każdy widział jak z produkcji wychodził wcześniej i bardzo mu się spieszylo . Ciekawe czy wrócił do domu wcześniej czy powiedział swojej ze normalnie kończył i czas inaczej wykorzystał ...

...........

jaka konkurencja? przeciez ten zaklad chyli sie ku upadkowi nie wroze nic dobrego i dobrze wcale mi ich nie zal

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.