Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Ccc

Ludzie zamiast pracowac rano to tel sie bawia na stouwce. .i za to im zaklad placi niby zakaz tel a kazdy sie bawi tel . a pozniej nazekaja ze praca nie wykonana

@Ccc

Stanisław. G . jest z inna kobieta wie moze o kim to mowa bo kazdy mowi onich na zakladzie

Sylwek

Ludzie juz nazekaja na konfekcji ze po tyle robia a ludzie od chodza

Ryyy
@Sylwek

Po dziekuj panu. S ze tak kazal ludziom pisac

Pracownica
@Ryyy

Nowa para na pakowni ubojowej

OOOOo

Zaryzykuj moze ci sie spodoba moze nie ale robia tyle godzin ze niewiem czy dasz rade cheba ze jestes pracowita

marek

Jestescie smieszni i zalosni jak ten zakład i wojtus

mama Nadi

Ale to mnie juz nie interesuje!!! Ja mam swoje życie on swoje i żadne z moich dzieci nie jest jego dzieckiem córka moja Nadia ma 7lat a jego znam 5takze chyba idzie dodać 2do2???? Ludzie odpuście juz bo śmieszne sie to robi Ci wy ku...książkę piszecie? Każdy zyje jak chce Zakład Biernackiego najwidoczniej po malu to jak telenowela nie dziwie sie ze niecma komu pracować skoro zamiast robic wy żyjecie życiem osób które tam pracują. Mam nadzieje ze to ostatni komentarz na temat MOJEGO I MOJEJ córki życia inaczej ta sprawę będę musiała rozwiązać w inny sposób bo nie życzę sobie poruszania dzieci na forum!!!!

@mama Nadi

Hej potrzebuja moze na pakownie?warto sie tam starac?

Aew
@Karolina

Potrzebuja ale nie warto tam isc syf kila i mogila

mama Nadi

Czy Wam ludzie sie w tym zakładzie do h...nudzi??? Nadia nie jest córka Tomka z swoja zona jest 1011 lat a mala ma 7!!! Wypraszam sobie obczernianie mnie i mojego dziecka na forum jeszcze wiem kto jest ojcem moich dzieci . Chcecie obgadywać mojego byłego męża i dobrego kumpla to proszę bardzo ale wara ode mnie i moich dzieci!! Mam nadzieje ze to ostatni komentarz co do dyskusji mojej córki. P.S. Jak tak koniecznie chcecie wiedzieć ojciec Nadi ma na imię Konrad!!!! Zegnam

Ccccjjjjjy
@mama Nadi

Tomek F z myjki jest obrotny w panienkach a raczej w paniach wiec może ma dzieci na boku może niedługo Ewcia jego ukochana mu urodzi.....

Ssss

Na konfekcji tez jest nowa para co tu sie wyprawia

JP

Jaka Nowa para ?

Aa

Ona chora Ewa chyba tak jak ktos napisal na brak pracy. Teraz ma ukrainca na nowym. Roz' juz kilku ludzi z chlodni ich widzialo razem .Ewe i ukrainca

Baran

O jakiego marcina chodzi

Ccc
@Baran

Straz zamiast pilnowac to siedzi sobie na nowym roz.. . a zwlaszcza zbychu..

Pracownica

Marcin z Ewelina. no no prosze co tu sie wywija kazdy o nich mowi

Xxxxxxxxx

Jaki marcin i ewelina

Strazy
@Pracownica

Marcin z Ewelina?? Ha no proszę... Nie wierzę., popatrzeć trzeba na Marcina i Emile.. Jak mu powie to Marcinek jak piesek za nią.. Nie widzicie tego. Ze ludzie tam się tak dają w jajo robic.

Strazy
@Pracownica

Ludzie jak macie połamane ręce i nogi to normalnie do pracy przy chodźcie. Jak Emila z pakowni ubojowej. Ręka w gipsie a ona pracuje. Coś chyba jest nie tak. Czy tak można?? No widać że Marcin i ona Emila to razem mietke czują skoro kierownik jej na to pozwala.. I nie kryją się z tym. Chciałem przyjść na tą pakownie ale tam to jaja się robią.same dzieczyny pracują. Masakra

Po ile godzin pracuje Pakownia ubojowa podobno dobrze płacą i fajna robota. Nowy kierownik i brygadzisci są.

Bartek
@Zainteresowany

Co tam u naszej madzi

hmm
@Zainteresowany

brygadzistka no nie wiem..

Praca

Prawda na konfekcji dużo zwolnień. Sama Ukraina pracuje ale niedługo wypłata hura.

Chora

Ja widziałem tą szefową myjki w szpitalu wygląda strasznie. Podobno jest poważnie chora.

....☺
@Chora

Ona poważnie chora chyba na głowę albo za malo seksu z Tomaszem jak to ona na niego mówi ze to jest jej Frycek....

Kamera

Na konfekcji to chyba rzadza nieudacznicy bo bez przerwy brak ludzi lub zwolnia i maja ich brak trzeba umiec pracownikow dobrych zatrzymac miec kulture w krwi niebyc chamem do nich nagradzac dobrych a nierobow dac na dzial skor lub jeliciarni

Kastro
@Kamera

W tym zakładzie rządzą sami nieudacznicy, cwele, ćpuny, ku.....rwy i zlodzieje.

Remik
@Kastro

A ty jestes jednymz nim alkoholikiem z osranymi gaciami

Remik
@Remik

Ha ha ha

Dawna

Już kiedyś pisali że Tomek ma jeszcze córkę.

Asia

Teraz wiecej ukraincow pracuje na konfekcji nisz Polaków

Xxx
@Asia

Dzis madzia dala popis na nowym rozbiorze. Na kuchni

Dawid
@Xxx

Jakis sa zarobki na konfekcji nowej bo jutro ide tam pracowaci po ile godz pracuja

Rrrrrrr
@Xxx

Co za brednie (usunięte przez administratora) debilko wypisujesz Madzia juz dawno nie pracuje,zwolnila sie

!!::--''--;;;

Bo Tomek ma córkę z zona swoja..

Ola
@!!::--''--;;;

Ma corke prawda ze z zona ale ma tez corke za kawalera Nadie.Cheba zapomnial albo niechce sie przyznac

Xxxx

Gdzie straż. Zakladowa wc damskiej same fajki. Tu sie nie da. Nawet zalatwic .. Polacy tel nie moga miec ale ukraina prosze siedza i sie bawia tel

Darek
@Xxxx

Dla czego pracownicy od chodza z konfekcji dajcie jakiś. Przykład. Bo ja tam chcialem isc pracowac

4 osoby odeszly z konfekcji

567nobel

No i fakt sam temat zacząłem ale nie dodaje dziewczynie partnera z którym nigdy nic wspólnego nie miala

XXX
@567nobel

i po temacie.... kazdy wie swoje klocic sie nie bede o bzdury...ty wiesz swoje ,ja wiem swoje

Ssss
@XXX

Dzis gabrys ale dal popis na hali

Asia
@Ssss

Prosze ukraina spi na stole.tel sie bawi nikt z tym nic nie robi

@Asia

Na pakowni ubojowej sami ludzie. Co jeden drugiego kapuje same kapusie na tym zakladzie za kapowanie im chyba placa

Slawek
@Karolina

Z konfekcji ludzie odesli znowu

Ciekawy
@Slawek

Kto tym razem odszedł z Konfekcji ?

Kaska
@567nobel

Jak to nie miala cala trojka sie bardzo dobrze znaaaaaa

Kkk

Co zrobił???

Sabina
@Kkk

Myjkowi robia co chca nikt ich nie pilnoje a zwłaszcza. Ukraincow. Jeden ukrainiec w czoraj mówił. Ze wogole Ewy P nie widac w pracy na nowym roz.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.