Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

?

Stara pakownia miała wyplate?

@?

Pakownie i rozbiory nie miały dzisiaj wypłat,i nie wiadomo kiedy bedą.

.......?????
@10

To sie zdziwia jak ludzie do pracy nie przyjda

aaas

Ja mam juz kasę na koncie

Kkkk
@aaas

Jakos pakownia i rozbior nie ma

mm

słyszałem,że wypłata dopiero jutro

Co drugi wpis same błędy ortograficzne ludzie chodziliście do szkoły?!!!

Dawna

Masz rację przykleić komuś zło jest łatwo ale zmienić trudno. Piszą te osoby które są zawistne zle i niedouczone. Pozdrawiam

Pracownica

Ludzie widza co robi. Z ewelina

nisiunia
@Pracownica

Zajmij się może swoim życiem a nie wpierdalasz się w cudze... Ja akurat znam ich bardzo dobrze i wiem jakcy oni są.. wiec juz się nie wypowiadaj...

@nisiunia

Marcin nie bron sie bo wiemy co ty robisz szkoda twojej żony.

on34
@Pracownica

mam pytanie czy dostalisćie całe wypłaty czy koperty wam jeszcze nie dali bo od grudnia zalegaja z kapertami

Co ty wiesz o tym co Marcin z Emila... Patrz oczami. Razem z mężem pracuje razem a traktuje go jak szmatę .. A Marcin raz z Ewelina hu...ja prawda, Emilka się cieszy bo z złamana rączka biega za nim a on heppy kurde Masakra i on na to pozwala..

Jednak dzis płaca

Ciekawe czy dzis wyplata. Bendzie

Kkkk

Wyplata 10 w poniedziałek

Zainteresowana

Wie ktoś może jak ma na imię ten wysoki, młody chłopak z nowego rozbioru? Brązowe oczy i ciemne włosy .Pracuje na hali u radka .

xxxx

@Młody

Jak Swiety Mikolaj hHAHA

Gang ....
@eWI

Tak po świętach Ewka i Tomcio się za sobą stesknili ze nie mogli się dziś powstrzymać .... Ostre dymanko się tam robiło ale no jakby ktoś nie dal to by ten drugi nie wziol taka prawda . I taka kobieta na tym zakładzie trzymają a uczciwych ludzi wykorzystują

@Gang ....

Mam pytanie czy 1.2.3 maj pakownia ubojowa do pracy idzie wie ktos cos o tym

Xxxxx

Tak idzie bo uboj idzie do pracy. Normaline. 1.2.3

Rozbiorowiec

Stary rozbiór teraz chodzi cały czas na późniejsze godziny dzisiaj na 7 rano wczoraj też na 7 byliśmy kiedy wrócą normalne godziny ?

Kamera

Trzymajcie sie w tym zakladzie nie idzcie na glupie uklady kierownik z konfekcji mrozonej czy swiezej nie zasluguje na mir wsrod pracownikow trzeba miec posluch a jak niema to znaczy ze zle rzadzi czas pokaze kto jest normalny a nie zawistny

Ali

Zastanawiam sie czy jutro daja wyplate czy dopiero w poniedzialek? Jedna wielka niewiadoma.

Wale w mur
@Ali

Nie wiem co tu do zastanawiania 10 przypada w poniedziałek to chyba logiczne że w PONIEDZIAŁEK

Kadry
@Ali

Poniedzialek

Bubu

To nie Madzia tylko ja słodziak ponton z konfekcji świeżej

Anka

A co powiecie o młodych chłopakach z chłodni? Fajni?

Mała mi

Co to za Madzia co wypisuje bzdury na Daniela z chłodni

Elektryk Łukasz

Koniec sciemniania maly elektryczku z konfekcji. wykonczyles dwoch elektrykow teraz przyszedl elektryk ktory wywali ciebie za wielkie sciemnianie i olewanie zgloszen, niestety twoj najlepszy kierownik traci stanowisko wiec nie masz juz do kogo biegac i skarzyc ale nie martw sie wszyscy wiedza jakim jestes oszustem i co (nie)robisz. twoj zegar tyka.

Don Pedro
@Elektryk Łukasz

miej odwagę się przyznać Witek jak masz problem to tylko solówka a nie wypisywać bzdety

smakosz

Kto cos powie na temat produktów z tej firmy

Wwww

Tak wolna

ttttr

Podoba kreci z zjezdzalka

Ryyyy
@ttttr

Kto kreci znim

Madzia

Ten Daniel co przyjmuje towar z konfekcji to jest ale ciota widać że nawet żadna laska go nie chce . Dzieciak jeden .

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.