Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

........

Tylko z kim????Jak z mezem nie najlepiej sie uklada

xxxx
@........

ja pierdole co wy debile wypisujecie za pierdoly. jak bardzo musicie jej zazdroscic .Jeden z drugim te wpisy wsadzcie sobie w dupe i zagladnijcieco macie w swoich patologicznych domach,bo zapewne gowno

I co ze ma meza ..... Ona to lubi

?

skoro jesteś lepszy i wiesz lepiej to startuj na brygadziste......

Zzzz
@

O marta ma męża

@Zzzz

A co w tym dziwnego że ma męża i jeszcze na dodatek synka... W sumie dajcie już też lasce spokój niech teraz dziewczyna odpoczywa... zajmijcie się sobą... A ponoć dzilmar się zwalnia bo wszyscy mają to dosyć...

Zzzzzz

Marta. G jednak jest w ciąży. Każdy o tym mowi

ula
@Zzzzzz

I co z tego ze jestet Zazdroscisz jej pustanu jeden brzedka larwo osrana

JJJJJJJ
@Zzzzzz

Marta fajnie ze jestes w ciazy przynajmniej odpoczniesz od tych zazdrosnych zaklamanych latawic.Powodzonka zycze

petro

z myjki jak widze tego głąba krzycha, buraczyna jego chyba z cyrku wzieli typowa wioska jak sie na niego patrzy ale jeszcze troche i pojdzie na odstrzał wszyscy juz tylko na to czekaja

julek
@petro

skad wiesz ze pojdzie na odstrzał on duzo (usunięte przez administratora) krzyczy a i tak maja go w d mogl isc za ksiedza..

Sssss

Nowa para monika z socialu zadzi .. Prosze z gosciem z wydawki

Basia
@Sssss

Co sie wyprawia na pakowni nowej asz szkoda mowic

@Basia

To prawda ze uszola zwolnili

Tak nie pracuje Miłosz. Jeszcze troszke to jego. Dziewczyna tez sie zwolni

lolo
@Sssss

z jakim gościem z wydawki?

K.g
@lolo

Patryk z wydawki

Xcvvc
@Sssss

Najpierw naucz sie pisac durniu a pozniej mozesz wymyslac te swoje bajki :)

Max
@Sssss

O jaka monike chodzi??? O ta co przyszla z konfekcji?

zouza
@Sssss

S Ządzi zadzi zaliczyli wpadowe chorobowe non stop

?

Czemu tylko 2 tyg. Dla nowego kierownika?

........

Dziewczyna sie cieszy ze im sie udalo a wy zaraz kto jest ojcem czy wy ludzie nie ma cie co robic trzeba sie postarac zebyscie robili po 14 h to wam sie odechce wypisywania glupot zajmijcie sie swoim dupskiem a nie czyims zwłaszcza ewelina od marcina

julek

CO JUSTYNKA ALE CI TWOJA TESCIOWKA ROBOTE NASTRECZYLA ŻALOSNA ELKA... MIŁOSZEK TEZ ŻAŁOSNY ZRESZTA WSZYSCY JESTESCIE TAM PO JEDNYCH PIENIADZACH A JAK SIE MA TA GŁUPIA HALINA Z MYJKI TA GLUPIE BABSKO?...I TEN KOSCIELNY GLUPIO MADRY?

Rogo

Gdyby zdegredowac parę czerwonych kominów to w tym zakładzie wcale by się źle nie pracowało i wypłaty były by większe bo na buraków trzeba robić.

?

No no na starym rozbiorze nowe romanse Pani Aldona z żółwikiem... nieźle sie wyprawia...

Oczko

Wstyd widziałam ich

?

Zajmij się swoim życiem a nie plotkami...

Makarena

Poprosze o nowe ploty bo nie mam czego czytac :(:(

Orzech

A co teraz porabia uszatek miłosz? To taka męska pi--a.

Asia
@Orzech

Miloszek ma wolne bo z meczyl sie praca chlopak ile moze pracowac

Sylwek
@Asia

Jaka jest stawka na pakowni

Ryczkaa

Jutro dokoncze czytanie telenoweli bo naprawdę macie tam wesolo

Jan

Wiesz to biernacki , ty masz robić po 12h i cisza , zero życia prywatnego. Walić te firme,tylko kapusie podniesą kciuk do góry !

on35

Mam pytanie czy was też teraz oszukali z godzinami i czy tez mieliscie slabe wypłaty

UK
@on35

Kiepskie były wypłaty-szkoda że akordu nie zmniejszą tylko ciągle mało mało towaru. A LUDZI JESZCZE MNIEJ.

WASSERMAN

(usunięte przez administratora)MAM NA MIŁOSZKA I NA JAKAS WERONIKE .STO YSIECY RAZY MOWILAM ZE ON SIE DO NICZEGO NIE NADAJE GAMON JEDEN.ZEGNAM. NARESZCIE GO WYJEBALI Z MYJKI. NO I CO Z TG ZE ROBI NALEPKI ALE MI SIE TEZ NAROBI JAK BY TAK ZAPIERDALALA W CHEMII TO BY DOPIERO WIDZIAŁA A TY ADA CO JEJ TAK W DUPE WLAZISZ?PODOBA CI SIE?....

brak słów

wypłata na pakowniach kiepska. Dużo godz.,ciężka praca i mało czasu dla siebie i bliskich. Od roku coraz gorzej sie robi.

aaa

Czy na rozbiorze są koperty ?

Pracownica
@aaa

No to uszol stracil funkcje. Na myjce to teraz grabki i jedzie . . w koncu bendzie to o co poprosimy. A nie ze jemu musieliśmy. Sie miesiąc. Prosić. Teraz ani nie jest na myjce to jeszcze laska go zucila bo on mial inna

Jaskier

Miłosz ma wielkie uszy, takie klapiate. Nie dziwcie się więc, że szuka lasek z przebiegiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.