Opinie o Megalit Zakład Budowlany Edyta Wiącek w Połaniec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Megalit Zakład Budowlany Edyta Wiącek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Megalit Zakład Budowlany Edyta Wiącek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megalit Zakład Budowlany Edyta Wiącek w Połaniec

Ania Nowy wpis

@janusz a co jest nie tak z kierownictwem?

Janusz Nowy wpis

Pani prezes bardzo miła Ale kierownictwo to porażka. Panuje tam duży chaos ogólnie nie polecam

..... Nowy wpis

masz ochote popracowac na czarno pod wplywem narkotykow lub alkoholu zadzwon do nich. hehe

jasko Nowy wpis

pani Prezes operatorow w Gminie Polaniec jest pełno tylko kto bedzie u pani pracował caly dzien za 1500zl pisze pani bzdety koledzy moi pracowali i nie chca o tej firmie slyszec

Leon zawodowiec

Po pierwsze to nie miły prezes tylko miła Pani prezes jak już coś. Po drugie żeby być prezesem trzeba prowadzić spółkę a z tego co wiem Megalit nie jest spółką więc stosowne będzie stwierdzenie właściciel. Jeśli chodzi o warunki pracy to faktycznie nie są złe ale cudów tez nie ma i podniecać się też nie ma czym bo jest wiele lepszych firm. Jeśli chodzi o złe strony to po pierwsze firma jest całkowicie niezorganizowana, panuje chaos i brak racjonalnych decyzji. Ludzie zarządzający firmą dokonują wiele decyzji które nie mają nic wspólnego ze sztuka i kolejnością procesu budowy. Oczywiście właściciel firmy budowlanej nie powinien się do końca znać na sztuce budowlanej tylko być dobrym managerem i dobrze zarządzać firmą, ale żeby to robić trzeba zatrudnić ludzi którzy się na tym znają a tych niestety brak. Nie wnikam czy chodzi o pieniądze czy po prostu brakuje ludzi doświadczonych którzy mieliby ochotę na pracę w firmie Megalit. Pani właściciel to też chytry lisek niby fajna i w porządku ale jak przyjdzie co do czego to potrafi widzieć tylko czubek własnego nosa nic więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Megalit Zakład Budowlany Edyta Wiącek - Połaniec

Megalit Zakład Budowlany Edyta Wiącek