Opinie o Marquette Detachering w Almelo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marquette Detachering. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marquette Detachering o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marquette Detachering w Almelo

Tomasz

Przestaliście korzystać z forum i teraz zastanawiam się czy firma normalnie działa?

Macias
@Tomasz

Firma działa, ale normalnie to na pewno nie. To co robią ci pozalsieboze koordynatorzy to kpina i robienie sobie jaj z ludzi!!

@Macias

A co jest nie tak w Marquette Detachering? Sugerujesz, że coś jest nie w porządku w tej pracy, ale nie napisałeś żadnych konkretów. Możesz wyjaśnić?

@Tomasz

Szanowny Panie, Nasza firma dziala i w dalszym ciagu poszukujemy kandydatow do pracy. Zapraszamy do kontaktu przez adres mailowy info@marquette.nl

@Tomasz

Szanowny Panie Tomaszu, Firma dziala i w dalszym ciagu poszukujemy pracownikow. Zachecam do kontatku!

Czy pracodawca Marquette Detachering organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

pracownik ALDI

STANOWCZO NIE

@pracownik ALDI

Firma Marquette oferuje szkolenia swoim pracownikom podnoszace ich umiejetnosci i kompetencje. W miejscu pracy liczyc mozna na przeszkolenie zawodowe umozliwiajace samodzielne i bezpieczne wykonywanie pracy.

???

To jest niemozliwe aby koordynator Pawel N. Cie oklamal i oszukal.Mogles go zle zrozumiec lub czegos nie dogadac lub cos moglo pojsc inaczej ze strony firmy w ktorej pracowales.Mogles tez nie sprawdzic sie w danej firmie dlatego miales malo dni pracujacych, Czesto ludzie pisza ze jest malo dni pracujacych a tak naprawde sa odsylani z miejsca pracy.Koordynator nie ma w tym przypadku nic do powiedzenia i najlatwiej jest zgonic na niego.Proponuje myslec bardziej racjonalnie zanim sie napisze o kims a zwlaszcza z imienia i nazwiska.

Mirosław
@???

(usunięte przez administratora) Jasne jasne nie zrozumiał dobrze pracownik tylko tych niezrozumien jest więcej...cos tu nie tak...każdy miał z tym typem problem

Pracowalam 2 lata w Marquette. Nigdy nie bylo problemow. Bardzo mila obsluga. W przypadku niejasnosci z wyplatami, byla mozliwosc wyjasnienia w kazdy poniedzialek. Biuro bylo wowczas specjalnie dla pracownikow otwarte dluzej do godz. 18.30. Mieszkalam na kwaterze Marquette. Kazda usterka byla w ciagu 1-2 dni ususnieta, jesli byla taka potrzeba. Wynagrodzenie zawsze na czas wyplacane. Nie rozumiem osob ktorzy narzekaja na wyplate itd... Pracownik produkcyjny otrzymuje wynagrodzenie na poziomie swojej funkcji. Jesli masz dobry fach w reku, otrzymasz wyzsza stawke. Moj maz pracowal tam 8 lat. Polecam!

Czy rekrutacja na stanowisko Operator maszyny spawalniczej w firmie Marquette Detachering odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Mechanik ciężarówek
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Hydraulik - monter instalacji
Larex Personeelsbemiddeling
logo firmy Malarz / różne projekty
Eming BV
Macio

Ja polecam byłem w 2018 roku na okres wakacyjny, miałem dobra wypłatę na tydzień 9h za 470€ była możliwość pracy w soboty. Mój koordynator Jacek pomógł we wszystkim co poprosiłem. Jak my jesteśmy w porządku to z drugiej strony otrzymujemy to samo. Polecam Maciek

Ja mogę dodać z mojej strony ludzie omijajcie to biuro z daleka chyba że uważacie się za mięso armatnie. Pracowalem przez tą agencje i brak słów jak pracujesz i oni mają korzyści jest ok. Ale jak nie ma pracy nikt się ani nie zapyta i nie zadzwoni tylko dostajesz maila ze tego dnia jest koniec umowy i zostajesz na lodzie. Mogę jeszcze dodać że koordynatorzy to też brak słów wszystko ogółem jest nie do opisania do normalnego człowieka nie polecam tego biura

Ponad 10 lat w nl

Dyrekcja tego pośrednictwa jest ok l, ecz kadra i biuro które rozlicza, załatwia sprawy personalne to jest jakiś żart.(usunięte przez administratora) Jak pracujesz i wszystko jest dobrze to jesteś super itp. ale jak coś się stanie jesteś już niepotrzebny i stwarzasz tylko problemy. Ostatnimi czasy jest coraz gorzej i nie zanosi się na poprawę.

Anc123

Nikomu nie polecam tego pseudo biura. Koordynatorzy o ile tak można ich nazwać to śmiech na sali. Nie idzie się dodzwonić, obiecują pracę i dalsze możliwości a koniec końców w tygodniu wychodzi aż 8godzin roboczych, które starczają na opłacenie pokoju w przeladowanym hotelu gdzie kazda ściana ma uszy Pana dyrektora lub baraku na ich parku. Można by pisać dużo więcej, każdemu odradzam ta pseudo agencje pracy

Edyta

Czy możesz napisać jeszcze, na jakie zarobki można liczyć w Marquette Detachering? Wystarczy szacunkowa kwota lub widełki płacowe. To pomoże potencjalnym kandydatom lepiej ocenić firmę pod względem jej atrakcyjności. Opisz proszę również, od czego uzależnione jest wynagrodzenie dla pracownika - obowiązków, stażu pracy, a może czegoś zupełnie innego. Tego typu informacje są cenne dla osób starających się o pracę w tej firmie.

Nieznajoma
@Edyta

W tej firmie oszczędzają na wszystkim . Maszyny stare , przez co ciągle się psują. Mechanicy często nie wiedzą jak mają je naprawić. 9,56 brutto . Jest ono takie same jak się pracuje przez agencję. Obojętne jak szybko robisz i ile miesięcy/lat . Są osoby , które robią strasznie powolutku i takie , które pracuja bardzo szybko . Im dłużej się robi , tym więcej ma się obowiązków. Nie polecam tej agencji jak i firmy .(usunięte przez administratora)

Edyta

@gość, może zaszło po prostu nieporozumienie między Tobą a pracodawcą w uzgadnianiu warunków umowy? Może warto przedyskutować niedogodności związane z pracą? Jakie plusy pracy w Marquette Detachering możesz wymienić?

gość

to chore biuro nawet wymiotuję jak mam wypowiedzieć nazwę. werbuje ludzi do pracy i karze wynajmować prywatnie mieszkanie a potem kto ma za to mieszkanie zapłacić. Dają pracę na 1 lub 2 dni potem nawet nie odbierają telefonu i ludzie wylatują na buk bo nie mają pieniędzy żeby zapłacić. Jak ktoś wyżej napisał omijajcie to biuro z daleka. dobrze wam życzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Marquette Detachering - Almelo

• Jak się pracuje w Marquette Detachering?

Zobacz opinie na temat firmy Marquette Detachering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marquette Detachering?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marquette Detachering