Manschap

Almelo

Opinie o Manschap

siwy 2010-03-12 17:18:22
Ładne bajki opowiadają na początku Uwaga na panią (usunięte przez administratora)dobrze czaruje
łukasz 2010-04-07 10:13:35
firma masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!nigdy nie było kasy,zawsze za coś biorą!!!!!!!!!zostajesz bez niczego!!!!!!uwaga ludzie,pani (usunięte przez administratora)????nie masz problemów to będziesz je mieć,postara się o to!!!!
siwy 2010-04-08 12:44:39
Łukasz i inni maja racje wiele bylo problemow przez ta firme Zawsze brakowalo kasy zawsze za cos odciagali (usunięte przez administratora)to male zero ale umie zggrac z polakami w (usunięte przez administratora)..!!!!!!!!! Wielka polka a polakow ma zanic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
siwy 2010-04-08 13:04:47
Anonim napisal ze trzeba sluchac i uwazac Powiem tyle ze sie strasznie myli Ja tam bylem i wiem co sie dzialo!!!!!! Kto mogl isc do pracy piany i komu sie za to upieklo tez widzialem A jak ktos nie pil a nie pasowal (usunięte przez administratora) to i tak robil zjazd!!!!!!!!!!!!!!
bolek usypiacz 2010-10-05 13:06:41
ja tam pracowałem i powiem jedno. nie bronię nikogo ale jak się pije i pali trawkę. rozbija samochody to pewno że zjazd masz zaliczony,w końcu przyjechaliście do pracy a nie na saksy, a co do Kasi, niestety musiała tak robić innaczej byście wlezli jej na głowę. Ile ona pomogła w załatwieniu konta, rodzinnego i innych spraw. Jak ktoś z was pracował tylko parę miesięcy lub nawet tygodni to nie wypowiadajcie się. możecie pracować w marquette tam będzie wam na pewno lepiej.
pit bull 2010-11-17 20:02:39
oprocz (usunięte przez administratora)usypiacza kazdy to (usunięte przez administratora)!!!!!!(usunięte przez administratora)JEST I ZAWSZE BYLKA WPORZADKU! JESLI MACIE COS DO NIEJ TO ZAPRASZAM!OJ BEDZIE BOLALO TYLKO UMOWCIE MIEJSCE!
bolek usypiacz 2010-11-17 20:16:59
Nikt nie będzie robił z (usunięte przez administratora)wroga i nie wiem co. Zawsze była jest i będzie spoko. ale nie docenialiście tego. po prostu za dużo wam pomagała i basta od (usunięte przez administratora)frajerzy
łysy 2011-02-01 10:45:03
Manschap teraz ma nową (usunięte przez administratora)która jest zakręcona jak baranie rogi, zamotana. dziwię sie że jeszcze ją tam trzymają,na niczym się nie zna nic nie potrafi , jednym slowem zamotaniec.
kolo 2011-03-20 22:29:48
Co, wywalila cie z roboty i sadzac po czasie pisania komentarza nic innego sobie nie byles w stanie znalezc?
To moze poucz sie jezykow obcych, nie bedziesz potrzebowal niczyjej laski zeby sobie konto w banku otworzyc
xmen 2013-08-15 09:10:25
Pracowalem tam dwa lata temu i mam jak najlepsze wspomnienia. Zadnych przekretow, zadnego wciskania kitow. milo, solidnie uczciwie.
sam on 2014-06-22 06:13:22
fajna firma i to bardzo tylko szkoda ze ludzi patologicznych zatrudniaja dosyc ze patologia z pl pprzyjezdza to jeszcze z poteznym syfen na cALYM Ciele :) jak taka osoba moze pracowac w neptunisie ? przeciez ona zarazi ludzi i te ryki ktore maja sie dobrze sprzedawac
bobi 2014-07-04 13:56:31
kolega Tomo chyba pomylil firmy?
w Manschapie pracuja wykwalifikowani i cenieni specjalisci i nie ma mowy o zadnych patologiach a juz napewno nikt nie "ryczy" :)
bruno 2014-10-23 16:06:55
To pewnie u konkurencji po drugiej stronie ulicy tez na "M". Tam sie dopiero dzieja dziwne rzeczy i chodza dziwni ludzie :)
W manschapie zarobisz srednio, szalu nie ma, ale zawsze na czas i bez walkow.
Mixiu 2015-01-25 03:29:53
Niestety ale w polskich warunkach bardzo często wszystko ulega spłyceniu i spłaszczeniu. Jeżeli w przypadku Manschapa tak nie jest to może rzeczywiście warto zaryzykować i u do nich złożyć aplikację? Powiedzcie co oferują na start i czy można liczyć na jakiś rozwój zawodowy pod ich skrzydłami czy to raczej nierealne?
Paweł 2015-01-26 10:20:21
Witam. Czy ktoś mógłby dać namiary do tej firmy? Telefon e-mail.Jestem zainteresowany podjęciem pracy. Być może tam coś się znajdzie.
bolek 2015-05-26 22:43:11
Maly wybor roboty maja, dzwonilem tam ostatnio.
Marta 2016-06-13 19:45:57
hej, ja wlasnie jade tam na weekend do pracy, oferuja 8,70 na reke, 40h na tydzien, weekendy wolne, praca przy pakowaniu kurczakow.. kokosow nie ma ale mysle ze warto sprobowac :)
erf 2016-07-07 16:44:15
@Marta a powiedz mi do jakiej miejscowosci jedziesz? przyznam szczerze ze nie widzialem ofert od dawna
Zostaw swoją opinię o Manschap - Almelo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manschap