Opinie o Filtrowent Sp. z o.o. w Boruja Nowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Filtrowent Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Filtrowent Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filtrowent Sp. z o.o. w Boruja Nowa

Czy można liczyć w Filtrowent Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Czy Filtrowent Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nick Nowy wpis

Tak, 7-15

Marcin Nowy wpis

Jakie stawki dają spawaczą i czy potrzebują spawaczy

Xxx

Nikomu nie polecam tej zakłamanej firmy w stosunku do pracowników. Najlepiej by chcieli aby opracować za darmo.Masakra jak najdalej od tej "firmy" (usunięte przez administratora)

@Xxx

Xxx??? Kto to taki? Nikt o takim imieniu w tej firmie nie pracował... fake'i jakieś ktoś puszcza. Słowa rzucone bez żadnego pokrycia. Bzdury. Firma jak najbardziej godna polecenia. Super atmosfera, ludzie chętni do pracy. Nowoczesne podejście w każdym aspekcie.

nowy

potwierdzam

Julia
@nowy

skoro potwierdzasz , to weź jeszcze coś więcej napisz od siebie , proszę . Najnowsze i najświeższe posty są najważniejsze

nowy
@Julia

kto w filtrowencie pracouje lub pracowal ten w cyrku przestal sie smiac

Zuzanna
@nowy

A co tu w firmie takiego zabawnego? Widzę, że jeszcze rok temu ktoś pisał o stawce 2,5 i niby ludzie niczego tutaj nie wiedzą. Nad tym to chyba rozpaczać się powinno a nie śmiać, nie sądzisz?

Wake up
@Xxx

A takie ładne zdjęcia z imprezy golfowej? Nie każda firma ma takie benefity.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Filtrowent Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Dawid

Ta firma to jeden wielki żart. Nie ma się nawet co rozpisywać...

Zuzanna
@Dawid

A może jednak? Bo tak to pośmiejemy się wspólnie, zawsze coś. ;p

pixsi dixsi
@Dawid

to nie zart to rzeczywistosc

Urban driver

Aplikowałem jakiś czas temu, mam doświadczenie w pracy z metalem. Brak odzewu ze strony firmy a ogłoszenia wciąż nowe. Podejrzewam że nie są w stanie zapłacić stawki rynkowej dlatego szukają niedoświadczonych którzy będą pracować poniżej 3 tysięcy. Rozmawiałem ze znajomym który się stamtąd zwolnił ze względu na niskie zarobki, ciągły monitoring i wymysły szefostwa. Szczerze odradzał mi tą firmę.

@Urban driver

O co chodzi z tymi wymysłami?

Jolanta

przyjmuja moze na staz studencki? mozna po nim liczyc na zatrudnienie jak sie czlowiek sprawdzi ? nie ma takich informacji na stronie, moze ktos w tenn sposob zaczepil sie w tej firmie i jest zadowolony ?

Olek

@Bdacz rynku ale te 2.5 to na rękę jest?

Badacz rynku

Byłem na rozmowie ciekawie zapowiadająca się firma dla osoby która zaczyna swoją przygodę z pracą chociaż za te kwotę którą zaproponował przyszly pracodawca za tyle ludzie juz chyba nie pracują w tych czasach ???? 2.5 tłumacząc się tym że miał już ludzi których zatrudnił a potem był niezadowolony. Nie mamy na to wpływu jako kandydujący. Po za tym współpraca zapowiadała się ok firma widać że pod względem bhp porządkiem na produkcji itp jest dobrze zarządzana chociaż moja wiedza jest powierzchowna Dodam że średnia stawka w okolicy to jest 3-4 tys w okolicy więc powodzenia ????

Tryt
@Badacz rynku

Tak jedno co masz racje Twoja wiedza o tej firmie jest powierzchowna

obserwator

Ciągłe wypuszczanie ogłoszeń o pracę sugeruje dużą rotację pracowników. Co jest tego przyczyną? Zła atmosfera czy niskie zarobki? A może coś innego?

Mieczysław
@obserwator

Częsta rekrutacja może świadczyć o tym, że firma się rozwija i dlatego szuka nowych osób do pracy. Na stronie https://filtrowent.com.pl/kariera/ pracodawca aktualnie szuka przedstawiciela handlowego, automatyka, montera-serwisanta i specjalisty do spraw księgowości i kadr. Jesteś zainteresowany pracą i będziesz aplikował.

Hmm

@zzz czemu Pan Robert to taka ciekawa postać?

Jerzy

@Kontrachent, jaka decyzja została podjęta w kwestii współpracy z Filtrowent? Czy została ona nawiązana? Jeżeli tak, to na jakich warunkach i czy przebiega ona bez zarzutu? Te informacje mogą być również istotne dla innych użytkowników forum.

Kontrachent

Możesz rozwinąć wątek bo z tą firmą mój mocodawca chce podpisać kontrakt ?Czy firma ludzią nie płaci na czas?Proszę o info.

pol38

Firma źle zarządzana, pracownicy nie wiedzą co się w firmie dzieje, nie płacą

Jerzy

@zzz Nie podawaj danych innych pracowników firmy, gdyż jest to wbrew regulaminowi? I nie do końca rozumiem. Co znaczy "umowa kiepska"? Jaka dokładniej ona jest? Jeśli można spytać. @xyz Jeśli Cię dobrze zrozumiałem to jesteś bądź byłeś pracownikiem firmy Filtrowent. Może napiszesz zatem coś na temat atmosfery w firmie? Jaka ona jest? Mało jest informacji w wątku, więc od czegoś trzeba zacząć.

zzz

Szału nie ma, umowa kiepska za to Pan Robert bardzo ciekawa postać.

xyz
@zzz

Narzekać zawsze można. Prawda jest taka, że gdzie by się nie było to trzeba coś od siebie dać, a później można żądać... a jak nie pasuje, to zawsze można samemu interes kręcić:)

zTomyśla

Może ktoś napisze coś o firmie Filtrowent z Nowego Tomyśla (a niedługo z Borui). Jak się pracuje, jaka atmosfera, jakie wynagrodzenia i socjal, czy adekwatne do wymagań? Ostatnio pojawiło się wiele ogłoszeń bo firma przenosi się do nowego budynku i zwiększa zatrudnienie. Czy warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Filtrowent Sp. z o.o. - Boruja Nowa

• Jak się pracuje w Filtrowent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Filtrowent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Filtrowent Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 131A
    64-300 Boruja Nowa