7R Solution Sp. z o.o.

Opinie o 7R Solution Sp. z o.o.

Ja rozumiem, że firma chce pozyskać jak najlepszego pracownika, ale co dokładnie oznacza pozytywne nastawienie na wyzwania, jak to jest realizowane w praktyce? Jest to jeden z wymogów na etat specjalistki ds. konsolidacji i sprawozdawczości i chciałabym po prostu się dopasować i więcej wiedzieć zanim złożę cv.

A magazynierzy dostają ubrania robocza? Nowe takie nie po innych pracownikach jak ktoś napisał wcześniej w wątku? Aktualna jest właśnie oferta pracy o się zastanawiam nad wzięciem udziału. Umowa o pracę jest od samego początku? Po jakim czasie można dostać umowę na czas nieokreślony, rok czy szybciej?

Pii Nowy wpis

Dostaniesz najnizsza krajową. Dostaniesz nowe ubrania. Umowa - na początek może być zlecenia. Potem - jak się sprawdzisz- o prace. Na czas nieokreślony - na pewno nie po roku. Praca po godzinach jest dosyć częstą więc możesz liczyć się z tym że po 8 godzinach nie wyjdziesz do domu.

@Pii

Z jakim wyprzedzeniem wiadomo, że będą nadgodziny? Pytam, bo człowiek ma po pracy swoje plany, swoje życie. I czy to dobra okazja, by dodatkowo zarobić, bo stawki są razy50% i razy100%?

Nikt Nowy wpis

Z wyprzedzeniem żadnym. Po prostu jest potrzeba - jest pytanie. Nikt oczywiście nie trzyma cię na siłę, jak noe możesz - to nie dostajesz. Tyle w temacie organizacji i planowania

Pojawiły się ogłoszenia do pracy w administracji magazynowej - czy ktoś może powiedzieć jak się tam pracuje? Jakie są warunki, chodzi o kasę i ogólnie o biura czy są nowoczesne? Jest możliwość pracy zdalnej?

Ale co to w ogóle znaczy? Dziwny znaczy, że zły czy dobry? A może neutralny? Jakieś konkretne działy i sytuacje masz na myśli? Rozważam pracę w firmie, więc będę wdzięczna za rozjaśnienie. I jakie relacje teraz panują między pracownikami, a przełożonymi?

Lm

O dobrym nie można mówić. Są dwa działy - Jest kierownik i jego prawa ręka i na tym działy się kończą. Ani jeden ani drugi nie potrafią załatwić nic.Teraz jak pracy nie ma to powysyłali pracowników do domu i 0 grosza zobaczą. Jak narazie Jedyne co można się dogadać i załatwić różne sprawy to nowy koordynator. Tak czy inaczej Wcześniej czy puźniej skończy się wizytą państwowej inspekcji pracy.

@Lm

Na jakiej podstawie prawnej firma wysłała pracowników do domu? To jest urlop bezpłatny, czy co? I czy takie przestoje w pracy, że nie ma nic do roboty i pracownicy siedzą w domu, to często się zdarzają, czy to jakas sporadyczna sytuacja?

anonimussss
@Lm

Możesz napisać, co takiego było zawarte z opinii, do której się odnosisz a która została usunięta? Co takiego opinia ta mówił o firmie, że już jej nie widać?...

Brałeś udział w rekrutacji do 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Byly pracownik

Gdy usłyszałam od lidera magazynierów na magazynie VII pracując w administracji( gdzie moim przełożonym był koordynator oraz kierownik), że on może mi tak samo wydawać polecenia to zwątpiłam.

ALE
@Byly pracownik

Możesz opowiedzieć coś więcej o pracy w administracji magazynu?

@Byly pracownik

To jaka jest tu hierarchia w tym wszystkim? Kto jest decyzyjny, a kto typowo rządzi magazyn? Podpisujesz się jako były pracownik, więc ciekawi mnie jakie były okoliczności zakończenia współpracy. W momencie zakończenia pracy miałeś niewykorzystany urlop i wypłacili Ci za niego kasę?

Byly pracownik

To czego tam doświadczyłam nadaje się tylko do PIP. (usunięte przez administratora) ze strony współpracowników na porządku dziennym. Nie dość że w pracy to przez nękające wiadomości w życiu prywatnym. Najgorsze jest to że awansowała osoba która była mózgiem tej operacji i nadal tam pracuje i nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje mimo informowania przełożonych o różnych sytuacjach (usunięte przez administratora)innych pracowników przez tą osobę takich jak utrudnianie pracy.

@Byly pracownik

Tak, zdecydowanie tylko zgłosić do PIP. Zostawanie za darmo po pracy każdego dnia. Wszedzie widoczne numery telefnow wszystkich pracowników. Zeby odrobić godziny to trzeba wziać urlop i przyjść do pracy. Ciagłe patrzenie na kamerach przez kierowcnictwo. Po odejsciu z pracy trzeba oddac ubrania, które później otrzymaja pracownicy z Ukrainy( dyskryminacja!!!)Tragedia.Nie dziwie sie ze kazde nowe osoby nie zostaja tu dluzej

Ile godzin dodatkowo trzeba zostawać po pracy? Nie można odebrać za te nadgodziny choćby dni wolnych? W jakim celu kierownictwo patrzy ciągle na kamery? Wychwytuje jakieś błędy i potem wypomina? W jakim celu to robi?

Co on takiego robi i jak się do ludzi odnosi, że tak go opisujesz? I co na to inni pracownicy lub jego przełożeni, jest tu jakiekolwiek zainteresowanie komfortem pracy?

Jaka umowa obowiązuje w 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

kiwi

Negatywne opinie na temat tej firmy absolutnie nie dziwią. Już same etap rekrutacji pokazuje brak szacunku dla człowieka. Treść ogłoszenia mało spójna z tym co można usłyszeć na rozmowie od kierownika i Pani z HR, zarówno w kwestii obowiązków jak i nawet miejsca pracy. Klasyczne łapanie na wędkę. Trudno też usłyszeć konkretną kwotę wynagrodzenia, dużo ogólników. Kierownik nie budzi zaufania, Pani z HR miła, ale nie dotrzymuje słowa i brak informacji zwrotnej po spotkaniu. Nie polecam, szkoda czasu.

@kiwi

Czyli co jest nie tak z tym miejscem pracy? Czy ogłoszenie oferowało zdalną lub hybrydową pracę, a finalnie chcieli kogoś do biura stacjonarnie? Czy coś innego z tym miejscem chodzi? A co z kasą, kasa zgadza się z tą podaną w ofercie pracy?

Czy firma kładzie nacisk na stosowane formy negocjacji, ma jakieś preferowane techniki? Ciekawy jestem, czy jakoś to sprawdzają, bo widzę po obowiązkach, że to ważny element tej pracy. Chodzi o ogłoszenie Leasing Manager, pracował ktoś na takim stanowisku??

jacykowo

Nie ma tu niestety opinii o oddziale w Warszawie. Ale mogę ocenić proces rekrutacyjny prowadzony przez People&Culture Business Partnera w Warszawie, jako negatywny. Mieli wrócić z informacją o skutkach rekrutacji i nic, na zapytanie mailowe też nikt nie raczył odpowiedzieć. Skoro takie olewcze praktyki są stosowane już na początku, to czego można się spodziewać później ... (?)

Jak długo trwa proces awansu w 7r Logistic Kraków Kokotów Sp. z o.o.?

Henia

Czyli dopiero przy chęci złożenia wypowiedzenia zaczynają doceniać pracowników? W codziennej pracy tak się nie dzieje? Są tu w ogóle jakieś systemy motywacyjne dzięki którym można zdobyć jakąś premię za dobrą pracę?

@Henia

Czy docenią? Nieee tam nigdy nikt Cię nie doceni. Może i dadzą wyższe stanowisko ale długo na nim nie porobisz, rotacja mówi sama za siebie.

Nooo jest, który podwyżki i awanse uzyskuje "rzuceniem wypowiedzenia" na 7

Lola

A jak ktoś już dostanie to lepsze stanowisko, to tez rośnie wraz z tym kasa? Czy dostaje się awans, ale nie idzie za tym podwyżka? Jakieś benefity idą wraz z tym awansem?

W
@Henia

Za dobrą pracę nie dostaniesz premi, nie nabieraj się też na to że jeśli przyprowadzisz im kogoś do pracy to dostaniesz premie bo to też ściema

Byly pracownik

Po prawie roku współpracy mogę dać pozytywna opinie. Możliwość zdobycia doświadczenia w dziele administracji magazynowej. Praca sama w sobie ok dla ludzi, których cechuje wielozadaniowość. Gdyby nie pewne sytuacje na pewno pracowałabym dalej.

Grzesio
@Byly pracownik

Piszesz, że korzyścią była możliwość zdobycia doświadczenia. Czy to by znaczyło, że i osoba bez praktyki na magazynie dostanie tu robotę?

@Grzesio

Żadnego doświadczenia które rozwinie Twoja karierę nie uzyskasz, ale poznasz środowisko o którym istnieniu nie miałeś pojęcia

Z przykrością stwierdzam że firma nie traktuje potencjalnego pracownika poważnie. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej usłyszałam od rekrutera „umówmy się tak że to ja do pani oddzwonię najpóźniej do końca tygodnia”. Niestety telefonu, wiadomości e-mail oraz odmowy w aplikacji brak. Brak szacunku do człowieka, niestety dział HR musi się jeszcze dużo nauczyć.

Sylwia
@Anna

Może rekrutacja im się przedłużyła? Próbowałaś dzwonić się dopytać? A ile czasu poświęciłaś na rekrutację, to był jeden etap czy więcej? Rozmowa była rzeczowa?

Juz nie pracuje

Napisze tak jednym słowem MASAKRA. W 3 DZIEŃ pracy stali nademna ze stoperem i liczyli czas ile palet sciagne. Wytrzymałem tam tydzien teraz naszczescie mam fajna robote tez na magazynie za podobne kasek

Praca

Cześć, Ile można zarobić jako Magazynier z UDT?

Już nie pracuje

Pracujesz do 22, kolejnego dnia 8 rano już telefony lub wiadomości z pracy w sprawie idiotycznych spraw. Brak szacunku dla prywatnego czasu wolnego pracownika

Norbi
@Już nie pracuje

Z czego to może Twoim zdaniem? Rozmawiałeś z przełożonym mówiąc to, co tu napisałeś? Do czego zmierzam? Ano do tego, czy masz takie odczucia wobec firmy, bo tak a nie inaczej układały się Twoje relacje z przełożonym? Czy też jest to wyraz jakiegoś szerszego podejścia do pracowników, ich czasu wolnego oraz prywatności?

Już nie pracuje

Masz problem zdrowotny, idziesz na zwolnienie od razu telefony że przecież dobrze wczoraj wyglądałeś. Sygestie, że symulejesz.

Byly

2023 rok a wszystkie opinie jako były pracownik muszę potwierdzić. Praca dwuzmianowa, w tym weekendy za bardzo niską stawkę. Stosowany (usunięte przez administratora) przez innych pracowników, którzy zostali awansowani na niby wyższe stanowiska tylko ze względu na to "że mają gadane" lub szantażują kierownictwo odejciem a w rzeczywistości na stanowiskach biurowych nie potrafią zrobić podstawowych rzeczy w programach takich jak Excel czy Word ???? wyścig szczurów w donoszeniu do "góry" która żyje plotkami ???? nie polecam, bo nikt nigdy Cię tam nie doceni jeżeli jesteś uczciwie pracującym człowiekiem ????

@Byly

Dawno tu pracowałeś? Długo? O tą górę co piszesz to chodzi o kierownictwo? Oni doceniają takie osoby które donoszą na współpracowników?

Na nie

Nastawianie przez kierownictwo jednych pracowników przeciw drugim, obgadaywanie, że ktoś coś źle robi czy źle się zachowuje ale dlaczego kierownictwo nie porozmawia o tym z pracownikiem którego sparwa dotyczy tylko innym jeszcze nowo zatrudnionym?

Były

Kierownik magazynu to pedant, kłamca, (usunięte przez administratora) Obiecuje gruszki na wierzbie, nęka. Oczywiście nie bezpośrednio. Ma od tego swoją " prawa ręka". Pan kret zajmuje się wykończeniem pracowników. Tą sprawą już dawno powinna zająć się inspekcja pracy.. Dlaczego to sie jeszcze nie stało??

os
@Były

Bo odchodzącym z pracy nie zależy na dochodzeniu sprawiedliwości, gdyż wolą mieć święty spokój niż brać sie za tą chołotę, która tam pracuje, oni nie mają sumień, mają tylko klapki na oczach nakierowane na zadowolenie kierownika !

Klara
@Były

Jeżeli masz taka odwagę pisać na forum szczere głupy bo juz nie pracujesz podpisz się. Najlepiej (usunięte przez administratora) w gniazdach gdzie nas nie ma. Do niczego sie nie nadawałem pakiet wymagan i z niczego niezadowolony. Co tam napisze ... bo juz mnie TAM nie ma . Potem kolejna firma i to samo. I taki jest obiektywizm . Współczuję pracodawcą w tych czasach. Najlepiej zatrudnić pracownika, niech siedzi pije kawe przychodzi do pracy kiedy wstanie, jak najmniej obowiązków bo nie moze sie przemęczyć i jeszcze dobry pakiet socjalny. Weż Osobo która to piszesz połóż się a pakiet panstwowy jest duzy moze cos wymyslisz a nie pisz bredni.

Dima
@Klara

Praca w Kokotowie to dramat ze względu na brak podejścia kierownika do pracownika, wymaga tylko dużej odpowiedzialności, a sam tylko w kamerke patrzy, dziewczyny tam pracujące to banda zadufanych w sobie panienek, nie potrafiących nic innego, mających gdzieś te prace, ale nie mogąc wyleczyć swoich kompleksów siedzą tam gdzie im nieźle, bo kierownik lubi ładne dziewczyny.

Klara
@Dima

Wiesz co były pracowniku nie pisz głupot , jaka to odpowiedzialnośc miałes. Ze kiero lub lider ci opieprzył bo się wkurzł jak po 100 razy mowi a tu jedno i to samo. To co opisałeś to tak jakbys miał duze kompleksy. I tak prawde sie mowi ze nie mozna nic lepszego napisac. A moze ty jestes tym snobem zadufanym w sobie - nie obrazaj innych, tylko ze zmieniłes prace i ciekawe na jak długo. Najlepiej jak by gowork podawał dane kto takie bzdury wypisuje bo wiekszosc wydaje mi sie ze jedna i ta sama sflustrowana zyciem osoba.

WszedzieTeKompleksy
@Klara

Ma gość rację, tak bezczelnych lasek jak te w administracji magazynowej to w życiu nie spotkałem. Traktują pracowników jak śmieci, wchodzą kierownikowi między pośladki i tak się ten cyrk kręci. Najlepsze są agusia i patusia, tak zimnych zapatrzonych w siebie osobników to ze świecą szukać. Jeszcze patrząc po komentarzach nie można im również odmówić zakłamania. Współczuję wam mróweczki obecnie pracujące w tym szambie, przy takiej brudnej szybce smród się będzie jeszcze długo roznosił po magazynach.

Dorota
@WszedzieTeKompleksy

Niby w jakich kwestiach są "zakłamane"? Jesteś w stanie podać przykład jakiś?

Yesyes
@os

Tak na zadowolenie kierownika ale też na wyciągnięcie informacji o innych z którymi pobiegną na dywanik a za kilka godzin z potwierdzeniem doniesienia zjawi się osoba z góry u ciebie z pytaniem czy to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o 7R Solution Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w 7R Solution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 7R Solution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 7R Solution Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

7R Solution Sp. z o.o.