Opinie o Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego w Włynkówko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego w Włynkówko

AndrzejBabcia

jest jak jest .... kiedyś to było, a teraz... to już nie będzie ...

ZłotyŁosoś

Smutne jest to że, czy ktoś pracuje w tym zakładzie trzy miesiące czy osiem lat to praktycznie traktują go tak samo!

Czy w Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

John

Jasne, człowieku, wszyscy tam mają (usunięte przez administratora) na Twoje problemy

Iras

Nie bądź śmieszny...problem jest pracownik który chce coś robić ... tak jak powinno być

Kasprzak

Pracowałem tam jakiś czas, stawki są takie jak w podobnych tego typu zakładach, jeśli chodzi o tą pracę to z roku na rok było co raz gorzej. Złe zarządzanie i każdy każdemu robi pod górę. Jakbym miał wybierać jeszcze raz pracowałbym tam krócej niż pracowałem.

jurek
@Kasprzak

Co to za dział/ kto zaszedł Ci za skórę, że odszedłes?

Iras
@jurek

na co liczysz? że ktoś powie kto gdzie, o której i jeszcze poda nazwisko ?

Czy po rozmowie w Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Włynkówko
Fiskars Polska sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego?

agnieszka

6:30-14:30 15:00-23:00 23:00-7:00

jurek

pracuje się tutaj dobrze- pracuję długo-ponad 20lat. Są trzy zmiany; różne działy. Załoga i nadzór właściwie od lat-stała- w większości. Nowe pokolenie, które przychodzi do pracy uczy nas nowego postępowania- coraz ciężej współpracować i polegać na tych Kolegach i Koleżankach. Kiedyś Młodzież była inna. Nie rozumieją pracy w zespole=grupie- tego nie było. Teraz każdy ma facebook i czuje się silny itd. Oby otocznie nauczyło prawidłowego funkcjonowania i współpracy w grupie- służbowo i prywatnie (przyda się) . Naprawdę nie ma się co "czepiać" nadzoru i kierownictwa... Standardy powinny być zachowane- to zakład produkujący wysokiej jakości żywność. Niech każdy spojrzy krytycznie na swoje stanowisko i wykonywaną pracę....czy wszyscy jesteśmy ok w stosunku do pracodawcy?

Ile jest zmian w Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego?

Ola

praca jest trzy zmianowa

Sabiano

super praca.. tylko z tym kierownictwem coś zróbcie ... to czasami są ludzie bezrozumni.

Śmieszny zakład stawka 15 ,50 brutto nie opłaca się pracować a pracownicy jaraja się tą pracą jak by nic innego po za łosoś nie było codziennie robisz gdzie indziej urzerac się z starszymi paniami co żyja tą pracą od 30 lat zamiast ludzi młodych motywować to robią na odwrót negatywnie to wszystko plus Ukraina która nawet nie chce tam za bardzo robić

Zuzanna

Dlaczego w tym zakładzie ludzie muszą się męczyć w okropnie wysokiej temperaturze w pracy? Dlaczego pani mistrzyni twierdzi że musi być taka temperatura.? Ludzie słabną jest tak gorąco, czy musi ktoś zemdleć,? Z gorąca? Przecież jest regulacja temperatury, tylko dobrych chęci potrzeba, żeby ludzie się nie męczyli, a może w tym zakładzie nikt nie wie że max temp na produkcji to 28 st. C? A na hali jest napewno oo wiele więcej, ale czy ktoś mierzy temperaturę na hali? No raczej nikogo z bhp ani kierownictwa nie obchodzi niestety....

Ten

Pilnowanie swoich stołków za wszelką cenę zamiast skupianie się na jakości pracy.

Były Pracownik

Firma bez przyszłości dla młodych. Firma dla ludzi, którzy będą tam pracować, aż do emerytury. Jeżeli czujesz się na siłach i masz odpowiedni wiek to ten zakład nie jest dla Ciebie. Pełno jest fajnych pracowników, ale Ci, którzy mogą to uciekają. Czego można się nauczyć od kierownika, który cały dzień siedzi na allegro lub fb?

Jeżeli jesteś młodym lub jeszcze w miarę młodym człowiekiem z odrobiną ambicji to nie polecam. Jest to firma dla ludzi, którzy chcą być w jednym miejscu do emerytury. Część kadry prezentuje fajny poziom i kulturę osobistą, natomiast druga część…. Na pewno człowiek się nie rozwinie przy kierowniku, który cały dzień studiuje allegro lub fb. Kwestia na kogo się trafi. Naprawdę historii jest wiele. Pracują tu ludzie, którzy za wszelką cenę będą bronić swoich stanowisk, ale są też tacy z którymi praca to sama przyjemność. Czasem zastępca ma większe kompetencje od kierownika. Trzeba uważać na otoczenie, bo to jedna wielka banda plotkarstwa i zmyślonych historii. Moim zdaniem koleżanka z finansów, która jest zastępcą w swoim dziale ma największą wiedzę i tak naprawdę to ona wszystko ogarnia. Więc jest od kogo się uczyć. Są też aktorzy…naprawdę z wyższej półki, którzy cały dzień potrafią udawać, że pracują. W firmie młody ambitny człowiek się nie rozwinie. Osoba z doświadczeniem, która już nic więcej od życia nie chce może startować.

Ilona

Po miesiącu stamtąd ucieklam. Przede wszystkim dlatego, że nie jesteś na jednym stanowisku,za które odpowiadasz. Jesteś rzucany z miejsca na miejsce nawet sześć razy w ciągu ośmiu godzin. To duży stres. I niczego nie nauczysz się dobrze. Postawili mnie na niecala godzinę w nowym miejscu a brygadzistka zamiast mi wytłumaczyć co mam wykonywać wydarla się, że nie umiem się zalogować na wadze. Niby skąd miałam wiedziec jaki tam się wprowadza kod. Bardzo chamsko się do mnie odniosła. Na maszynie gdzie jest mega zapieprz i leci po sto puszek na raz, powinny stać conajmniej dwie osoby, a stoi jedna bo oszczędzają na etatach. Po prostu masakra.

@Ilona

Widziałem współczuję kobietą co tam robią za taką płace i im się wydaje że ta praca to wszystko nie potrafią se znaleźć innej pracy masakra tylko chodzą i gadają zresztą to kolejny zakład taki w Słupsku .

Jessi

Hee he he he, one raczej żyją tą pracą, na hale wchodzą pół godziny wcześniej żeby miejsce sobie zająć, gdzie nie ma znaczenia na której wadze robisz. Niektóre nawet na przerwę nie chcą zchodzic, a pracują tam po 30 lat, obrabiają sobie tyłki i same stwarzają chore sytuację pracy w której nie ma sensu się nakręcać, więc nie ma sensu im współczuć

Jan
@Jessi

Wspomniałeś o przerwach w swoim wpisie, dlatego też chciałbym nieco ten temat rozwinąć. Przede wszystkim interesuje mnie to, ile czasu na odpoczynek przysługuje pracownikom zatrudnionym u tego pracodawcy? Mógłbyś to tak precyzyjnie podać? Chciałbym kwestię tę ustalić, dlatego też liczę na Ciebie. Odpowiedz, proszę.

Jessi
@Jan

Przerwy są 15 minut, tyle na 8 godz przysługuje, a mężczyźni bardzo słabo tam zarabiają

Ehh

Polska łamie prawa pracownika, nie szanuję sie w tym kraju ludzi którzy na ciebie robią, nie wspomnę o pracowniach którzy siebie nawzajem nie szanują.

Asus
@Ehh

Bo to zakład dla prostaków wioskowych, którzy całe życie pracują tylko w jednym zakładzie i tańczą jak im się zagra. A druga strona medalu to firma w której rządzi elita,, kuzynki, szwagrowie, kolezanki"a plebs (usunięte przez administratora)

Anton

to jest Zaklad,który szanuje Pracownikow.Wszystkich. Jest dobra atmosfera.Pozdrawiam Nadzór????

Asz

Naprawdę nie wiem co się wyprawia. Na koniec roku odchodzą ludzie z kj, technologii i logistyki. Szkoda, że zarząd nie dostrzega, że jest coś nie tak. Niektorzy przełożeni wykorzystują swoje stanowiska wprowadzając w bład kadry i zarząd, że jest inaczej.

O.n.
@Asz

Czy mógłbyś/mogłabyś powiedzieć coś więcej o sytuacji w firmie? Dlaczego ludzie się zwalniają? Zastanawiam się nad pracą w Łososiu i dobrze było by wiedzieć czy warto, jaka atmosfera tam panuje?

Ona
@O.n.

Atmosfera jest okropna zwłaszcza od jakiego czasu zwłaszcza jak się zmieniła kadra rządzących Szefowa produkcji(usunięte przez administratora)

@O.n.

Jak chcesz zarabiać 2 tysiące to idź tylko się namęczyć nie. Więcej nie idź tam do pracy odradzam atmosfera słaba baby się czepiają o byle co idź się sam przekonasz po tygodniu .

Praca tam nie do końca okej ganiają ciebie codziennie co innego przerzucasz sam z 5 ton ryby nawet Ukraina nie chce tego robić moim zdaniem zwiększyć musicie płace bo inaczej zamkną tą firmę bo nie będzie ludzi do pracy a właściciele wogule nie doceniają Polaków więcej Ukrainy niż polskiej załogi wstyd taka jest moja opinia .

Olo

Rozsmieszyli mnie ludzie ktorzy w Polsce pracuja przy rybach komedia :) Pracuje od 2lat na łososiu w Norwegii :) zabijanie, patroszenie, maszyny, filetowanie, całkowita obróbka. Ludzie mega mili !! Pełna obsada stanowisk !! Zero wyzysku, stawka 180nok (79,20 pln) praca 8h zarobek nie całe 12 000zl na nasze, minus drogie życie wynajem media co miesiac 7-7500zl odkładam :) a Wy mi tu piszecie o łososiu w Polsce za 14zl i ze kadra jeszcze ludzi nie szanuje ahahahaha masakra

Jakub
@Olo

Nie każdy ma możliwość wyjechania za granicę, to logiczne że stawki prezentują się tam inaczej, jednak często problemem jest np. bariera językowa. Nie ma sensu szydzić z ludzi którzy pracują w Polsce za 14 zł na godzinę, żadna praca nie hańbi. Szkoda że Twój wpis nie powiedział nam nic o tym jak się pracuje w firmie Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego, liczę że ktoś zaznajomiony z tym miejscem pracy zechce podzielić się swoimi przemyśleniami.

Czytelnik
@Olo

Tylko jaką opinie mają Norwegowie o Polakach "Polska i Polacy maja najgorsza opinie na swiecie.Nie bez powodu tyle panstw nas nie znosi.Polacy sa wredni,chciwi,egoistyczni,zazdrosni nawet o siebie nawzajem.Wszedzie udaja specow od wszystkiego a wewnatrz sa zakompleksieni stad powyzsze cechy w zachowaniu.Wszystkim zle zycza i kopia dolki pod kazdym zamiast popracowac i zastanowic sie troche nad soba.Kiedy tyle panstw od wiekow wypowiada sie negatywnie o Polakach moze wreszcie pora sie zmienic i wyjsc z Ciemnogrodu..."

Irasek

Chyba rządzący by chcieli aby sporo ukraińców tam pracowało ....

Oni
@Irasek

Tam Ukraińcy mają większe uznanie niż Polacy o zgrozo ????????

St
@Oni

I wybrani ukraincu dostają paczki i pieniądze....

Zostaw merytoryczną opinię o Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego - Włynkówko

• Jak się pracuje w Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego?

Zobacz opinie na temat firmy Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Łosoś Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Rybnego