CADesigner Engineering Sp. z o. o.

Opinie o CADesigner Engineering Sp. z o. o.

Cześć, czy te ogłoszenie u nich na stronie na stanowisko Konstruktora jest aktualne? Czy ktoś napisze mi jak atmosfera u nich i ile można zrobić na tym stanowisku lub jakie są u nich widełki płacowe? Czy znajomość języków, które są dla nich dodatkowym atutem punktują lepszym wynagrodzeniem lub może szybszym awansem?

Dzień dobry, Rekrutujemy w dalszym ciągu osoby do działu konstrukcyjnego, po szczegóły prosimy o kontakt bezpośredni. Pozdrawiamy serdecznie.

@CADesigner Engineering Sp. z o. o.

Jak przebiega sam proces rekrutacji? Można umówić się na rozmowę zdalnie? Przynajmniej na pierwszy etap? Są dla kandydata jakieś zadania do wykonania czy tylko sama rozmowa z rekruterem? Po jakim czasie jest feedback?

Nowy wpis

Zapraszamy do kontaktu hr@cadesigner.eu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Adam Nowy wpis

Witam. Będzie prowadzona rekrutacja na stanowiska inżynierskie do nowego zakładu w Rybniku?

Nowy wpis

@Adam

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Informacje o prowadzonych rekrutacjach będą przez nas publikowane w dalszym etapie inwestycji; obecnie rekrutujemy na stanowiska do naszej lokalizacji w Mysłowicach.

Czy w CADesigner Engineering Sp. z o. o. są szkolenia zewnętrzne?

Hajna

Ile można zarobić na CNC jak jest się doświadczonym i samodzielnym pracownikiem?

@Hajna

Dzień dobry. Dziękujemy za wiadomość, w sprawie wysokości wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach CNC, stawki ustalane są indywidualnie, prosimy o kontakt bezpośredni celem omówienia szczegółów.

Brałeś udział w rekrutacji do CADesigner Engineering Sp. z o. o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jaka atmosfera jest między działami w CADesigner Engineering Sp. z o. o.?

Hala nie jest ogrzewana, na stanowiskach pracy temperatura utrzymywana jest przez gazowe promienniki ciepła.

Alicja

Hej, na stronie jest oferta na kontraktura, warunki generalnie są jasne ale ciekawa bym była ile konkretnie da radę na tym stanowisku obecnie zarobić, bo piszą, że atrakcyjnie. Da ktoś znać?

Mam pytanie. Dowiedziałem się że CADesigner szuka operatora Wypalarki Laserowej. Czy oferta jest dalej aktualna?! Mogło by być inne stanowisko . Na przykład ślusarz. Niestety na stronie pracodawcy nic nie ma. Może jakiś pośrednik przez którego firma zatrudnia. Z góry dziękuję.

Inzynier

Witam. Jak wygląda praca na Kontrolera Jakości w tej firmie, czy ma ktoś jakieś informacje, dzięki?

Magda

A czy firma ma pakiet szkoleń ?

wirus
@Magda

niestety nie

@wirus

Jak to nie? Jak się godziny nie zgadzają bo przekroczone są a handlowcy oczywiście wyliczają z zapasem 100%tyle że na minus to pakiet szkoleń masz minimum miesiąc

Czy często w firmie CADesigner Engineering Sp. z o. o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Józek

Rekrutacja wewnątrz? Przychodzisz do pracy i to już jest 80% sukcesu i albo coś umiesz... No możesz nie umieć ale jesteś dość inteligenty żeby ogarnąć temat to jest ok... Jeśli jesteś ogarnięty to inni pomogą swoją wiedzą

mariuszex

Firma oferuje staże dla studentów lub umożliwia pracę na część etatu?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Odbiorcami projektów naszego działu konstrukcyjnego są czołowe europejskie firmy produkujące między innymi pojazdy szynowe, maszyny budowlane, maszyny rolnicze. Rozwiązania związane z bezpieczeństwem pracy stosowane przez naszych partnerów w projektowanych przez nas konstrukcjach są najczęściej narzucane według ich wewnętrznych procedur, zdecydowanie bardziej restrykcyjnych niż krajowe przepisy. Stosowanie się do tych zasad przez naszych konstruktorów jest bezdyskusyjne i oczywiste. Wymieniona DIN EN 15085-2 - poziom CL4 to norma spawalnicza... Zachęcamy do merytorycznych pytań i bezpośredniego kontaktu, nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości.

Katarzyna
@CADesigner Engineering Sp. z o. o.

Dzień dobry, zauważyłam u Państwa na stronie ofertę pracy jako specjalista ds. kadr i płac, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o warunkach zatrudnienia , na jaki okres czasu będzie zawarta pierwsza umowa czy druga będzie już na czas nieokreślony? Zapytam również o widełki wynagrodzenia? Oczywiście wymienione przez Państwa wymagania spełniam obecnie pracuję na podobnym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej i jestem ciekawa czy w moim przypadku jest sens kandydowania by nie zabierać Państwu czasu jak i mnie jak np stawka oferowana będzie niższa niż mam obecnie. Pozdrawiam, Os Katarzyna

K.
@Katarzyna

Ten wpis już jest zabraniem czasu bo trzeba go czytać i ewentualnie odpowiadać. Od tego typu informacji są rozmowy kwalifikacyjne:) a nie forum, które wszyscy czytają.

Aktualność
Projekt, realizacja, montaż u klienta oraz uruchomienie. W naszym zakładzie właśnie powstaje kompletna linia produkcyjna, na której w niedalekiej przyszłości zostaną wyprodukowane nowoczesne wagony dla Metra Luksemburg. Stosowane przez nas niezawodne, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz kompetentna i wykwalifikowana kadra pracownicza sprawiają, że w gronie naszych klientów są wiodące firmy z branży przemysłu kolejowego, metalurgicznego, motoryzacyjnego, budowlanego, transportowego i innych.

Przeglądając ostatnio ogłoszenia znów natrafiłem wzrokiem, że znowu są potrzebni pracownicy do Niemiec. Nie dajcie się wpakować w ten chłam. Bo na rozmowie wszystko pięknie ładnie a co do czego przychodzi zostaje tylko zdziwienie.

Pracownicy Cadesigner, którzy pracują w Niemczech (zgodnie z oficjalnym zezwoleniem Cadesigner na outsourcing pracowniczy wydanym przez niemieckie władze), pracują wg niemieckiego prawa pracy (stawki wynagrodzenia, urlopy, święta, dodatki, godziny nadliczbowe etc.), rozliczani są w niemieckim Urzędzie Podatkowym. Firma zapewnia dojazdy do i z Niemiec, samochody na miejscu, zakwaterowanie. Jeśli cokolwiek z powyższych informacji wg Pana nie jest zgodne z prawdą, lub jeśli rzeczywiście był Pan naszym pracownikiem i miał inne negatywne doświadczenia, prosimy o podanie szczegółów. Dążymy do tego, aby pracownicy byli usatysfakcjonowani z pracy w zakładach pracy naszych partnerów. Serdecznie pozdrawiamy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia CADesigner Engineering Sp. z o. o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Marian

????????????????????????????

Marian

Narzędzia najlepsze a przede wszystkim to podejście do pracownika. Najlepiej by było gdybyś sobie sam kupił to co potrzebujesz.

Józek

Auto, własną sekretarkę, autem możesz jeździć ile chcesz, obiad dowożą, wystarczy że coś tam wiesz i jesteś kierownik działu. Praca marzenie ????. Nie wiem tylko jakie stawki są bo niektórzy tutaj nie mają 15 zł na rękę a pracują od x lat ale z tego co wiem to nowoprzyjeci mają dobre pieniądze

Jak napisali powyzej. najlepiej swoje. to chyba nawet mus. firma oczekuje, ze zgodzisz sie na udostepnienie swojego prywatnego telefonu jako służbowego... żenada :-)

Narzędzia pracy uzależnione są od pełnionych obowiązków - zakres działalności firmy zawiera usługi biura konstrukcyjnego, zakładu produkcyjnego, outsourcingu inżynierów oraz pracowników produkcyjnych. Zapraszamy do kontaktu oraz śledzenie prowadzonych rekrutacji, gdzie ustalamy wszystkie szczegóły.

biuro

Słuchajcie ma ktoś adres biura tej firmy dokładny?

@biuro

Biurowiec i zakład produkcyjny znajdują się w Mysłowicach przy ul. Laryskiej 21.

Aktualność
Kluczem do naszego sukcesu jest dbałość o szczegóły oraz sumienność wszystkich pracowników. Naszą firmę tworzą doświadczeni i wykwalifikowani inżynierowie, którzy do każdego nowego projektu podchodzą w sposób profesjonalny, a każdemu klientowi służą swoją pomocą i wiedzą. Kadra firmy podlega częstym szkoleniom, które mają na celu podniesienie kwalifikacji pracowników oraz zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku międzynarodowym. Projektujemy zgodnie z normą DIN EN 15085-2 – poziom CL 4.

Naszą fachowość, innowacyjność oraz solidność potwierdzają liczni kontrahenci, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem.

Witam z tego co wiem to posiadają prasę krawędziową jak wygląda tam praca i czy stoi ona w jakimś (sensownym) miejscu? A nie na wprost drzwi

@Anonim

Tak jest prasa i w(usunięte przez administratora)Roboty na nią przychodź pan

@Adam

Ja pytam jak to wygląda itp

Rafał

Od paru dni chodzi po hali największy kłamca „Dyrektor” i szuka kolegów albo.... Ponoć od paru dni jest nowa pani która ma palenie i Piły. Ktoś ją zna co to za pani skąd przybyła ? Najlepszy jest Kucyk przejdzie przez hale i do nikogo nie podejdzie zapytać czy są jakieś problemy myśli ze samo się zrobi. Co innego jak przyjdzie Adam lub Kierownik zawsze zapyta czy wszystko jest w porządku.... Racja na hali zimno ale pracowałem w gorszych warunkach

Taaaatttuuu
@Rafał

Panowie wniosek jest jeden ;)) ale wam się to chyba generalnie nudzi w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o CADesigner Engineering Sp. z o. o. - Katowice

• Jak się pracuje w CADesigner Engineering Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy CADesigner Engineering Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

CADesigner Engineering Sp. z o. o.