Hotel-restauracja "Diana"

Skępe

Opinie o Hotel-restauracja "Diana"

Bywalec 2009-12-01 20:59:51
Nie to co kiedyś, ale warto odwiedzić
częsty gość 2009-12-23 18:28:17
Super miejsce,miła obsługa polecam. Piękne miejsce zwłaszcza na zorganizowanie wesela:)))) Życzę powodzenia w dalszej pracy!!
Ania i Paweł 2009-12-25 20:51:44
My również polecamy super miejsce!!
Sylwester 2010-01-01 19:47:58
Dziękujemy za świetną zabawę sylwestrową!!!
Polecamy lokal na przyszły rok!!
Gość hotelowy 2011-01-15 09:35:56
Właśnie siedzę sobie w restauracji, popoijam drinka i korzystam z hotelowego internetu.
Obiekt bardzo fajny-miłe klimaty. Obsługa -pełny profesjonalizm.
Otoczenie hotelu utrzymane w czystości-piękne zaplecze ogrodu.
Jedzonko pyszne i niedrogie-to ogromna zaleta.
Również wesela-byłem już 2 razy na wysokim poziomie pod każdym względem.
Jestem częstym gościem i z całą pewnością jeszcze nieraz tutaj zawitam.
Polecam wszystkim!!!!!!!
Agata 2012-02-20 09:10:16
Diana ,to super miejsce na weselicho!!
Byłam tutaj na weselu w styczniu było przesympatycznie.
Bardzo ładna sala weselna, jedzenie \"palce lizać\", takie dobre.
Obsługa bardzo fajna.
Właścicielka lokalu to fajna \"babka\" potrafi dobrze doradzić!!
Polecam \"Dianę\" na przyjęcia okazjonalne nie pożałujecie!
W lipcu znowu tutaj będę na weseli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !
grzegorz 2012-04-23 20:07:12
Właśnie jesteśmy po przyjęciu weselnym w Hotelu Diana w Skępem k.Lipna i było po prostu rewelacyjnie !!! Wszystko było doskonale zorganizowane, bardzo profesjonalna, miła i taktowna Pani właściciel, obsługa rewelacyjna, jedzenie bardzo smaczne, piękna sala i pokoje hotelowe, przepiękna okolica. Serdecznie i szczerze polecam.
gość 2013-06-09 17:06:00
Polecam:) Wesela na naprawdę wysokim poziomie, pyszne jedzonko i profesjonalna obsługa.
Joanna 2014-03-06 08:55:51
Pracuje się tam dobrze- moja znajoma chwali sobie. Najlepiej samemu udać się na rozmowę do właścicieli, wtedy dostaniesz odpowiedzi na każde interesujące Cie pytanie- moja znajoma tak zrobiła i dostała pracę.
Jarek 2014-04-14 23:46:42
W ogóle Hotel-restauracja "Diana" ma jakiekolwiek wolne etaty, bo w takich miejscach czasem sa raczej stałe ekipy i rzadko jest ktoś nowy.
patka 2014-12-31 20:54:25
cisza tu była ale z racji tego że w internecie nie wiele ogólenie znalazlam tak poza tym to pozwole sobie tu zapytać- czy potrzebują kelnerek do pracy w Dianie? mam doświaczenie jak coś i referencje też mogę pokazać, bardzo mi zależy żeby dorobić a no i to co najważniejsze w tej branży to mam książeczke sanepidu
giero 2015-03-04 02:30:03
wiesz, co wydaje mi się , że tutaj tego akurat nie załatwisz. Jeżeli rzeczywiście jesteś osobą z doświadczeniem to warto wybrać się do Diany samemu bezpośrednio. Dzięki temu zobaczą , że jesteś osobą komunikatywną i odważną co jest ważne na tym stanowisko i może pomóc przy ich decyzji. Spróbuj może warto
katka 2015-03-22 18:26:47
Chyba ta branża jest bardzo specyficzna, nie ma co sięnastawiaćna cośbo potem możę byćcośinnego. Tak właściwie to chciałbym siędoweidzieć czegoś o tym jak to teraz jest tam z zarobkami dla kelnerów. Dosiadczenie mam małe ale chciałbym wiedzieć coś więcej. Polecacie tam pracować czy nie do końca ????
JON 2015-04-21 13:38:05
A jak jest w Kamie ,Novej czy Mihałufce jakie tam proponują zarobki możliwośc rozwoju osobistego. Może masz jakieś info . Widzę ,że jesteś obeznany w lokalnym rynku pracy.
Maja 2015-04-22 12:18:02
Ktoś kto chce pracować osobiście idzie i rozmawia z potencjalnym przyszłym pracodawcą. W necie anonimowo można wypisywać różne bzdury- większość z nich mija się z prawdą dotyczy to również innych pracodawców.
Osobiście polecam idź i porozmawiaj o warunkach pracy i płacy.
Wiem ,że obecnie nie mają wolnych etatów. Jednak zawsze warto spróbować.
Zaczyna się sezon wesel, komunii w Dianie mają tego bardzo dużo- więc może jakaś sezonowa praca wpadnie ci w rękę. Powodzenia.
lilek 2016-05-07 19:16:31
Tak Kama ma z tym problem. Duży zasób mało wesel
amigo 2016-08-20 23:51:49
Byłem na weselu córki Szefowa jest cały czas z obsługą a to ciasto schowa do lodówki a to karton wódki do zamrażarki.a obsługa nic o tym nie wie i nie może zajrzeć do lodówki Gościom każe się sprzątać pokoje po sobie .Życzę Ci miłej pracy w takiej atmosferze.Dawniej tu była porządna stacja obsługi samochodów którą do dziś miło wspominam
kjuh 2016-09-03 23:07:24
Lepiej posiadać odpowiednie doświadczenie nim się podejmie u nich zatrudnienie. To normalne, bo to dowód na to, że4 są w stanie zapewnić odpowiednie warunki jak i to, że atmosfera jest oparta na dobrych relacjach.
Zostaw swoją opinię o Hotel-restauracja "Diana" - Skępe
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel-restauracja "Diana"