Multi-Form II Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Multi-Form II Sp. z o.o.

Tonik

Może nie jest idealnie, może trzeba rozmawiać o podwyżkach ale nie uważam,. że jest tak źle jak to niektórzyt piszą!!

@Tonik

W firmie Multi-Form staramy się zapewnić pracownikom jak najlepsze warunki pracy. Od kilku lat sukcesywnie odnawiamy biura oraz pomieszczenia socjalne. Wyposażamy je także w sprzęt, który pomaga zwiększyć komfort pracy w naszej firmie (np. nowoczesne klimatyzatory w biurach, AGD w pomieszczeniach socjalnych). Dbamy również o wysoką jakość i sprawność urządzeń, odzieży firmowej oraz oddanej do dyspozycji pracowników floty. Wynagrodzenia w naszej firmie są zróznicowane i ściśle uzależnione od kompetencji oraz stażu pracy.

młody
@Tonik

jakie podwyżki? przyjdź i popracuj to zobaczysz jak jest to zobaczysz jak jest...ulubieńcy na telefonach między regałami mogą czy tam w kiblu czy godzine na śniadaniu .....................a ty naginaj!!! tak jest

nowy :-)

Witam jak wyglada praca kierowcy kat c ( jakie auto , jaka kasa na umowie, realne zarobki , godziny pracy,) pozdrawiam i z gory dzieki za info

@nowy :-)

Do obowiązków kierowcy kat. C w naszej firmie należy przewóz oraz konwojowanie towarów na jednodniowych trasach krajowych (obejmuje również rozładunek produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych wind i wózków, w które wyposażone są nasze samochody). Dbamy o wysoki standard i dobry stan floty samochodów ciężarowych - tylko w 2020 roku uzupełniliśmy flotrę o nowoczesne samochody ciężarowe Volvo FH 420 oraz Mercedes-Benz Actros 1845. Wynagrodzenia na stanowisku kierowcy kat. C są uzależnione od doświadczenia, stażu pracy oraz obsługiwanych tras.

Kierowca
@Multi-Form II Sp. z o.o.

Nowoczesy wozek to stary paleciak ktorym trzeba rozladowac palety nieraz ważace tone choc przepisy pozwalaja max 450kg. Dodatkowo w 70% drzwi rozladowane recznie sztuka po sztuce. Samochody mogly by byc lepsze sredni przebieg 800 000. Po roku pracy leczenie kręgosłupa gwarantowane. Socjalu brak. Srednio dziennie 10/11 h jazdy. Z plusów to cale wynagrodzenie na konto i prawie codziennie w domu i weekendy wolne.

Były

Nie polecam pracy w tym miejscu. Przepracowałem w tym miejscu 2 tygodnie i już miałem dość. Ciężka praca fizyczna( przewalanie dziesiątel paczek z panelami, podnoszenie ciężkich drzwi i ościeżnic do nich), słaba wynagrodzenie( obiecują gruszki na wierzbie a na papierze minimalna krajowa i reszta w formie premii), wszędobylski brud( stołówka na starym magazynie drzwi woła o pomstę do nieba, można się do niej dosłownie przykleić. Chwalą się wyremontowaną stołówką na nowym magazynie paneli ale wynająć sprzątaczkę do jej sprzątania chociaż raz w tygodniu to już zby wielki wydatek. Ważne że prezes jeżdzi luksusowymi autami), dziesiątki kamer na całym magazynie, czujesz sie dosłownie osaczony przez nie. Jeżeli jesteś osobą palącą to już na dzień dobry tracisz 50 zł premii(nawet o tym nie zostałem poinformowany, dowiedziałem się o tym po fakcie i dlatego na rozmowie rekrutacyjnej pytają się Ciebie czy jesteś osobą palącą). Wszystkie osoby będące nad Tobą to samozwańczy 'kierownicy'. Jedynym plusem tej firmy to chyba darmowa kawa rozpuszczalna.

@Były

dziękujemy za opinię. Każda krytyka, jeżeli tylko jest konstruktywna, jest cenna. Zależy nam, by pracownicy czuli się dobrze w swojej pracy, a każdą zgłaszaną sytuację sprawdzamy. Odnosząc się do wpisu, nie możemy się zgodzić , że nie wiedziałeś, że na magazynie drzwi będziesz fizycznie pracował. Nie jest tajemnicą, że praca na tym magazynie wiąże się z pracą fizyczną, o czym też informujemy w ogłoszeniach rekrutacyjnych. Wielu naszych pracowników magazynu ma kilkunastoletni staż pracy. Są znakomitymi pracownikami, wykonującymi swoje obowiązki ze sporym zaangażowaniem. Co do wysokości wynagrodzenia, ustalane jest ono na etapie procesu rekrutacji. Jak w większości firm, zapewne, ostateczna kwota wynagrodzenia jest składową wielu elementów, wyszczególnionych zresztą w Regulaminie. Przełożeni również są jasno określeni, są kierownicy oraz ich zastępcy na poszczególnych magazynach, więc nie powinno być wątpliwości. Pomieszczenia socjalne są regularnie sprzątane oraz dezynfekowane. Wszyscy musimy dbać o czystość, ład i porządek na stanowiskach pracy, dotyczy to również pomieszczeń socjalnych. Zatrudniany pracownik zapoznawany jest z regulaminami, rozporządzeniami itd. oraz zapoznaje się i podpisuje „Oświadczenie pracownika -monitoring”. Monitoring ma za zadanie rejestrowanie procesu przygotowania towaru i jego załadunku (dot. reklamacji), zabezpieczenia obiektów, itd. Szkoda, że nie było możliwości na dłuższą współpracę, ale cieszymy się, że chociaż kawa smakowała :), aaaaaaaa zapomniałeś wspomnieć o herbacie, cukrze, kawa mogła być również „parzonka”. Życzymy Ci wszystkiego dobrego. Każdy musi znaleźć swoje miejsce, widocznie Twoje nie było wśród nas …

bobas

tak tam jest.....

ten co wie
@Były

smutne to....ale trafiłeś z tą opinią-nie sie nic nie zmienia

oświecony
@Multi-Form II Sp. z o.o.

prawde powiadasz były

Riki
@bobas

@bobas ile sam dajesz tyle dostajesz

bobas

ekipa pracowników magazynu drzwi i paneli spoko, ok lecz czym wyżej go ło matko!!!! brak szacunku i problemy się piętrzą.....i tak to sobie leci

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Multi-Form II Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Lilii

Nie dajcie się zwieść nowoczesnemu wyglądowi biura - Multi-Form to skostniałe miejce o niemal plemiennej strukturze, w którym kobiety zarabiają mniej, "bo przecież nie muszą utrzymywać rodziny", a na spotkaniach "biznesowych" nikt nie reaguje na wyraźnie obraźliwe i seksistowskie zaczepki. Firma specjalizuje się w oszędzaniu na pracownikach - od wysokości wypłat, przez brak benefitów i premii aż po złośliwe komentarze dotyczące ilości wypijanej kawy. Nie polecam pracy w Multi- Form nikomu, kto dba o swoje zarobki, rozwój a przede wszystkim zdrowie psychiczne i szacunek do samego siebie.

@Lilii

niestety ze smutkiem czytamy tę opinię, dziękując za otwartość i szczerość. Być może zabrakło jej wcześniej. Każde zgłoszone przez naszych pracowników sytuacje są od razu weryfikowane i wyjaśniane. Takie sytuacje, o których piszesz nie powinny mieć miejsca. Dbamy o warunki pracy naszych pracowników, ich bezpieczeństwo, atmosferę pracy, a także rozwój poprzez organizację szkoleń. Mamy świadomość, ile jeszcze możemy dla naszych pracowników zrobić i z pewnością będziemy dokładać wszelkich starań, by pracowało im się jeszcze lepiej. Pozdrawiamy Zespół Multi-Form.

Klaudia

Jaki tam obowiązuje dress code ?

@Klaudia

Witamy serdecznie, dziękujemy za pytanie. Ubiór dostosowany jest w zależności od zajmowanego stanowiska. Pracownicy na stanowiskach magazynowych otrzymują od Nas odzież ochronną, natomiast podczas spotkań biznesowych u pracowników obowiązuje styl casual. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawimy Zespół Multi-Form

Nie jest to opinia złośliwa z mojej strony a zgodna z prawdą. Firma jest nieuczciwa. Co innego w umowie co innego poza. Dziwne ze pracownicy sie na to godzą, chyba nie wiedzą ze to nie jest normalnie od dawna. Na dzień dobry czytasz mnóstwo papierków i podpisujesz regulaminy i nie wiadomo co jeszcze ale kopii dla pracownika nie dostajesz. Dlaczego? W innych firmach zawsze dostajesz się egzemplarz wszystkiego. Moze wyposażają biura ale Jak komuś się wydaje ze zadbane i wyremontowane miejsce pracy jest luksusem to powinien wrócić do PRL-u. Z taka polityka firmy i zarządzaniem nie było do czynienia w żadnej firmie do tej pory.

Szanowny @Były Pracowniku, bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. Regulaminy, instrukcje i inne dokumenty wydawane do zapoznania w dniu rozpoczęcia pracy, są dostępne w każdej chwili i nie stanowi problemu, aby były udostępnione czy wydana kopia. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić pracownikom rozwojowe i uczciwe warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i stażowi pracy.

mańka

Nie polecam nikomu pracy w multi-form. Podejście do pracownika, jak i kultura pracy rodem z lat 90. Na umowie płaca minimalna, reszta jako premia, benefitów nie ma w ogóle. Bardzo dużo wymagają, zazwyczaj rzeczy spoza zakresu obowiązków, wynika to tez z braków kadrowych. Jeżeli zależy komuś na rozwoju inwestowaniu w siebie, to zdecydowanie nie tutaj. Unikać!

@mańka

Przykro nam z powodu wrażenia, jakie odniosła Pani po kontakcie z naszą firmą. Dokładamy starań by zapewniać pracownikom bezpieczne, rozwojowe i uczciwe warunki zatrudnienia, swobodną atmosferę oraz wynagrodzenie odpowiadające umiejętnościom i stażowi pracy.

Filip

Jakieś podpowiedzi o rekrutacji uzyskam na forum?

@Filip

Proces rekrutacji w naszej firmie różni się w zależności od stanowiska i oddziału. Zawsze jednak oparty jest na wnikliwej analizcie dokumentów, przesłanych przez kandydata oraz spotkaniu rekrutacyjnym, przebiegającym w swobodnej, przyjaznej atmosferze.

Stefan

Jak się pracuje w tej formie? Na forum cisza, a interesują mnie szczegóły na temat warunków pracy.

@Stefan

W Multi-Form oferujemy stabline zatrudnienie w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku. We wszystkich oddziałach naszej firmy stawiamy na bezpieczeństwo zatrudnienia, relacje oparte na wzajemnym zaufaniu oraz rozwój. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do dyspozycji.

Marcelina

@mańka a ja właśnie słyszałam ze w firmie da się rozwijac, to nie jest prawda ?

@Marcelina

Dbając o rozwój naszych pracowników, regularnie organizujemy szkolenia branżowe, które pozwalają na bieżącą aktualizację wiedzy. Jesteśmy również otwarci na szkolenia specjalistyczne, udział w targach i konferencjach branżowych.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Multi-Form II Sp. z o.o.?

Oppo

Umowa o pracę

@Oppo

W firmie Multi-Form II Sp. z o.o. prefujemy współpracę w ramach umowy o pracę lecz dopuszczamy także współpracę B2B.

Tonik

Wiecie coś o ewentualnej pracy, warto składać dokumenty od dawna nie ma was na forum?

@Tonik

Nasza firma to idealne miejsce dla osób, które szukają stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Praca w Multi-Form to przyjazne warunki pracy, nowoczesne biura, atrakcyjne rabaty pracownicze i wypłata zawsze na czas. W razie dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji.

Dagox

Witam, zauważyłem ofertę pracy na stanowisko handlowca. Na jaki samochód służbowy można liczyć będąc przedstawicielem? Oraz jak wygląda forma zatrudnienia?

@Dagox

Przedstawiciele Handlowi oraz Regionalni Kierownicy Sprzedaży aktualnie korzystają z samochodów Hyundai i30 oraz BMW 3. Jeśli chodzi o formę zatrudnienia, prefujemy współpracę w ramach umowy o pracę lecz dopuszczamy także współpracę B2B.

To prawda ze dostaje się samochód służbowy?

@Kasia

Tak, w naszej firmie pracownicy moblilni (przedstawiciele handlowi oraz kadra menadżerska) korzystają z samochodów służbowych.

Alicja

@Waldi, dlaczego w Twojej opinii firma wyzyskuje pracowników? Co wpłynęło na negatywne zdanie o tym pracodawcy? Opisz powody swojego niezadowolenia z pracy w Multi-Form. Pamiętaj, że poziom wynagrodzenia różni się w zależności od zajmowanego stanowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o Multi-Form II Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Multi-Form II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi-Form II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi-Form II Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multi-Form II Sp. z o.o.