Opinie o Mała Bawaria w Szklarska Poręba

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mała Bawaria. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mała Bawaria na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mała Bawaria w Szklarska Poręba

Piotr Nowy wpis

Ja osobiście się nie polecam :) szkoda że dziaoałalnoś nie działa w dwóch kierunkach :P

J Nowy wpis

Malutka, ty byś mu pokazała gdzie jest góra a gdzie dół ;)

JeleniaGóraOn32 Nowy wpis

Miejsce nie budzące zaufania przyszłych pracowników. Wystawiono ogłoszenie do pracy, po OBIECANYM kontakcie i wstępnym umówieniu się na konkretny dzień, szefostwo nie dało znaku życia mimo że zapewniano o 100 procentowej pewności rozmowy kwalifikacyjnej dając do zrozumienia, że sama rozmowa będzie tylko „formalnością”. Tak więc człowiek 3 dni czeka, kiedy wybiła godzina „zero” nagle brak kontaktu. Pracodawca wystawiający do wiatru osoby do rozmowy kwalifikacyjnej nie powinien być traktowany poważnie. Takie spotkanie należy odwołać telefonicznie lub mailowo. Na dzisiaj nie podjąłbym współpracy z tym pracodawcą. Moje sugestie dla Mała Bawaria: Sugestie: Zmienić nastawienie do osób wstępnie umówionych na rozmowę o pracę, w przypadku rozmyślenia się grzecznie podziękować a nie kazać komuś czekać 3 dni na telefon w celu podjęcia zatrudnienia

Nosacz Nowy wpis

Nie polecam, słabe zarobki, szefostwo które nie ma wiedzy o hotelarstwie, notorycznie brakuje, chemii czy innych produktów. Ciągle coś się psuje. Wszyscy uciekają. Hotel runie z łoskotem.

logo firmy Kucharz / gotująca pomoc kuchenna - Karpacz
REGESS
logo firmy Obsługa klienta z j. niemieckim - Home Office - zdalna
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla lakiernika (DE-Aachen)
DWL Job Sp. z o.o.

Fajne miejsce, miła atmosfera, ciągle zachodzi w hotelu dużo zmian, ale pracownicy za bardzo tego nie odczuwają, miłe szefostwo, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Mała Bawaria - Szklarska Poręba

Mała Bawaria