Opinie o K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka w Drezdenko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka w Drezdenko

Zunia

Firma godna polecenia!!! Jeżeli jest cos uszkodzone, na aukcji maja to napisane.... Firma bezproblemowa, mozna oddac zawsze!

kr3w3tk@

Miła atmosfera Jest ok.

Jan
@kr3w3tk@

Czy zechcesz napisać, co oprócz atmosfery sprawia, że poleciłbyś K&K jako potencjalnego pracodawcę? Może powiesz nam też coś, na temat zajmowanego stanowiska i zakresu obowiązków? Chętnie dowiem się więcej.

korwarowa13

Spoko firma

(usunięte przez administratora) sprzedają uszkodzony towar jako sprawny lub powystawowy. Są to odpady nadające się do utylizacji.

Bez większych konkretów stanowisko bez większych wymagań.

Pytania były różne raczej mało tykające stanowisko pracy raczej przyszłościowe jakie plany itd.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Drezdenko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPRZEDAWCA (K/M)
AUDIT HR Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
Tonik

Czy firma potrzebuje może ludzi do pracy? Na jakie zarobki można liczyć?

Ryszard

Czy otrzymam jakieś wskazówki o pracy w firmie, atmosferze i zarobkach?

Paulina

Zapraszam do pisania nowych opinii na temat firmy K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka. Osoby które pracują dla tego pracodawcy lub miały z nim styczność proszę o podzielenie się informacjami o obecnych postępach tej firmy na rynku oraz o wiadomościach dotyczących obecnego zatrudnienia i dodatków do pensji. Namawiam was do pozostawienia nowych komentarzy w tym wątku, będą one bardzo pomocne dla wielu innych osób. Proszę także, by przestrzegać regulamin naszego serwisu i nie używać słów obraźliwych.

kupiec

sprzedał expres okazało sie ze elektronika jest uszkodzona zdemontowany chip

Irek

Chciałem pracować w firmie ale jestem zaskoczony waszymi opiniami.

Zibi

Jeden z najlepszych sprzedawców na Allegro. Wszystkie przedmioty, które u niego kupiłem są -pierwszej jakości. Jeden raz zdarzyło mi się zareklamować sprzęt i oczywiście został naprawiony. Nie wiem po co robicie takie HALO.

Ikar
@Zibi

Nie ścimniaj.

Ikar

Aktualnie ma wystawioną kosiarekę spalinową Wolf Gartner S 4600, która fabrycznie jest z napędem na tylne koła ale u tego sprzedawcy na realnych zdjęciach tego nie ma. Totalna ściema.

Marek G

Kilka kont podbijajacych ceny to u niego standard. Mi zamiast szlifierki kątowej wysłał na 110V zasłaniając się że to wina mlodych pracowników. Odpuściłem ,kupiłem bebechy i mam diaksa bo czytajac komentarze nie mial bym ani diaksa ani swojej kasy. Poza tym kupilem opalarke na 3 foto z oryginalna torba i 4 dyszami a na ostatnim foto była sama opalarka i ... sama opalarka doszła. Zasłaniał się tym że te 3 foty były tylko poglądowe a ostatnie foto realnej aukcji. ( tylko nigdzie nie bylo napisane ) Sama torba ok 100 dysze drugie 100. Zostałem oszukany na 200zl. Nikt z Was nie dodzwoni nie do tej firmy. Oni robią co chcą. Dziwię się że Allegro nie zawiesiło jeszcze konta tej oszukanczej firmy.

kupiec

Ludzie drodzy powiedzcie jak sprawa wygląda dlaczego ten gość nadal sprzedaje na allegro? i to pod kilkoma nickami! np: toboly1, connectkk. Te dwa sie doszukałem. Czy zgłosiliście jego do zespołu Allegro żeby go usuneli?

Klient Allegro
@kupiec

Sprzedaje, bo Allegro na tym zarabia. A teraz jeszcze ułatwia zadanie, bo komentarze widoczne są tylko rok. Po tym okresie sprzedawca oszust ma czyste konto. Jak widać w tym przypadku, sprzedawca utrzymuje cały czas aktywne stare konta, więc jak się "wyzerują" a aktualne zapaskudzi, to powróci do starego, już czyściutkiego konta. Do Allegro można zgłaszać, a oni udają, że próbują pomóc. Tej firmie zależy tylko na zarobku. Co do sprzedawcy, mam mieszane uczucia. Robiąc u niego zakupy, mam na uwadze, że towar może nie odpowiadać opisowi i zdjęciom. Po prostu licytuję tylko do pewnej kwoty, towar w większości przypadków jest niepełnowartościowy. Po zgłoszeniu, sprzedawca za każdym razem proponuje jakieś rozwiązanie, mniej lub bardziej zadowalające. Moim zdaniem świadomie zataja faktyczny stan sprzedawanych przedmiotów. Teraz się wycwanił i pod opisem do zdjęcia informuje "stan i kompletność jak na zdjęciu. W większości przypadków ze zdjęcia, nie jesteśmy w stanie zorientować się czy towar jest kompletny. Mam jeszcze podejrzenia, czy sprzedawca sam nie podbija licytacji, gdyż często ceny końcowe przyprawiają o zawrót głowy. Gdzie indziej taki sam przedmiot można kupić taniej. Allegro umożliwia tego typu praktyki. Wiadomo, wyższa prowizja. Kiedyś było widać cały Nick kupującego, czy licytujących, teraz tylko pierwsze i ostatni znak z Nicku.

kk

Przykro to stwierdzić ale sprzedają (na pewno ) elektronikę z "drugiej ręki" jako nową.

rrrigo

Kupiłem niedawno słuchawki do PS4 na aukcji goodfirma1. Słuchawki miały być bezprzewodowe z wbudowanym akumulatorem "Umożliwiające swobodne użytkowanie w podróży przez 8 godzin" . Okazało się ,że są na baterie 3 AAA. Co prawda oddali pieniądze ,ale w odpowiedzi na mój negatywny komentarz naruszyli moje dobra osobiste. Allegro usunęło ten wpis. Ale wpisali ponownie nieco zmienioną wersję. Że jestem "podejrzany". Sprawdziłem ich poprzednie negatywne komentarze i wynika z nich że 21 lipca dostali komentarze negatywne za sprzedaż podobnych bądź identycznych słuchawek i z całą świadomością oszukiwali innych kupców zamieszczając nieprawdziwy opis. Mieszkam niedaleko siedziby tej firmy - Osów pod Drezdenkiem i co nieco wiem. To sieć powiązanych spółek i mnóstwa kont użytkowników. Sprzedają na allegro , na ebay i mają własny sklep internetowy. łączy je osoba właściciela

bazofil90

Proszę o kontakt mailowy osoby które czują się poszkodowane przez tą firmę. Adres: bazofil90@wp.pl

pertur

chyba jednak "normalny" nie jest normalny

władek

obecnie firma działa na allegro pod nazwa: goodfirma1

Klient

A jaki bo ja tez kupilem router tplinka tdw8970 oczywiscie nie dzialal zwrocilem i teraz czekam na zwrot pieniedzy

naszcęście

licytowałem towa i po przeczytaniu waszych opinji na szczęście ktoś przebił WIELKIE DZIĘKI

Zostaw merytoryczną opinię o K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka - Drezdenko

• Jak się pracuje w K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka?

Zobacz opinie na temat firmy K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka?

Kandydaci do pracy w K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

K&K Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jacek Tutka